Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nÔmme raadios.

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

SelgeltnÀgijate tuleproov 2009
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... , 25, 26, 27  Järgmine

Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Reklaam
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Kolm Dets 02, 2009 7:07 pm    Teema: Vasta viitega

Jason lootusetu skeptikuna usub nagunii et tegemist on laserkiirega
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Jason
Punane pÀike
Punane pÀike

PostitusPostitatud: Kolm Dets 02, 2009 7:50 pm    Teema: Vasta viitega

gladiaator kirjutas:
Postitan siia ĂŒhe lingi ,mille endine kasutaja Kason varem teemas NĂ”iad,sensitiivid,asjade mĂ”ttejĂ”ul liigutajad jms. on postitanud http://www.youtube.com/watch?v=6V9VV6IW4k8 .Oma 100 Kilo eest saaksid sa Jason ilmselt kasvĂ”i sama tĂŒĂŒbiga analoogse video vĂ”i demo esinemise teha,aga ilmselt pole see su eesmĂ€rk.

mul tekib selliste videode puhul kohe ĂŒks kĂŒsimus: kui kĂ”nealusele esinejale pole mingiks probleemiks avalikkuse ees oma vĂ”imete demonstreerimine, siis miks mitte kasseerida selle eest randi miljon? vĂ”i mĂ”ni vĂ€iksem summa, mida geograafiliselt lĂ€hemal pakutakse?

sorry, aga mustkunst ei huvita. selliseid nĂ€puotsaga paberipĂ”letajate videoid on terve internett tĂ€is, enamus neist n.ö. ametlikult paljastatud. muidugi, kui mĂ”ne sellise tegelase kontakti saaksin, siis teeksin kohe talle ettepaneku. taoline katse tekitaks Ă”nnestumisel ikka meeletut ĂŒlemaailmset furoori (mis paneb mind omakorda mĂ”tlema, miks kĂŒll need videod seda ei tekita?) nĂ€is, mis vastab.

akk kirjutas:
Jason lootusetu skeptikuna usub nagunii et tegemist on laserkiirega

on kolm varianti - kas laser, lÀÀts + silmale nÀhtamatu infrapunavalgus vÔi keemiline reaktsioon, mis vallandub soojuse vÔi teatud lainepikkusega valguse mÔjul. enamasti kasutatakse sellistes asjades just keemilist reaktsiooni.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
gladiaator
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Kolm Dets 02, 2009 8:04 pm    Teema: Vasta viitega

Jason kirjutas:

mul tekib selliste videode puhul kohe ĂŒks kĂŒsimus: kui kĂ”nealusele esinejale pole mingiks probleemiks avalikkuse ees oma vĂ”imete demonstreerimine, siis miks mitte kasseerida selle eest randi miljon? vĂ”i mĂ”ni vĂ€iksem summa, mida geograafiliselt lĂ€hemal pakutakse?

Tavaliselt neid kellel tĂ”elised paravĂ”imed on raha eriti ei huvita,kuna see on lihtsalt ĂŒks materiaalse maailma vahendeid ja ĂŒhe kindla sĂŒsteemi osa.Kuna sina tunned vajadust millegi tĂ”estamise vĂ”i ĂŒmberlĂŒkkamise jĂ€rgi(huvitav ĂŒldse millest selline vajadus?),siis otsi ise kontakte ja andmeid millega majandada.
Mina enda jaoks olen iseenda vĂ”imed ennast ja ĂŒmbritsevat keskkonda energeetiliselt mĂ”jutada tĂ”estanud.
Jason
Punane pÀike
Punane pÀike

PostitusPostitatud: Kolm Dets 02, 2009 8:22 pm    Teema: Vasta viitega

gladiaator kirjutas:

Tavaliselt neid kellel tĂ”elised paravĂ”imed on raha eriti ei huvita,kuna see on lihtsalt ĂŒks materiaalse maailma vahendeid ja ĂŒhe kindla sĂŒsteemi osa.

ma ei mÀleta, et keegi oleks neid sundinud raha vastu vÔtma. samas mÀletan ma aga vÀgagi hÀsti, et neile on selleks puhuks korduvalt soovitatud auhinnaraha heategevuseks annetada vmt. seega vabandus ei pÀde.

