Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Ennustusvõistlus Pealtnägija kohta.
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Reklaam
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
gladiaator
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 1143
Asukoht: areen

PostitusPostitatud: Kolm Mai 27, 2009 11:30 am    Teema: Vasta viitega

Jason kirjutas:
eks sul muidugi õigus oma arvamusele aga tead, ma olen piisavalt kogenud, et igasugu tuttavate jutte ei maksa enamasti sulakullana võtta. seepärast otsingi ma selle jummi hullumajatuuri kohta fakte, et mitte ajada tühja mula a'la "naised saunas rääkisid".

Võiksid Tartu hullarist oma raviarsti käest uurida,psühhiaatritel ühine ring ja ikka infot omavahel jagavad. Smile
_________________
me kõik peame võitlema
son of the creator will return
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Elizabitch
varikonto alt postitaja


Liitunud: 15 Veeb 2009
Postitusi: 891
Asukoht: varikonto all

PostitusPostitatud: Kolm Mai 27, 2009 11:42 am    Teema: Vasta viitega

gladiaator kirjutas:
Jason kirjutas:
eks sul muidugi õigus oma arvamusele aga tead, ma olen piisavalt kogenud, et igasugu tuttavate jutte ei maksa enamasti sulakullana võtta. seepärast otsingi ma selle jummi hullumajatuuri kohta fakte, et mitte ajada tühja mula a'la "naised saunas rääkisid".

Võiksid Tartu hullarist oma raviarsti käest uurida,psühhiaatritel ühine ring ja ikka infot omavahel jagavad. Smile


aga miks sa neid fakte otsid? kas inimeste haiguslood peaks ehk kõik suarust nt õhtulehe lisana ilmuma? arstid ei peaks isegi omavahel lihtsalt pläkutama ja lugude kokkuvõtteid avaldatakse nõudmisel vastavale med asutusele, kohtule vms pädevale nõudjale (iseasi, kes kui pädev üldse on siin riigis), seega sul vist muud üle ei jää, kui kohtusse avaldus teha (vastava küsimuse olemasolul), et oma fakte saada...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Kolm Mai 27, 2009 11:55 am    Teema: Vasta viitega

gladiaator kirjutas:
Võiksid Tartu hullarist oma raviarsti käest uurida, psühhiaatritel ühine ring ja ikka infot omavahel jagavad. Smile


sorry, ma ei tea "oma raviarstist" midagi. tundub, et su kollegid (jutu põhjal võib aru saada, et oled samuti psühhiaater) ajavad pula, ehkki mulle isiklikult tundub, et pula ajad sa ise Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Kolm Mai 27, 2009 11:56 am    Teema: Vasta viitega

Elizabitch kirjutas:
seega sul vist muud üle ei jää, kui kohtusse avaldus teha (vastava küsimuse olemasolul), et oma fakte saada...


oh, ei tahagi kellegi haiguslugu. ilmselt pisiaks isiklikuks veendumuseks vähemastki. aga näe, gladiaatori kinnitusel polegi kohut vaja, tuleb vaid mõne psühhiaatriga vestelda - nii lihtne see ongi Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
gladiaator
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 1143
Asukoht: areen

PostitusPostitatud: Kolm Mai 27, 2009 12:02 pm    Teema: Vasta viitega

Jason kirjutas:

oh, ei tahagi kellegi haiguslugu. ilmselt pisiaks isiklikuks veendumuseks vähemastki. aga näe, gladiaatori kinnitusel polegi kohut vaja, tuleb vaid mõne psühhiaatriga vestelda - nii lihtne see ongi Smile

Kui jutt endale läheb siis hakkad seadusi ja kohut meelde tuletama. Laughing
_________________
me kõik peame võitlema
son of the creator will return
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Kolm Mai 27, 2009 12:12 pm    Teema: Vasta viitega

gladiaator kirjutas:
Kui jutt endale läheb siis hakkad seadusi ja kohut meelde tuletama. Laughing


kullake, ega's mina seadusi ja kohut meelde tuletanud. kui veidi hoolsamalt vaatad, siis näed, et see oli ikkagi elizabitch Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
gladiaator
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 1143
Asukoht: areen

