Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Roheline kujutis

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
The Green Knight
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Mai 08, 2009 2:51 pm    Teema: Roheline kujutis Vasta viitega

Kas keegi on näinud midagi sellist nagu mina eile?

Olin kodus ja sõber tuli külla. Ajasime pikalt juttu ja mingi hetk keset arutelu märkasin üht rohelist ringikujulist asja tema pea kõrval, umbes ~30cm kaugusel ja selle läbimõõt võis olla ~7cm. Alguses oli väga udune kujutis kuid kui fokuseerisin veidi silmadega, siis tekkis päris selge nn hologramm kujutis- sarnanes nagu objekti vaatele 3D prillidega filmis. Ma jälgisin veidi seda "asja" ja märkasin, et see liikus sünkroonselt tema pea liigutamisega kaasa.

Hiljem mõtlesin, et kas see võis olla mingi energia ülekandeliin või hoopis mingi märk- kuuluvus kuhugi süsteemi või midagi mida ma veel ei tea...

Oleks hea kuulda kommentaare neilt, kes asjaga tuttavad või omavad oma arvamust ja seisukohta.
Tagasi üles
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Reede Mai 08, 2009 3:25 pm    Teema: Vasta viitega

Mina ei tea mis see tähendab, kuid olen ise ka neid näinud osadel inimestel.
Neid on teist värvi ka.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
The Green Knight
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Mai 11, 2009 11:07 am    Teema: Re: Roheline kujutis Vasta viitega

The Green Knight kirjutas:
Kas keegi on näinud midagi sellist nagu mina eile?

Olin kodus ja sõber tuli külla. Ajasime pikalt juttu ja mingi hetk keset arutelu märkasin üht rohelist ringikujulist asja tema pea kõrval, umbes ~30cm kaugusel ja selle läbimõõt võis olla ~7cm. Alguses oli väga udune kujutis kuid kui fokuseerisin veidi silmadega, siis tekkis päris selge nn hologramm kujutis- sarnanes nagu objekti vaatele 3D prillidega filmis. Ma jälgisin veidi seda "asja" ja märkasin, et see liikus sünkroonselt tema pea liigutamisega kaasa.

Hiljem mõtlesin, et kas see võis olla mingi energia ülekandeliin või hoopis mingi märk- kuuluvus kuhugi süsteemi või midagi mida ma veel ei tea...

Oleks hea kuulda kommentaare neilt, kes asjaga tuttavad või omavad oma arvamust ja seisukohta.



Kas siis ei teata....? Shocked
Tagasi üles
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Teis Mai 12, 2009 2:37 pm    Teema: Vasta viitega

ma arvan, et lihtsalt ei nähta.
ma võin teist inimest nägema õpetada, aga endal on mul nägemine nadi.
seepärast ei oska kommenteerida.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group