gladiaator kirjutas:
Kuna sina tunned vajadust millegi tĂ”estamise vĂ”i ĂŒmberlĂŒkkamise jĂ€rgi(huvitav ĂŒldse millest selline vajadus?),siis otsi ise kontakte ja andmeid millega majandada.

kuivĂ”rd on ilmselge, et ukse tagant ukse taha kĂ€imisega venemaa mastaape arvesse vĂ”ttes eriti kaugele ei jĂ”ua, siis peaks olema enesestmĂ”istetav, et infot otsitakse teisiti. nĂ€iteks erinevatelt inimestelt kĂŒsides.

gladiaator kirjutas:
Mina enda jaoks olen iseenda vĂ”imed ennast ja ĂŒmbritsevat keskkonda energeetiliselt mĂ”jutada tĂ”estanud.

aga kas sulle ei tundu, et oleks vĂ€hemalt huvitav panna need kasvĂ”i pulli pĂ€rast proovile kas sellises olukorras, kus pole ohtu, et subjektiivsus ja kriitika puudumine tulemusi/jĂ€reldusi kallutada vĂ”iks. siinkohal teen ettepaneku, et selliseid niisama-katseid, nagu nĂ€iteks jummi-geit-teur eelmisel aastal ilma mingi materiaalse pretensioonita tegid, vĂ”iks vabalt edaspidigi teha. nĂ€iteks just nĂŒĂŒd, jĂ”ulude paiku lĂ€hen ĂŒhe hobipendeldaja juurde. pĂ”himĂ”tteliselt huvitab teda antud juhul vaid kriitiline pilk eesmĂ€rgiga oma pendlit ja oskusi tiba kalibreerida. kurioosseks teeb asjaolu see, et plaanime pendeldatavate objektide seas muuhulgas kasutada ka ehtsaid, "eriti kĂ”va "hauaenergiaga"", otse surnu peast lĂ”igatud juukseid Twisted Evil vĂ”ib ju naljakas tunduda, aga kuna ettevĂ”tmine on mĂ”lemapoolselt pretensioonitu ja kumbki osapool on sellega nĂ”us, siis on ju igatahes pĂ”nev teada, mis tulemused on.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Faxaros
Parasiit

PostitusPostitatud: Kolm Dets 02, 2009 9:11 pm    Teema: Vasta viitega

Jason kirjutas:
Faxaros kirjutas:
Selliste haiguste ravi, millel on psĂŒhhosomaatilised pĂ”hjused. Arvesta sellega, et sa ei saa 1 x 1 stiilist vastust, see on juba bioloogia eripĂ€ra. Aga saa saad jĂ€llegi keskenduda statistilistele tulemustele. Leida mĂ”jutav x faktor.

mis imelik eripĂ€ra see bioloogias on, et seal ei saa selgeid vastuseid? soovid selle ĂŒle ehk mu bioloogist mĂ”ttekaaslasega diskuteerida ja asja sirgeks rÀÀkida?

lisaks huvitaks mind, kust siinkohal taas paravÔime ilmnema peaks?

Kuna tean, et mul vahel raske enesevĂ€ljendus, siis kĂŒsimus suurele ringile - Kas teised kah ei saanud minu vĂ€ljendusest aru vĂ”i oli Jason ainuke?
gladiaator
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Kolm Dets 02, 2009 9:25 pm    Teema: Vasta viitega

Mina sain aru kĂŒll,ĂŒllatavalt intelligentset teksti aretad.
Tsiteerin::
kurioosseks teeb asjaolu see, et plaanime pendeldatavate objektide seas muuhulgas kasutada ka ehtsaid, "eriti kÔva "hauaenergiaga"", otse surnu peast lÔigatud juukseid vÔib ju naljakas tunduda, aga kuna ettevÔtmine on mÔlemapoolselt pretensioonitu ja kumbki osapool on sellega nÔus, siis on ju igatahes pÔnev teada, mis tulemused on.

