Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

miks ma ei suuda monogaamne olla?

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
pruun



Liitunud: 8 Mai 2008
Postitusi: 1
Asukoht: Suurbritannia

PostitusPostitatud: Esm Veeb 16, 2009 3:27 pm    Teema: miks ma ei suuda monogaamne olla? Vasta viitega

Monogaamsust kui taolist minu puhul absoluutselt ei eksisteeri. Olen väga püüdnud. Ja olen naine. Aga Miks ma niiviisi tunnen? Kõigis muudes aspektides olen traditsiooniline aga ühe mehega ei suuda piirduda..Raske on. Kaheks rebimise tunne, ühiskond eeldab üht aga seest tuleb hoopis teine. Selline tunne on et ühest lihtsalt ei piisa, tahaks oma soojust,armastuse energiat mitmetega jagada..nii füüsiliselt kui vaimselt.. Selline looma tunne vahest. Aga see ei ole kindlasti mitte vaid seksuaalne kuigi parajasti.
See ei lähe aga kuidagi meie inimeste tavamaailmaga kuidagi kokku..
Kuidas olla ja mida sellest mõelda.Mis selle tekitajaks võib olla? Midagi välist või seespidist? Confused
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
tuuletooja
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 22 Juul 2007
Postitusi: 387

PostitusPostitatud: Esm Veeb 16, 2009 6:11 pm    Teema: Vasta viitega

teema pole uus,
aga on mitu võimaliku põhjust.
näe alustuseks loe siit.
http://www.vaimumaailm.ee/viewtopic.php?t=1926&highlight=valgus
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Esm Veeb 16, 2009 6:23 pm    Teema: Vasta viitega

tähendab ühiskond saada kohe siledalt persse! Evil or Very Mad

mu ex ex on sarnane lahe eit. peol kleepub viiele mehele külge näiteks ja peo lõpus läheb oma endise sekspartneriga või mõne teisega minema. ma ei tea mis see täpselt on, vist mingi vaimne värk. võibolla otsib-katsetab erinevate meeste olemusi. võibolla lihtsalt väga püsimatu noor hing või natuke nümf kah, kes teab, et nii avalikult kohe?
kui see kestma jääb, siis see eriti normaalne vist pole jah, kindlasti saad ise ka kuidagi ennast aidata, kui põhjusega tegeleda. naised kindlasti teavad paremini kommenteerida.
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Elizabitch
varikonto alt postitaja


Liitunud: 15 Veeb 2009
Postitusi: 891
Asukoht: varikonto all

PostitusPostitatud: Esm Veeb 16, 2009 6:48 pm    Teema: Vasta viitega

armastuse/läheduse puudujääk/vajadus, alguse saab lastetoast. kuni see pole teadvustnud või siis pole sa end, vabanda väljendust, tühjaks hooranud, ei aita ka kõige hoolivam või kes teab mis kõrgustes paiknev Laughing mees - ikka oled rahutu. aitab sisemine tasakaal, mille annab endaga leppimine, hea läbisaamine oma päris olemusega, mis mõistagi tuleb esmalt üles leida.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
oss
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Veeb 16, 2009 8:19 pm    Teema: Vasta viitega

kui naine on vaba, siis ma ei näe probleemi
Tagasi üles
Naima
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 2278
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Veeb 17, 2009 2:26 am    Teema: Vasta viitega

tekib veel selline küsimus, et miks sa tahad olla monogaamne ?
võibolla kui teaks miks sa tahad olla monogaamne, siis saaks aru miks sa ei suuda olla monogaamne
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Veeb 17, 2009 2:34 am    Teema: Re: miks ma ei suuda monogaamne olla? Vasta viitega

