Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Ennustusvõistlus Pealtnägija kohta.
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Reklaam
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Nelj Mai 28, 2009 3:14 pm    Teema: Vasta viitega

no aga logi või rega. ma ei viitsi seda kuskile mujale riputama hakata.

kui siin allpool ilmub nähtavale, siis on tore. aga jummi ei salli seda pilti miskpärast eriti ja ta võib selle vabalt ära kustutada Razz

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Uuestisündinu
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 15 Dets 2008
Postitusi: 272

PostitusPostitatud: Nelj Mai 28, 2009 3:25 pm    Teema: Vasta viitega

Millest tuleneb hellitusnimi "jummi" ??
_________________
Otsib tõde..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Suzi
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 26 Juul 2005
Postitusi: 70
Asukoht: tühjus

PostitusPostitatud: Nelj Mai 28, 2009 4:59 pm    Teema: Vasta viitega

Vaata Tokroda, mul pole vaja kuulata ei Roosi ega kellegi teise juttu, sest olen Sinu jutu järgi vägev nõid. See tähendab, et vaatan Sinu pilti ja loen Sind kui avatud raamatud. Eksole lahe? Laughing Hoiatasin Sind sügisel nende seisude eest aga Sina kui rumal ja pime inimene astusid ilusasti mülkasse. Nii juhtub "vaimsete õpetajatega", kes üritavad inimestele fantaasiat reaalsuse pähe maha müüa. Kõige traagilisem on selle asja juures see, et Sa ise usud seda fantaasiat. Inimlikust aspektist saan Sulle kaasa tunda aga nõiana mitte.
_________________
per manus ad astra
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Nelj Mai 28, 2009 5:53 pm    Teema: Vasta viitega

Uuestisündinu kirjutas:
Millest tuleneb hellitusnimi "jummi" ??


jummi on jumala hellitusnimi. hannes on ju teada-tuntud valgusjumal.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Mai 28, 2009 7:20 pm    Teema: Vasta viitega

Jason kirjutas:
Tokroda kirjutas:
Vaata roosike ajab pada ja sa usud Teda, sest Sa tahad seda kuulata.


aga räägi, tupsuke, et kui ma teda raudselt usuks, miks ma siis fakte küsin?
Sina usud. Aga mõistusega olendid ei usu ja nõuavad Sinult fakte.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.


Viimati muutis seda Tokroda (Nelj Mai 28, 2009 7:21 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
nattydread
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 3 Dets 2006
Postitusi: 861
Asukoht: On

PostitusPostitatud: Nelj Mai 28, 2009 7:21 pm    Teema: Vasta viitega

Kas siin foorumis on palju nõidasid ??
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Mai 28, 2009 7:24 pm    Teema: Vasta viitega

Jason kirjutas:
no aga logi või rega. ma ei viitsi seda kuskile mujale riputama hakata.

kui siin allpool ilmub nähtavale, siis on tore. aga jummi ei salli seda pilti miskpärast eriti ja ta võib selle vabalt ära kustutada Razz

Sa oled kõigist valesti aru saanud.
See pilt on fakt, mis näitab Sinu koostööd Kärmasega.

Te mõlemad olete kaks idikat, kes käituvad nagu eided.
Mõtlevad, et näitavad koledat pilti, siis on teine kompromiteeritud.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Nelj Mai 28, 2009 8:42 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Sina usud. Aga mõistusega olendid ei usu ja nõuavad Sinult fakte.


ei mäleta, et mult keegi sel teemal mingit fakti oleks küsinud. see ikka mu oma huvi rohkem

Tokroda kirjutas:
See pilt on fakt, mis näitab Sinu koostööd Kärmasega.


liiga lihtsameelne järeldus. tegelikult on see pilt lihtsalt fakt, et pealtnägija tegijad uurivad kõike põhjalikult ja kasutavad ka orkutit. muuseas aga pole ma kärmast iialgi ei oma silmaga näinud ega temaga ka mingil muul moel suhelnud.

