Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Kellel on ebatavalised v6imed v6ib midagi siia kirjutada.
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Nightknight
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 22 Apr 2006
Postitusi: 781

PostitusPostitatud: Laup Juun 06, 2009 7:46 pm    Teema: Kellel on ebatavalised v6imed v6ib midagi siia kirjutada. Vasta viitega

Mul näiteks on v6imed oma energiaga lylitada tehnika välja v6i et see ei töötaks.

Ykskord ma olin s6bra pool siis vaatasin youtubest laule jne. Siis lylitasin programmi välja ja m6tlesin et annan elu arvutile aga tegelikult see oli arvutile minu pea kontroll. See hakkas tegema igasuguseid ääli rääkis ja tegi veel muusika saunde. Kuigi yhtegi programmi polnud sees. Siis kutsusin s6bra ta seda ei uskund. Siis proovisin uuesti ja ta nägi seda protsessi mis tema arvutiga toimus.
_________________
I love fairys.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail MSN Messenger
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Laup Juun 06, 2009 10:56 pm    Teema: Vasta viitega

mul sõbranna laps kiusas dipsleidga kodutehnikat kogu aeg - ajas asju lühisesse mõtte jõul.
tegelikult kiusas ta kodutehnikas elunevaid elementaale.
imselt tegid sina sedasama.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Püh Juun 07, 2009 9:26 am    Teema: Vasta viitega

Mina tajun poolunes oma ümbrust umbes nelja meetri ulatuses selgeltnägemise , selgeltkuulmise jne teel. Peale selle tunnen kasside keelt ja osaliselt lindude keelt. Näiteks kui aknalauale lind lendab siis poolunes saan kohe pildi linnust ilma et ma peaks tõusma. Või kui näiteks üks mu kassidest tuleb mu tuppa siis ma tajun milline kass see on. Aga kasse on palju. Autoga akna all ei ole selgeltnägemist olnud. Auto saadab tihti valesignaale et on varastatud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Nightknight
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 22 Apr 2006
Postitusi: 781

PostitusPostitatud: Püh Juun 07, 2009 4:19 pm    Teema: Vasta viitega

Muide tulnukad lylitavad inimestel kaamerad välja oma energia j6ul. Kui inimesed lähedal on.
_________________
I love fairys.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail MSN Messenger
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Püh Juun 07, 2009 9:55 pm    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
Peale selle tunnen kasside keelt ja osaliselt lindude keelt. Näiteks kui aknalauale lind lendab siis poolunes saan kohe pildi linnust ilma et ma peaks tõusma. Või kui näiteks üks mu kassidest tuleb mu tuppa siis ma tajun milline kass see on.


tahad ehk võimeid proovile panna?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Püh Juun 07, 2009 9:57 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
tahad ehk võimeid proovile panna?



ei
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Püh Juun 07, 2009 10:19 pm    Teema: Vasta viitega

põnnad?

aga ma pakuks õnnestumise korral kä¹¹i kah Wink pluss soovi korral au ja tuntust Rolling Eyes
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Püh Juun 07, 2009 10:29 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
aga ma pakuks õnnestumise korral kä¹¹i kah pluss soovi korral au ja tuntust
Kood:



ma saan raha, au ja tuntust ka mujalt :-)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Esm Juun 08, 2009 12:43 am    Teema: Vasta viitega

aga oma sõnade eest seismise au kahjuks kaotad Twisted Evil
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
.Raul.
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Esm Juun 08, 2009 2:22 am    Teema: Vasta viitega

Kopp juba ees skeptiku mölast.
Igat asja on vaja temale tõestada.
Kes ta selline on ĂĽldse???
Kui skeptik ei usu, siis võib tema nina kuklasse istutada kuid ta kisab ikka täiest kõrist, et seda ei ole olemas ja kõik kes usuvad, et nina on kuklas on lollakad. Twisted Evil

Ma ei saa aru mis see jasoni perset torgib kui keegi räägib sellest mida ta võib.
_________________
Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Esm Juun 08, 2009 6:58 am    Teema: Vasta viitega

.Raul. kirjutas:
Kui skeptik ei usu, siis võib tema nina kuklasse istutada kuid ta kisab ikka täiest kõrist, et seda ei ole olemas ja kõik kes usuvad, et nina on kuklas on lollakad.


võib jah, ainult, et keegi pole piisavalt meheks, et seda teha, ehkki suuri sõnu tuleb nagu oavarrest.

pealegi - seda saaksid sa väita alles siis kui keegi on midagi vaieldamatult näidanud-tõestanud ja ma ikka uskumast keeldun. seni piirduvad sinusugused ainult puhta õhu rikkumisega.