pruun kirjutas:
Monogaamsust kui taolist minu puhul absoluutselt ei eksisteeri. Olen väga püüdnud. Ja olen naine. Aga Miks ma niiviisi tunnen? Kõigis muudes aspektides olen traditsiooniline aga ühe mehega ei suuda piirduda..Raske on. Kaheks rebimise tunne, ühiskond eeldab üht aga seest tuleb hoopis teine. Selline tunne on et ühest lihtsalt ei piisa, tahaks oma soojust,armastuse energiat mitmetega jagada..nii füüsiliselt kui vaimselt.. Selline looma tunne vahest. Aga see ei ole kindlasti mitte vaid seksuaalne kuigi parajasti.
See ei lähe aga kuidagi meie inimeste tavamaailmaga kuidagi kokku..
Kuidas olla ja mida sellest mõelda.Mis selle tekitajaks võib olla? Midagi välist või seespidist? Confused
Me kõik olme eri tüüpi. Sulle sobib mitme mehe pidamine, siis tee seda ja saada klähvivad koerad persse.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Venezia
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Veeb 17, 2009 1:38 pm    Teema: Re: miks ma ei suuda monogaamne olla? Vasta viitega

pruun kirjutas:
Selline tunne on et ühest lihtsalt ei piisa, tahaks oma soojust,armastuse energiat mitmetega jagada..nii füüsiliselt kui vaimselt..


tuleb siuke pilt ,et tigu roomab mööda maad ja jagab oma lima kõigiga kes alla jäävad .
Tagasi üles
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Teis Veeb 17, 2009 2:18 pm    Teema: Vasta viitega

mul pole selliste tigude vastu midagi, täitsa norm värk ju.
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
valkyrie
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Aug 2004
Postitusi: 1126

PostitusPostitatud: Teis Veeb 17, 2009 2:25 pm    Teema: Vasta viitega

alaväärsuskompleks
_________________
Muna jaoks on kana kõigest moodus teha teist muna
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kairikas000
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 30 Jan 2009
Postitusi: 308

PostitusPostitatud: Reede Veeb 27, 2009 12:42 am    Teema: Re: miks ma ei suuda monogaamne olla? Vasta viitega

pruun kirjutas:
Monogaamsust kui taolist minu puhul absoluutselt ei eksisteeri. Olen väga püüdnud. Ja olen naine. Aga Miks ma niiviisi tunnen? Kõigis muudes aspektides olen traditsiooniline aga ühe mehega ei suuda piirduda..Raske on. Kaheks rebimise tunne, ühiskond eeldab üht aga seest tuleb hoopis teine. Selline tunne on et ühest lihtsalt ei piisa, tahaks oma soojust,armastuse energiat mitmetega jagada..nii füüsiliselt kui vaimselt.. Selline looma tunne vahest. Aga see ei ole kindlasti mitte vaid seksuaalne kuigi parajasti.
See ei lähe aga kuidagi meie inimeste tavamaailmaga kuidagi kokku..
Kuidas olla ja mida sellest mõelda.Mis selle tekitajaks võib olla? Midagi välist või seespidist? Confused


Ma arvan et see võib olla mitmest erinevast asjast

1. Sa oled inimene kes on pysimatu ka kõiges muus- tydined kergelt, samas suudad mitut asja korraga teha- hyperaktiivsus on sellise asja peen nimetus vist. Siis polegi midagi teha, lepi sellega ja ära põe

2. Sa oled kasvanud arusaamisega, et igal naisel peab mees olema ja sooritad esmase valiku uisa-päisa ehk kardad yksi olla. Hiljem tunned alateadvuslikult et see mees nagu nii mees sinule ei ole ja otsid mujalt seda mis puudu jääb.

3. Sa oled mänguri tyypi ja niikaua on asi huvitav, kuni mees on läbi loetud (stiilis annab sulle järgi igas asjas, ei oska sind paika panna jne). Sydames armastad meest nagu stiilis a´la venda aga erootikat otsid mujalt, kellega edasi mängida niikaua kui tydined ka sellest mänguasjast.
_________________
tatraveski otsib eurorahasid taga
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Reede Veeb 27, 2009 2:18 pm    Teema: Vasta viitega

Mehed, kes polügaamseid naisi mõnitavad, mõnitavad tihti ka monogaamseid ja oma naisi, kui aga vähegi saavad - nad naudivad mõnitamist, see pakub neile kaiffi ("tra ta on ju nii faking lits nahh, et täitsa putsis onju").

Naised, kes mõnitavad polügaamseid suguõdesid, lihtsalt kardavad, et nende mehed, toitjad, ülalpidajad jne võetakse neil käest, lüüakse üle.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group