Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Selgeltnägijate tuleproov 2009
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4 ... 25, 26, 27  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Reklaam
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
kurjam_krõõt
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 2 Juun 2009
Postitusi: 406

PostitusPostitatud: Laup Sept 12, 2009 11:05 am    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda kurjam_krõõt (Nelj Sept 24, 2009 11:51 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Elizabitch
varikonto alt postitaja


Liitunud: 15 Veeb 2009
Postitusi: 891
Asukoht: varikonto all

PostitusPostitatud: Laup Sept 12, 2009 11:29 am    Teema: Vasta viitega

tundub küll tugevam seltskond kui mullu, kohe ilus vaadata Very Happy http://www.elu24.ee/?id=162591 ja üldine energeetika ka puhtam, näib et õelusele, intrigeerimisele jms vahule seekord erilist rõhku ei panda Wink
_________________
altpostitaja
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
naine
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Laup Sept 12, 2009 1:27 pm    Teema: Vasta viitega

Jason kirjutas:
aga milles küsimus?

1) näiteks minule jäi täiesti tõsiselt selline mulje, nagu kavatseks ta kapist välja tulla. kas ma pean seepärast, et ta vahepeal juhtumisi ära suri, oma mõtteid muutma?
2) mis nendes surnutes erilist on, et nad erikohtlemist vajavad? ma olen nõus, et mõnikord vajavad elavad inimesed erikohtlemist. surnud aga on surnud ja igasugune ilatsemine a'la "surnutest räägitakse vaid head" on lihtsalt nõme. eks olge lahked ja rääkige igal pool ainult head ka stalinist, hitlerist, leninist, torqemadast, pol pothist jt. NAD ON JU SURNUD!


Just, nad on surnud, aga
NAD EI OLE KUSKILE KADUNUD !

Kui arvestada sellega, et inimene taaskehastub, siis oleks parem lasta neil minna. Satlin ja Hitler ja sellised tegelased ei taaskehastu kunagi (ehk alles siis kui see tsivilisatsioon on varisenud tolmu), sest neid hoitaks siin kinni, neid toidetakse veel siinpoolsuses.

Ma ei tea selle kohta midagi, kas inimene on samasuguste iseloomujoontega sündides, kui ta ta surma hetkel oli, aga selles olen kindel, et kõik mis jäi ühes elus pooleni ja vajas teostamist, võetakse uute elutsüklisse kaasa. Kõikidel elusolendid on aga tihedalt seotud omavahel, mingid diilid, mingid kogemused, õpetused jne mida lahendadate koostööd tehes. Kui üks osapool aga lahkub, siis ka elusatel jäävad need niinimetatud ülesanded pooleni, mis on ühe või teise arenguetapi juures vajalikud. Siinjuhul paljud elusad hakkavad aga surnuid kinni hoidma, sest nad ei oska, ei taha neist vabaneda, sest pooleliolev diil on lõpetamatta. Eks kõigil on need probleemid personaalsed, need on mingid täiesti sügaval eneses asetsevad väiksed asjad, mida me ei märkaks muidu (kui inimene on elus), aga mis annavad ennast siiski tugevalt tunda just sellistel asjaoludel. Meil kui elusatel on veel siin elus valikuid, igal probleemil on alati erinevaid lahendusviise. Selleasemel, et surnud peaksid veel hakkama ka meie probleeme järgmises elus lahendama, peaksid elusad hoopis tegelema enda asjadega.

Üldiselt pole mõtet üldse rääkida selle heal-halval teemal, sest see on niivõrd objektiivne suhtumine, vaid me peaksime hoopis endale selgeks tegema, mis on meie ja mis on nede ja asjad eneses ära klaarima.

Mul isiklikult on surnutega elus vähe kogemusi olnud (v.a vanaisa ja madu) aga oma nägemustes olen palju surnuid näinud. Just neid, kes mitme maailma vahel on kinni. Ma ei räägi mingitest kummitustest, kes inimesi hirmutavad (need on hoopis teised asjad), vaid vaimolendid kes on siin kinni tänu elusate probleemidele. Nemad juba otsustasid minna ja neid asju teisti kuskil muus ajas ja ruumis lahendada.

Ma ei tea, kas oma surma hetke me otsustame ise, või sureme me siis kui vaja, kui kõik võimalused on ära kasutatud või kui see meie arengule just kõige parem on, või on see midagi sellist, millele me eales ei tuleks. Aga ma ei usu, et midagi juhtub juhuslikult või midagi on kuskil mujal juba ette määratud kellegi teise poolt.

Siinjuhul ma arvan, et me kõik peaksime vaatama endasse ja ülevaatama oma suhtumise teistesse.

* Oma elu saame vaid ise elada, s.t oma probleeme saame lahendada vaid me ise, teiste inimeste kogemused on nende enda asi.
*Oma areguetapid peame läbima me üksi, lähtudes iseenda perosonaalsetele kogemustele, teiste inimeste kogemused on kellegi teise tee.
*Kõike inimesed on omavahel seotud, aga sõltuda teistest või teisi endast sõltuma panna pole just hea mõte, kui me tahame tõeliselt ka endaga kuskile jõuda.
jne jne, eks kõigil ole need määratlused eneses erinevad.

