Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Paganlus on lõpetanud tegevuse.
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Erinevad teemad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Mai 17, 2009 3:43 pm    Teema: Paganlus on lõpetanud tegevuse. Vasta viitega

Seoses sellega, et vabamüürlased on saavutanud oma eesmärgi hävitada paganlus, ei saa me teostada oma missiooni, milleks oli meie riigi ja rahvuse säilitamine, siis edasi ei saa ma rääkida paganate nimel, vaid nüüd räägin ainult oma enda nimel. Nõia saade ja pealtnägija on teinud oma töö.
Vaatame fakte. Korraldasin loengu. Sinna ilmus kaks huvilist pluss ühe huvilise abikaasa. Seega eestlased jooksevad paganatest eemale, kui pidalitõbistest.
Raamatu müük peale pealtnägijat: üks kuu üks raamat, teine kuu kaks.
Meie väikesed luuramised muudesse inimgruppidesse andsid tulemuse, et meist räägitakse ainult halba. Inimesed varjavad seda, et on huvitunud paganlusest.
Paganate vanemad teevad kõik, et nende lapsed ei oleks seotud minuga (kuigi nad on juba täiskasvanud). Mille tulemuseks viimasel kokukal oli 9 poissi ja 2 tüdrukut. Seega paganate read on kuivanud kokku.
Kuna eesti rahvas ei õpi uusi vaimseid teadmisi, siis ei ole ka mõtet neid siia foorumisse enam ka kirjutada. Ainuke, kes seda infot läbi töötlevad on vabamüürlased. Nad kaardistavad ja märgivad kõik üles. Nemad teavad, et ma tean olulisi asju, kuidas visuaalmaailmu teha ja egregore juhtida. Nad ootavad, kuni ma ära suren, et siis orjastada rahvas minu teadmistega. Seega siia foorumisse oluliste tarkuste kirjutamine on kahjulik me rahvale. Inimesed ei õpi, vaid poevad ärimaailmale. Arenevad ainult parasiidid.

Kuna me oleme sisenenud kvanthüppesse, siis hakkab inimese energeetika muutuma. Kes muutusega kaasa läheb, see jääb ellu, kes ei muutu sureb ära. Kvanthüppel on 24 etappi. Kõigepealt muutub kõrglassi energeetika. Neid on 12 ja me nimetame neid vereliinideks. Pruun vereliin on energeetiliselt hävinenud. Pruunid valitsejad on muutunud energeetiliselt alamklassiks. Tulemuseks sortside maagia ei tööta. Pole energiat, mis hoiaks riigi, kui illusiooni üleval. Praegu hakkab lilla egregor sagedust muutma. Selles sageduses toimetavad mördikad. (mördikad on vabamüürlaste alamliik, kes tegeleb rahvusegregoride valitsemisega)

Seega minu otsus: Teadmisi ma ei väljasta sellepärast, et mõrdikad ei saaks ennast häälestada uute energiatega, et nad ei saaks uues ajastus rahvusi kontrollida.

_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Motosummer
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 2 Apr 2008
Postitusi: 793

PostitusPostitatud: Püh Mai 17, 2009 3:57 pm    Teema: Re: Paganlus on lõpetanud tegevuse. Vasta viitega

Lõppuks ometi, rõõmustage paganad jätsid rahva rahule, võite rahulikult oma elu edasi elada, varuge soola, ja tikku, varsti läheb hüppamiseks lahti
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luscinia_krõõt
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 5 Nov 2006
Postitusi: 743

PostitusPostitatud: Püh Mai 17, 2009 3:57 pm    Teema: Vasta viitega

lusci ulatab tokile suure taskurätiku pisarate pühkimiseks ...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jones
Läbustaja ja Petis


Liitunud: 9 Aug 2006
Postitusi: 747

PostitusPostitatud: Püh Mai 17, 2009 3:59 pm    Teema: Vasta viitega

ilmselt tegelikku alla andmist ei ole. usklikematele rühmaliikmetele räägitakse, et jätame rühmavälisele maailmale vastava mulje, kuna ülejäänud maailm on vaenlane. nii saab säilitada sekti põhimõtet vähemalt väikse arvu inimestega.
hetkel saite te kriitika eest pageda, aga küll teil kunagi isu tekib avalikkuse ette tulla uues vormis. siis ilmselt kohtume
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luscinia_krõõt
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 5 Nov 2006
Postitusi: 743

PostitusPostitatud: Püh Mai 17, 2009 4:01 pm    Teema: Vasta viitega

jones kirjutas:
ilmselt tegelikku alla andmist ei ole


et siis kapitulatsioon?
a kus see sõda oli?
toki meeltes oligi ehk sõda ja kas sina sellega läitsid kaasa või Laughing Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jones
Läbustaja ja Petis


