Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Anorgaanilised olendid
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Võitlus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Jan 06, 2004 3:32 pm    Teema: Anorgaanilised olendid Vasta viitega

Palun kirjutage siia, et mida te teate anorgaanilistest olenditest...
ja kuidas nendega rünnakutega hõlpsamini toime tulla

Omadest kogemustest oskan öelda, et tuleb püüda oma silmad lahti saada...
Kui silmad lahti, siis keskenduda näiteks mingile esemele ja proovida samas silmi lahti hoida.
Tihti tikub peale rünnakut inimene uuesti magama jääma. Ise olen alati peale rünnakut enne uuesti magama jäämist natukene oodanud.
Peale uuesti uinumist pole mind mitte kunagi uuesti rünnatud.

Nende lähedus tihti halvab inimese keha... inimene ei suuda ennast absoluutselt liigutada. Kõige kergemini hakkavad liikuma sõrmed ja silmad. Ise kannan hästi suurt sõrmust, mille pea on suunatud peopessa ja siis kui mind rünnatakse, surun näpud rusikasse ja keskendun pitsitus tundele oma põepesas ja sõrmes...

Nad proovivad tavaliselt kas inimese sisse sulada või siis inimesest kõik välja imeda. Viimase puhul on selline tunne, et miski tirib sinu seest kõik välja ja keha jääb lihtsalt täiesti tühjaks...
peaks siis olema sama tunne, mis kaasneb maise surmaga

"Sisse sulamine" ei ole üldse mitte ebameeldiv tunne...
Mulle on nad loonud teatud unenäo, kus nad on meelitanud mind selle "sisse sulamisega" kaasa minema ja inimene ei pruugigi sellega võitlema hakata, kui ta sellest täpsemalt ei tea, kuna see on tõesti meeldiv tunne
Ise olen peale sellist "sisse sulamist" ( mina küll võitlesin sellele vastu ) nagu sattunud kuhugi mujale... ma olen teinud silmad lahti ja olen näinud hoopis muud kohta ja kuulnud imelikke hääli, kuigi olen olnud oma enda voodis
Tavaliselt kipuvad nad ründama siis, kui inimene on pool ärkvel ja siis, kui inimene ise teab, et näeb und...
C. Castaneda ühes raamatus oli kirjas, et nad harva suudavad valetada ja kui sa neilt midagi küsid ja kui nad sulle vastust ei anna, siis arvesta kõige halvema vastusega

Osad anorgaanilised olendid vist soovivad lihtsalt inimesi õpetada, aga mina neid usaldada ei saa ja arvan, et parem karta kui kahetseda
Mind on nad ka kõvasti õpetanud ja siis järsku hakanud mind minema sikutama
Tagasi üles
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Nelj Jan 08, 2004 9:04 pm    Teema: Anorgaanilised olendid Vasta viitega

Arxosele

Mul ei ole eriti kogemusi AO-tega.Ja mitte ühtegi negatiivset.
Seepärast loen alati neid appikarjeid veidi mõistmatult.
Kui inimene on orgaaniline olend, siis Castanedat lugedes tekkis mul
mõte, et anorgaaniline olend on mingi kivi või liiva vaim-anorgaaniline
aine. Uurisin kivivaime, et jõuda jälile neile poistele. Aga ei saanud
pihta, ei näinud kedagi. Üldse kivi ei lase oma välja kergesti sisse.
Aga unenägudes hakkasin küll mingil ajal olenditega kohtuma. Nad
polnud kunagi agresiivsed, pigem käitusid õpetajatena. Kahe või kolmekesi räägiti vaimsetest asjadest. Ja õpetati, kuidas reaalelus olla,
millele tähelepanu pöörata. Üles ärgates tundus see totter ja lihtsameelne,
aga kui järgi mõtlesin, sain aru, et tõepoolest on mul need puudujäägid.
Ise ma unenäos situatsioonis ei osalenud, sain vaadata oma jalgu, riideid,
käsi, aga dialoogi ei astunud. Lihtsalt seisin ja kuulasin.
Nii et ma mõtlesin, võibolla on Sinu hirmuunenägude taga Sinu enda
peidetud agressiivsus või soov saada tasuta jõudu- energiat.
Raske öelda ja ei taha olla ülekohtune.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
arre
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 25 Dets 2003
Postitusi: 18
Asukoht: Viljandimaa

