Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nÔmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Jumal kui langenud olend...
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Usundid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Nightknight
Kollane pÀike
Kollane pÀike


Liitunud: 22 Apr 2006
Postitusi: 781

PostitusPostitatud: Nelj Märts 12, 2009 8:31 am    Teema: Jumal kui langenud olend... Vasta viitega

Jumal kui langenud olend. See tÀhendab tal tarvis inimestelt infot energiat ja asju. See veel et ta otsib midagi teistelt, ta avab oma energia niivisi. Ise ta ennast avada ei oska. Veel ta tegeleb teiste kasul enda energia avamisega, aga ei arenda ennast edasi. Ta ei loo enda jaoks asju. TÀhendab jumal juba pole looja vaid avaja teiste kasul. Selle pÀrast jumal otsibki inimesi kes aitavad tal ennast avada. Igasugused usklikud mungad ja nunnad ja igasugust muud jama.

Selle pÀrast ma ytlengi et jumal on langenud olend.
_________________
I love fairys.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail MSN Messenger
Metslane
Hall pÀike
Hall pÀike


Liitunud: 30 Jan 2009
Postitusi: 53
Asukoht: SAngaste vald

PostitusPostitatud: Laup Märts 21, 2009 1:41 pm    Teema: Vasta viitega

Vastu pidi, ta pole kunagi langenud oled olnud,teda pole lihtsalt olemas olnudki,lihtsalt mingi sekt on vĂ€lja mĂ”elnud olematu pĂŒhaku ja olgem ausad se on nii hĂ€sti ja profesionaalselt vĂ€lja mĂ”eldud Ă€ri projekt ja kestab sajandeid. Seni kaua kui on lolle idioote senikaua on sell sektil ja organisatsioonil vĂ€ga hea sissetulek.
Sama nagu siin Hannesega, seni kuni on vaimust vaeseid ja usuvad vaid teoreetikuid kes rÀÀgivad igasugu sodi on ka temal jĂŒngreid kes teda usuvad kui kristlased jeesust vĂ”i olematut jumalat.
MÔlemad on kui jeesukesed kes tulid maailma parandama ja lÔpuks löödi risti.
Mis kirikutesse puutub, siis kui tĂ€hele panete vĂ”i oskate nĂ€ha, siis kĂ”ik vanad kogudused, katedraalid ja muud kirikud on ehitatud vanadele pĂŒha kohtadele kus rahvas on harjunud koos kĂ€ima ja se on töödanud, sinna sisse lisati veel vanade pĂŒhade tĂ€htpĂ€evad mille sisu asendati kristliku pasaga.
Kui lĂ€hete vanadesse kirikutesse mis on tĂ”esti 300 vĂ”i enam aastat vanad siis pange tĂ€hele kuhu on asetatud jutlustaja vĂ”i preestri jutlus altar kirikusse miss on ehitatud osaliselt pĂŒramiid sĂŒsteemis. Kogu selle lollide lammaste karja energija koondub kokku ja laskub ĂŒhte punkti ja seal punktis peab jutlust ei keegi muu kui jutlustaja ( preester ) oma altaril.
Kui olete jÀlginud kuidas inimesed sisse tulevad, tÀis rÔÔmu ja lugupiamist, kuid peale teenistust ja lahkudes kirikutest ollakse valmis teineteisel kÔri lÀbi nÀrima.
Ükskord vĂ€sib ka se loll inimeseolend ja lahkub sellest kanalisatsiooni sĂŒsteemist - ning loomulikult hakkab otsima oma pĂ”lisrahvastele omaseid ja sajandeid olnud jumalaid ja nii saab ka juhtuma sekt Hannese omaga.
Mind vĂ”ite materdada, kuid ĂŒhekorra kui jĂ”uate sinnamaale, tuleb meelde et oli ĂŒks - kuid vaata ta rÀÀkis midagi tĂ”epĂ€rast.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Laup Märts 21, 2009 11:37 pm    Teema: Vasta viitega

vaeseke, see kirikutes jutlustajate jÀrel luuramine on su arusaamad puha sassi ajanud.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Nightknight
Kollane pÀike
Kollane pÀike


