Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Sperma
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
tushka2
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Juul 10, 2004 2:39 am    Teema: Vasta viitega

celtic

muide... lapse esimestel päevadel siseneb temasse hing, sellest ka ajutöö algus. vaim aga on juba varem kohal...[/quote]

mhhhh, mis need ahvinimesed siia puutuvad? nu ma kahtlen kas teadmised teid teadjamaks on muutnud, välja küll kusagilt ei paista.

nu kuna see hing siis siseneb, munaraku viljastumise hetkel või kui laps sünnib? einoh, valik seinast seina, mõni ütleb kohe õige kellaaja ka, vot kus kõvamees, onju

ja mis vaimust sa räägid, kui lapseaju pole sündimise hetkel mõtlemisvõimeline? nujah, eks hookus-pookus peab ikka juures olema, muidu läheb kahtlaseks, irww
Tagasi üles
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Laup Juul 10, 2004 7:54 am    Teema: Vasta viitega

tushka, oles Sa ikka naisest sündinud?

kas oled kontrollinud?

võibolla segati sind kuskil katseklaasis kokku...?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Juul 10, 2004 10:12 am    Teema: Vasta viitega

ära häma tushka.
mina ei näe siin kuskil hookus pookust.

hing ei saa siseneda kehasse viljastumise hetkel... või tahad sa öelda et inimhing on nõelapeasuurune?

laps peab olema juba veidi arenenud
Tagasi üles
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Juul 10, 2004 10:19 am    Teema: Vasta viitega

Tushka-2 kirjutas:
see oli väga ammu juba, kui tehti kindlaks, et esimestel elunädalatel areneb vastsündinu aju töötavaks ajuks, alles pärast seda on aju valmis tajuma maailma.

mis pagana ema-isa mõttelugemisest sa puhud????


Inimene ei suhtle/taju ainult aju vahendusel, vaid selleks on tal olemas ka palju muid väljundeid. Teatavasti on sul endal pere ja lapsed olemas. Küsi oma naise käest, mismoodi ta ennast tundis, kui rase oli, mismoodi oma lastega suhtles.
Ema ja lapse vahel on olemas eeterlik nabanöör, mille kaudu on nad kogu aeg seotud/ühenduses. Laps võib asuda kasvõi teiselpool maakera- ometi tunneb ema ära, kas lapsega on kõik korras või midagi valesti.
Laps, valides endale vanemad, suhtleb nendega juba enne tema eostamist.
Kaasaja teadus on mõeldud inimese orjastamiseks. Ta avastab seda, mis on olnud olemas aegadest aegadesse. Need teadmised (ka teaduse saavutused), mis inimkonnale vabaduse annaksid, need on orjandussüsteem peitnud salaarhiividesse või hävitanud. Kui tahad, siis võid teaduse konksu otsas edasi sipelda- ise valid.
Tagasi üles
Dmitri Petrjakov
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 3801
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Juul 10, 2004 4:29 pm    Teema: Vasta viitega

Alustasite seemnest ja jätkate nüüd lillekestest. Minu arvates mööda---
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
tushka2
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Juul 10, 2004 4:38 pm    Teema: Vasta viitega

Katus Sõidab

No räägi mille abil on veel võimalik tajuda kui aju väljalülitada? Maksa abil või? Inimesel ongi aju kõige tähtsam organ, aju võtab ka organismile antud toiduenergiast suurema osa, mis rõhutab tema tähtsust.

Nüüd ma küsin, kas sul lapsi on? Oled sa nabanööri üldse näinud?

Kui kaasajateadus nii orjastav on, miks kasutad arvutit ja internetti? Miks sa ei ela kuskil inimtühjal saarel Robinsoni moodi? Mhhhhhh

Hipiajastu sai juba ammu läbi, kahjuks
Tagasi üles
tushka2
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Juul 10, 2004 4:40 pm    Teema: Vasta viitega

celtic kirjutas:
ära häma tushka.
mina ei näe siin kuskil hookus pookust.

hing ei saa siseneda kehasse viljastumise hetkel... või tahad sa öelda et inimhing on nõelapeasuurune?

laps peab olema juba veidi arenenud


No vaatame, ootame kuni keegi ilmub siia ja väidab vastupidist. eks siis vaielge kummal rohkem õigust on:)) Ma kohe huviga jälgin teie arutelu:)
Tagasi üles
miku-wu
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 6 Juun 2004
Postitusi: 96
Asukoht: olematu

PostitusPostitatud: Laup Juul 10, 2004 6:37 pm    Teema: Vasta viitega

tushka2 kirjutas:
celtic kirjutas:
ära häma tushka.
mina ei näe siin kuskil hookus pookust.

hing ei saa siseneda kehasse viljastumise hetkel... või tahad sa öelda et inimhing on nõelapeasuurune?