Sinule kui haritult seadusteteadlikkule kodanikule,peaks ju teada olema,et selline tegevus nagu nekrofiiliagi,laibarĂŒvetamise paragrahvi alla kuulub,kuid vanu aegu meenutamatagi on selge,et keegi osapoolte kĂ€est nagunii midagi ei kĂŒsi Laughing ja kĂ”ik on seaduse ees vĂ”rdsed,mĂ”ned on lihtsalt vĂ”rdsemad.
Hella
Arengumaag

PostitusPostitatud: Kolm Dets 02, 2009 11:59 pm    Teema: Vasta viitega

Faxaros:
Saan aru, et nĂ”iad on vĂ”imelised ravima selliseid haigusi, mis vĂ€ljenduvad kĂŒll fĂŒĂŒsiliste nĂ€htuste ja reaalsete fĂŒĂŒsiliste tunnetena, aga mille pĂ”hjus seisneb inimese sisemistes psĂŒhholoogilistes tegurites. NĂ€iteks, kui pannakse inimene selle fĂŒĂŒsilise tunde tĂ”ttu kinnisesse psĂŒhhoasutusse.

See on arvatavasti pikaajalisem tegevus, aga kuna sa soovitad ise nÔiaks hakkamist, siis kas on olemas mingisugne universaalne juhis, kuidas sellises olukorras inimest aidata?
(kui arvestada sellist olukorda, kus inimene ei saa enam selle fĂŒĂŒsilise tunde tĂ”ttu stabiilselt ĂŒhiskonnas eksisteerida)
Tagasi üles
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Nelj Dets 03, 2009 12:29 am    Teema: Vasta viitega

Filosoof Leibniz , 17ndal sajandil mĂ”tles vĂ€lja algosakese , mida ei saa enam jagada. PĂ”hjuseks oli see, et materiaalseid osakesi saab lĂ”putult jagada ja seetĂ”ttu ĂŒkski materiaalne osake ei kĂ”lba algosakeseks. Seda konstruktsiooni on kasutanud Hassim Haraneim oma metafĂŒĂŒsika loengutel kui ta joonistas 3D ringi, mida jagada ei saa selles mĂ”ttes, et selle ringi piirest ei saa lahkuda, ringi diameetrit ei saa muuta ja ring ise sisaldab kĂ”ike mis on universumis olemas). Iga ring sisaldab tervet maailma. LĂ”puks ta lĂ”i ÜhendvĂ€lja teooria. Teooriast tuleb vĂ€lja, et iga inimene on algosake ja igal inimesel on oma maailm kus on lĂ”putu hulk reaalsuse juhuslikkusi. Ja kui keegi nĂ€eb, et tikutops liigub laual enda mĂ”ttejĂ”ul , siis on see 100% tĂ”de selle inimese oma maailmas. Leibniz oma filosoofias vĂ€idab , et mingit tikutopsi ei ole olemas. Kui nĂŒĂŒd skeptik ja tikutopsi liigutaja satuvad kokku siis kumbki nĂ€eb tikutopsi enda vaatevinklist ehk mitte kumbki ei liigu vĂ€lja sellest ringist mille ta enda jaoks loonud algselt on. Ja mingi raha maksmisega ei saa muuta kellegi taju vaatevinklit.
Tagasi üles
Faxaros
Parasiit

PostitusPostitatud: Nelj Dets 03, 2009 3:10 am    Teema: Vasta viitega

Hella kirjutas:
Faxaros:
Saan aru, et nĂ”iad on vĂ”imelised ravima selliseid haigusi, mis vĂ€ljenduvad kĂŒll fĂŒĂŒsiliste nĂ€htuste ja reaalsete fĂŒĂŒsiliste tunnetena, aga mille pĂ”hjus seisneb inimese sisemistes psĂŒhholoogilistes tegurites. NĂ€iteks, kui pannakse inimene selle fĂŒĂŒsilise tunde tĂ”ttu kinnisesse psĂŒhhoasutusse.

