Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

KÄSK: Ennast säilitada
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Erinevad teemad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Itika
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 13 Mai 2004
Postitusi: 810

PostitusPostitatud: Nelj Mai 21, 2009 8:58 pm    Teema: Re: KÄSK: Ennast säilitada Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Sa võiksid ikka muutusi nagu märgata.
Aga mitte loopida lauseid niisama õhku.


Järgnev pole mõnitus. Ning mu eelmine küsimus polnud retooriline. Minu heiastused pole mingi kvalifitseeritud-sertifitseeritud "nägemine", seepärast küsisin ikkagi üle Rolling Eyes

Heiastus. Üks päevinäind ja määrdunud kast täis tööriistu ja konstruktoridetaile (sellised aukudega metallitükid, mida saab kruvidega üksteise külge panna), mõned mälestusesemed, kaltsud - sõnaga, kast, mida kasutatakse loominguks. Üks mees on kummargil kasti kohal ja sobrab selle sisus. Paneb midagi kokku, imetleb, näitab teistelegi. Pole kehva ju. Lammutab, ehitab uuesti, loomulik protsess. Ta on omas majas ning seal on palju erinevaid detaile, tööriistu, materjale. Ometi ei liigu ta selle vana kasti juurest eemale, tagusmendile oleks nagu juured alla kasvanud. Vanadest detailidest kokku pandud uus asi võib tunduda uuena, kuid kombinatsioone pole lõputu arv. Need asjad seal mehe majas, mis kastiga ei sobi, sinna ei mahu või selles oleva kraamiga vastuolus on, need seisavad kasutamata. Ta pole paha ega kuri mees, ta on helde oma kätetööd näitama ja õpetab, kuidas seda kasutada, kuid tema looming mahub ainul kirjeldatud kasti, millest ta loobuda ei taha. Maja pole kasutuses, paljud uksed on lukus, paljud aknad laudadega kinni naelutatud. Majaesisel trepimademel troonib räämas katju¹a, siinseal aias on liivkottide virnad ja aastate eest uuristatud kaevikud. Seetõttu ei ärata eesukse kohale riputatud värviline tutikas silt täiskasvanutes usaldust. Lastel on muidugi mõnus indiaanlasi mängida.

Lisa. Egregoriaalsest vaatenurgast pole tokrodaanliku ühendvälja konkretiseerumine ja tähelepanu fokusseerimine sugugi kehv idee. Mind pani imestama, et Sa seda varem ei teinud, see oli Su "kastis" ammu olemas. Samad sõnad teiste viimase kolme-nelja kuu "uuenduste" kohta, millest foorumis jutt olnud.
_________________
Must Kaardivägi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
gladiaator
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 1143
Asukoht: areen

PostitusPostitatud: Nelj Mai 21, 2009 10:11 pm    Teema: Vasta viitega

Roltsick kirjutas:
kas keegi on proovinud eestit defineerida.

Sini-must-valge on korporatiivse üliõpilasseltsi EÜS värvid,samas ,kui Teise vabariigi alguses tehti ikebaanakompositsioon ,samades värvides ja näidati seda jaapanlastele,ütlesid nad ,et selle tähendus on " surnult sündinud laps."Tasub tähelepanu pöörata ka" eesti vabariigi"rajate taustale ja nende tegelikele eesmärkidele, tegelik iseseisvus lõppes muinasajal.Seda sama on rääkinud eesti rahva prohvet Kolga Jaan , kes ütles, tuleb eesti rahvale väike hingamise aeg enne ühe suurvõimu alt teise alla minemist,kus ta lõplikult kustutatakse.Tegelikult on see rahvaste saatus uues euroopas.See foorum tegelikult Tokroda suurim saavutus ,ning reaalne väärtus,kõik tema vastaste püüdlused suunatud vaba mõtlemise kustutamisele,ning Tokroda eemaldumisele üldisest rahvamassidest,kust tegelik energiavoog lähtub ja nendega mitte lävida oskamine naeruväärne,see tema vastaste eesmärk,nn.elitaarsena pälvib ta ainult ajapikendust oma elimineerimisele,mis toimub üldise rahvusegregori hävides.Many talks, bullshet walks.
_________________
me kõik peame võitlema
son of the creator will return
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Nelj Mai 21, 2009 10:23 pm    Teema: Vasta viitega