PostitusPostitatud: Kolm Mai 27, 2009 12:23 pm    Teema: Vasta viitega

Huvitavad pöördumismaneerid sul tekkinud,pealinna "klubides" see vist tavapärane.
_________________
me kõik peame võitlema
son of the creator will return


Viimati muutis seda gladiaator (Kolm Mai 27, 2009 1:33 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Kolm Mai 27, 2009 12:32 pm    Teema: Vasta viitega

? minust on jutt või ?

pean sind taas kurvastama - elu esimene ja viimane kord, mil ma mõnda pea- või muulinna klubisse olen sattunud, olid 1996 tartus tü klubi ja 1998 algul ollikas. mida sa aga pöördumismaneeride all silmas pead, jääb kahjuks arusaamatuks.

kui sul muud infot on, siis paluks teada anda sest meelsasti kustutaksin sel kohal laiutava mäluaugu uue ja täpse infoga.

PS! käisin vahepeal suitsu tegemas ja mõttelõnga heietamas ja arvan, et jõudsingi vist mingi tulemuseni, miks ja kust sul ja veel mõnel siinsel tüübil taolised jutud pärinevad.

nimelt meenus mulle, et olen ikka ja jälle (ka teie suure iidoli jummi juuresolekul) lõbusalt pajatanud, kuidas ma californias sauna otsustasin minna. otsisin meeste sauna aadressi, läksin kohale, astusin sisse ja kui juba aurusaunas vedelesin, avastasin, et lisaks saunale on käesolev asutus juhtumisi ka homoklubi. õnneks mind selline pisiasi ei häirinud ja kuna seal maal muid saunu ei olegi, käisin siis iga nädal sealsamas edasi Cool hea, odav ja kui EI ütled, siis keegi tüütama kah ei hakka.

aga noh, jummi elava fantaasia ja telefonimängu tulemusel võib sellest kurioossest seiklusest ilma raskusteta oluliselt vürtsikamaid legende sündida. Rolling Eyes
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Roosi
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 11 Juul 2008
Postitusi: 389
Asukoht: maa

PostitusPostitatud: Kolm Mai 27, 2009 1:09 pm    Teema: Vasta viitega

Jason kirjutas:
eks sul muidugi õigus oma arvamusele aga tead, ma olen piisavalt kogenud, et igasugu tuttavate jutte ei maksa enamasti sulakullana võtta. seepärast otsingi ma selle jummi hullumajatuuri kohta fakte, et mitte ajada tühja mula a'la "naised saunas rääkisid".



See pole tuttav vaid sõbranna kes rääkis aga detailidesse enam ei lasku ning see jutt oli ka õige.
_________________
Palju armastust!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
gladiaator
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 1143
Asukoht: areen

PostitusPostitatud: Kolm Mai 27, 2009 1:39 pm    Teema: Vasta viitega

Jason kirjutas:
? minust on jutt või ?

juhtumisi ka homoklubi. õnneks mind selline pisiasi ei häirinud ja kuna seal maal muid saunu ei olegi, käisin siis iga nädal sealsamas edasi Cool hea, odav ja kui EI ütled, siis keegi tüütama kah ei hakka.
Rolling Eyes

Statistika mõttes,et mitu korda EI ütlesid?
_________________
me kõik peame võitlema
son of the creator will return
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Kolm Mai 27, 2009 1:43 pm    Teema: Vasta viitega

Roosi kirjutas:
See pole tuttav vaid sõbranna kes rääkis


on selles, kas rääkis tuttav või sõbranna ka mingit sisulist vahet, mis muudaks info automaatselt tõesemaks?

Roosi kirjutas:
see jutt oli ka õige.


las ma arvan: sõbranna ise kinnitas, et jutt jumalast tõsi.

oh, te olete ikka ĂĽhed naljaninad Smile

aga võimalik, et ma tean ka selle jutu tagamaad. umbes vahemikus 1988-1997 töötas mu hea sõber tartu hulleri kinnises osakonnas sanitarina. oli teine sinna läinud nõuka armeest pääsemiseks niinimetatud abiteenistusse ja kuna oli mugav koht, siis jäigi pikemaks. eks sai tal seal tihti külas käidud. see on nüüd küll üsna wild guess aga küllap mõni tuttav (ei tea, mis tuuled küll teda sinna toonud olid?) võis mind seal näha ja kellelegi mainida. taas tsipake telefonimängu ja elava fantaasiaga segatud isiklikku õelutsemist ning ongi jasonile hullupaberid vormistatud Twisted Evil

mõtle kui huvitav on ikkagi selline veidikenegi tuntud tegelane olla - nagu millegi tähelepanuväärsega maha saad, nii hakkad kohe enda kohta selliseid põnevaid asju kuulma, et hoia ja keela.