Üldiselt tahtsin ma sinnani jõuda, et pole üldse oluline mis surnutel oli plaanis siin elus veel teha, oluline on vaid see, mida meie peame tegema praegusel hetkel, et oma eesmärkide poole jõuda iseseisvalt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Laup Sept 12, 2009 2:06 pm    Teema: Vasta viitega

oh, naine, ära aja plära. surnu on surnud ja kogu moos. lisada pole siia rohkem midagi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Laup Sept 12, 2009 3:07 pm    Teema: Vasta viitega

Jason kirjutas:
oh, naine, ära aja plära. surnu on surnud ja kogu moos. lisada pole siia rohkem midagi.
Ohh vaimuhiiglane, see on küll nüüd kommentaar, mis paneb asjad paika.
Palun nuta oma puuduvaid mõtteniite kuskil mujal taga.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Laup Sept 12, 2009 5:58 pm    Teema: Vasta viitega

irwe.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Laup Sept 12, 2009 9:37 pm    Teema: Vasta viitega

Elizabitch kirjutas:

huvitav, miks sina seda lootust hellitad Laughing
et sa rahu saaks
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Elizabitch
varikonto alt postitaja


Liitunud: 15 Veeb 2009
Postitusi: 891
Asukoht: varikonto all

PostitusPostitatud: Esm Sept 14, 2009 12:16 am    Teema: Vasta viitega

a mine sa õige persse oma jutuga Exclamation
_________________
altpostitaja
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kurjam_krõõt
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 2 Juun 2009
Postitusi: 406

PostitusPostitatud: Esm Sept 14, 2009 1:03 am    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda kurjam_krõõt (Nelj Sept 24, 2009 11:50 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
naine
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Esm Sept 14, 2009 11:59 am    Teema: Vasta viitega

kurjam_krõõt kirjutas:
pean tunnistama, et bitch on oma bitchilikkust kõvasti edasi arendanud ja hakkab juba õiget tonaalsust omandama

ja kurja-murjamina ei saa ma muidugi jätta rõõmustamata, et ta nii tabavalt viplale koha kätte näitas Very Happy


Aaaaw millise koha? See pole küll minu asi öelda, aga ma olen täiesti veendunud, et vip teab paganama hästi oma kohta ja teie preilikeste (Jason k.a) kiljumine temale natuke vaid nalja teeb Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
nattydread
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 3 Dets 2006
Postitusi: 861
Asukoht: On

PostitusPostitatud: Esm Sept 14, 2009 12:05 pm    Teema: Vasta viitega

Mina mIna MInA minA mINa MINA mINa mINA mina........
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kurjam_krõõt
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 2 Juun 2009
Postitusi: 406

PostitusPostitatud: Esm Sept 14, 2009 12:22 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda kurjam_krõõt (Nelj Sept 24, 2009 11:50 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kurjam_krõõt
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 2 Juun 2009
Postitusi: 406

PostitusPostitatud: Esm Sept 14, 2009 12:24 pm    Teema: Vasta viitega

nattydread kirjutas:
Mina mIna MInA minA mINa MINA mINa mINA mina........


mhm
Sina sIna sinaA SINA sINA sINA sina .........................
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
naine
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Esm Sept 14, 2009 2:50 pm    Teema: Vasta viitega

kurjam_krõõt kirjutas:
naine kirjutas:


Aaaaw millise koha? See pole küll minu asi öelda, aga ma olen täiesti veendunud, et vip teab paganama hästi oma kohta ja teie preilikeste (Jason k.a) kiljumine temale natuke vaid nalja teeb Laughing


einohh keegi pole kahtlend, et ta ei teaks oma kohta
aga ega teda võib sellegipoolest saata ka kohta, kuhu ta tegelt peaks minema oma jutuga Laughing

ja seda, et see nalja teeb, selles ma kahtlen
nalja teeks kui ta naudiks seda tähelepanu
pigem teeb talle nalja ja pakub meelerõõmu ikka sinu tagasihoidlik tähelepanu

aga kuna naine tahtis ikka teemat arendada ja minna isiklikuks, eks ma siis ka toon viplala isikule rohkem tähelepanu Razz
viplala on hea huumorisoonega kibestunud vanamehenäss, kes on ja jääb noolima oma isanda laualt kukkuvaid raasukesi (naisi) ja kes ei suuda jätta kunagi klähvimast, kui näeb kibestunud vanaeite kuskil õelutsemas Cool
ja ma leian, et seda klähvivat vanamehenässi peakski saatma sinna samma ja kaugemalegi
pakub see talle nalja või mitte, aga endal on küll hää tunne teda sinna vähemalt saata Smile


Mind pigem paneb mõtlema, kas sina naine üldse tead oma kohta oma elus ? ja ma ka kahtlen, et inimene, kes ei tea sedagi, mis koht tal oma elus on, oskab teisi saata kohta, kus nad tema arvates olema peaksid. Mäletad mis Kuningas (Rein Aren) ütles filmi Karoliina hõbelõng oma tütrele.. kui ei mäleta, siis uur järgi.