.Raul. kirjutas:
Ma ei saa aru mis see jasoni perset torgib kui keegi räägib sellest mida ta võib.


see torgib, et ma ei kannata valesid. ja kui keegi esitab väite, mis on suure tõenäosusega vale, nõuan ma, et ta seda tõestaks või siis vastasel juhul sõnad tagasi võtaks.

peale selle ei taha ma lasta tekkida olukorral, kus iga suva jorss võib suvalises kohas oma "oskustega" pröögata ilma, et tekiks ohtu, et ta peaks oma sõnu tõestama hakkama. ehkki vaevalt mõni jutumees oma jutte eales tõestama hakata julgebki, loodan ma vähemalt, et mõni kõrvalseisja, kes loeb mu väljakutset ja jutumehe keeldumiskeerutusi, mõtleb seepeale sügavalt järele, kas jutumees äkki ikkagi pada ei ajanud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
.Raul.
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Esm Juun 08, 2009 10:01 am    Teema: Vasta viitega

Las jutumees jutustab ja see ei ole kellegi, veel enam sinu, asi kas ta räägib tõde või ei.

Minu jaoks on ja jäävad just need klounideks kes üritavad kõigest väest üldsusele oma võimeid tõestada.
Ning ka skeptikud on ja jäävad minu jaoks klounideks, kes igalpool räuskavad, et see ei ole võimalik.

Mind isiklikult jätab see täiesti külmaks, kas näiteks akkil on sellised võimed või ei ole. Ma isegi ei mõtle sellele. Ta on oma sõna välja öelnud ja vastutab nende eest nii või teisiti.
Ja kui keegi ka jääb uskuma seda, siis on ka see sügavalt tema enda asi.
Kui saab ta petta on see tema isiklik probleem, mitte sinu suguse skeptiku.
Kui ei saa petta, siis sinu sugused skeptikud hakkavad ka teda lollakaks ja segaseks nimetama.

Mina usaldan eelkõige enda tunnetust kui mingeid katseid mis on nii öelda teaduslikult tõestatavad. Tegelikult täpsem oleks, et kuidas skeptikute arvates "teadus" tegelikult on

Meie praegune "teadus" teab heal juhul umbes 10 - 15% sellest mis tegelikult on. Kuid mis moodi sa tõestad asju mis jääb ülejäänud 85 - 90% sisse?
Sa võid suure pingutausega püksi teha aga sa ei tõesta tegelikult sittagi.
Nii, et otsi peldiku paber välja, et lõppuks tagumik puhtaks pühkida.

Minule hakkab juba tunduma, et skeptikute seas on oma kodanik "Loodus" ja minu silmis oled selleks sina ...
_________________
Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Esm Juun 08, 2009 10:41 am    Teema: Vasta viitega

.Raul. kirjutas:
Las jutumees jutustab ja see ei ole kellegi, veel enam sinu, asi kas ta räägib tõde või ei.


igatahes on ikka küll. igasugune inimlik õiglustunne nõuab tõerääkimist ja vajadusel valede väljaselgitamist.

.Raul. kirjutas:
Minu jaoks on ja jäävad just need klounideks kes üritavad kõigest väest üldsusele oma võimeid tõestada.
Ning ka skeptikud on ja jäävad minu jaoks klounideks, kes igalpool räuskavad, et see ei ole võimalik.


las nad siis ole sinu silmis klounid. minu silmis on klounid hoopis need, kes pläkutavad, mida kõike nad suudavad ja libisevad tõestamistpalve peale sujuvalt kuskile kõrvale või kukuvad loogikavabu vabandusi genereerima.

ma pole öelnud, et pole võimalik. kui ma väidaks, et poel võimalik, siis ei paluks ma ka tõestada.

.Raul. kirjutas:
Mind isiklikult jätab see täiesti külmaks, kas näiteks akkil on sellised võimed või ei ole. Ma isegi ei mõtle sellele. Ta on oma sõna välja öelnud ja vastutab nende eest nii või teisiti.


tore, et ma nüüd ka teada sain, mis sind külmaks jätab. mind isiklikult see külmaks ei jäta. mis nüüd siis saab? kas ma pean oma sammud sinu järgi seadma?