Liitunud: 9 Aug 2006
Postitusi: 747

PostitusPostitatud: Püh Mai 17, 2009 4:04 pm    Teema: Vasta viitega

sõda oli seal, kus lõppes sinu tajuvus. sõja tulemus oleks olnud huvitav ja hea kui paganad sõdida oleks osanud
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Mai 17, 2009 4:04 pm    Teema: Vasta viitega

jones
Kriitika ja laim on ikka kaks erinevat asja. Paluks neil vahet teha.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jones
Läbustaja ja Petis


Liitunud: 9 Aug 2006
Postitusi: 747

PostitusPostitatud: Püh Mai 17, 2009 4:05 pm    Teema: Vasta viitega

laim teid ei murdnud, kriitika aga murdis
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luscinia_krõõt
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 5 Nov 2006
Postitusi: 743

PostitusPostitatud: Püh Mai 17, 2009 4:06 pm    Teema: Vasta viitega

et siis neile, kes kurvastavad et toki uusi teadmisi ei jaga ...

sama infoallikat/EGREGORI info kättesaamiseks, mis toki, kasutavad shambala grupi "gurud"
seega lugege siis nende üllitisi edaspidi
vähemalt need, mis trükist tulnud, on üldiselt keeleliselt paremad ja upuvad ka vähem sümboolikasse
aga muidu maailmapilt on sama (ehk siis samatmoodi näidatakse rõhutatult ühte poolt ja teist poolt varjatakse Wink )
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luscinia_krõõt
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 5 Nov 2006
Postitusi: 743

PostitusPostitatud: Püh Mai 17, 2009 4:07 pm    Teema: Vasta viitega

jones kirjutas:
sõda oli seal, kus lõppes sinu tajuvus.


jah missa teed
inimese piiratud maailmanägemine jätab teda ilma nagu selgub nii mõnestki "õudukast" - antud hetkel siis sõjast ja selle koledustest

seega piiratud taju võib olla omatmoodi mul ka õnnistus Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jones
Läbustaja ja Petis


Liitunud: 9 Aug 2006
Postitusi: 747

PostitusPostitatud: Püh Mai 17, 2009 4:09 pm    Teema: Vasta viitega

hea oleks olnud selle juures see, et eestlased teiste eestlaste vaimsust valitsevad. see rühm seda ei suutnud, mul on lootust et tekib uusi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Mai 17, 2009 4:12 pm    Teema: Vasta viitega

jones kirjutas:
laim teid ei murdnud, kriitika aga murdis
Kui ma oleksin murdunud, siis oleksin ma hakanud kristlaseks või vabamüürlaseks.
(ma ei räägi paganatest, räägin ainult iseenda eest)

Kahjuks tõelist kriitikat ei osata minu puhul teha.
Kriitika nime all antakse mittetoimivaid lahendusi.
Elu näitas, et ka sinu lahendused ei ole rakendatavad. Aga nad paistsid üldiselt nagu õiged olevad.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luscinia_krõõt
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 5 Nov 2006
Postitusi: 743

PostitusPostitatud: Püh Mai 17, 2009 4:15 pm    Teema: Vasta viitega

jones kirjutas:
hea oleks olnud selle juures see, et eestlased teiste eestlaste vaimsust valitsevad. see rühm seda ei suutnud, mul on lootust et tekib uusi


nujah .... maagia teistele oma tahte pääle panemiseks
toki ei teadnud vist ike päris õigeid loitsumise sõnu Laughing , et see riitus talle oodatud tulemusi ei andnud Cool

p.s anorgaanilised, kellega ta diili tegi selleks, vaevalt et oma tasu talt väljanõudmata jätavad Very Happy
sai ju teadmisi... seega nemad oma lepingu poole täitsid

p.sp.s lusci vaatab oma naba heldinud pilguga ja pomiseb - krt, ma olen täna jälle hoos ja armsalt ike oma sapipõssa rollis
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Mai 17, 2009 4:16 pm    Teema: Vasta viitega

jones kirjutas:
hea oleks olnud selle juures see, et eestlased teiste eestlaste vaimsust valitsevad. see rühm seda ei suutnud, mul on lootust et tekib uusi
Uus rühm on loodud. Seda juhib üks naine. See on tõeline rühm, sest ta on vabamüürlaste kontrolli all.
Ma loodan, et said aru, et ma ironiseerin.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luscinia_krõõt
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 5 Nov 2006
Postitusi: 743

PostitusPostitatud: Püh Mai 17, 2009 4:17 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Uus rühm on loodud. Seda juhib üks naine. See on tõeline rühm, sest ta on vabamüürlaste kontrolli all.
Ma loodan, et said aru, et ma ironiseerin.


