Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nÔmme raadios.

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

armuloits.

Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Erinevad teemad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Escada

PostitusPostitatud: Esm Apr 20, 2009 10:31 pm    Teema: armuloits. Vasta viitega

ma tean et see on vÀgisi teise inimese sidumine jne.
ma olen kindlalt otsustanud.
palun soovitage armuloitse.vÔi inimesi,kes neid lÀbi viiksid.
ma vÀga tahan oma armastatu tagasi.sest lahkuminek toimus suht pÔhjuseta.olen kÔike proovinud.viimane vÔimalus on maagia abil.
palun aidake.
aitÀh.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
hall kass
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Teis Apr 21, 2009 2:34 am    Teema: Vasta viitega

Kuda vÔtta. Kui mees alustas sinuga suhet vaid lootuses keppi saada (jah, paljud mehed sunnivad end seksi nimel ka abielluma ja lapsi saama, kuigi lastega tegelemine neid ei huvita jne - nad lihtsalt on liiga arad, et nÀha muid vÔimalusi seksi saamiseks hulga lihtsamalt), siis maagiaga sa temas ilmselt tundeid su vastu tekitada ei saa... saad ehk tekitada hirmu ja alandlikkust, mitte rohkem.

Seekord toimus lahkuminek vist rahulikult (nagu ma siit vÀlja loen), aga kes garanteeriks, et jÀrgmisel korral su armastatu sind maha ei löö?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Merlon
Pruun pÀike
Pruun pÀike

PostitusPostitatud: Teis Apr 21, 2009 3:02 am    Teema: Vasta viitega

Sellise asja eest vÔid sa karistada saada
Otsene teise vaba tahte eiramine, peaks ikka teisega ka arvestama
Tagasi üles
Faxaros
Parasiit

PostitusPostitatud: Teis Apr 21, 2009 4:05 am    Teema: Vasta viitega

Kui suht pĂ”hjuseta lahku minek, siis arvatavasti mehhanism, mis suhet ĂŒleval hoiab katki.

Mul tuli selline mĂ”te, et proovi india sugemetega maagiakoolkondi vĂ”i wiccade sĂŒsteemi. Üldjuhul esimese puhul kaotad loitsimisega spektritunnetuse, teise puhul, isiksuse. Üldiselt nad hinge 100% Ă€ra ei söö niiet vĂ€ga suurt probleemi ei tohiks olla.

Soovitan sul ise jĂ€rgi tunnetada, milline meetod rohkem sobib. Loitsimise tehniline sisu suurt tĂ€htsust ei oma, teed lihtsalt taotluse lĂ€bi sĂŒsteemi, kui oled hingega asja juures, siis asi peaks Ă”nnestuma. PS: arvesta sellega, et vĂ”ib suureneda sinu haigustele vastuvĂ”tlikus - ja suhted inimestega vĂ”ivad halveneda. Muidugi vĂ”ib juhtuda veel see, et planeedi taaskehastustsĂŒklile pannakse sinu nime alt keeld peale, aga kelle kĂ€tte see sĂŒsteem tulevikus saab, on kah veel hetkel lahti, niiet spetsiifilisemalt on siinkohal tagajĂ€rgi raskem vĂ€lja tuua.

Kivi kotti!
Smile
Luscinia_krÔÔt
Kollane pÀike
Kollane pÀike

PostitusPostitatud: Teis Apr 21, 2009 10:01 am    Teema: Vasta viitega

Faxaros kirjutas:
PS: arvesta sellega, et vĂ”ib suureneda sinu haigustele vastuvĂ”tlikus - ja suhted inimestega vĂ”ivad halveneda. Muidugi vĂ”ib juhtuda veel see, et planeedi taaskehastustsĂŒklile pannakse sinu nime alt keeld peale, aga kelle kĂ€tte see sĂŒsteem tulevikus saab, on kah veel hetkel lahti, niiet spetsiifilisemalt on siinkohal tagajĂ€rgi raskem vĂ€lja tuua.

nii sĂŒdant liigutav, kuidas sa kĂ”iksugu kolle maalima kĂ€rmelt hakkasid Very Happy

vada nö karistatud saab ike iseenda lolluse eest
ehk kui ta ise hakkab oma kujutluses uskuma, et nĂŒĂŒd ta saab selle teo eest karistatud, siis tĂ”mbabki endale jama kaela, sest alateadlikult annab omale kĂ€su otsida kĂ”iksugu karistusi Very Happy
ja sinusugused on vÀga varmad ulatama abikÀtt, et ta kujutlusvÔime ike tööle hakkaks ja ta vÔimalikult palju hirme enda sisse vÔtaks Laughing Laughing
Tagasi üles
tuuleiilike
Külaline

PostitusPostitatud: Teis Apr 21, 2009 4:16 pm    Teema: Vasta viitega

See ei ole kĂŒll minu öelda, aga tuleb öelda Smile
Paljud inimesed vĂ”iksid iseendasse vaadata ja mĂ”elda, kas nad suudavad ĂŒldse suhtes toimida. JĂ€lgida, kui palju nad Ă€rrituvad, armukadedust tunnevad - ja kui nendes on sellised kalduvused siis pigem ĂŒksi olla. Ma ĂŒha enam mĂ”tlen ja ei saa aru, kuidas saab nii egoistlik olla.
Mina tahan ja mina pean saama. Me ei saa kellegilt nÔuda, et ta peaks meid armastama. KÔigi tunded on nii isiklikud ja individuaalsed. Me ei saa kellegile vabadust anda, me saame ainul vÔtta seda. Sest me oleme vabad inimesed. Nii meestel kui naistel on Ôigus tunda nii nagu nad tunnevad. Me ei saa ette kirjutada neile kuidas nad peaksid toimima. Me ei saa öelda, et armasta mind rohkem - ta saab tÀpselt nii palju armastada kui ta armastab. Ja kui tundeid ei ole, siis ei ole.