Liigub lausa sihuke teooria, et see, mida me teame kui Eesti Vabariiki, on loodud vaid kanaliks, mille kaudu Venemaalt kulda ja muid varasid välja pumbatakse...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
gladiaator
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 1143
Asukoht: areen

PostitusPostitatud: Nelj Mai 21, 2009 10:58 pm    Teema: Vasta viitega

See võib ju nii ollagi ,samas huvitavam ja tähtsam ,et nn.eesti vaimne juht kurdab ,et mingi peedik talle alfa pesadesse istunud.Tundes antud persooni(kes ,alfa pesasse istunud) näib kogu jutt haige lehma pasana.
_________________
me kõik peame võitlema
son of the creator will return
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Reede Mai 22, 2009 7:09 am    Teema: Re: KÄSK: Ennast säilitada Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
See kes toetub laenudele ja abirahadele, see ei ole ka eestlane, ta elab Aafrika kultuurruumis.


selge. palju sinul neid laene täpselt kaelas oligi? Twisted Evil
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
gladiaator
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 1143
Asukoht: areen

PostitusPostitatud: Reede Mai 22, 2009 7:42 am    Teema: Vasta viitega

Või siis mitte.Aga huvitav kuidas see energia kantimine ,nende alfa pesade kaudu käib,kas kui vabamüürlased peedikut pumpavad pumpavad nad ühtlasi juhist energiat välja?Naiste puhul vist analoogne süsteem kehtis. Smile
_________________
me kõik peame võitlema
son of the creator will return
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
gladiaator
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 1143
Asukoht: areen

PostitusPostitatud: Reede Mai 22, 2009 11:41 am    Teema: Vasta viitega

Aga võibolla pumbatakse peediku kaudu alfapesadesse ja rahva vaimsesse juhti ja seeläbi kogu rahvasse hoopis pedeprogramme?See seletaks paljutki,üldisi pedetendentse kogu,seda pedetsooni sõnavara,mida lastele juba maast madalast õpetatakse,keeleruumiliselt eesti juba nagu natuke pedetsooni poole teel.Mõelda ,kui õudne paneb mingi väärakas mördikas alfa pesasse pugenud peedikule takka,ise irvitab ja kotiks samal ajal nagu kogu rahvast.Selliseid stanistlikke akte leiab tänapäeval tihedalt aset nagu võib ka peavoolumeedias näha ,kus paljud käivad öösel satanistlike orgiate käigus sissepumbatud gaase rahvale näkku puristamas.Jah tuleb ära lõpetada see hirmus pede värk.
_________________
me kõik peame võitlema
son of the creator will return
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
gladiaator
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 1143
Asukoht: areen

PostitusPostitatud: Reede Mai 22, 2009 12:11 pm    Teema: Vasta viitega

Jah see on lihtsalt kohutav,kohutav.Hirm,masendus ja tülgastus tulevad peale, kui kõige selle peale mõelda.
_________________
me kõik peame võitlema
son of the creator will return
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luscinia_krõõt
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 5 Nov 2006
Postitusi: 743

PostitusPostitatud: Laup Mai 23, 2009 9:20 pm    Teema: Re: KÄSK: Ennast säilitada Vasta viitega

Tokroda kirjutas:

Aga ma näen, et Sa oled ikka väga süsteemi sõnakuulelik. Juba on näha, kuidas ennast ohverdad, nimetades ennast perverdiks.


Alati valmis...
Tsiteerin::

Mustrid loob see kes loob või avab maa teadvuses asuva kaose värava , kui omab looja väge, muundades endast läbi voolavat Kaose energiat, mõtestamata kaost
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
gladiaator
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 1143
Asukoht: areen

PostitusPostitatud: Esm Mai 25, 2009 3:58 pm    Teema: Re: KÄSK: Ennast säilitada Vasta viitega

[quote="Luscinia"]
Tokroda kirjutas:

Aga ma näen, et Sa oled ikka väga süsteemi sõnakuulelik. Juba on näha, kuidas ennast ohverdad, nimetades ennast perverdiks.