See on arvatavasti pikaajalisem tegevus, aga kuna sa soovitad ise nÔiaks hakkamist, siis kas on olemas mingisugne universaalne juhis, kuidas sellises olukorras inimest aidata?
(kui arvestada sellist olukorda, kus inimene ei saa enam selle fĂŒĂŒsilise tunde tĂ”ttu stabiilselt ĂŒhiskonnas eksisteerida)

SÔltuvalt olukorrast, kas teraapia vÔi nÔianduslik sekkumine.
Kusjuures info hankimise puhul antipsĂŒhhotikume ei tohi anda, sest see tuimestab seisundi Ă€ra ja siis ei saa teraapia lĂ€biviia enam infot probleemse inimese kohta.
Sest sellise teraapia puhul peab kogu tema mÔttemaailm selge olema, millal hÀire aktiveerub, millal maha lÀheb, mis on valupunktid jne. Koguaeg peab olema sisemise seisundi kohta tagasiside.

Edasi peaks tulema teraapiline mĂ”jutamine. Parameetrisse viimine. Erioskuste puhul ka farmakoloogiline sekkumine, sest teatud antipsĂŒhhootikumid suudavad parasjagu aktiivseid alateadvuse osi purustada. Kui hĂ€ire esile tuua ja aine sisse viia, siis fĂŒĂŒsiline mĂ”jutamine piltlikult öeldes purustab katkise hingeosa. Siis saab vigase osa uuesti kasvatada. Mida psĂŒhhoasutused hetkel ei tea, on see et kui antipsĂŒhhootikum viia sisse sel hetkel, kui hĂ€ire ei ole aktiivne, purustatakse inimeses midagi muud. SeepĂ€rast muutuvadki vahel raviasutustes viibinud pĂ”mmpeadeks.
Jason
Punane pÀike
Punane pÀike

PostitusPostitatud: Nelj Dets 03, 2009 9:23 am    Teema: Vasta viitega

gladiaator kirjutas:
Sinule kui haritult seadusteteadlikkule kodanikule,peaks ju teada olema,et selline tegevus nagu nekrofiiliagi,laibarĂŒvetamise paragrahvi alla kuulub,kuid vanu aegu meenutamatagi on selge,et keegi osapoolte kĂ€est nagunii midagi ei kĂŒsi Laughing ja kĂ”ik on seaduse ees vĂ”rdsed,mĂ”ned on lihtsalt vĂ”rdsemad.

kas hakkame jĂ€lle mĂ€ngima mĂ€ngu nimega "otsi paragrahvi!"? tahaksin nimelt selle paragrahvi nime teada, mis nekrofiiliat keelab. mis puutub aga surnu juukselĂ”ikusesse, siis...hehehee... sa peaks kunagi suvalise matusebĂŒroo köögipoolele sisse astuma. enne kĂŒlasta aga mĂ”nda juristi ja kĂŒsi, mis tema arvab surnujuuste ja KarS'i 9. peatĂŒki 8. jao seostest. ausalt öeldes on valus vaadata, kuidas vĂ”hikud mĂ”nikord juristi pĂŒĂŒavad mĂ€ngida...
Tagasi üles
gladiaator
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Nelj Dets 03, 2009 11:10 am    Teema: Vasta viitega

Oh sorry Jason vaatan,et oled ennast enne tegutsema hakkamist korralikult seadustega kurssi viinud,nagu Ôige mees kunagi.Edu!
Jason
Punane pÀike
Punane pÀike

PostitusPostitatud: Nelj Dets 03, 2009 11:26 am    Teema: Vasta viitega

aga kuidas siis teisiti? Ôige mees peabki teadma seadusi, mis tema tegevust puudutavad.
Tagasi üles
Tige tihane
Arengumaag

PostitusPostitatud: Nelj Dets 03, 2009 3:11 pm    Teema: Vasta viitega

Jason kirjutas:
hoolimata bravuurikast para-sihverplaadist teate te siiski (alateadvuses?) vÀgagi hÀsti, et te tegelikult mitte muhvigi ei suuda ning parim vÔimalus sellega mitte vahele jÀÀda ongi teadlik distantseerumine igasugusest vÀhegi tÔsimeelsemast kontrollmehhanismist.