laps peab olema juba veidi arenenud


No vaatame, ootame kuni keegi ilmub siia ja väidab vastupidist. eks siis vaielge kummal rohkem õigust on:)) Ma kohe huviga jälgin teie arutelu:)


tushka...defineeri mis on "hookus pookus" sinu jaoks..
_________________
ﺑﮑﻅﻺﻹﻻקּ$
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
tushka2
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Juul 10, 2004 6:57 pm    Teema: Vasta viitega

miku-wu

hookus-pookus=silmamoondamine, pseudoteadus, seebimulli puhumine....
Tagasi üles
miku-wu
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 6 Juun 2004
Postitusi: 96
Asukoht: olematu

PostitusPostitatud: Laup Juul 10, 2004 7:03 pm    Teema: Vasta viitega

Aga kuidas on seotud hing,vaim hookus pookusega?
_________________
ﺑﮑﻅﻺﻹﻻקּ$
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
tushka2
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Juul 10, 2004 7:16 pm    Teema: Vasta viitega

miku-wu kirjutas:
Aga kuidas on seotud hing,vaim hookus pookusega?


ega polegi, teie seote hinge ja vaimu enda hookuspookusega (muie)
Tagasi üles
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Juul 10, 2004 11:35 pm    Teema: Vasta viitega

Tushka-2 kirjutas:
No räägi mille abil on veel võimalik tajuda kui aju väljalülitada? Maksa abil või? Inimesel ongi aju kõige tähtsam organ, aju võtab ka organismile antud toiduenergiast suurema osa, mis rõhutab tema tähtsust.

Nüüd ma küsin, kas sul lapsi on?


Aju on tõlkimise aparaat, mis paneb sinu tunded/emotsioonid sõnadesse. Kas sa külma, kuuma, maitset, lõhna, viha, kurbust, rõõmu, valu, hirmu, torkeid jne. tunned siis ajuga?

Inimesel, selleks, et ta saaks olla nö. täiuslik, on kõik organid tähtsad, kõige tähtsam nendest on aga süda kui hingestatud elu keskus. Hingeelu ongi see, mis teeb meist inimesed. Elamise jõud saabub inimesse läbi hinge, mujalt seda ei tule. Need inimesed, kes oma hinge maha parseldavad, peavad hingejõudu teistelt varastama, sest muidu nad elada ei saa.

Sinu põhiprobleem, Tushka, ongi selles, et sa tähtsustad aju üle ja oma hingeelu alahindad. See on ka sinu läbustamise põhiliseks põhjuseks, tahtes selle kaudu tõestada, et kõik foorumlased peale sinu on debiilid ja peavad sind oma hingeenergiaga toitma.

Lapsi on mul kolm ja nad on terved nii vaimselt, hingeliselt kui ka füüsiliselt.
Tagasi üles
Devil
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 14 Juun 2004
Postitusi: 125
Asukoht: Hell

PostitusPostitatud: Püh Juul 11, 2004 1:21 pm    Teema: Vasta viitega

tushka2... jälle kibud isiklikuks minema. Pole vaja kedagi isikuliselt ette võtta... räägi parem teemast ja omadest kogemustest!
_________________
See on kõigest minu arvamus!
Tänan tähelepanu eest!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Devil
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 14 Juun 2004
Postitusi: 125
Asukoht: Hell

PostitusPostitatud: Püh Juul 11, 2004 1:26 pm    Teema: Vasta viitega

kas kondoomi kasutamine on siis nagu naise õrritamine???

Ja kui lapsest rääkida, siis "ta aint valib keda oma vanemateks tahab... ning kui teha abort oleks see nagu usalduse kuritarvitamine..."

abort abordiks, kuid kondoomiga oleks ju sama teema... lihtsalt usalduse kuritarvitamine.

Kondoomita seks on muidugi parem, kuid tagajärjed oleksid väga huvitavad... palju palju lapsi, kui soodsad tingimused klapiksid.
_________________
See on kõigest minu arvamus!
Tänan tähelepanu eest!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Devil
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 14 Juun 2004
Postitusi: 125
Asukoht: Hell

PostitusPostitatud: Püh Juul 11, 2004 1:35 pm    Teema: Vasta viitega

Kuid nüüd tekkis mul tõsine huvi selle vastu, et kas on võimalik rasestumist vältida ka läbi vaimumaailma???

Selle tulemusena oleks hüvasti kondoomid, hüvasti abordid, kõigi rahulolu ja endiselt "laste" usalduse säilimine.

Huvitav teema tegelikult...

Ja kes määrab ära lapse soo??
Meditsiiniliselt tean kuidas asjad toimuvad, kuid kuidas sellega ikkagist lood on?

Ja veel aina huvitavamaks läheb, kui hakata vaatama meditsiini suunda... DNA jne.. et saada hästi tarkasid ja andekaid lapsi... kus on point???

Keegi tahab endale mingi filmistaari sarnast last??? Kus on piir???