õnneks olen ma nendega juba harjunud ja need ei pane mind enam isegi kulmu kergitama.

et aga teile õnnetukestele, kelle olulismaks elurõõmuks paistab olevat jasoni vaimuhaigeks homoks kuulutamine pettumusega mitte liialt meelehärmi valmistada, siis võtan seekord (aga ainult seekord - sest ei saa teile ka liialt rõõmu teha, muutute mul veel laisaks ja mugavaks) kõik omaks: vaat olengi paadunud homo, käin iga nädal "pealinna klubides" pedereerimas ja nagu ülalpool ise tunnistasin, olen muuhulgas lausa rahvusvahelise haardega pederast. Muus osas aga võtan omaks, et oma elu ilusaimad aastad, mil teised lapsed kilgates keksu ja trihvaad mängisid, veetsin mina erinevates kinnistes hullumajades. muuhulgas ka tartu omas, nagu roosike just paljastas. oma psühhiaatrilisi diagnoose ma siinkohal ette lugema ei hakka sest loetelu mahk ületaks foorumi serveri võimsuse.

Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Kolm Mai 27, 2009 1:46 pm    Teema: Vasta viitega

gladiaator kirjutas:
Statistika mõttes,et mitu korda EI ütlesid?


oh, kes seda enam mäletab. eks neid poole aasta jooksul ikka kogunes. aga õnneks polnud see rahvas sugugi pealetükkiv.

ja mis huvitavat statistikat sa siis ka koostad, kui saladus pole?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
gladiaator
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 1143
Asukoht: areen

PostitusPostitatud: Kolm Mai 27, 2009 1:56 pm    Teema: Vasta viitega

Jason kirjutas:


oh, te olete ikka ĂĽhed naljaninad Smile

Ära siis südamesse võta.
_________________
me kõik peame võitlema
son of the creator will return
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Kolm Mai 27, 2009 2:44 pm    Teema: Vasta viitega

ei võta, ei võta. hoopis lõbus on.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Annu
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 15 Aug 2006
Postitusi: 183

PostitusPostitatud: Kolm Mai 27, 2009 2:54 pm    Teema: Vasta viitega

Jason, kui sa hulleris pole olnud ja homo ka pole (pean silmas kapis istuv homo), siis miks näed nii meeletult vaeva, et kõigile maalida pilt endast kui tervest heteroseksuaalsest mehest??
Ja miks sa mehi sin foorumis kullakesteks nimetad?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Kolm Mai 27, 2009 3:16 pm    Teema: Vasta viitega

Annu kirjutas:
Jason, kui sa hulleris pole olnud ja homo ka pole (pean silmas kapis istuv homo), siis miks näed nii meeletult vaeva, et kõigile maalida pilt endast kui tervest heteroseksuaalsest mehest??


esiteks pead sa tunnistama, et see väide teps mitte tõele ei vasta (loe postitust siin teemas: Mai 27, 2009 12:43 pm).

teiseks aga, kas ma ei tohi siis? kas siis kui sind kuriteokahtlustusega kohtu alla antakse, ei hooli sa sugugi juriidilisest kaitsest? sinu loogika põhjal (kaitsed ennast - järelikult oledki süüdi) ilmselt vist mitte.