Alati valmis...
[quote]
Jälle fantaseerid enda ohverdamisest. Smile
_________________
me kõik peame võitlema
son of the creator will return
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
gladiaator
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 1143
Asukoht: areen

PostitusPostitatud: Esm Mai 25, 2009 7:13 pm    Teema: Vasta viitega

Lucike põgenemas oma süngetes alateadvusemetsades kurjade verejanuste nõidade eest:
http://www.youtube.com/watch?v=sSaypG-XEnw&NR=1
_________________
me kõik peame võitlema
son of the creator will return
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Mai 27, 2009 1:53 am    Teema: Re: KÄSK: Ennast säilitada Vasta viitega

Jason kirjutas:
Tokroda kirjutas:
See kes toetub laenudele ja abirahadele, see ei ole ka eestlane, ta elab Aafrika kultuurruumis.


selge. palju sinul neid laene täpselt kaelas oligi? Twisted Evil
Korteri liising 150 000 Eeki. See tekkis sellest, et naine otsustas mind tänavale visata ja mul polnud muud valikut.

23 000 tarbimislaenu ja 7000 eraisikule.
Selle laenu tekkimisel oled Sina süüdi. Lubasid uhkelt mu raamatut müüa ameerikas. mis on tulemus. Suur ümmargune null. minul läks see maksma 75 000. protsente olen maksnud 10 000. Seega Sinuga äri ajades olen kaotanud 85 000.
Poleks ma Sind usaldanud oleks mul korteri eest võlgu 95 000

Ja mul poleks üldsegi võlgu, kui mu naine oleks saanud rikka mehe, kelle pärast ta mu maha jättis. Ma kahjuks toetan lapsi edasi. Poleks lapsi toetanud oleksid võlad ammu maas.
Ma olen teistsugune kui teie.
Ma ei ole raha kummardaja ja teiste kirstu lükkaja.

Ja võlgade pärast ma ei muretse. Laenu kuu maksed on mul alati õigeaegselt tasutud.

Kuigi jahh, pealtnägija ralli tekitas olukorra, kus mu lapsed jäid hüvedest ilma ja selle eest Kärmas maksab.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.


Viimati muutis seda Tokroda (Kolm Mai 27, 2009 2:07 am). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Mai 27, 2009 2:03 am    Teema: Vasta viitega

Itika
Mul on väga palju uusi ja huvitavaid asju.
Aga neid ei saa tuua lagedale, kui pole mõned vanad põhimõisted selged.
Me ei saa jätta klasse vahele. See võib Katastroofseid tagajärgi tuua.

Aga las ta olla. ma tean, mida peab inimkond selgeks saama ja ma ajan oma joru niikaua, kuni jõuab see kohale.
see on täitsa loomulik, et uuendused on valulised.

Mees ja naisaspektidega olen lõpetanud.
Nüüd on aeg tugipunktidega tegeleda.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Kolm Mai 27, 2009 9:36 am    Teema: Re: KÄSK: Ennast säilitada Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Selle laenu tekkimisel oled Sina süüdi. Lubasid uhkelt mu raamatut müüa ameerikas. mis on tulemus. Suur ümmargune null. minul läks see maksma 75 000. protsente olen maksnud 10 000. Seega Sinuga äri ajades olen kaotanud 85 000.


kullake, mina lubasin jah selle müüki suunata ja müügis see ka on. tänase päevani. sellele vastu ei saa kohe kuidagi vaielda. samuti hoiatasin ette, et ei mina tea, kuidas see müüma hakkab. ei tea, kas selles, et eestis su raamatut poole aastaga 3tk müüdud on, olen kah mina süüdi? kui rahvas ei taha, siis rahvas ei osta. nii, et kui sa kirjutad ja annad oma rahade eest välja sita raamatu, mida keegi osta ei soovi, siis süüdista muidugi kirjastajat, et see su pahna inimestele vägisi pihku ei topi ja neilt raha välja ei peksa. huvitav, kas sa kunagi üldse mõnes sind tabanud ja tegelikult sinust endast tingitud hädas ka ise süüdi oled? ega vist. mäletan veel hästi, kuidas kord ühtejutti paarkümmend nahka persse värvisid ja seejärel selles eksnaist süüdistasid kuna sa värvimise ajal tema peale mõtlesid. seejuures süüdistasid ikka täiesti tõsimeeli ja pühas vihas, mitte niisama pulli pärast.