Liitunud: 22 Apr 2006
Postitusi: 781

PostitusPostitatud: Püh Märts 22, 2009 2:12 am    Teema: Vasta viitega

Minu v6i metslase? Minu meelest metslasel on 6igus. Nad veel rÀÀgivad et kui maksad neile raha siis saad tagasi palju rohkem.
_________________
I love fairys.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail MSN Messenger
metsatöllam
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Märts 29, 2009 1:36 pm    Teema: Vasta viitega

Jumal on VAIM,kui tema maailma lĂ”i hĂ”ljus ta maa vete kohal jne kui polnud ĂŒhtegi hingelist.Maailma hiljem tuli ta lihas ehk inimesena (ĂŒleloomuliku inimesena) et avada inimese silmad ja sĂŒda.Ta oli piiratud oma vĂ”imetelt.Jeesus on maksnud rĂ€nka hinda meie eest aga me ikka ei oska Ă”ppust vĂ”tta.Kahju et oleme endiselt pimedad ja kurjadest vaimudest vaevatud.Risti usu levik ajaloos on Ă€ra kasutatud poliitiliselt kurjasti,mida Jumal ĂŒltse ei olnud plaaninud.Risti usu toomist teistesse linnadesse jne oli kuningate ja sĂ”jameeste ettekÀÀne tuua head Ă”petust Jumalast kui ainukesest Loojast aga mida tegid nemad? Nad lihtsalt tapsid sĂŒĂŒtuid inimesi,vĂ€gistasid,varastasid jne Nad seadsid end Jumalast kĂ”rgemaks.Saatan manipuleerib inimesega ja viib ta Jumalast eemale.Saatan loob inimesele olematu illusiooni mida tegelikult me ei saa kunagi,ta ahvatleb meid paljude asjadega (vĂ”im,ahnus,kadedus,varastamine,nĂ”idus) ja neid asju on pĂ€ris palju.Saatan hoolib ainult sellest kuidas inimest oma hirmu all hoida ja kĂ€tte saada meie hinge.Tegelikult on Saatan tĂŒhi koht ta on mĂ”tetu tegelane ja me peame olema usus Jumalasse ja pöörama kindlalt selja Saatanale.Üks asi on kindel mida ma arvan,et Saatan on kade inimeste peale kuna ta ei saa iialgi olla Jumalale nii lĂ€hedal nagu on seda Inimeselaps.
Jumal on hea Smile

On palju asju mida avastanud olen ja elu on lÀinud paremaks,rahu on rohkem tekkinud endas.Ma lasen Jumalal oma elu juhtida kuna tema teab mis mulle on hea.Loomulikult on ka palju kahtlusi ja kÔhklusi vahel,aga kui hoiad silmad Jumalal lÀheb kÔik alati hÀsti.
Tagasi üles
Nightknight
Kollane pÀike
Kollane pÀike


Liitunud: 22 Apr 2006
Postitusi: 781

PostitusPostitatud: Püh Märts 29, 2009 4:30 pm    Teema: Vasta viitega

Mis siis kui see sama jumal ongi see saatan? Aga kui ma uskusin jumalat peale seda tulidki mul psyyhika hÀired. Miks kui ma jumala juurest Àra pöördusin tuli saatan mulle kallale. Kust ta yltse teadis et ma jumala juurest Àra pöördusin. Aga saatan ja see sama jumal on meie maa peal. Keegi kes tapab enda aega ja viidab seda teiste sees. Mul on selline teooria kes mu sisse ronib see saab kÀki minu eest endale kokku ja kui mina ronin teise sisse toimub ka sama moodi. Mul on hÀÀled mis on rÀÀkinud kui jumal ja kui saatan. Yks see sama j6ud. Muidugi ma ise tegin need hÀÀled ja nad liiguvad minu tahtmise jÀrgi. Sa ennem pead teadma kuidas jumal juhib su elu. Sa paned enda mootorid liikuma tema m6tete abil. Ja muidugi sa paned oma mootorid kÀima tÀnu nendele m6tetele. Annad m6tted talle ja siis ta juhibki sind. Aga see halb asi. Miks peaks jumal juhtima inimest kui nad on loodud eraldi k6ikidest jumalatest. Loodus on see 6ige jumal. S6nast looma. Jumal pole meie looja. Ja inimesed on enda k6iksuse arendajad. Ja muidugi ka arendada saab ka enda k6iksuse piirest vÀljas pool nÀiteks tehnika. 6nneks ma ei uskunud jumalat lapsena. Sest kes teab mis mu eluga oleks juhtunud. Hakkasin uskuma 18 aastaselt ja l6petasin mingi 20 aastaselt. Aga ikka ei saa rahu tema eest.