.Raul. kirjutas:
Ja kui keegi ka jääb uskuma seda, siis on ka see sügavalt tema enda asi. Kui saab ta petta on see tema isiklik probleem, mitte sinusuguse skeptiku.


erinevalt sinust hoolin ma ka kõrvalistest inimestest, kes ehk nii teravalt tõel ja valel vahet teha ei oska ega taha nagu mina ning võivad seetõttu ilusatest ja säravatest valedest ärapetetud saada. kui sina ei hooli, siis palun väga. sa ei pea oma hoolimatust ja ükskõiksust valjusti kuulutama - see ongi hoolimatuse ja ükskõiksuse tunnus. kuivõrd sa aga kohe kisama tulid, siis järelikult pole sul kaugeltki kama kaks.

.Raul. kirjutas:
Mina usaldan eelkõige enda tunnetust kui mingeid katseid mis on nii öelda teaduslikult tõestatavad. Tegelikult täpsem oleks, et kuidas skeptikute arvates "teadus" tegelikult on


siis oled väga valel teel sest juba ammu on teada, et oma silm pole sugugi kuningas ja isiklikke tajusid ei maksa eriti uskuda. kui me kõik ainult oma tajusid usaldaks, oleks me kurat teab kus. sellest, mis aga teadus on, ära palun räägi sest nagu näha, ei tea sa sellest muud kui seda, mida mingites ulmefoorumites nämmutatakse. paraku ei vasta see tõele.

.Raul. kirjutas:
Meie praegune "teadus" teab heal juhul umbes 10 - 15% sellest mis tegelikult on. Kuid mis moodi sa tõestad asju mis jääb ülejäänud 85 - 90% sisse?


1) sellel, kui palju teadus praegu teab, ei ole mingit pistmist sellega, kas väidetavalt täiesti eksisteerivat nähtust saab tõestatult kontrollida või mitte.
2) kust sina tead, et teadus teab vaid 10-15%? selle väite esitaja peab üsna täpselt teadma, mis veel avasatamata on. kas sulle ei tundu, et see väide oli "veidi" jabur?
3) kõigest su ponnistusest hoolimata on asi oluliselt lihtsam: ma ei tahagi teada, mismoodi mingi asi toimib. ma soovin vaid näha, et see toimib. kogu keerukus. sina sellest muidugi aru ei saa ja jätkad pröökamist. aga jõudu sulle siis su ükskõiksuses pröökamiseks.

.Raul. kirjutas:
Sa võid suure pingutausega püksi teha aga sa ei tõesta tegelikult sittagi. Nii, et otsi peldiku paber välja, et lõppuks tagumik puhtaks pühkida.


mida ma selle teadmisega peale peaks hakkama?

.Raul. kirjutas:
Minule hakkab juba tunduma, et skeptikute seas on oma kodanik "Loodus" ja minu silmis oled selleks sina ...


tore teada. paraku ei muuda sinu "tundumine" mitte ühtki su väidet karvavõrragi tõesemaks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
.Raul.
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Esm Juun 08, 2009 11:24 am    Teema: Vasta viitega

Minu jaoks oled sa lihtsalt suure suuga tegelane, kes vaevleb oma komplekside kĂĽĂĽsis.



Tsiteerin::
igatahes on ikka küll. igasugune inimlik õiglustunne nõuab tõerääkimist ja vajadusel valede väljaselgitamist.
Sinu sugune pime ei tunneks tõde ära ka siis kui see tõde sulle jalaga persse taob.

Tsiteerin::
las nad siis ole sinu silmis klounid. minu silmis on klounid hoopis need, kes pläkutavad, mida kõike nad suudavad ja libisevad tõestamistpalve peale sujuvalt kuskile kõrvale või kukuvad loogikavabu vabandusi genereerima.