PostitusPostitatud: Kolm Jan 14, 2004 7:37 pm    Teema: Vasta viitega

sealne tasand on nii suur ja hakkasin mõtlema ,et ühiselt neid anorgaanilisteks olenditeks oleks raske neid nimetada.ise olen käinud ainuld astraal tasandil ja seal olen kohtunud olenditega ,kes kiirgavad valgust ja teistega kellel see puudus.kuigi tasand oli sama..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Jan 18, 2004 12:18 am    Teema: Vasta viitega

Üks tegelane ütles mulle, seo punane rätik ...... külge

Midagi jäi nagu arusaamatuks
Tuli välja, et tuleb siduda punane rätik ümber jala ( ma arvan, et võib ka ümber käe
Noh vist, et nagu pitsitaks natukene, siis kui keegi ründab, keskendud sellele pitsitus tundele ja see aitab sul püsida füüsilis maailmas

Punane rätik - ma ei tea, et miks just punane, aga nii ta ütles Rolling Eyes
äkki kellegil on mingi mõte

Ise kannan hästi suurt sõrmust, mille pea on suunatud peopessa ja siis kui mind rünnatakse, surun näpud rusikasse ja keskendun pitsitus tundele oma põepesas ja sõrmes
Tagasi üles
kerca
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 203

PostitusPostitatud: Esm Jan 19, 2004 11:01 am    Teema: Vasta viitega

Rolling Eyes Ka mina ei saa su murest aru - rünnakud?
Isiklikult olen üle võtnud sethi arusaamad teiste reaalsuste kohta - ka deemonite loomine ning ehk ka need samad rünnakud. Ma ei sea kahtluse alla su kogemuste tõesust, kuid küsimus on selles, et miks oled enda jaoks valinud just sellise suhtlemisvormi? Rünnata võiksid sind vaid vähem arenenud tunnetusega tegelased, kuid lambist ei tunne ükski hing selleks vajadust. Ma eeldan, et sinus endas on miskit, mis kutsub välja seda agressiivsust. Äkki...

Eeee, kuidas toimib su suhtlemine siinses reaalsuses - ma mõtlen inimestevahelised suhted - on sul häid sõpru, keda usaldada, kallim... suhted kolleegidega, vanematega? Vaata ka need mudelid üle. Äkki oled ise ründav ja teatud tasandil on ju parim kaitse rünnak
_________________
üks konn astus usinasti mööda teed, oo-jaa ja-jaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Jan 19, 2004 4:46 pm    Teema: Vasta viitega

kerca kirjutas:
Rolling Eyes Ka mina ei saa su murest aru - rünnakud?
Isiklikult olen üle võtnud sethi arusaamad teiste reaalsuste kohta - ka deemonite loomine ning ehk ka need samad rünnakud. Ma ei sea kahtluse alla su kogemuste tõesust, kuid küsimus on selles, et miks oled enda jaoks valinud just sellise suhtlemisvormi? Rünnata võiksid sind vaid vähem arenenud tunnetusega tegelased, kuid lambist ei tunne ükski hing selleks vajadust. Ma eeldan, et sinus endas on miskit, mis kutsub välja seda agressiivsust. Äkki...

Eeee, kuidas toimib su suhtlemine siinses reaalsuses - ma mõtlen inimestevahelised suhted - on sul häid sõpru, keda usaldada, kallim... suhted kolleegidega, vanematega? Vaata ka need mudelid üle. Äkki oled ise ründav ja teatud tasandil on ju parim kaitse rünnak


Tegelikult Tokroda ütles, et mul on auras auk sees (oli sees)
Nüüd tõi ta selle jupi tagasi ja sulatas selle mulle tagasi sisse
Ta ütles, et loodus nagu tühja kohta ei salli ja võib-olla need olendid püüdsid mulle midagi sinn tühja kohta sisse toppida
Eks tunne oligi ju tihti just selline, nagu miski sulaks mulle sisse
Äkki see auk jättis mu lihtsalt mingist kaitsest ilma ja tänu selle augule, pääsesid nad ka mulle kergemini ligi Rolling Eyes

Edit:

Pole enam juba kuid anorgaanilisi olendeid näinud Very Happy
Tagasi üles
Sibyll
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 4 Jan 2004
Postitusi: 10

PostitusPostitatud: Kolm Märts 03, 2004 9:44 pm    Teema: Vasta viitega

Mul on üks küsimus... äkki keegi seletaks ära, mis need anorgaanilised olendid on? Confused
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Märts 04, 2004 1:38 am    Teema: Vasta viitega