M6ned usuvad et meil on tehnika nii arenenud et see masin saab lugeda inimeste m6tteid. Aga see vale sest inimenegi veel seda ei saa teha ja tÀhendab inimesed enda teadmiste jÀrgi teevad neid masinaid. TÀhendab neid veel ei ole ja vaevalt tulebki.
_________________
I love fairys.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail MSN Messenger
Nightknight
Kollane pÀike
Kollane pÀike


Liitunud: 22 Apr 2006
Postitusi: 781

PostitusPostitatud: Püh Märts 29, 2009 4:34 pm    Teema: Vasta viitega

Jumal ei oska luua. Ta avab endas neid asju mida teine on loonud. Ja tegelikult mida jumal pole veel loonud seda ta ka ei saa.
_________________
I love fairys.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail MSN Messenger
metsatöllam
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Märts 29, 2009 5:34 pm    Teema: Vasta viitega

Jumal ei ole kindlasti kohe mitte Saatan,Jumal on Ă”iglane kohtunik vĂ”ibolla oled sa mingisuguse kĂ€kiga hakkama saanud ja oled teinud Jumalale pahameelt aga pole siiani Ă”ppust vĂ”tnud,sellepĂ€rast ta sind on karistanud vĂ”ibolla.VĂ€ga raske on spekuleerida aga sa pead sĂŒgavuti minema enese sisse ja vaatama mis seal toimub.Paranda meelt ja Jumal tuleb sulle jĂ€lle lĂ€hemale.Ma arvan et see on hea kui sa ei saa Jumalast lahti sest jĂ€relikult oled sa tema silmis eriline,minuga juhtus samamoodi ja mul on hea meel.See kes sind kiusab on Saatan sest ta ei taha sind Jumalale lĂ€hemale lasta.Ta tekitab sinu peas selliseid kahtlaseid mĂ”tteid.
Loodus ei ole Jumal.Loodus on Jumala loodud inimese ja muude pudulojuste jaoks.Aga loodus kuulub nĂŒĂŒd Saatanale sest ta visati siia ja Saatana alluvusse kuulub oi oi kui palju erinevaid Deemoneid,kes teevad inimestele kahju.Saatan ON tĂŒhi koht ja Jumal vĂ”ib ta lihtsalt kĂ€eviipega minema lĂŒĂŒa Smile
Tagasi üles
Nightknight
Kollane pÀike
Kollane pÀike


Liitunud: 22 Apr 2006
Postitusi: 781

PostitusPostitatud: Püh Märts 29, 2009 6:36 pm    Teema: Vasta viitega

If that god or satan wont stop it i take themselves. I going to be not devil but DIABLERO. Kastanedas oli see diablero kes juhtis loomi selline n6id. Ma just hakkan nende vastu v6itlema kes mulle sisse ronivad. Ma v6tan k6ik nad tyhjaks nagu nad mind tegid. Ma teen nad tÀiega tyhjaks. V6tan ja hakkan nende sise maailma muutma. Tahaks neid isegi tappa v6imaluse korral. Aga ma ei tee seda.