Tokroda kirjutas:
Poleks ma Sind usaldanud oleks mul korteri eest võlgu 95 000


1) oleks sa kirjutanud müüdava raamatu, oleks sa veel vähem võlgu. võimalik, et oleksid lausa plussis.
2) oleks sa oma uue raamatu lasknud hiinas trükkida, nagu ma sulle pakkusin, poleks sa selle eest maksnud 30000 vaid ~16000. ja võlgu jällegi vähem kui praegu. muide...ma ei saa üldse aru, kuidas sul õnnestus nii kõrge hind välja kaubelda! see on lihtsalt müsteerium. ilmselt pidid sa trükkalile äärmiselt rumala mulje jätma, et ta sult üleüldse niisugust numbrit tihkas küsida Shocked aga eks seegi lugu näitab üsna ilmekalt su arunatukest....

Tokroda kirjutas:
Ja mul poleks üldsegi võlgu, kui mu naine oleks saanud rikka mehe, kelle pärast ta mu maha jättis.


oh, olgu kõigeväeline issand jumal tänatud! ja ongi peasüüdlane leitud! (mida oligi tarvis tõestada Very Happy )

Tokroda kirjutas:
Ma olen teistsugune kui teie.


selles ei kahtle tõepoolest ilmselt mitte keegi Rolling Eyes

Tokroda kirjutas:
Kuigi jahh, pealtnägija ralli tekitas olukorra, kus mu lapsed jäid hüvedest ilma ja selle eest Kärmas maksab.


loomulikult olid selles rallis süüdi kõik peale sinu. sina ise ei andnud selleks mitte kõige vähematki põhjust Rolling Eyes
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Itika
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 13 Mai 2004
Postitusi: 810

PostitusPostitatud: Kolm Mai 27, 2009 2:07 pm    Teema: Vasta viitega

Järgnev on kitsalt isiklik arvamus ja seletus mu eelmise, nähtavasti segaselt sõnastatud postituse juurde.
Tokroda kirjutas:

Mul on väga palju uusi ja huvitavaid asju.
Aga neid ei saa tuua lagedale, kui pole mõned vanad põhimõisted selged.
Me ei saa jätta klasse vahele. See võib Katastroofseid tagajärgi tuua.


Sul on väga palju uusi asju, kuid Sul on raskusi nende kättesaamisega. See näiline mitmekesisus ja detailsus, mida oled näidanud, ei ole "uus". Seal, kus Sa praegu kinni oled, on detailsusest pimestatud saamine peaaegu paratamatu - infot tuleb palju sisse, kuid see kõik on piiratud sageduses. Jääb mulje, et edastad keerulisi, tähtsaid, "kõrgsageduslikke" teadmisi positsioonilt, mis ei võimalda temaatikasse puutuvaid alasid moonutusteta näha. Siit ka arvamus, et anorgaanilised söödavad infot ette. Klasse ei saa tõesti vahele jätta, sest valdav osa inimkonnast (Sina kaasa arvatud) on lineaarses arenguleppes. Kuna teooriatekstid on kollektiivne looming, siis seda lihtsam on rohkusesse uputada.

Tokroda kirjutas:
Aga las ta olla. ma tean, mida peab inimkond selgeks saama ja ma ajan oma joru niikaua, kuni jõuab see kohale.
see on täitsa loomulik, et uuendused on valulised.


Inimkond koosneb unikaalsetest indiviididest, ükski pole "nagu teised", Sina kaasa arvatud. Kas pole aeg lõpetada lõvide lammastamine? Kui võtad vestluspartneriks inimkonna ja samas võtad selle suhtes kõrgemalseisja positsiooni, siis tulemus - raamatut ei osteta, olgu see kasvõi parem kui see Sinu eelmine. Näiteid on maailmas hulgi taolise poosi ja vastukaja kohta. See ei sõltu mitte ainult raamatu keelest, sõnakasutusest jms, vaid autori suhtest lugejaga (hoiakust inimkonna suhtes) enne ning ka pärast raamatu ilmumist.

Tokroda kirjutas:
Mees ja naisaspektidega olen lõpetanud.
Nüüd on aeg tugipunktidega tegeleda.


Ükskord kirjutad Sa selle osa veel ümber - täiendatult, täpsustatult, puhastatuna lollist prahist ja vanadest haavumistest. Ja kui nüüd "nõiduse" reeglite juurde minna (tagasi käesoleva teema juurde), siis "enda mitteohverdamine" on üks "põhireegleid". Tekib olukordi, kus mitteüliinimesel on ühendväljade ja AO-dega seoses ohver vajalik, siis tuleb teada, keda-mida-kuidas, ning kindlasti mitte ennast, enesele vajalikku. Tore, et sinnamaale oled jõudnud ehk teisisõnu ka lambakarjale asjast teada annad. Enda mitteohverdamine pole seotud mingi kindla ajaperioodiga (nt. praegune), see kehtib ajaväliselt kah.
_________________
Must Kaardivägi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Mai 28, 2009 1:16 am    Teema: Vasta viitega

Jason.
Ma tuletan meelde, et Sina alustasid minu tänitamist, et olen võlgu.
Poleks Sina alustanud, poleks ma sulle seda ka kirjutanud.