Nagu öeldakse... üks loll jõuab rohkem küsida, kui sada tarka vastata Idea
_________________
See on kõigest minu arvamus!
Tänan tähelepanu eest!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Juul 11, 2004 3:07 pm    Teema: Vasta viitega

Devil kirjutas:
Kuid nüüd tekkis mul tõsine huvi selle vastu, et kas on võimalik rasestumist vältida ka läbi vaimumaailma???

Selle tulemusena oleks hüvasti kondoomid, hüvasti abordid, kõigi rahulolu ja endiselt "laste" usalduse säilimine.

Huvitav teema tegelikult...


Lapse eostumiseks antav "luba" toimubki läbi nn. vaimuilma. Selle loa andjaks on naine. Kui naine paneb endale lapsekeelu peale, siis rasestumist toimuda ei saa.

Kui naine oma hinges last tahab, siis ei aita ükski rasastumisvastane vahend. Isegi kui mehe spermotosoidid on liikumatud, siis naise armastus on võimeline ühe nendest ellu äratama ja viljastamine toimub ikkagi.

Nii lihtne see ongi.
Tagasi üles
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Juul 11, 2004 3:10 pm    Teema: Vasta viitega

Devil kirjutas:
Ja kes määrab ära lapse soo??
Meditsiiniliselt tean kuidas asjad toimuvad, kuid kuidas sellega ikkagist lood on?


Lapse soo määrab laps ise olenevalt sellest, kas tal on vaja saada kogemusi/teadmisi läbi naiseks või meheks olemise.
Tagasi üles
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Juul 11, 2004 3:30 pm    Teema: Vasta viitega

Devil kirjutas:

Ja veel aina huvitavamaks läheb, kui hakata vaatama meditsiini suunda... DNA jne.. et saada hästi tarkasid ja andekaid lapsi... kus on point???


DNA ahel koosneb inimese ja tema füüsiliste vanemate eelnevate elukogemuste teadmiste summast + isiku selle elu õppeprogrammist (see on lihtsustatud arusaamise mudel). Iga nn. vigane geen selles on vigane ehk vale teadmine, mis ootab parandamist. Kui vaadelda vigast geeni- siis kui inimene oma suhtumise vea on parandanud ehk asja tuumale/sisule pihta saanud, see geen muutub koos teadmise avardumisega kuni tervenemiseni.

Kui meditsiin teaduse kaasabil selle vigase geeni eemaldab või seda muudab, siis tegelikult võetakse inimeselt ära võimalus õppimiseks/arenemiseks, milleks ta siia ilma tulnud ongi. Evolutsiooni seisukohalt on see kosmiline kuritegu.

Eelmise tsivilisatsiooni Atlantise hävitamise peapõhjus oli selles, et nad tahtsid geneetika kaasabil luua üliinimest.
Tagasi üles
Devil
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 14 Juun 2004
Postitusi: 125
Asukoht: Hell

PostitusPostitatud: Püh Juul 11, 2004 4:16 pm    Teema: Vasta viitega

kuid millised on kuriteo tagajärjed?
Kaugele suudab inimene minna teaduses enne kui hakkavad tekkima kõrvalnähud. Kloonimine ja DNA struktuuri muutmine on päris jõhker samm looduse vastu.
Kloonime lapsi, taimi... muudame DNA-d... mida kõike veel...

Mõtlesin endamisi kuidas näeb välja vaimsel tasandil rasestumist vältida...
Kui mõelda, siis polegi nagu mingit küsimust selles suhtes.
Vaimses maailmas ju mõeldakse kõik läbi ja võetakse vastu otsus... seejärel alles asutakse praktikas asja kallale.
Kui ei taheta last saada, siis ei jõuagi asi lihtsalt seksini välja.

Mina muidugi suutsin mõelda selles suunas, et julgelt 24h valmisoleks seksida ja vajutada rasestumise võimaluse nupp selleks hetkeks välja.
Hmz...
_________________
See on kõigest minu arvamus!
Tänan tähelepanu eest!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Unistaja
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 9 Juul 2004
Postitusi: 41

PostitusPostitatud: Esm Juul 12, 2004 3:02 pm    Teema: Vasta viitega

Katus Sõidab kirjutas:

Iga nn. vigane geen selles on vigane ehk vale teadmine, mis ootab parandamist. Kui vaadelda vigast geeni- siis kui inimene oma suhtumise vea on parandanud ehk asja tuumale/sisule pihta saanud, see geen muutub koos teadmise avardumisega kuni tervenemiseni.

Kui meditsiin teaduse kaasabil selle vigase geeni eemaldab või seda muudab, siis tegelikult võetakse inimeselt ära võimalus õppimiseks/arenemiseks, milleks ta siia ilma tulnud ongi.


Sellest tahaks mina küll paremini aru saada,
kuidas saab näha/kindlaks teha vea
st vigase geeni ja sellega seotud "õppetunni"?
Ja kuidas näha/kontrollida geeni muutumist või paranemist
peale õppetunni ära õppimist või vajaliku teadmitehulga omandamist?
_________________
<*otsib*>
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group