Miks sa ikka usud et see saatan pole jumalast? Nemad ju annavad saatana infot. Kui kristlust poleks poleks ka seda saatanat. Siis lihtsalt inimesed polekski kunagi teadnud et see saatan on olemas...Mis on saatan k6ik halb. TÀhendab sust tuleb lihtsalt halva Àra andja saatanale k6ik selle halva mis sa oled teinud. Sest ta pole lihtsalt halb aga k6ik halb. Nii et Àra usu ja v6ta omaks k6ik halva ja Àra kasuta seda, muuda lihtsalt ymber. Sest halvaski on meje mootorid olemas mis v6ivad meile kÀki kokku keerata kui me m6tleme et saatan on k6ik halb ja sinu halb on saatanast...T6esti kui need jumalad ehk inimesed kuskil istudes ei l6peta ma teen nendest kÀki. Lihtsalt keeran nad metsa. On kaks v6imalust kuidas ma jumalast ja saatanast lahti saan kas ma muudan ennast v6i ma muudan neid. Mu teadused on sygaval peidus jumalast ja saatanast. Nii et nad p6hi teadust ja t6de teada ei saaks.

Metsa töllam sa pead m6tlema seda et k6ik halb ja hea mida sa oled eales teinud on sinu tehtud mitte saatana. Kuula Meshi albumit. Seal k6ik olemas need jutud jumalatest ja saatanatest. See jumal v6tab k6ike head mis sul elus olnud ja ta paneb asemele mitte midagi. We are the slaves of belive. Usu orjad. Mina ei ole. See vaim ongi meie jama mis meil on. Seda saab ju anda teisele. Pole kunagi m6elnud. Kui meil poleks vaimu poleks ka seda systeemi jama. Poleks vaimu poleks maailmas seda jama olnudki. Sest ega tegelikult vaim on inimeste vÀlja m6eldis...Paljudel reaalsus...Panen oma vaimu maa alla. Ja teen midagi uut sellest. Ausalt öeldes mul kunagi ei ole olnud vaimu. Ma lihtsalt kasutasin selle teadust. Ma saan elada rahus siis kui ma k6ikidest jumalatest ja saatanatest olen lahti saand. Ise syydi et ma hakkasin uskuma jumalat. Yks asi mis ajab mind vihale on see et ma lugesin yhest kohast What we belive we create. See vale. Sa v6id uskuda ja yksk6ik mida sa aga ei usuks sa v6id lihtsalt mitte v6imeline olla seda teha.
_________________
I love fairys.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail MSN Messenger
Nightknight
Kollane pÀike
Kollane pÀike


Liitunud: 22 Apr 2006
Postitusi: 781

PostitusPostitatud: Püh Märts 29, 2009 9:25 pm    Teema: Vasta viitega

Ma tahan saada ultimaatum olendiks. Ma juba alustasin tunnete lahti tegemise. M6ned kasutavad seda kui armastust v6i nii aga mitte tÀiuslikult. Praak maailm. Ma v6tsin puhta viha vÀlja ja mis seal oli. K6ike mida vihkad sa paned eemale. Aga ma tegin viha lahti ja sain energia endale oma ineenese energia. Isegi saatan kartis seda energiat saada. Isegi tema jaoks on see mingi arusaamatu vÀrk k6ik energia koos. Puhas viha teeb seda. Sest sa oled ju toppinud viha sisse vÀga palju. Peaaegu oma k6iksuse. Inimene peab olema enda k6iksus. Siis ta muutub puutumatuks. Mingi j6ud ei saa olla talle vastu. Mitte mingi sest k6ik sinu on enda kÀes. Nii et jumal ja saatan ei saa seda kunagi tunda. Ma ei anna enda puhtaid tundeid Àra. Mitte kunagi...
_________________
I love fairys.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail MSN Messenger
Nightknight
Kollane pÀike
Kollane pÀike


Liitunud: 22 Apr 2006
Postitusi: 781

PostitusPostitatud: Püh Märts 29, 2009 11:22 pm    Teema: Vasta viitega

Tegelt ma m6tlen et sellega tegelda veel pole inimeste aeg. Et oma k6iksust aktiveerida. Sest kes teab vigu v6ib ju teha endale. Ei tea.
_________________
I love fairys.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail MSN Messenger
ShadowOfMySelf
Pruun pÀike
Pruun pÀike


Liitunud: 7 Apr 2009
Postitusi: 392
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: Esm Apr 13, 2009 4:55 pm    Teema: Vasta viitega