Muideks ma tellin parem kallima hinnaga, kui lähen riski peale.
Kahjuks ma ei usalda Sind. Kes seda teab, mis konks sinuga äri ajades välja tuleb.

Näiteks raamatud lähvad teepeal kaotsi. Ja jälle tüng. Sa lihtsalt tõmbad õnnetusi ligi.
Tark inimene ei astu ühe reha peale kaks korda.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Mai 28, 2009 1:24 am    Teema: Vasta viitega

Itika
Ma püüan seletada.
Kõik teavad, et ühiskond muutub. Seda nähakse maailma lõpuna.
Aga sellest teadmisest pole kasu. Ja seepärast toon uuendused sisse.
Tegelikult tõusevad egregorid järgmisele levelile. egregore on 12. mis igaüks jaguneb kaheks: kõrgklass ja alamklass. Praegu muutub kõrglassi egregorid. Minu eesmärk on säilitada võimalikult palju juhte, sest kui alamklassi käes on kord, siis neid jääb vastavalt niipalju järgi, kui palju jääb juhte alles.
Praegu ei ole rahval tähtsust, nemad elavad ilusti edasi. Praegu on vaja luua uus eliit.
See on hetke point minul.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Nelj Mai 28, 2009 8:35 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Ma tuletan meelde, et Sina alustasid minu tänitamist, et olen võlgu. Poleks Sina alustanud, poleks ma sulle seda ka kirjutanud.


ma omakorda tuletan meelde, et sina alustasid võlglaste ja laenuvõtjate tänitamist, mille peale ma pidingi meenutama, et ka tänitaja ise hiigelvõlgades siputab.

Tokroda kirjutas:
Muideks ma tellin parem kallima hinnaga, kui lähen riski peale. Kahjuks ma ei usalda Sind. Kes seda teab, mis konks sinuga äri ajades välja tuleb.


kui ma esimese raamatu trüki olekski pisikese vaheltkasu mõttes orgunnida võtnud, siis hilisemaid enam kindlasti mitte sest pole huvitatud, et sa kuskilt midagi odavamalt saaks. palju toredam on kõrvalt vaadata kuidas ullike tassib trükkalile selliseid summasid, mille peale normaalne kirjastus minestaks. seejuures ei saa ullike ise vist arugi, et on juhtumisi ühe eesti kallima trükkija peale sattunud.

Tokroda kirjutas:
Näiteks raamatud lähvad teepeal kaotsi. Ja jälle tüng. Sa lihtsalt tõmbad õnnetusi ligi. Tark inimene ei astu ühe reha peale kaks korda.


tee peal kadumamineku puhuks on hinna sees kohustuslik transpordikindlustus aga mis meil sellest...

õnnetusi tõmban ma ligi vaid neile, kes mulle varba peale astuda tihkavad. seejuures samast rehast ei maksa sul küll kõneleda sest selle sama teema ja ka minuga seoses oled sa sama reha otsas lausa kasat¹okki vihtunud, saamata ise aru, et vars vahet pidamata vastu nina toksib Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Mai 28, 2009 12:56 pm    Teema: Vasta viitega

Õnnetusi tõmbad kõigile neile ligi, kelle arvelt tahad ennast upitada.
Sa oled mees, kes ise ei suuda midagi luua.
Kleepud kellegile ligi, üritad tema arvelt hästi elada.
Kui ei õnnestu parasiteerida, siis hakkad kätte maksma.

Muideks omalajal ülistasid ponsikut. Nüüd laimad, miks?


Kurat mees tõesta ennast, et su sõna maksab ja siis tule oma pakkumisi tegema.
Sinuga ma ei hakka midagi tegema. Varsti hakkad hiina trükkaleid ka süüdistama.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Dmitri Petrjakov
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 3801
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Mai 28, 2009 1:15 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Varsti hakkad hiina trükkaleid ka süüdistama.


Shocked
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Erinevad teemad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 7

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group