Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

4. Märts. 2009
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Erinevad teemad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Motosummer
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 2 Apr 2008
Postitusi: 793

PostitusPostitatud: Püh Mai 17, 2009 4:00 pm    Teema: Vasta viitega

Kui aus olla üritan üldse mitte vaadata, süda läheb lihtsalt pahaks
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Püh Mai 17, 2009 4:54 pm    Teema: Vasta viitega

jones, mis paneb sind arvama, et sinu seisukohad ja arvamusavaldused on paganatele ja eriti tokile ülimuslikud ja käsuna võetavad.
paganad on viisakad inimesed ja kuulavad rahulikult ära, kui keegi nõmedusi räägib, võivad isegi noogutada, et väga huvitav.
aga see ei tähenda, et nad sellest endale tegevusjuhise teevad.
ja me pole avalik-õigusliku teenistuse osa, et peame avalikustama oma tegevuse ja sellest igale pärijale vastava soovi korral aru andma.
aga sina ju lausa nõuad ARUANDEID.
liiale ei lähe või?
miks me peame käituma ja tegutsema nii, nagu meile keegi püüab ette kirjutada?
kui sa kuulasid kolme suvalist saadet, mis on välja kistud reastatud ja järjepidevast jorust, siis võid kindel olla, et sa halligi aru ei saanud.
ja ega ma imestagi.
seda, kuivõrd sa oled kinni teatavates stampides, ilma, et sa sellest aru saaksid, oli mul võimalus veenduda.
küsimus ei ole mitte selles, et sa meid ei kuulanud, vaid selles, et sa isegi aru ei saa, et sa püüad mõõta meid ärimaailma mõõdupuuga ja panna käituma ärimaailma reeglite alusel.
kusjuures sa oskad sellele suhtumisele anda teistsuguse lähenemise (vormi), aga mitte teistsugsut sisu.
veidi analüüsides saab sellest aru.
kusjuures, kui sa ei ole veel tähele pannud - meie EI OLE ärimaailm. järelikult meid tuleb analüüsida mingite teiste teiste mõõdupuudega.
(muide, paljud filosoofiad on ärimaailma üle kolinud - neid paluks analüüsimiseks mitte kasutada ega võrdluseks võtta).
jne.
mõttetu rääkida, sest vaadatakse piimamannergu seest välja ja karjutakse, et kitsas on. aga kui ütled, et tulge välja, siis öeldakse, et seal pole turvaline ja seal ei saa elada ja pole serva, mille poole ronida ja kui kunagi sinna jõutakse, siis pole kohta, mille küljes rippuda ja väljas avanevat vaadet nautida.
selle asemel, et kogu aeg väljas olla.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
jones
Läbustaja ja Petis


Liitunud: 9 Aug 2006
Postitusi: 747

PostitusPostitatud: Püh Mai 17, 2009 5:17 pm    Teema: Vasta viitega

ma ei käsutanud, vaid andsin nõu, kuidas te sitast välja saaks tulla. ma ei hinnanud teid läbi ärimaailma, vaid pakkusin teile töötavaid ärimaailma mudeleid kasutada enda eesmärkide saavutamiseks. mu soovitustele ei noogutanud tokroda viisakalt takka, vaid läbi pikema vastastikuse arutluse nõus ja tegi ka vastava algatuse, et neid ellu hakata viima. tal aga puudub kahjuks meeskond, kes seda kõike teostanud oleks. niikaua kuni ta on enda meeskonna ebakvaliteetsete liikmetega tugevalt seotud, siis sööb ta ka ise nende tehtud sita tulemust.
kui ta nüüd tahab teha uut töötavat rühma, siis ta peab oma eelmise meeskonnaga täieliku lõpparve tegema (kaasaarvatud sinuga) ja otsast peale hakkama. kui lõpparvet ei tehta, siis tulevad parasiidid jällegi haletsusele suruma "vaata kui palju ma su külje all olin nüüd sa pead mind ka takka kiitma".. nii hakkaksid samad vead ussitama ja uus üritus saaks samasuguse lõpu.. uus meeskond peaks alluma kompromissitult paganluse algreeglitele, mis põhinesid individuaalsele arengule ja mõistusele.. vigaste toitmisele ei jää seal ruumi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Püh Mai 17, 2009 5:28 pm    Teema: Vasta viitega

tore, et sa aru said.
äkki sa tead ka kus selliseid kõpseid ja õigestimõtlevaid olevusi saada oleks?
äkki mõni on olnud nii hooliv ja need juba valmis teinud?
kuigi sel juhul poleks neil siin planeedil midagi teha enam.

aga see on tore, et sa aru said, et püüad ärimaailma mudelitega paganilikke mudeleid välja lüüa.
muideks, neid mudelid oskavad paljud paganad väga hästi, sest me kõik tuleme sealt ja mõned sealt suht kõrgelt.
st ei tähenda, et me peame neid nõuandeid järgima ja et sa näiteks mulle midagi uut oled öelnud.
mind on palju süüdistatud, et mulle pakutakse uudset tarka nõuannet, aga selle peale ei tulda, et see on minu jaoks vananenud, oma aja ära elanud ja välja praagitud mannetu nõuanne.
nii suhtusin ka sinu antutesse. ja aitäh ei öelnud, ma jääkide eest tavaliselt ei täna.
paraku.

aga see on tore, et sa ikka toki eest hoolitsed ja talle ette kirjutad, kes tema meeskonnas olema peaksid.
ega ma sulle midagi ette heidagi.
see veel puudus, et ma sinu tarkusega ennast võrdlema hakkaksin.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
jones
Läbustaja ja Petis