Arvan,et jumal pole mitte langenud olend,vaid ta on olematu olend.
_________________
Elu on selline,millseks me selle muudame.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
Nightknight
Kollane pÀike
Kollane pÀike


Liitunud: 22 Apr 2006
Postitusi: 781

PostitusPostitatud: Reede Apr 17, 2009 4:41 pm    Teema: Vasta viitega

ta tapab ainult enda aega...
_________________
I love fairys.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail MSN Messenger
ShadowOfMySelf
Pruun pÀike
Pruun pÀike


Liitunud: 7 Apr 2009
Postitusi: 392
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: Reede Apr 17, 2009 4:54 pm    Teema: Vasta viitega

Kuidas ?
_________________
Elu on selline,millseks me selle muudame.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
Nightknight
Kollane pÀike
Kollane pÀike


Liitunud: 22 Apr 2006
Postitusi: 781

PostitusPostitatud: Reede Apr 17, 2009 6:50 pm    Teema: Vasta viitega

jumal ei loo endale midagi uut. Ta saab enda loodud vanad asjad teistelt...
_________________
I love fairys.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail MSN Messenger
ShadowOfMySelf
Pruun pÀike
Pruun pÀike


Liitunud: 7 Apr 2009
Postitusi: 392
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: Reede Apr 17, 2009 6:57 pm    Teema: Vasta viitega

Ei tea,ei usu jumalasse.
_________________
Elu on selline,millseks me selle muudame.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
Nightknight
Kollane pÀike
Kollane pÀike


Liitunud: 22 Apr 2006
Postitusi: 781

PostitusPostitatud: Reede Apr 17, 2009 6:57 pm    Teema: Vasta viitega

Kristian god dont know that...All like one and one like all...
_________________
I love fairys.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail MSN Messenger
ShadowOfMySelf
Pruun pÀike
Pruun pÀike


Liitunud: 7 Apr 2009
Postitusi: 392
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: Reede Apr 17, 2009 7:02 pm    Teema: Vasta viitega

Ma ei saa pidada jumalat langenud olendiks,kui teda minu jaoks ei eskisteerigi.
_________________
Elu on selline,millseks me selle muudame.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
Norn
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Reede Apr 17, 2009 7:18 pm    Teema: Vasta viitega

kas sul endast siis savi voi?
_________________
Pole olemas kaht ĂŒhesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Nightknight
Kollane pÀike
Kollane pÀike


Liitunud: 22 Apr 2006
Postitusi: 781

PostitusPostitatud: Reede Apr 17, 2009 7:20 pm    Teema: Vasta viitega

now i understand darkness and light...darkness your own invisibility what you own. If you give yourself up somewhere to higher forses you go to the darkness become light...But i dont want to give away my darkness Evil or Very Mad Cool
Actually there will be time then i will be enlightened. To give my everything away.

Ykskord olin kannabise v6i hashishe all. Siis oli igat paska mul peas. Ja siis hakkasin endale rÀÀkima et mina olen ylevalt mina ise. See kes on tulevikust. TÀhendab ma leitsin midagi sellist mis saab ka tulla tagasi meie aega. Midagi mis mind juhtis vahepeal. Sest ma juhtisin end tulevikus. Ja ma olen vÀga kaugel sellest ajast. Nii et jah. Ajas rÀndamine on ka v6imalik...Kui te seda vÀga tahate. V6ite isegi infot saada endalt tulevikust. Aga kui saan jumalaks siis olen just endaga seoses. Selle enda jumalaga kes on tulevikus. Aga ise peab looma selles ajas et edasi saada. Inimesed ei ole kaose olendid aga peab aru saama ka kaosest mis meid vahest on puudutand. Aga kaos on ka loomine.

Surm mis on saatan ja ka kristluse jumal. Need ei ole loojad. Me oleme loojad sest me ei loe teiste m6tteid ja ei tegele nende asjadega enda vanaduse avamisega. Seda lugeda ei saa mida sa ei ole veel enda jaoks loonud. Me koguaeg loome endale midagi uut.
_________________
I love fairys.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Usundid Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group