Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Energiaväli

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Favorites



Liitunud: 21 Veeb 2007
Postitusi: 6

PostitusPostitatud: Teis Mai 05, 2009 12:01 am    Teema: Energiaväli Vasta viitega

Tõesti ei suuda siin foorumid orienteeruda, aga tekkis selline küsimus Kuidas saaksin ma välja arvutada enda energiavälja numbri? see pidi olema vist 10 palli süsteemis. mul on tunne et ma annan liiga kergelt enda energia ära, näiteks eelmine öö magasin sõbra juures, mul ei ole niiiiii ammu olnud nii jubedat hommikut, ma olin tühi nagu kott, täielik energia defitsiit, tema selle eest mainis päeval et oi ta pole ammu nii hästi maganud. Tean et seda saab arvutada, aga kuidas..
Kardan et olen postitanud selle teema valesse kategooriasse, juhul kui olen siis võite rõõmuga ümber tõsta või anda mulle lingi juhul kui seda on arutatud varem sest tõesti ma ei ole võimaline seda foorumit läbi lugema ja otsing ei anna eriti arukaid vastuseid.

_________________
midagi on puudu?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Mai 05, 2009 3:26 am    Teema: Vasta viitega

Kahjuks on see tehnika meile vööras.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Teis Mai 05, 2009 12:52 pm    Teema: Vasta viitega

me ei arvesta energia kogust numbrites, vaid vaatame: kas liigutab või ei liiguta.
kui liigutab, siis kas liigutab hästi või ei liiguta hästi.
kui liigutab hästi, siis kas ta liigutab ka kiiresti või mitte.
kui liigutab ka kiiresti, siis kas ta liigutab kogu aeg või ei jõua kogu aeg liigutada.
kui liigutab kogu aeg, kiiresti ja hästi ja on rõõmus kah seal juures, siis on energiat külla ja inimene korras.
kui seda ei tee, siis lekib.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
spiro
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 16 Veeb 2005
Postitusi: 176

PostitusPostitatud: Teis Mai 05, 2009 5:34 pm    Teema: Vasta viitega

osad pendlimehed, või -moorid saavad seda skanneerida oma tabelitega.

süsteem on ise tavaliselt subjektiivne. pendeldajal peab olema enamvähem ka mingi kogemus või ettekujutus "kõige" kõvemast ja lahjemast energiaväljast, ja selle vahele ehitatud skaalst.
pendlimees peaks ka oma asukohta sellel skaalal, enamvähem muidugi, teadma. aga ikkagi on see kõik väga subjektiivne.
ma ei kujuta ette inimest kes üldse energiat ei ilmutaks.. vahest ehk surnud inimene.

aga probleemi see number veel ei lahenda..

maga mujal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group