Ma tõesti ei tea, mida selle all mõeldakse. Võibolla mingeid looduse energiaid. Rünnata võisid ka kehastamatta kristallide, taimede, loomade hinged. Eks seda pea see seletama, kellel raamatu haridust. Mina olen lihtsalt üks paganlik nõid, kes kõik teeb ise ja nimetab asju omamoodi.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sera
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 22 Veeb 2004
Postitusi: 140
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Märts 05, 2004 1:10 am    Teema: Vasta viitega

Siin copy-paste Castaneda definitsioonist anorgaaniliste olendite kohta Sulle Sibyll:

Universumis eksisteerib igikestev jõud, mis annab teadvust mitte ainult elusorganismidele, vaid ka olenditele, kellel puudub organism.Vanad ¹amaanid avastasid, et kogu universum koosneb kaksikjõududest. Need üheaegselt vastanduvad üksteisele, kui ka täiendavad teineteist. Ka meie maailm on kaksikmaailm. Seega tema vastand- ja täiendmaailm on koht, mis on asustatud olendite poolt, kellel on teadvus, kuid kellel pole organismi. Sel põhjusel kutsusid vanad ¹amaanid neid anorgaanilisteks olenditeks.
_________________
Milleks osta terve tort, kui tüki võib saada tasuta.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sibyll
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 4 Jan 2004
Postitusi: 10

PostitusPostitatud: Laup Märts 06, 2004 2:26 pm    Teema: Vasta viitega

No igatahes danke... kohe sain targemaks... Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Fööniks
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Märts 21, 2004 10:07 pm    Teema: kummtus või anomaalne olend? Vasta viitega

ka minul on olnud selliseid kokkupuuteid sellise olendiga. nimelt kogesin oma kodus , et keegi pidevalt jälgib mind. varsti ütles mu elukaaslane, et ei saa minuga magamistoas koos olla, sest keegi olevat veel seal ja ei lase rahulikult olla. üksi kodus olles tajusin tihti , et keegi oli koos minuga, kuigi ei näinud iialgi kedagi, kuid tundsin vahest isegi puudutust või tuuelpuhangut. kord kogesin ka ebameeldivat, tundsin, et ta tahab mulle või isegi meile( elukaaslasega) liiga teha, nimelt oleks nagu keegi astunud voodi juurde ja noaga tõksinud mööda voodiäärt. oli tunne, et miskipärast ta ei saa kaugemale tulla, oleks midagi olnud nagu meie kaitse ees. selline kogemus . oskab keegi ehk seda kuidagi lahtiseletada? Question
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Märts 21, 2004 10:09 pm    Teema: Re: kummtus või anomaalne olend? Vasta viitega

Fööniks kirjutas:
ka minul on olnud selliseid kokkupuuteid sellise olendiga. nimelt kogesin oma kodus , et keegi pidevalt jälgib mind. varsti ütles mu elukaaslane, et ei saa minuga magamistoas koos olla, sest keegi olevat veel seal ja ei lase rahulikult olla. üksi kodus olles tajusin tihti , et keegi oli koos minuga, kuigi ei näinud iialgi kedagi, kuid tundsin vahest isegi puudutust või tuuelpuhangut. kord kogesin ka ebameeldivat, tundsin, et ta tahab mulle või isegi meile( elukaaslasega) liiga teha, nimelt oleks nagu keegi astunud voodi juurde ja noaga tõksinud mööda voodiäärt. oli tunne, et miskipärast ta ei saa kaugemale tulla, oleks midagi olnud nagu meie kaitse ees. selline kogemus . oskab keegi ehk seda kuidagi lahtiseletada? Question


arvan, et anorgaaniline olend see ei olnud, oli äkki poltergeist Rolling Eyes
Tagasi üles
Fööniks
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Märts 21, 2004 10:20 pm    Teema: poltergeist? Vasta viitega

ehk oligi, kuid temaga olmine pole just kõige meeldivam osa elust. olen samuti nagu kivistunud olekus, ei saa ei rääkida, karjuda, liigutada ainult saan vaadata mis toimub. ükskord tahtis mind ka rõdult alla visata, kuigi see toimus nagu unenäos. olen püüdnud temaga rääkida ja paluda meid rahule jätta ning palunud ka abi ja kaitset. tundub et mingi aeg valitsev vaikus ja rahu. kuid iialgi ei tea , kas see kordub ja kui siis kordub, kas siis ka tugevamalt kui ennist.
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Märts 21, 2004 10:33 pm    Teema: Vasta viitega

kas ta käib sinuga kogu aeg kaasas ?
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Märts 21, 2004 10:43 pm    Teema: Vasta viitega