Tokroda kirjutas:
Mõtlevad, et näitavad koledat pilti, siis on teine kompromiteeritud.


intelligentne inimene mõtleb üldiselt kaks korda enne kui laseb endast taolisi ¹edöövreid pildistada. intelligentne inimene valib, millisena ja kus kohas ta kaamera ette astub. sina seevastu oma enneolematus edevuses sellele eriti ei mõtle. isegi sel pildil on selgelt näha, kui rahul sa olukorraga oled, õnnis naeratus näol, sitased püksid kurguauguni tõmmatud... cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Suzi
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 26 Juul 2005
Postitusi: 70
Asukoht: tühjus

PostitusPostitatud: Nelj Mai 28, 2009 10:51 pm    Teema: Vasta viitega

Laughing Laughing Laughing
_________________
per manus ad astra
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Reede Mai 29, 2009 12:30 am    Teema: Vasta viitega

inimesest on töö juures tööriietega palava ilmaga pilt tehtud.
ilmselt töökaaslase poolt.
miks see taunitav on?
ja tema töö juures ei olnud töö ajal eriti puhaste riietega olemine võimalik.
aga see, et seda miskiks aluspesuks või muks mittenäitamist eeldatavaks riietuseks peetakse, on juba iseasi.
st, kes seda sellisena näidata püüab, on mu meelest imelik.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Reede Mai 29, 2009 1:11 am    Teema: Vasta viitega

Lihtsalt üks inimene näitab järjekordselt kui alatu ja nõme ta on, ja teine kaaskodanik oma madalalaubalisust.
Kuid, ma siiski uurisin, miks kaks inimest mulle erakordsete idiootidena paistavad. Tuleb välja, et kuna lilla egregor hüppes on, siis lillad inimesed, kes kuuluvad tegelikult alamklassi, on saanud egregori toel kõrgema positsiooni. Nüüd nad tunnevad, et nende võim kaob/ jalgealune kõigub, ning nad üritavad ennast upitada kellegi teise arvelt, kellel seda energiat on.
Kes taibukas, nopib endale kaks tõetera siit välja, kuid Jasoni ja Suzi näol ei ole meil tegu just eriliselt võimekate inimestega.
Soovitan teil soojalt lugeda Tokroda kolmandat raamatut, kui see peaks u. aasta pärast lettidele jõudma. Kahtlemata olete end selleks ajaks pöördumatult maha müünud, aga sellest on mul juba ausalt pohhui.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Reede Mai 29, 2009 7:00 am    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:
inimesest on töö juures tööriietega palava ilmaga pilt tehtud. ja tema töö juures ei olnud töö ajal eriti puhaste riietega olemine võimalik.


mul igasugu pilte jummist ja teistestki tööhetkedel sitasemas ja puhtamas konditsioonis. neis polegi miskit erilist - inimene teeb tööd. paraku saab aga iga lollgi aru, et sellel pildil ei ole tööga muud pistmist kui, et see on töö juures ja "tööülikonnas" tehtud. kõik muu on poseeritud, pildistatava poolt täpselt sellisena välja mängitud. alul olid need püksid normaalses asendis aga reims palus tal need kurguni tõmmata, et oleks naljakam - jummi tõmbaski. et rahvale klouni teha. noh, klouni saigi. sest kloun ta ongi. lisaks rumal, ettemõtlematu, kergesti mõjutatav jne.

haldjanool kirjutas:
aga see, et seda miskiks aluspesuks või muks mittenäitamist eeldatavaks riietuseks peetakse, on juba iseasi.
st, kes seda sellisena näidata püüab, on mu meelest imelik.


ma ei tea hetkel kedagi teist peal sinu, kes nende pükstega seoses sõna "aluspesu" on kasutanud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Reede Mai 29, 2009 7:07 am    Teema: Vasta viitega

FinalFantasy kirjutas:
[---] Kes taibukas, nopib endale kaks tõetera siit välja


leidsin kahjuks vaid tõetera: sa oled ära pööranud.

FinalFantasy kirjutas:
kuid Jasoni ja Suzi näol ei ole meil tegu just eriliselt võimekate inimestega. Soovitan teil soojalt lugeda Tokroda kolmandat raamatut, kui see peaks u. aasta pärast lettidele jõudma.


oo, kas mind pannakse kah kaante vahele? cool.