ma pole öelnud, et pole võimalik. kui ma väidaks, et poel võimalik, siis ei paluks ma ka tõestada.
Kõike ei saa tänapäeva teaduse juures tõestada.
Ma olen millegi pärast kindel, et kui sa oleks elanud kuskil keskajal, siis sa nõuaks selliste tegelaste tuleriidale saatmist. Sa oleks saatnud tuleriidale ka sellise inimese, kes oleks väitnud, et inimene lendab kunagi kuule.
Tsiteerin::
tore, et ma nüüd ka teada sain, mis sind külmaks jätab. mind isiklikult see külmaks ei jäta. mis nüüd siis saab? kas ma pean oma sammud sinu järgi seadma?
Nagu ĂĽtlesin, tegele oma komlpleksidega ...
Tsiteerin::
siis oled väga valel teel sest juba ammu on teada, et oma silm pole sugugi kuningas ja isiklikke tajusid ei maksa eriti uskuda. kui me kõik ainult oma tajusid usaldaks, oleks me kurat teab kus. sellest, mis aga teadus on, ära palun räägi sest nagu näha, ei tea sa sellest muud kui seda, mida mingites ulmefoorumites nämmutatakse. paraku ei vasta see tõele
No jah. Mis siis ikka teha tegelasega, kes ei usalda iseennast ja nõuab kõigelt ja kõigilt mingit tõestust.
See on sama nagu need homod, kes marsivad oma vikerkaare lippude all, sest nad ei usu sama moodi nagu sinagi iseendasse ja nagu sinagi nõuavad nad, et väline tõestaks nende eksistentsi õigust.
Tsiteerin::
1) sellel, kui palju teadus praegu teab, ei ole mingit pistmist sellega, kas väidetavalt täiesti eksisteerivat nähtust saab tõestatult kontrollida või mitte.
2) kust sina tead, et teadus teab vaid 10-15%? selle väite esitaja peab üsna täpselt teadma, mis veel avasatamata on. kas sulle ei tundu, et see väide oli "veidi" jabur?
3) kõigest su ponnistusest hoolimata on asi oluliselt lihtsam: ma ei tahagi teada, mismoodi mingi asi toimib. ma soovin vaid näha, et see toimib. kogu keerukus. sina sellest muidugi aru ei saa ja jätkad pröökamist. aga jõudu sulle siis su ükskõiksuses pröökamiseks
Veel jaburam on sellist paska suust välja ajada, et kõiki on võimalik tänapäeva teaduse juures tõestada.
Tsiteerin::
tore teada. paraku ei muuda sinu "tundumine" mitte ühtki su väidet karvavõrragi tõesemaks.
Ja ka sinu jutt on minu meelest üks alaväärsus komplekside käes vaevleva tegelase mula.

Nii, et soovitus, pane oma mulk kinni.
Vanasti oleks ma öelnud, et mina lase ennast saata Laningraadi ümber nikkumisele.
Aga kus kohas tänepäeval ümber nikkumist tehakse??? Rolling Eyes
_________________
Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Esm Juun 08, 2009 11:56 am    Teema: Vasta viitega

.Raul. kirjutas:
Kõike ei saa tänapäeva teaduse juures tõestada.


ei saa jah. seevastu saab tõestada teatud väiteid. näiteks akk'i omad on täiesti tõestatavad, seepärast ma just tema jutule reageerisingi. mitte, et ma arvaks, et sa sellest aru saaks aga...lihstalt...

.Raul. kirjutas:
Ma olen millegi pärast kindel...


ära väga ole.

.Raul. kirjutas:
No jah. Mis siis ikka teha tegelasega, kes ei usalda iseennast ja nõuab kõigelt ja kõigilt mingit tõestust.


mitte midagi. püsi lihtsalt kuss. selle kohta on ütles üks ammune kuulsus, kelle nime ma kahjuks ei mäleta, et "parem on olla vait ja lasta teistel arvata, et oled loll, kui et teha suu lahti ja lasta neil selles veenduda"

.Raul. kirjutas:
See on sama nagu need homod, kes marsivad oma vikerkaare lippude all, sest nad ei usu sama moodi nagu sinagi iseendasse ja nagu sinagi nõuavad nad, et väline tõestaks nende eksistentsi õigust.


loe eelmist kommentaari...

.Raul. kirjutas:
Veel jaburam on sellist paska suust välja ajada, et kõiki on võimalik tänapäeva teaduse juures tõestada.


aga miks sa siis ajad? ma tean küll, et sa püüad mind selle ütlemises süüdistada aga...kuidas nüüd öeldagi...tõesta, et ma seda kunagi kuskil öelnud olen. ise küll ei mäleta aga küllap sina, geenius selle koha üles leiad.Rolling Eyes

.Raul. kirjutas:
Minu jaoks oled sa lihtsalt suure suuga tegelane, kes vaevleb oma komplekside küüsis.Sinu sugune pime ei tunneks tõde ära ka siis kui see tõde sulle jalaga persse taob. Nii, et soovitus, pane oma mulk kinni. Vanasti oleks ma öelnud, et mina lase ennast saata Laningraadi ümber nikkumisele. Aga kus kohas tänepäeval ümber nikkumist tehakse??? Rolling Eyes Ja ka sinu jutt on minu meelest üks alaväärsus komplekside käes vaevleva tegelase mula.