Fööniksile. Mul tunne, et siin tegemist kellegi teisikuga. Väiksem variant poltergeistist. Algatuseks otsi üles inimene, kes vihkab Sind või Sinu abikaasat. Siis vaatame, millest see konflikt tekkinud ja ehk leiame lahenduse.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Fööniks
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Märts 22, 2004 3:34 pm    Teema: Vasta viitega

egas ta vist ole koguaeg minuga, kuigi vahest on selline tunne küll. eriti kui sõidan täis bussis ja istun on sellinne tunne nagu keegi istuks nimu kõrval kuigi iste tühi ja egas inimesed ka minu kõrvale ei istu, kuigi buss võib pilgeni täis olla.

arvatavast tean, kes võiks selle taga olla. mõned aastad tagasi oli mul üks kolleeg, kes ajas ligi ning tekitas mulle ja mu perele probleeme oma käitumisega. ütlesin talle kohe ära, sest ei soovinud suhet kellegi teisega, omamehega kõik ok- armastussuhe, kuid sellele vaatamata suutis ta ikka vehele segada ja tülisid tekitada. teadustasime olukorda ja saime abikaasaga sellest üle. oma olemuselt oli see mees lüheldast kasvu, tüse ja mõned haigused olid tal ka, millest üks maohaavandtõbi vaevas teda pidevalt tugevasti. töösuhe lõppes ning alustasin tööd teise tööandja juures. olukord ei paranenud eriti sest pidevalt saime mustamise objektideks, kuid ka sellest saime üle. hiljem hakkasin märkama, et ka minu abikaasa hakkab kiirest ijuurde võtma ja nüüd on ka temal maohaavad tekkinud- nagu sel mehelgi. olenemata probleemist armastan oma meest ikkagi ja tahan teda aidata kui see on võimalik. minu teadmist mõõda tegeles ka selle mehe ema mingi sellise maagiaga või nõidumisega. ehk sellest ka meie pere problemid. oleksin väga tänulik, kui keegi saaks meid kuidagi aidata ja vabastada sellest olukorrast. ette tänades .
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 23, 2004 1:38 am    Teema: Vasta viitega

Ma arvan, et sinu Hingekettal on üks koht vaba, kuhu see mees trügib. Lahenduseks olek üks tugev meessoost sõber või õpetaja, kes on võimeline teda välja puksima. Täpsemat infot ei saa kahjuks anda inimesi nägematta.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Fööniks
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Märts 23, 2004 10:28 am    Teema: Vasta viitega

Tänan Takroda. ma selles valdkonnas alles algaja, ei oska isegi veel küsimusi esitada. kuid tahaks midagi iseenda ja teiste heaks ära teha küll. Hingeketas? kuidas seda võiks näha ja mida peaks tegema , et seda näha. lugesin foorumist , kuid siiski jäi arusaamatuks just see algus. kas see toimib visualiseerides või meditatsiooni tagajärjel? ja kas on võimalik minu probleemi puhul asja selgitada ka inimese piltidest? ehk oled edaspidigi nõus mind abistama ja suunama?
Tagasi üles
colossius



Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 2
Asukoht: tallinna lähiymbrus

PostitusPostitatud: Kolm Märts 24, 2004 1:00 am    Teema: Re: Anorgaanilised olendid Vasta viitega

Arxos kirjutas:
Palun kirjutage siia, et mida te teate anorgaanilistest olenditest...
ja kuidas nendega rünnakutega hõlpsamini toime tulla

Omadest kogemustest oskan öelda, et tuleb püüda oma silmad lahti saada...
Kui silmad lahti, siis keskenduda näiteks mingile esemele ja proovida samas silmi lahti hoida.
Tihti tikub peale rünnakut inimene uuesti magama jääma. Ise olen alati peale rünnakut enne uuesti magama jäämist natukene oodanud.
Peale uuesti uinumist pole mind mitte kunagi uuesti rünnatud.

Nende lähedus tihti halvab inimese keha... inimene ei suuda ennast absoluutselt liigutada. Kõige kergemini hakkavad liikuma sõrmed ja silmad. Ise kannan hästi suurt sõrmust, mille pea on suunatud peopessa ja siis kui mind rünnatakse, surun näpud rusikasse ja keskendun pitsitus tundele oma põepesas ja sõrmes...