FinalFantasy kirjutas:
Kahtlemata olete end selleks ajaks pöördumatult maha müünud, aga sellest on mul juba ausalt pohhui.


noh, mis sa siis käid siin oma naba paigast punnitamas ja meile egregoridest rääkima? sa alles noor inimene, elu kah veel ees - soovitaksin küll omalt poolt fantaasiamaailmale käega lüüa ja reaalsusse tulla.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Mai 29, 2009 4:19 pm    Teema: Vasta viitega

Jason.
Kui tuleb välja Kärmase ja Sinu seotus, siis läheb Kärmasel halvasti. Ta kaotab Kristliku toe, võibolla isegi töökoha.

Ma tean, et te mõlemad seda varjate. Aga samas olete ise lollid, et kasutasite materjale, mis annab konkreetseid viiteid teie seotusele. Ja see pilt pole ainuke fakt.

Seega pole midagi teha. Ma kannan hoolt, et see asi õigete inimeste kõrvu jõuaks.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Reede Mai 29, 2009 5:10 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Kui tuleb välja Kärmase ja Sinu seotus, siis läheb Kärmasel halvasti. Ta kaotab Kristliku toe, võibolla isegi töökoha.


oh, ei usu. aga mis mul sellest, mis temast saab?

Tokroda kirjutas:
Ma tean, et te mõlemad seda varjate. Aga samas olete ise lollid, et kasutasite materjale, mis annab konkreetseid viiteid teie seotusele. Ja see pilt pole ainuke fakt.


kulla jummi, no kuidas sa nii loll olla saad? kärmas kasutab netis vabalt rippuvat pilti, millel sinu nimigi all ja see on sulle tõendiks seotuse kohta? anna asu. kas tõesti on sulle mõistetamatu, et taolist saadet ette valmistades otsitakse inimeste kohta infi muuhulgas KA orkutist ja kuna ma tollal juhtusin ka paganate kommuuni lugeja olema( mida raudselt lahati ja lapati), siis oli küll koleraske selle pildini jõuda. aga sinul ikka vaja igalt poolt vandenõusid ja mahhinatsioone otsida. ei saa ju ometigi võimalik olla, et sa end omaenda lollusega laukasse tirisid - ikka peab keegi kuskil mingit sinuvastast rahvusvahelist vandenõud hauduma. tead, sinust on kõigil kõrvalseisjatel totaalselt pohui (mind huvitad sa vaid niipaljukest, et ma saan end sinu kulul lõbustada kuna sa teed tahes-tahtmata täpselt neid liigutusi, mida ma järgmiseks lõbustuseks ette plaanin). sina lollike aga usud, et sinu ümber käib pidevalt mingi ülisuure kaliibriga trall. nüüd siis juba poliitiline! kuskilt panind tähele, et igasugused läbipõlenud ja mujal täielikult põrunud jobud põgenevad savisaare juurde, kes neid siis valikuliselt siia-sinna upitab - kohe proovisid ise kah savikale ilma seebita peadpidi peppu pugeda, et ehk isake märkab su ponnistusi ja kutsub hundisilmale audientsile. selle nimel hakkasid kohe muidugimõista savika vanlasi materdama, fantaseerid avalikult, et reform ja irl on su vastu vandenõu korraldanud. "batka edgarike, päästa! olen sulle surmatunnini truu!" ja mis kõige jubedam selle loo juures: mõned kõrvalseisjad tõsimeeli USUVAD seda! noh, mis mul kosta kui, et taoline hullutehas tulebki lammutada, selle pealik alasti kiskuda, luuüdini paljastada ja häbiposti naelutada.

Tokroda kirjutas:
Seega pole midagi teha. Ma kannan hoolt, et see asi õigete inimeste kõrvu jõuaks.


kuule, lase aga käia, mis sa veel ootad?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Mai 30, 2009 12:56 pm    Teema: Vasta viitega

Esiteks Kärmas pole üldse põhjalik.
Ta ei leidnud vanni pilti, kuigi ta netis täitsa olemas. Küsis minult. Ma andsin talle.
Seega Sinu jutt on ainult üks mõtetu loba ja kiidulaul Kärmasele.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Laup Mai 30, 2009 5:17 pm    Teema: Vasta viitega

äkki andsid ka püksipildi sina talle? või keegi, kellega ta sinu teemadel rääkis? või arvad sa ikka kohe päris tõsiselt, et sellest pildist keegi peale minu ja sinu ei tea? Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Vaimuvalitseja
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 26 Märts 2006
Postitusi: 253
Asukoht: Kahe jalaga maa peal

PostitusPostitatud: Püh Mai 31, 2009 10:13 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Natuke ei ole suhelnud minu laste emaga.
Ta suhtles minu emaga. Tegi mu vanematele täieliku ajupesu, mille tulemusel ma vanematega kaks aastat ei suhelnud.
Natu oli, võibolla on ka pregugi organisatsioonis, kes tegi laimutöö pealtnägijaga. Muideks Jason on ka selle organisatsiooni poolt kontrollitav.