mõttetu sõnademulin, mille mulle vahetult näkkuütlemise korral ma pirisejale kõvema asjaga vastu pead virutaks, et tüütust sääsepirinast vabaneda, aga antud hetkel, kuna see äsja mainitud variant arvatavasti vist kõne alla ei tule (?), pean kahjkuks vaid tõdema, et üks järjekordne idioot plärab täpselt oma võimete kõrgusel ja ei grammigi enamat.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
.Raul.
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Esm Juun 08, 2009 12:21 pm    Teema: Vasta viitega

Vägivald on asjatundmatu viimane võimalus Very Happy
Seega sinuga on asjad selged.

Muide, enne kui siin kõigilt teistelt mingit tõestust nõuad tõesta ise oma sõnu.

Aastaid tagasi kui olid MVOga veel seotud ja tegelesid sellega, et MVO saaks ametliku staatuse, siis sa ütlesid, avalikus riigi televisoonis, et on võimalik maagia abil teatud inimesi mõjutada, kes otsustavad selle üle kas registreerida MVO või ei.
Aga siis hakkasid sama moodi vabandusi tooma stiilis, etseda ei ole mõtet teha, sest see ei oleks ikka päris jne. jne Very Happy

Ma annan sulle võimaluse oma sõnu tõestada, muidu on kõigil ju selge, et oled sama sugune sooja auru väljastaja nagu kõik teised kellele sina seda ette heidad.
Pane minu suu maagia abil kinni Very Happy Mõjuta mind sama moodi nagu sa oleks mõjutanud neid kohtu ametnike.

Mis sinust saanud on? Ma mäletan veel sinu poolseid pikki postitusi teemal, et sa ei soovi, et kristlased sinu eest palvetavad, sest nad ei tea maagia põhialustast midagi. Ja võivad üheteist ära rikkuda.

Mees, sa lihtsalt kukkusid selles rollis läbi ja nüüd ürtad iseennast veenda, et midagi taolist ei ole olemas.
_________________
Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Esm Juun 08, 2009 12:46 pm    Teema: Vasta viitega

.Raul. kirjutas:
Vägivald on asjatundmatu viimane võimalus Very Happy
Seega sinuga on asjad selged.


vägivald on õigustatud võimalus peatada ajuinvaliide, kes süüdimatult sõimavad, läbustavad ja nõmetsevad.

.Raul. kirjutas:
Muide, enne kui siin kõigilt teistelt mingit tõestust nõuad tõesta ise oma sõnu.


milliseid?

.Raul. kirjutas:
Aastaid tagasi kui olid MVOga veel seotud ja tegelesid sellega, et MVO saaks ametliku staatuse, siis sa ütlesid, avalikus riigi televisoonis, et on võimalik maagia abil teatud inimesi mõjutada, kes otsustavad selle üle kas registreerida MVO või ei.
Aga siis hakkasid sama moodi vabandusi tooma stiilis, et seda ei ole mõtet teha, sest see ei oleks ikka päris jne. jne Very Happy


ah neid!?

vaata, mõnedel inimestel on tendents areneda, saada ajapikku targemaks, muinasjuttudest välja kasvada. minul on selleks jõudu ja julgust jätkunud, sinul seda aga vist niipea ette näha ei ole.

.Raul. kirjutas:
Ma annan sulle võimaluse oma sõnu tõestada, muidu on kõigil ju selge, et oled sama sugune sooja auru väljastaja nagu kõik teised kellele sina seda ette heidad. Pane minu suu maagia abil kinni Very Happy Mõjuta mind sama moodi nagu sa oleks mõjutanud neid kohtu ametnike.


...loe eelmist kommentaari. ja seejärel jõua selles asjas sama kaugele kui mina. kui ei soovi, eks usu oma jõuluvanasid edasi.

.Raul. kirjutas:
Mis sinust saanud on? Ma mäletan veel sinu poolseid pikki postitusi teemal, et sa ei soovi, et kristlased sinu eest palvetavad, sest nad ei tea maagia põhialustast midagi. Ja võivad üheteist ära rikkuda.


mis seos sellel kõige muuga on? mulle ei meeldi see ka praegu. ükskõik, mis põhjusel. aga see, et nad maagia põhialuseid ei tea, on paraku ikkagi tõsi. ehkki jutt käib madalamast, ehk manipulatiivsest maagiast.