Annu kirjutas:
Ja miks sa mehi sin foorumis kullakesteks nimetad?


kahjuks ei ole peaaegu ühegi foorumikasutaja privaatinfos viidet, kas tegu on mehe või naisega. mõnel võib seda küll nimest järeldada (näiteks jason on üldiselt mehenimi, samas näiteks tokroda või haldjanool või akk või gladiaator on niisugused kahtlased variandid, et hui sa miskit aru saad. ja ennatlikke järeldusi ma igaks juhuks tegema ei hakka.
________________

nüüd aga su üldse mitte mõistlikule küsimusele minu poolt lisaks eelnenule ka mõistlik vastus:

kas sa kohe päriselt kah arvad, et kui keegi enda kohta levivat valeinfot ümber lükata üritab, on see kuidagi kahtlane? kui nii, siis soovitan sul enda aju tõsiselt ravima hakata. seda enam, et sedasorti "tõendid" peaks juba 5-6 klassi lastelgi unustatud olema.

kui sa arvad, et mehele "kullake" ütlemine on ilmne märk teatavast seksuaalsest sättumusest, siis soovitan samuti ravile minna, kuna ka see "argument" ei tohiks minu andmeil normaalse täiskasvanud inimese repertuaari kuuluda.

aga vastus küsimusele, miks ma mehi (ei tea, kui mitmeid siis?) kullakesteks kutsun, on järgmine: see on vaidluses väga heaks indikaatoriks, mis eristab ilmseksimatult neid, kellel on tegelikke argument nendest torudest, kellel tegelikult mitte midagi öelda pole. esimesed ei tee seda täiesti tähtsusetut pisiasja märkamagi ja jätkavad argumentide esitamisega samas kui teised nopivad selle kohe üles ja hakkavad just taolisi küsimusi esitama a'la "kas sa oled homo vää?"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Kolm Mai 27, 2009 4:04 pm    Teema: Vasta viitega

Roosi kirjutas:
haldjanool kirjutas:
vaata, kui ma inimest sisulisiselt iga päev näen, siis ma tean, et ta on siin, kus mina ja mitte kuskil kinnises kohas, eks?
väga lihtne loogika, aga mõne jaoks ilmselt raske.


Vat selle kohapealt jälle vastuväide, ma ei tea seda kaua ta ajaliselt ravil oli ja siis ju võetakse puhkuseid jne.

ei, siis ollakse "sees", mitte väljas.
järelikult ei kõnnita ringi ja ei käida tööl.
ja puhkust ei võeta, võetakse haigusleht, vähemalt sel ajal käis see asi nii.
näitab, et sa pole lihtsate protseduurireeglitega kursis ja sellega lasid end orki tõmmata.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Roosi
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 11 Juul 2008
Postitusi: 389
Asukoht: maa

PostitusPostitatud: Kolm Mai 27, 2009 6:02 pm    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:
Roosi kirjutas:
haldjanool kirjutas:
vaata, kui ma inimest sisulisiselt iga päev näen, siis ma tean, et ta on siin, kus mina ja mitte kuskil kinnises kohas, eks?
väga lihtne loogika, aga mõne jaoks ilmselt raske.


Vat selle kohapealt jälle vastuväide, ma ei tea seda kaua ta ajaliselt ravil oli ja siis ju võetakse puhkuseid jne.

ei, siis ollakse "sees", mitte väljas.
järelikult ei kõnnita ringi ja ei käida tööl.
ja puhkust ei võeta, võetakse haigusleht, vähemalt sel ajal käis see asi nii.
näitab, et sa pole lihtsate protseduurireeglitega kursis ja sellega lasid end orki tõmmata.


Mis vahe sellel on hetkel kui sa poindile nagunii pihta said? Vabandust väga jah, et ei öelnud haigusleht Laughing
_________________
Palju armastust!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Roosi
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 11 Juul 2008
Postitusi: 389
Asukoht: maa

PostitusPostitatud: Kolm Mai 27, 2009 6:07 pm    Teema: Vasta viitega

Ja Jason sulle väike sõbralik soovitus ära räägi endast liiga palju...see mida sa arvasid ei olnud see mida ma mõtlesin ja kuulnud olen...
_________________
Palju armastust!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Kolm Mai 27, 2009 6:14 pm    Teema: Vasta viitega

kulla roosike, see, mida sa kuuled või kuulnud oled, ei pruugi ilmtingimata reaalsus olla. näe, jummi puhul said vist lõpuks aru, et ajab rohkem lora kui tohiks. tähendab, et päris loll sa siiski pole.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Reklaam Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 6

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group