Ha-haa!
Muide- SelgeltnĂ€gijate finaalsaate salvestusel mĂ€rkasin enne esimest ĂŒlesannet ÂŸĂŒrii laual ilusat karpi. Arvasin, et ehk on seal sees I ĂŒlesande (vĂ€ljalangenud osalejate viimase katse) jaoks midagi , kuna ma ausalt öeldes eeldasin sohki ja eeldasin et juba enne rahva kogunemist vĂ”ivad sellised asjad nĂ€htaval olla. Tahtsin nĂ€ha mis sees on. Ja vaatasingi- karbis nĂ€gin kokkukeritud pĂ€rgamenti. Üritasin edasi vaadata, tekkis vaimupildis kĂ”rvale ka sulg. Sulg ja pĂ€rgament. Kui publik oli kĂ”ik koos, istumas, alustas Eero esimese ĂŒlesandega ja palus Merlel avada see karbike. Ja ĂŒllatusin, seal sees oligi kokkukeritud paber- pael ĂŒmber, millel kirjas jĂ€rgnev ĂŒlesanne.
Kuid selliste asjadega pole kunagi nii (vĂ€hemalt praegu), et minu ette pandakse kĂŒmme karpi, kĂŒmme katset ja ma vĂ”iks kĂ”igi sisse nĂ€ha. Ma pole proovinud, kuid alati hakkab miski segama, niipalju mĂ”tteid peas keerlema. Et nĂ€ha, selleks peab olema mul selline eriline seisund, kus on natukene pinget aga samas selline tohutu enesekindlus. Ja olgem ausad, sellised seisundid Tulevad tihti spontaanselt.

Aga ma arvan, Jason, et kunagi ma vĂ”iks mingi katse lĂ€bi viia kĂŒll. Aga arvatavasti mitte sinuga, arvan et sa tegeled siis teiste asjadega juba. Lihtsalt uudishimust paneks ennast proovile. Very Happy See oleks palju inimlikum, kui showsaadetes osalemine (mĂ”lemad on aga igal juhul arendavad).
Ning sel aastal sai igatahes minu statistikamÔÔt tĂ€is, enam ma sellistes asjades ei kahtle, olgu need nĂ€gemised, tajumised, ravimised mĂ”nikord nii poolikud ja nigelad kui tahes, ma TEAN nĂŒĂŒd see pole mingi enesesisendus, hĂŒpnoosiseisund vĂ”i lihtsalt pettus, vaid ĂŒks osa inimesest, mida ta pole Ă”ppinud veel hĂ€sti kasutama.

Selle peale vĂ”taks juba ĂŒhe kĂ€raka, meie kĂ”igi terviseks, aga jÀÀb jĂ€rgmiseks korraks! Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Vaata liikme veebilehte
Jason
Punane pÀike
Punane pÀike

PostitusPostitatud: Nelj Dets 03, 2009 3:39 pm    Teema: Vasta viitega

on tÀiesti tavaline, et inimesel tekib ettekujutus, et tal on mingi ettenÀgemisvÔime vmt kuna me kÔik pÔeme vÀhemalt vÔi rohkemal mÀÀral enesekriitikadefitsiiti, mis kÔnealusel juhul vÀljendub selles, et me jÀtame meelde oma pihtapanekuid, ent unustame möödalaske. kui mÔni seda eriti tugevalt pÔeb, tekibki tema mÀllu terve pikk rodu juhtudest, kus ta midagi "ette nÀgi". klassikaline nÀide on see tuntud helistaja peale mÔtlemine, kus me mÔtleme kellelegi ja Ôige pea ta helistab.

kergeim vÔimalus siinkohal selgeltnÀgemist vÀlistada ongi test. juhuks kui inimene endas kindel pole ja tunneb, et ta ei oska anda pÀris tÀpseid vastuseid, vaid ainult kirjeldada, sobibki see vana hea jummitest, kus proovijal lastakse "vaadeldavaid" esemeid vabalt kirjeldab. siis pÀrast hea vaadata, kas lÀks ligilÀhedalegi. sellise Ôngitsemise eest keegi muidugi mingit auhinda ei paku (v.a. juhul kui kirjeldused peaks tÀhelepanuvÀÀrselt tÀpsed olema), aga see-eest on nÀgijal endal hea pÀrast protokolli kohal fantaseerida, seoseid otsida ja eneseusku kasvatada. vÔi siis nina krimpsutada ning tÔdeda, et...