Ma ei hakka Vipi kaitseks nüüd kõnet küll pidama, aga minu tähelepanu vip vajab kõige vähem, ma usun, et ta on piisavalt arukas mees, et minu teelt eemale hoida. Mingit õnne minusugune tulehark vaevalt ühele normaalsele eesti mehele tuua oskab, sest muidu oleks ma ta ammu ise ära võtnud.

Aga ma soovitan sulle ühte, lase 5 korda nädalas korralikult lõõrid puhtaks lüüa, muidu va hakkab ülemine korrus undama ja tahma välja ajama, aga kardan, et sinu lõõride puhtaks löömiseks on vaja juba väikest väeüksust kellel on kõvemad närvid kui vipil ja tokil kahepeale kokku..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Elizabitch
varikonto alt postitaja


Liitunud: 15 Veeb 2009
Postitusi: 891
Asukoht: varikonto all

PostitusPostitatud: Esm Sept 14, 2009 2:56 pm    Teema: Vasta viitega

miks sa naine nii koledati solvusid, ei peaks nagu põhjust olema, aga miski lõi kõikuma Rolling Eyes egregor kõigub? tead, varem või hiljem kõiguvad nad kõik, keskendu parem oma lõõridele ja läheb paanika üle Wink
_________________
altpostitaja
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jones
Läbustaja ja Petis


Liitunud: 9 Aug 2006
Postitusi: 747

PostitusPostitatud: Esm Sept 14, 2009 3:04 pm    Teema: Vasta viitega

.. et siis nüüd ongi siit vampiirid läinud ja foorum puhastunud?

vaatan, et kõikide teemade all ei saa enam tavakasutaja postitada. tsensuuri kehtestamine toimub piisavalt kannatliku plaanipärasusega, et see tugevalt silma ei hakkagi.
kristlastel on saatana käsilased, kelle kurjusest nõretuvate sõnade eest peavad nad enda liikmeid kaitsma. nüüd siin on siis vampiirid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kurjam_krõõt
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 2 Juun 2009
Postitusi: 406

PostitusPostitatud: Esm Sept 14, 2009 3:16 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda kurjam_krõõt (Nelj Sept 24, 2009 11:49 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kurjam_krõõt
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 2 Juun 2009
Postitusi: 406

PostitusPostitatud: Esm Sept 14, 2009 3:41 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda kurjam_krõõt (Nelj Sept 24, 2009 11:48 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
naine
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Esm Sept 14, 2009 3:56 pm    Teema: Vasta viitega

kurjam_krõõt kirjutas:
Tsiteerin::
Mingit õnne minusugune tulehark vaevalt ühele normaalsele eesti mehele tuua oskab, sest muidu oleks ma ta ammu ise ära võtnud.


et siis viplala ongi see mees, keda naised võtvad, kui tahavad ja kui ei taha, siis ei võta ning tal endal üldiselt sõnaõigust selles küsimuses pole?

et kas tema tahab endale sinusugust tuleharki või mitte, selle üle nagu võid sina ainuisikuliselt otsustada Very Happy, kas see õnn on see, mida ta tahaks kogeda või mitte

nojah ... kuda teisiti nõrgad abivahendeid vajavad ja kasutavad mehed saaksid Cool


Aga mis ajast selline asi üldse meeste otsustada on Shocked
Kallikene, sellepärast sa oledki veel üksi, et ootad seda õiget printsi valgel hobusel. Tahad ma ütlen sulle saladuse, haara ohjad enda kätte Very Happy
Iga õige naine ikka juhib oma saatust ise.... kui kõik mehed saaksid mis nemad tahaks, siis isevr küll, ei suudaks ma seda mullielanike karja ära teenindada Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jones
Läbustaja ja Petis


Liitunud: 9 Aug 2006
Postitusi: 747

PostitusPostitatud: Esm Sept 14, 2009 4:14 pm    Teema: Vasta viitega

otsus on mõlemapoolne, naine teeb algatuse. naine otsustab, kas ta annab mehele võimaluse ja mees otsustab, kas ta tahab võimalust kasutada.
kui iga kiimase kunksmoori tahte järgi peaks tingimusteta jooksma, siis ei jääks aega muude vajalike tegevuste jaoks.
see väide, et kui mees naisele ära ütleb, siis solvab ta sellega loodust ja kaotab võimet on mehi orjastav programm, kirjutades naise tahte ülimaks tõeks. reaalsuses on aga naisi erinevaid, kes tahavad loodusega kooskõla ja kes tahavad sitta.

hetkel tahtis kasutaja naine lihtsalt edvistada ja mõista anda, et ta on nii hea, et mehed talle ära ei ütle. tavaliselt rõhutavad sellele need, kellele on minevikus märkimisväärselt tihti ära öeldud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Reklaam Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4 ... 25, 26, 27  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 27

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group