Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Minu mõtted Parteidest
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda mõtted.
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
gladiaator
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 1143
Asukoht: areen

PostitusPostitatud: Kolm Apr 29, 2009 5:10 pm    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
Kuna paganad eitavad reaalsust, elu on edasi arenenud. Paganad elavad oma visioonis ja valetavad iseendale. Fakt on see, et krislus valitseb praegu isegi rohkem kui vanasti mis siis, et teeb seda riigiaparaadi , bürokraatia , sopranode ja vereliinide kaudu. See on fakt. Mina ise võin piiblit põletada vabalt, kui mul on varukoopia olemas.
Paganad võiksid siiski ise poliitkasse minna või kellegagi liituda oma platvormi alusel,siis poleks neid nii lihtne ka peedistada kui kellelegile nende tegevus ei meeldi.Müürlaste edu selles seisnebki,et nad oma asju suures osas reaalis ajavad.
_________________
me kõik peame võitlema
son of the creator will return
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Kolm Apr 29, 2009 6:01 pm    Teema: Vasta viitega

Praeguses poliitikas mull ei meeldi veel see, et riik ei hoolitse töötute eest. Riigil peaksid olema riigiettevõtted mis võtavad ainult tööle töötuid. Seda ei saa eraettevõtluse ülesandeks panna, sest eraettevõtte eesmärk on teenida kasumit. Riigiettevõte võib seevastu tegutseda ka kahjumiga kuna oleks eelarvest rahastatud. Raha saaksid nad euroliidust. Kuid raha peaks võtma millegi tootmiseks , mitte majade ehitamiseks. Mul on mitu asja mida võiks toota , mul on kontaktid täitsa olemas aga eestis ei ole rahastajaid ja laenu ei anta. Reformi poliitika, et looma keskkonda eraettevõtluse tekkeks on vale poliitika , tegelikult on see parasiitlus ja see ongi see hellenistlik kultuur mis on vahemeree logarditelt üle võetud ja mida nad kuradid käivad vahemere ääres seminaril rääkimas. Tegelikult tõprad käivad seal rääkimas sellest kuhu soetada kinnisvara kui eesti riik kaotatakse.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Kolm Apr 29, 2009 6:03 pm    Teema: Vasta viitega

Ma kuulasin seda eilset nõmme raadio saadet kus raukas rääkis, ja mind ajas see vihale et nad seda hellenistlikku kultuuri siin arendavad. Vahemere kultuur on logardite kultuur, rooma ajal nad olid küljeli voodis, liigutasid varbaid ja vaatasid kuidas orjad töötavad. Ja seda jama nad arutavad vahemere ääres. Kunagi ma käisin raukase loengul ja tegin eksami.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShadowOfMySelf
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 7 Apr 2009
Postitusi: 392
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: Kolm Apr 29, 2009 7:13 pm    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
Ma kuulasin seda eilset nõmme raadio saadet kus raukas rääkis, ja mind ajas see vihale et nad seda hellenistlikku kultuuri siin arendavad. Vahemere kultuur on logardite kultuur, rooma ajal nad olid küljeli voodis, liigutasid varbaid ja vaatasid kuidas orjad töötavad. Ja seda jama nad arutavad vahemere ääres. Kunagi ma käisin raukase loengul ja tegin eksami.

Mis sind selles häiris ?
_________________
Elu on selline,millseks me selle muudame.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda mõtted. Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group