Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Paganlus on lõpetanud tegevuse.
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Erinevad teemad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Motosummer
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 2 Apr 2008
Postitusi: 793

PostitusPostitatud: Esm Mai 18, 2009 9:58 pm    Teema: Vasta viitega

Mida sina arvad sõnast kvant?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jones
Läbustaja ja Petis


Liitunud: 9 Aug 2006
Postitusi: 747

PostitusPostitatud: Esm Mai 18, 2009 10:03 pm    Teema: Vasta viitega

pisike osakeste maailm, mille dünaamika mõistmiseks võiks rohkem olemasolevale füüsikale toetuda kui seda seal kehtimatuks kuulutada
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Motosummer
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 2 Apr 2008
Postitusi: 793

PostitusPostitatud: Esm Mai 18, 2009 10:08 pm    Teema: Vasta viitega

Ja kuidas need sortsid sellega kokku siduda?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jones
Läbustaja ja Petis


Liitunud: 9 Aug 2006
Postitusi: 747

PostitusPostitatud: Esm Mai 18, 2009 10:12 pm    Teema: Vasta viitega

oleneb nüüd sellest, et miks sul on vaja neid sortse sellega kokku siduda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Motosummer
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 2 Apr 2008
Postitusi: 793

PostitusPostitatud: Esm Mai 18, 2009 10:18 pm    Teema: Vasta viitega

Egas ei olegi, lihtsalt tuhlasin natuke, ja avastasin, et neil on hoopis teine arusaam kvanthüppest, kui siin mail räägitakse
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jones
Läbustaja ja Petis


Liitunud: 9 Aug 2006
Postitusi: 747

PostitusPostitatud: Esm Mai 18, 2009 10:25 pm    Teema: Vasta viitega

ei ole kursis nende jutuga ja ei ole kursis ka siinse täpse nägemusega tulevikust. tean, et tulevast muutusest räägivad paljud erinevas vormis. kõik ilmselt näevad, et maailm kulmineerub kuhugi ja on erinevaid teooriaid selle suhtes. ise eelistan toetuda enda vaadeldud infole ja nii enda tulevikku spekuleerida.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Motosummer
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 2 Apr 2008
Postitusi: 793

PostitusPostitatud: Esm Mai 18, 2009 10:41 pm    Teema: Vasta viitega

Varsti ilmuvad jaburad moorid, las nemad sind lõbustavad, minust oli äärmiselt rumal hakata ebatargalt uurima kust ebatargad tulevad
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jones
Läbustaja ja Petis


Liitunud: 9 Aug 2006
Postitusi: 747

PostitusPostitatud: Esm Mai 18, 2009 11:11 pm    Teema: Vasta viitega

ok, kuigi lõbus just eriti polnud
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
gladiaator
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 1143
Asukoht: areen

PostitusPostitatud: Teis Mai 19, 2009 8:28 am    Teema: Vasta viitega

Paganatest on siis viimaks õnnestund ikka "inimesed" ja targad teha. Eks piits ja präänik töötab nendegi puhul.
_________________
me kõik peame võitlema
son of the creator will return
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Dmitri Petrjakov
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 3801
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Mai 19, 2009 8:32 am    Teema: Vasta viitega

congratulations !
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Metslane
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 30 Jan 2009
Postitusi: 53
Asukoht: SAngaste vald

PostitusPostitatud: Teis Mai 19, 2009 10:42 am    Teema: Vasta viitega

gladiaator kirjutas:
Paganatest on siis viimaks õnnestund ikka "inimesed" ja targad teha. Eks piits ja präänik töötab nendegi puhul.