...ja seejÀrel oma eluga edasi minna.
Tagasi üles
nattydread
Heleroheline pÀike
Heleroheline pÀike

PostitusPostitatud: Nelj Dets 03, 2009 3:52 pm    Teema: Vasta viitega

Telelehes 7-13detsember on juttu sergeist ja tema Ă”est. Seal on ka pilt ksu nad koos seisavad. Sergeil on kĂ€es Tokroda raamat Maagia alustalad, irw. Üks raamat on veel, vb on see Tokroda teine raamat.

Kas raamatud olid nagu lohutusauhinnaks? Very Happy
Tagasi üles
Tige tihane
Arengumaag

PostitusPostitatud: Nelj Dets 03, 2009 3:53 pm    Teema: Vasta viitega

Jasonile

Ise joonistasid vÔi? Smile

Kui mina mingit katset teen, siis tulemused nÀitaksid mulle mu hetkelist taset, mitte seda kas vÔimed on vÔi mitte.
Mul on meeles ka möödalasked, aga lihtsalt tĂ”in ĂŒhe nĂ€ite. Ma tean et statistiliselt vĂ”ib möödapanekuid rohkemgi olla, ja mis siis..?
Tagasi üles
Tige tihane
Arengumaag

PostitusPostitatud: Nelj Dets 03, 2009 3:59 pm    Teema: Vasta viitega

nattydread kirjutas:
Telelehes 7-13detsember on juttu sergeist ja tema Ă”est. Seal on ka pilt ksu nad koos seisavad. Sergeil on kĂ€es Tokroda raamat Maagia alustalad, irw. Üks raamat on veel, vb on see Tokroda teine raamat.

Kas raamatud olid nagu lohutusauhinnaks? Very Happy
See juba lÀheb! Smile Tok jagas jah oma mÔlemaid raamatuid.
Tagasi üles
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Nelj Dets 03, 2009 4:07 pm    Teema: Vasta viitega

SelgeltnĂ€gemine on tĂ€iesti filosoofiline kĂŒsimus ja see teema on ammu kĂ€sitletud suurte filosoofide poolt. Mingit jalgratast siin leiutada ei saa. Siimaani kasutatakse diferentsiaal ja integraalarvutist mille Leibniz leiutas. Samamoodi ta leiutas monaadide teooria, mis avaldati sada aastat pĂ€rast surma ja millest arusaamine toimub tĂ€nase pĂ€evani. Igasugu leiutisi vĂ”ib kirjeldada materiaalses atribuutikas mis ei seleta leiutise olemust vaimselt. Tegelikult on kaks asjade kirjelduse viisi - materiaalne ja vaimne , kusjuures mĂ”lemad viivad ĂŒhe ja sama tulemuseni.

http://et.wikipedia.org/wiki/Monadoloogia -- 90 paragrahvi reaalsuse kirjelduses. maiade pĂŒramiidil astmeid on 91
Tagasi üles
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Nelj Dets 03, 2009 4:31 pm    Teema: Vasta viitega

Seega, on vĂ”imalik lĂ”igata metalli kĂ€ega, sest paragrahv 64 ĂŒtleb nii

64 par
Nii et iga elusolendi orgaaniline keha on omamoodi jumalik masin vĂ”i looduslik automaat, mis lĂ”pmatult ĂŒletab kĂ”ik kunstlikud automaadid. Sest inimliku kunstiga [art] tehtud masin ei ole masin igas oma osas: nĂ€iteks messingist hammasratta hambal on osi vĂ”i fragmente, mis pole enam midagi kunstlikku ega ole enam miski, mis oleks iseloomulik [marque] masinale selle kasutuse suhtes, milleks hammasrattas oli mÀÀratud. Aga looduse masinad, st elusad kehad, on masinad ka oma vĂ€himates osades kuni lĂ”pmatuseni. Selles ongi erinevus looduse ja kunsti vahel, st jumaliku kunsti ja meie kunsti vahel.
Tagasi üles
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Nelj Dets 03, 2009 4:35 pm    Teema: Vasta viitega

Kui diferentsiaal ja integraalarvutus toimib. Miks ei peaks monaadide paragrahvid mitte toimima? Kui geenius on nii öelnud.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Reklaam Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... , 25, 26, 27  Järgmine
Lehekülg 26, lehekülgi kokku 27

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

© 2001, 2005 phpBB Group