iccccccccccccc
niiet taas üks naine suutis sind vinguma panna ...
nu sai õpi ka juba Laughing Laughing Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jones
Läbustaja ja Petis


Liitunud: 9 Aug 2006
Postitusi: 747

PostitusPostitatud: Püh Mai 17, 2009 4:19 pm    Teema: Vasta viitega

minu lahendused ei olnud rakendatavad lihtsal põhjusel, et neid ei rakendatud. küsimus oli lihtsalt töö tegemata jätmisel. see, et vabamüürlased teie infot oleks kurjalt ära kasutama hakanud oli lihtsalt vabandus. esiteks proovis haldjanool põhjendada, et polegi üldse midagi kirja panna. selle valega ta sattus tupikusse. vabamüürlaste kaela asja ajamine oli kvaliteetsem vale, millega on raskem tupikusse ajada.
reaalselt peaksid olema teie teadmised nii piisavalt vajalikud ja kvaliteetsed, et vabamüürlased ei saaks neid ära kasutada. teadmised peaks sisaldama peamiselt programme, mis eemaldab inimese autoriteedi otsimisest ja suunab enesele toetuma. selliste teadmistega poleks vabamüürlastel miskit peale hakata, kuna poleks autoriteedi vormi kuhu asemele ennast rahvale kirjutada. tegelt oleks meetodeid veel palju jätkunud kui teil oleks piisavalt jaksu ja pädevust olnud.
paganlus murdus, kuna just lõpetati paganlik liikumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Mai 17, 2009 4:26 pm    Teema: Vasta viitega

Vaata mina ei ole paganlus.
Paganlus võis murduda aga mina jätkan edasi.

Vabamüürlased ostsid mõningad juhtpaganad ära. Seega on nad süüdi.

Aga mis siin heietada. Olukord on muutunud, järelikult tuleb teistmoodi tegutseda.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Mai 17, 2009 4:28 pm    Teema: Vasta viitega

jones kirjutas:
eks siis ootan, millal see uus rühm esile pürgima hakkab. ise kavatsen säilitada vaimset sõltumatust surmani ja nõu ning kriitikat hakkab see rühm minu poolt saama võrdväärselt nagu teile sai antud


Sind kutsuti sinna. Meenuta veits ajalugu.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jones
Läbustaja ja Petis


Liitunud: 9 Aug 2006
Postitusi: 747

PostitusPostitatud: Püh Mai 17, 2009 4:40 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Vaata mina ei ole paganlus.
Paganlus võis murduda aga mina jätkan edasi.

Vabamüürlased ostsid mõningad juhtpaganad ära. Seega on nad süüdi.

Aga mis siin heietada. Olukord on muutunud, järelikult tuleb teistmoodi tegutseda.



ise kavatsen säilitada vaimset iseseisvvust.
kui uus rühm nähtavaks pürgib, siis saab see minu poolt sama palju nõu ja kriitikat nagu teiegi. jään seda huviga ootama.

kui sa ei murdu, siis hea oleks tulevikus näha sind uuesti kvaliteetsema meeskonnaga ja kindlamate tõdede järgimisega. uut meeskonda peaks liitma tugevus, mitte nõrkus.. mõistus, mitte uskumus.. keri aega tagasi selleni, kus eksisteeris kompromissitus ja kvaliteetse info väärtustamine.. algsed vundamendi põhimõtted olid tugevad ja põhjus, miks ma teid tõsiselt võtsin.. aga seda asja alusta üksi ja ära vali enda ümber inimesi, kelle funktsioon on takka kiitmise läbi usu tekitamine.. soovin selles protsessis sulle edu ja jaksu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jones
Läbustaja ja Petis


Liitunud: 9 Aug 2006
Postitusi: 747

PostitusPostitatud: Püh Mai 17, 2009 4:43 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
jones kirjutas:
eks siis ootan, millal see uus rühm esile pürgima hakkab. ise kavatsen säilitada vaimset sõltumatust surmani ja nõu ning kriitikat hakkab see rühm minu poolt saama võrdväärselt nagu teile sai antud


Sind kutsuti sinna. Meenuta veits ajalugu.


kutsusid jah ühed, aga ma veel ei näe avalikku teavet nende tekkimise kohta. kui keegi tahab paganluse tõdedel liugu lasta, siis avalikkuse ette peavad nad nagunii tulema. salaorganisatsioonina paganlus jääks inimestele liiga ebareaalseks. kui nad avalikkuse ette tulevad, siis saan nendega alles vastavalt tegeleda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Erinevad teemad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 8

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group