Ma siin protesteeriks, pole olemas paganat kes oleks loll klaasikalise hariduse saanud inimesest,ole sa nii õpetatud kui tahes, jääd sa lolliks paganast kes on elanud, kasvanud maal ja looduserüppes.
Näide: Viisin linna untsaäntsakad öisese metsa, enne minekut räägiti kui tark keegi kellestki on ja kui kõvad emased ja isased, seltskonnaks olid keskkonna ministeriumist ja muu sõnnik kes ennast haritlaserks pidas. Mis juhtus. Üks minestas, teine sittus sõna otseses mõttes ennast täis, kolmas hakkas hüsteeriliselt käima ja otsis metsast väljapääsu. kuna mulle meeldib nauti kuidas ennast kõvemateks pidajad kõrbevad aeglasel tulel, siis jälgisin huvi ja muigega nenda käitumist. Lähedal polnud muud kui mõni siga,üks sokk kui ma ei eksinud, 6 isendine hundikari ja turvaline mets, kuid kujutage pilti, üks kukkus jumalat paluma nii et krutsifiks läks kui ääsipealt tulitades punaseks Very Happy ma vaid naersin, vaatame kas sinu jumal aitab sind ja ootasin vaid ühe kohapeal ja ringidena naad jõudsid minu juurde tagasi, kuniks kõik olid nõus ühega. Tunnistame loodusepolt loodut ja tema tugevust ning lauset et me pole keegi vaid üks osa loodusest ja palun vii meid välja siit veetnami dsunglist. Tänase päevani käime me läbi selle seltskonnaga, kuid vahega, mitte kunagi pole ma kulnud kui targad naad on, kui erudeeritud kui õppetatud ja millised professorid vaid käituvad looduses sügava lugupidamisega. Muidugi se võib vaid teatraalne olla kuna naad tulevad suvitama, mida naad oma kivipõrgutes linnas jahuvad - se on teadmatta.
Nii et ära pea paganat lolliks, sa kasvata ümber ennast, kuigi hunt muudab vaid karva mitte kombeid Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Elizabitch
varikonto alt postitaja


Liitunud: 15 Veeb 2009
Postitusi: 891
Asukoht: varikonto all

PostitusPostitatud: Teis Mai 19, 2009 10:59 am    Teema: Vasta viitega

einohh, eriline edev ülbik mees oled
miks sa kutsud endale selliseid külalisi üldse, ah? päris sheff seltskond kelle najal end upitada või mis Twisted Evil
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
gladiaator
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 1143
Asukoht: areen

PostitusPostitatud: Teis Mai 19, 2009 11:22 am    Teema: Vasta viitega

Dmitri Petrjakov kirjutas:
congratulations !

Pole pakkund ei präänikut ega piitsa.Pole endalgi.
_________________
me kõik peame võitlema
son of the creator will return
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
gladiaator
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 1143
Asukoht: areen

PostitusPostitatud: Teis Mai 19, 2009 11:35 am    Teema: Vasta viitega

Metslane kirjutas:
kuna mulle meeldib nauti kuidas ennast kõvemateks pidajad kõrbevad aeglasel tulel, siis jälgisin huvi ja muigega nenda käitumist.
Nii et ära pea paganat lolliks, sa kasvata ümber ennast, kuigi hunt muudab vaid karva mitte kombeid Smile

Ei pea kedagi lolliks,kui teda just lolliks pole tehtud.Samuti ei soovi kedagi ümber kasvatada.Pöördute valele aadressile seltsimehed.
_________________
me kõik peame võitlema
son of the creator will return
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luscinia_krõõt
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 5 Nov 2006
Postitusi: 743

PostitusPostitatud: Teis Mai 19, 2009 11:42 am    Teema: Vasta viitega

Metslane kirjutas:
gladiaator kirjutas:
Paganatest on siis viimaks õnnestund ikka "inimesed" ja targad teha. Eks piits ja präänik töötab nendegi puhul.