Muideks, see et ma Natut pannud olen ei tähenda seda, et ta mu pruut oli. See rohkem tema unistus.
see, et ma Sind panin sinu soovil ei tähenda seda, et Sa mu pruut oleksid olnud.


Natu ei puutu üldse enam teemasse ja ei roni essu sisse rohkem. Torkoda pole tema dream ammu enam. Ja Pealtnägijas tema kõntsa ei kalla.
Unistused on Roosil, et paneb teksti, millelt loorbereid lõigata, aga mis sellisel kujul vormistatuna pole tõsi.
Milleks see lora kõik? Kes vana asja meelde tuletab, sel silm peast välja - ilus loits, kas pole? Või needmine?
_________________
"There are problems in today's world that cannot be solved by the level of thinking that created them"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Roosi
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 11 Juul 2008
Postitusi: 389
Asukoht: maa

PostitusPostitatud: Esm Juun 01, 2009 12:05 am    Teema: Vasta viitega

Vaimuvalitseja kirjutas:
Tokroda kirjutas:
Natuke ei ole suhelnud minu laste emaga.
Ta suhtles minu emaga. Tegi mu vanematele täieliku ajupesu, mille tulemusel ma vanematega kaks aastat ei suhelnud.
Natu oli, võibolla on ka pregugi organisatsioonis, kes tegi laimutöö pealtnägijaga. Muideks Jason on ka selle organisatsiooni poolt kontrollitav.

Muideks, see et ma Natut pannud olen ei tähenda seda, et ta mu pruut oli. See rohkem tema unistus.
see, et ma Sind panin sinu soovil ei tähenda seda, et Sa mu pruut oleksid olnud.


Natu ei puutu üldse enam teemasse ja ei roni essu sisse rohkem. Torkoda pole tema dream ammu enam. Ja Pealtnägijas tema kõntsa ei kalla.
Unistused on Roosil, et paneb teksti, millelt loorbereid lõigata, aga mis sellisel kujul vormistatuna pole tõsi.
Milleks see lora kõik? Kes vana asja meelde tuletab, sel silm peast välja - ilus loits, kas pole? Või needmine?


Ei unista millestki. Tundsin vaid vajadust öelda mida ise kuulnud olen. Õigus elagem oma elu. Peace.
_________________
Palju armastust!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Juun 10, 2009 12:30 am    Teema: Vasta viitega

Vaimuvalitseja kirjutas:
Tokroda kirjutas:
Natuke ei ole suhelnud minu laste emaga.
Ta suhtles minu emaga. Tegi mu vanematele täieliku ajupesu, mille tulemusel ma vanematega kaks aastat ei suhelnud.
Natu oli, võibolla on ka pregugi organisatsioonis, kes tegi laimutöö pealtnägijaga. Muideks Jason on ka selle organisatsiooni poolt kontrollitav.

Muideks, see et ma Natut pannud olen ei tähenda seda, et ta mu pruut oli. See rohkem tema unistus.
see, et ma Sind panin sinu soovil ei tähenda seda, et Sa mu pruut oleksid olnud.


Natu ei puutu üldse enam teemasse ja ei roni essu sisse rohkem. Torkoda pole tema dream ammu enam. Ja Pealtnägijas tema kõntsa ei kalla.
Unistused on Roosil, et paneb teksti, millelt loorbereid lõigata, aga mis sellisel kujul vormistatuna pole tõsi.
Milleks see lora kõik? Kes vana asja meelde tuletab, sel silm peast välja - ilus loits, kas pole? Või needmine?
Ära jaura. Ole julge ja ütle Roosikesele, et ma pole hullumajas olnud ja probleem on lahendatud.
Kas Sa ei saa aru, et teisi laimates satud ise porri.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Reklaam Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 6

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group