Liitunud: 9 Aug 2006
Postitusi: 747

PostitusPostitatud: Püh Mai 17, 2009 5:43 pm    Teema: Vasta viitega

õiged olevused tekivad ligi ise kui piisavalt kindlameelset õiget asja ajada. tokroda ei olnud piisavalt kindlameelne, ta laskus aina rohkem parasiitidega kompromissidesse. sina näiteks suutsid ennast tokrodale meheks rääkida. tokroda ei jäänud kindlameelseks sugude duaalsuse suhtes, vaid kuulutas ühes videos avalikult, et haldjanool ei ole ju naine, tema on piisavalt programmidega varustatud, et teda võib meheks pidada. seda oli sul vaja lihtsalt, kuna sa ihaldasid võimu rühma üle ja naiste juhtimist algreeglid ei aksepteerinud.
pole mõtet rääkida mingitest tundmatutest ärimaailma gurudest või täpsustamata ärimaailma kogemustest. tuum jääb samaks, et te ei viinud töötavaid süsteeme ellu ja kadus viimane võimalus süsteemi kokkuvarisemist vältida.
ma ei hoolitse tokroda eest, vaid ma pööran kõigile tähelepanu, kelle missioonid mulle olulised on. tähelepanu võib olla nõustav või kritiseeriv. tokroda missioon on mulle oluline, kuna ta tahtis lagundada süsteeme, mis on mind sünnist saati kurnanud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Esm Mai 18, 2009 1:22 am    Teema: Vasta viitega

muide, hea programmidega varustataus ei tee meheks, vaid naiseks.
halb programmidega varustatus aga teeb parasiidiks.
ja mehe toel juhtimine on igati lubatud.
see, mis tok õtles, oli metafoorne ja käis mõistlikkuse kohta, st pidas silmas, et ma ei tooda läbu.
omast arust oled tark küll, aga nii lihtsaid asju ei näe.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
jones
Läbustaja ja Petis


Liitunud: 9 Aug 2006
Postitusi: 747

PostitusPostitatud: Esm Mai 18, 2009 2:36 pm    Teema: Vasta viitega

selle väite kontekst oli selgelt selline, kus sind teistele liikmetele mehe rollis esitati. puudus mingi täpsustus mõistlikkuse kohta, vaid huumori varjus vabandati, miks sina oled üritustel kuhu algselt pidid tulema ainult mehed.

pealegi seda sõnadehulka teema alguses, kus sa põhjendasid et ei peagi miskit kirja panema, kuna ainuke märkimisväärne asi on erinevate asjade söömine... ei saa ma mitte millekski muuks kui läbuks nimetada.

las tokroda ise vaatab, kas ta astub samade tegelastega samasse auku või tuleb uus üritus täiustatult. kui meeskonna tuumik ehitatakse inimestest, kes otsivad rohkem varjupaika kui missiooni teostust, siis ülejäänud koonduvad ümber samasugused.
rahvas lõpuks seda ei arvanudki, et te perverdid või vaimuhaiged olete. küll, aga pidi rahvas siinset meeskonda heidikuteks, kelle nõrkuste peal tokroda mängib. liidri missiooni keerukus ei klappinud sellega kui pädev meeskond tal ümberringi on.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Kolm Mai 20, 2009 1:24 am    Teema: Vasta viitega

hiilgav demagoogia.
muide sinu viimase posti avalõigu kohta. kõik teadsid, millest jutt on - see polnud esimest korda kasutatav kild.
aga see, et sa kipud dikteerima kohas, kus sul selleks sõnaõigust pole, on huvitav.
minuteada ole sul isegi privileege siin, rääkimata staatusest.
ometi võtad sõna kui autoriteet.
unusta ära!
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
jones
Läbustaja ja Petis


Liitunud: 9 Aug 2006
Postitusi: 747

PostitusPostitatud: Kolm Mai 20, 2009 3:04 am    Teema: Vasta viitega

ma olen veendunud enda kriitika õigsuses, seega pole mu jutt demagoogia.
kõik teadsid jah, millest jutt. samas igaüks teadis seda enda vaatluse põhjalikkuse kohaselt. kes nägi lihtsat nalja, kes nägi tunnustuse esitamist ja kes nägi meeste rolli trügimist. mulli sõnade ümbert ära kisud, siis jääb objektiivne info, mida ka need inimesed alateadlikult omastavad, kes seda sellisel kujul algselt ei näinud.

tegu on avaliku foorumiga ja see ei tohiks eriti huvitav olla, et sellega liitunud kasutajatel sõnaõigust on.

ei ole vaja privileege või staatust, kuna sinu esitatud hierarhia tipp ei asu minust kõrgemal.

see, et siin autoriteedid ainult sõna võivad võtta ongi üks oluline väljund teie vigasest süsteemist, selle tõttu on ka foorum sisutuks muutunud. inimestel on palju huvitavaid mõtteid, kuid neid ei esitata kartuses autoriteetide käest riielda saada. selline jama ei saa kaua paganluse algsel vundamendil eksisteerida.

ei unusta ära, minu mäluga sa ei mängi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Elleth
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2006
Postitusi: 1371
Asukoht: kaisus

PostitusPostitatud: Kolm Mai 20, 2009 3:50 am    Teema: Vasta viitega

jones, vaata vahelduseks mõnda teise foorumisse kah, siis näed mis juhtub siin rääkides vastu autoriteetidele ja mis juhtub sama tehes igal pool mujal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Erinevad teemad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group