Ma siin protesteeriks, pole olemas paganat kes oleks loll klaasikalise hariduse saanud inimesest,ole sa nii õpetatud kui tahes, jääd sa lolliks paganast kes on elanud, kasvanud maal ja looduserüppes.
Näide: Viisin linna untsaäntsakad öisese metsa, enne minekut räägiti kui tark keegi kellestki on ja kui kõvad emased ja isased, seltskonnaks olid keskkonna ministeriumist ja muu sõnnik kes ennast haritlaserks pidas. Mis juhtus. Üks minestas, teine sittus sõna otseses mõttes ennast täis, kolmas hakkas hüsteeriliselt käima ja otsis metsast väljapääsu. kuna mulle meeldib nauti kuidas ennast kõvemateks pidajad kõrbevad aeglasel tulel, siis jälgisin huvi ja muigega nenda käitumist. Lähedal polnud muud kui mõni siga,üks sokk kui ma ei eksinud, 6 isendine hundikari ja turvaline mets, kuid kujutage pilti, üks kukkus jumalat paluma nii et krutsifiks läks kui ääsipealt tulitades punaseks Very Happy ma vaid naersin, vaatame kas sinu jumal aitab sind ja ootasin vaid ühe kohapeal ja ringidena naad jõudsid minu juurde tagasi, kuniks kõik olid nõus ühega. Tunnistame loodusepolt loodut ja tema tugevust ning lauset et me pole keegi vaid üks osa loodusest ja palun vii meid välja siit veetnami dsunglist. Tänase päevani käime me läbi selle seltskonnaga, kuid vahega, mitte kunagi pole ma kulnud kui targad naad on, kui erudeeritud kui õppetatud ja millised professorid vaid käituvad looduses sügava lugupidamisega. Muidugi se võib vaid teatraalne olla kuna naad tulevad suvitama, mida naad oma kivipõrgutes linnas jahuvad - se on teadmatta.
Nii et ära pea paganat lolliks, sa kasvata ümber ennast, kuigi hunt muudab vaid karva mitte kombeid Smile


ma mõtli siin juba pikemat aiga, miks metslane mind ärritab ja oksele ajab Very Happy
ehkki ju ajab näilsielt tarka juttu ...

a täna seda posti lugedes sain aru
alati ärritab see, kes on sinu peegel. ja metslane on täpselt sama rõve ja halb inimene kui mina ...
me peame end kõikseparemateks ja arvame et meil on õigus teistele hinnangut anda

enesetähtsuse kõige räigemat vormi peegeldab metslane mulle minust endast Confused

ja uskuge või mitte ... mul on hetkel piinlik eelkõige iseenda pärast
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Dmitri Petrjakov
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 3801
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Mai 19, 2009 11:46 am    Teema: Vasta viitega

gladiaator kirjutas:
Dmitri Petrjakov kirjutas:
congratulations !

Pole pakkund ei präänikut ega piitsa.Pole endalgi.


see sõna pole "aitäh" tähendusega
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
gladiaator
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 1143
Asukoht: areen

PostitusPostitatud: Teis Mai 19, 2009 11:54 am    Teema: Vasta viitega

Dmitri Petrjakov kirjutas:
gladiaator kirjutas:
Dmitri Petrjakov kirjutas:
congratulations !

Pole pakkund ei präänikut ega piitsa.Pole endalgi.


see sõna pole "aitäh" tähendusega

Sellest sain ma aru kyll aga huvitav kuidas toimunut minuga seostad,või mis kõlakad käivad?
_________________
me kõik peame võitlema
son of the creator will return
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Metslane
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 30 Jan 2009
Postitusi: 53
Asukoht: SAngaste vald

PostitusPostitatud: Teis Mai 19, 2009 1:09 pm    Teema: Vasta viitega

hea on vaadata,kui midagi kirjutad või püüad kellegile vastu näppe läbi siinse kasti anda, siis tõuseb kui tolm- preeria tedel ratsutades ülesse ja kus siis nülitakse teineteist Very Happy Very Happy Very Happy
Need nülgi püüdvad inimesed ei kannata üldse kui keegi neist erinev on, kas naad üldse teavad kes nad on ja mida naad üldse teevad ???? Very Happy Aga olge mureta, aegajalt käin siin pipart ja soola haavale raputamas.
Nii et andke tud edasi. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Luscinia_krõõt
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 5 Nov 2006
Postitusi: 743

PostitusPostitatud: Teis Mai 19, 2009 1:24 pm    Teema: Vasta viitega

tead sopapõssad on pigem tavaline nähtus kui erand Cool

ma põssana tunnen ike teise põssa ära, kui ta riugab nigu sina riugasid Laughing Laughing Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Dmitri Petrjakov
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 3801
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Mai 19, 2009 1:40 pm    Teema: Vasta viitega

gladiaator kirjutas:
aga huvitav kuidas toimunut minuga seostad,või mis kõlakad käivad?


Aga mis suga toimunud on?
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Erinevad teemad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 8

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group