Teema algatajale annaks ka soovituse. Ma olen realist ja julgen vĂ€ita, et inimesed loevad tekstist vĂ€lja seda, mida ise aga tahavad vĂ”i suudavad lugeda - paraku on nii, ja taaskord ei ole see halb. IgaĂŒks vastavalt enda vĂ”imetele ja vanusele. Ja eelnev tekst on ĂŒleĂŒldine minu tĂ€helepanek ja ei ole vastuseks teema algatajale. Pigem sissejuhatus sellele.Smile

Poed on raamatuid tÀis mis annavad selgeid juhtnööre!
Tagasi üles
Luscinia_krÔÔt
Kollane pÀike
Kollane pÀike

PostitusPostitatud: Teis Apr 21, 2009 4:40 pm    Teema: Vasta viitega

tekkis kannnnnge tahtmine öelda halvasti ..
ma Àrritusin Embarassed

a kuna Ă”igem on olla ĂŒksi
siis ma lĂ€hen tipa-tapa Ă€ra siit teemast ja ei ĂŒtle seekord halvasti

lÀhen hÀbenen nurgas Embarassed
Tagasi üles
Escada

PostitusPostitatud: Teis Apr 21, 2009 9:34 pm    Teema: Vasta viitega

Faxaros kirjutas:
K

Mul tuli selline mĂ”te, et proovi india sugemetega maagiakoolkondi vĂ”i wiccade sĂŒsteemi. Üldjuhul esimese puhul kaotad loitsimisega spektritunnetuse, teise puhul, isiksuse. Üldiselt nad hinge 100% Ă€ra ei söö niiet vĂ€ga suurt probleemi ei tohiks olla.

oskad ise aidata?opetus st.

ja teistele,aga elu ongi ebaÔiglane,me kÔik mingilmÀÀral mÔjutame teineteist halvasti.
Tagasi üles
Faxaros
Parasiit

PostitusPostitatud: Kolm Apr 22, 2009 11:14 pm    Teema: Vasta viitega

Escada kirjutas:

oskad ise aidata?opetus st.

Esialgu jĂ€taks Ă”petused vĂ€lja. Liiga raamides Ă”petuste ette viskamine jĂ€tab vĂ€he valikuvĂ”imalusi. Sul silmad kĂ”rvad peas, uuri ringi, kĂŒll nii mĂ”nigi tehnika vĂ”i meetod kĂ”rva jÀÀb. Esimest korda rajale minnes, tuleb rajaga tutvuda ja mĂ”ni aeglasem ring teha.
tuuleiilike
Külaline

PostitusPostitatud: Nelj Apr 23, 2009 10:57 am    Teema: Vasta viitega

RÀÀgiks ĂŒhe loo...
Elas kord Escada - ta oli vĂ€ga ilus naine ja kĂ”ik mehed jĂ€id talle alati jĂ€rgi vaatama. Nii ka tema naabrimees. Alati kui Escada seda naabrimees nĂ€gi, kĂ€isid tal judinad lĂ€bi. Ta meelest oli too mees jĂ€lk. Mitte just tema ideaal. See naabrimees aga unistas elust koos selle vĂ”luva tĂŒtarlapsega. Ükskord kuulis see naabrimees, et on olemas ĂŒks foorum, kust saaks abi. See mĂ€danevate hammastega mees tuligi siia ja kĂŒsis loitsu. KĂŒsis, kuidas ta saaks panna selle imeilusa tĂŒdruku endasse armuma. KĂ”ik jagasid talle kenasti nĂ€punĂ€iteid ja hakkaski see mees praktiseerima.
Ühel ilusal hommikul mĂ€rkas Escada, et tema hambutu ja haisev naabrimees on pĂ€ris seksikas. Ja hakkas ka ise unistama sellest, et ta vĂ”iks selle mehega koos olla. TĂŒdruku sĂ”brad ei saanud aru, et kuidas on vĂ”imalik armuda sellisesse alkohoolikusse.
Ja kui nad Àra pole surnud elavad nad mÔnusalt edasi enda musta maagiaga maailmas.
Tagasi üles
hall kass
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Nelj Apr 23, 2009 8:02 pm    Teema: Vasta viitega

Escada, kui sa nii vĂ€ga oma armastatut taga igatsed, siis - sa soovid temalt midagi saada. Kui sul oleks soov lihtsalt anda, siis, ma arvan, sa ei kĂŒsiks, kellele anda Smile

Nii et mĂ”tle, MIDA sa temalt saada tahad? Millest sul puudu on? Ja siis - pĂŒĂŒa uurida, kas see mees suudab sulle anda seda, mida otsid? Inimene ei saa ju kellelegi pakkuda seda, mida tal endal ei ole...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Metslane
Hall pÀike
Hall pÀike

PostitusPostitatud: Kolm Mai 13, 2009 11:14 am    Teema: Vasta viitega

Siin poleks vaja ei loitse aga mngeid ebaausaid vÔtteid, naistel on ju nii loomulik osa loodusepolt kaasa antud, et oska vaid kasutada ja mees jookseb jÀrgi kui pidalitÔbine koer ja ei lÀhe ta kuhugi. Kuna se on looduse poolt antu, siis ei ole sulle ei karistust ega tagasilööke. Muidugi ainus tagasilöök on see, kui sa oma kifti jootmisega liiga hiljaks jÀÀd, st et iga kord tuleb mÔju uuendada,kuna se mÔju ei kesta rohkem kui kuu. Niiui hiljaks jÀÀd on poltmeister su elust kadunud, kuna silmad avanevad lihtsalt Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Erinevad teemad Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

© 2001, 2005 phpBB Group