Nad proovivad tavaliselt kas inimese sisse sulada või siis inimesest kõik välja imeda. Viimase puhul on selline tunne, et miski tirib sinu seest kõik välja ja keha jääb lihtsalt täiesti tühjaks...
peaks siis olema sama tunne, mis kaasneb maise surmaga

"Sisse sulamine" ei ole üldse mitte ebameeldiv tunne...
Mulle on nad loonud teatud unenäo, kus nad on meelitanud mind selle "sisse sulamisega" kaasa minema ja inimene ei pruugigi sellega võitlema hakata, kui ta sellest täpsemalt ei tea, kuna see on tõesti meeldiv tunne
Ise olen peale sellist "sisse sulamist" ( mina küll võitlesin sellele vastu ) nagu sattunud kuhugi mujale... ma olen teinud silmad lahti ja olen näinud hoopis muud kohta ja kuulnud imelikke hääli, kuigi olen olnud oma enda voodis
Tavaliselt kipuvad nad ründama siis, kui inimene on pool ärkvel ja siis, kui inimene ise teab, et näeb und...
C. Castaneda ühes raamatus oli kirjas, et nad harva suudavad valetada ja kui sa neilt midagi küsid ja kui nad sulle vastust ei anna, siis arvesta kõige halvema vastusega

Osad anorgaanilised olendid vist soovivad lihtsalt inimesi õpetada, aga mina neid usaldada ei saa ja arvan, et parem karta kui kahetseda
Mind on nad ka kõvasti õpetanud ja siis järsku hakanud mind minema sikutama


Tere:
Arvan , et vôiksite ennast hästi avatux teha. Siis ei ole teie sisse vôimalik tulla, kôik kes yritavad lendavad lihtsalt läbi.
Sellel on muidugi omad miinused. Näitex paneb teie astraal kohe lendu , kui ehmatate vôi kui sôidate autoga liiga kiiresti.
Eks se ole igal inimesel erinev.
Teine varjant oleks oma kaitsekilp väga tugevaks ajada. Aga siis hakkab teie kaitsekilp ryndama automaatselt seda mis teid ryndab.....seega hakkavad teie ymbruses olev elektroonika riknema.
kilbist on siiski vôimalik läbi tungida väga vôimsatel olenditel.
soovitan esimest varjanti.
_________________
on asju millele ma vastata ei tohi vôi ei taha.
ja annan sellest teada märgiga...( ¤ ).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Koll
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 2 Apr 2004
Postitusi: 55

PostitusPostitatud: Kolm Apr 07, 2004 11:40 am    Teema: Vasta viitega

kui inimene anorgaanilise olendiga kohtub(neid on palju) ja kogeb seda vahetult, siis saab inimene oma teadvusse midagi uut, mida ta kunagi enne pole tundnud ja kogenud.see on üks tunnustest, keha ja teadvus saavad esialgu shoki Shocked , mis võib lõppeda vahel ka surmaga.kui inimene on aga avatud meelega(eelarvamusteta) ja huvituv olendeist, siis on võimalik nendega koostöö.
paraku inimlik agresiivsus teeb selle võimatuks, sest igasugune uus nähtus kipub inimesi kaitseseisundisse lülituma ja tigedalt urisema ajama, iga tundmatu suhtes Evil or Very Mad
näiteks ufod, neist on pajatatud lugusi, kus on üks hullem lugu kui teine, nedega kohtingutest. mõni üksik inimene vaid on suutnud olla nii avatud ja rahulik,et nedega normaalselt suhelda, ning too rahulik inimene on tagasi tulles ka palju uut infot saanud, mida hirmunud ja märatsevad kogejad on pidanud kõige hullemaks kohtinguks elus.
eks meie maailma sagedus ole ka mõnele teisele maailmale katastroof ja õudus, näiteks,kui palju surma, kui palju tigedust, üksteise ärasöömist, ahnitsemist, ülipaljunemist, kehaga samastumist jne.siin maapeal on. peensageduse an.olendid siia ei tiku eriti, kuna praegune inimsageduse madal võnge võib neid lõhkuda. nad ei tule siia enne, kõigile nähtavalt, kui inimene on seespidi arenenud peenemasse sagedusse, ehk on avatum,targem ja teadlikum,teadvustanud ja arvestanud kõigi võimalike maailmadegaja olenditega. ka seda, et inimene ei ole omakorda kellegi teise olendi ori(praegu veel on), vaid vaba ja ise.siis suudab inimene suhelda ükskõik millise olendiga ilma orjusse sattumata.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Võitlus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group