.Raul. kirjutas:
Mees, sa lihtsalt kukkusid selles rollis läbi ja nüüd ürtad iseennast veenda, et midagi taolist ei ole olemas.


millises rollis ma läbi kukkusin?

ma ei ürita end milleski veenda. ma hoopis palun sinugustel mind veenda, et üleloomulikud võimed on ehtsad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
.Raul.
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Esm Juun 08, 2009 12:54 pm    Teema: Vasta viitega

Kas ka rebane arenes ja sai targemaks kui ta ĂĽtles: "Viinamarjad on hapud."

Ma ei saa aru mida sa pead üleloomulikuks. Minu jaoks on kõik see millest ma räägin täiesti loomulik ja osa igapäevasest elust.
Ning ma ei pea seda mitte kellegile tõestama, see on minu elu ja ma räägin nii nagu mina seda näen.

Ma ei ole veel sõimama hakkanud ... Laughing


Tsiteerin::
mis seos sellel kõige muuga on? mulle ei meeldi see ka praegu. ükskõik, mis põhjusel. aga see, et nad maagia põhialuseid ei tea, on paraku ikkagi tõsi. ehkki jutt käib madalamast, ehk manipulatiivsest maagiast.
Tõesta siis, et selline asi on olemas ja manipuleeri Akk endale tõestama oma väidet.
_________________
Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Esm Juun 08, 2009 1:10 pm    Teema: Vasta viitega

.Raul. kirjutas:
Kas ka rebane arenes ja sai targemaks kui ta ĂĽtles: "Viinamarjad on hapud."


kas see kui rebane nii ütles, tähendab tingimata, et ka mina sama mõtlesin?

.Raul. kirjutas:
Ma ei saa aru mida sa pead üleloomulikuks. Minu jaoks on kõik see millest ma räägin täiesti loomulik ja osa igapäevasest elust.
Ning ma ei pea seda mitte kellegile tõestama, see on minu elu ja ma räägin nii nagu mina seda näen.


noh tore siis, sel juhul ei tohiks sul raskusi valmistada mullegi midagi näidata. aga lepime kokku, et üleloomulikuks nimetame nähtusi, mida üldtuntult üleloomulikuks nimetatakse. laias laastus siis näiteks inimestel väidetavalt olevaid võimeid, mida seni tõestada pole suudetud ja mis ka oma definitsioonilt (mõtetlugemine, telekinees tulevikunägemine jne) on tänapäevasele teadusele seletamatud. Siinkohal ei maksaks vast juuksekarva lõhki ajama hakata - nimeta mõni oskus, kirjelda, milles ja kuidas see sinu puhul väljendub ja ma ütlen, kas see on üldtunnustatult üleloomulik.

.Raul. kirjutas:
Ma ei ole veel sõimama hakkanud ... Laughing


noh, eks see kõneleb sinust nii mõndagi...

.Raul. kirjutas:
Tõesta siis, et selline asi on olemas ja manipuleeri Akk endale tõestama oma väidet.


manipuleerimise olemasolus ei ole üldiselt mingeid kahtlusi. ka see, et ma siin sulle vastan, teenib eesmärki manipuleerida sind mulle vastama.

aga muus osas - ma pole väitnud, et ma seda valdan. nii, et ma ei pea seda tõestama. vähemalt, mis puutub akki demonstreerimisele manipuleerimist. see tõestamise värk käib ikka sedapidi, et väite esitaja esitab ka seletuse, mida ta konkreetselt oskab ning siis demob seda. ei ole ju mõeldav, et tuleb lagedele väidetavalt telekineesi valdav inimene, kes räägib, et suudab liigutada nööri otsas rippuvat võtit ning siis nõutakse tal võimete tõestamiseks tõsta naftatanker veest 10m kõrgusele õhku Smile

sa võiks oma mõtted enne kirjapanemist ikka korralikult läbi kah mõelda...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
.Raul.
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Esm Juun 08, 2009 1:32 pm    Teema: Vasta viitega

Ma korra ütlesin, et ei mina ega mitte keegi teine ei pea hakkama sinule midagi tõestama.
See ei anna ei minule ega ka teistele, kellelt sa mingeid tõestusi nõuad, mitte midagi.
Sa ei ole nii suur autoriteet, et peaks seda tegema selleks, et sinu heaks kiitu saavutada.

Ning skeptikud jäävad alatiseks koerte rolli, samal ajal kui karavan liigub edasi.
_________________
Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group