Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nÔmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Avatus vÔÔrastele mÔjudele
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sÔawÀljal

PostitusPostitatud: Laup Veeb 21, 2009 10:06 pm    Teema: Vasta viitega

Toetav naine vÔib tÀhendada ka seda, et ema poolt kÔige vÀhem Àra kotitud.
Oma lÀhedastelt inimestelt saadakse mudelid, mis alateadlikult nii endale kui muudele inimestele laiendatakse. Nii on mehe suhe ka oma naisega vÀga kÔvasti tema emast mÔjutatud - ema saab enne jaole, kui naine Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sÔawÀljal

PostitusPostitatud: Laup Veeb 21, 2009 10:08 pm    Teema: Vasta viitega

Kairikas000 kirjutas:

Aga kanal on mu jaoks arusaamatu- kus kohast see tulnud on, see teadmine? Ma ei suuda selles leida loogikat vÔi tÔestust enda jaoks.
mida ikka purihambaga ei saa katsuda, ongi kahtlane vÀrk Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Kairikas000
Pruun pÀike
Pruun pÀike


Liitunud: 30 Jan 2009
Postitusi: 308

PostitusPostitatud: Laup Veeb 21, 2009 10:14 pm    Teema: Vasta viitega

viplala kirjutas:
mida ikka purihambaga ei saa katsuda, ongi kahtlane vÀrk Laughing


No pÀris pimesi ei luba mul juba ellujÀÀmisinstinkt uskuda- ma tahaks ikka mingeidki tÔestusi. Kui ma pimesi usuks ntx kÔikide meeste imelisi jutte oma hingelisest yksindusest ja kuidas mina see Ôige oleks, oleks ma ka nagu lÀbikÀiguhoov. Ja mitte nÀhtamatu lÀbikÀiguhoov vaid tÀiesti silmaga vaadeldav.
Hambaga pÀris katsuda ei taha, aga uskuda tahaks. Kui ma ytlen sulle et mulle vÔluti eile kuldne lagi, siis sa ju ei usu seda. Vot ma tahan ka sellest kanalist rohkem loogikat leida- ma ei vÀida et ma ei usu seda, aga tÔestusi tahaks. Enne kui jÀÀgitult uskuma hakkan.
_________________
tatraveski otsib eurorahasid taga
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sÔawÀljal

PostitusPostitatud: Laup Veeb 21, 2009 10:23 pm    Teema: Vasta viitega

ega ma pimesiuskumisele ei tahtnudki meelitada

tegelikult on huvitav, mis paneb seda vÔi teist teadmist vÔi hinnangut vastu vÔtma - kohalikus slÀngis mullijutud rÀÀgivad sellest
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Kairikas000
Pruun pÀike
Pruun pÀike


Liitunud: 30 Jan 2009
Postitusi: 308

PostitusPostitatud: Laup Veeb 21, 2009 11:11 pm    Teema: Vasta viitega

no aga millega sa ise eristad mis on mull ja mis mitte? Mul pole nii tundlik tagument, et ma sellega Àra tunnetan (vaevu 2 silma, 3-dat pole ollagi)- ma ei saa muudmoodi kui ma pean kaaluma ja analyysima fakte, mis paneb mind aegajalt muutma oma arvamust aga mitte alati.
Nii vÔttes saab ju vaielda kas 2 + 2 on ikka 4 w on see mull ja kaks ei olegi kaks vaid ma kujutan ette oma mullis kahte. Ainult et ma kardan et sellise filosofeerimise korral ma muutun veel soodamaks ja tÔde siiski on et 2 +2 on 4 ainult mina nÀen neil kahtesid peale filosofeerimist koos tiibadega...
_________________
tatraveski otsib eurorahasid taga
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Laup Veeb 21, 2009 11:14 pm    Teema: Vasta viitega

kumbki pool pole teisest tÀhtsam, aga nad pole ka vÔrdsed, sest vÔrdsetel on samad funktsioonid.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
.Raul.
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Laup Veeb 21, 2009 11:28 pm    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:
kumbki pool pole teisest tÀhtsam, aga nad pole ka vÔrdsed, sest vÔrdsetel on samad funktsioonid.
Nool, seleta tÀpsemalt.

Mees ja naine on Emakese Maa poolt loodud rollid. Kus kumbki osapool tĂ€idab oma rolli. Kus ĂŒks pool sĂ”ltub teisest poolest. Neid ei saa vĂ”rrelda.
Naise lÀbi saab mees Luua tÀiusliku maailma. Enda seisukohast. Naine valib, kas ta toetab mingi konkreetse mehe maaailma vaadet vÔi ei toeta. Aga samas mees ei saa Luua ilma Planeedi toeta ilma naise toeta.
Mehes on tedmine Vaimsest poolest, ta on siin maailmas vÔÔras. Sest Planeet on lisaks vaimsele ka vĂ€gagi FĂŒĂŒsiline. Ehk naiselik.
Ehk siis, kumbki pool peaks tĂ€itma oma rolli mida ei saa ega ei vĂ”ĂŒigi vĂ”rrelda. TĂ€iesti eri tasemel vĂ€rk. Kus ei saa öelda, kumb on kĂ”rgem, kumb on madalam.
_________________
Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
.Raul.
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Laup Veeb 21, 2009 11:30 pm    Teema: Vasta viitega

Kairikas000 kirjutas:
no aga millega sa ise eristad mis on mull ja mis mitte? Mul pole nii tundlik tagument, et ma sellega Àra tunnetan (vaevu 2 silma, 3-dat pole ollagi)- ma ei saa muudmoodi kui ma pean kaaluma ja analyysima fakte, mis paneb mind aegajalt muutma oma arvamust aga mitte alati.
Nii vÔttes saab ju vaielda kas 2 + 2 on ikka 4 w on see mull ja kaks ei olegi kaks vaid ma kujutan ette oma mullis kahte. Ainult et ma kardan et sellise filosofeerimise korral ma muutun veel soodamaks ja tÔde siiski on et 2 +2 on 4 ainult mina nÀen neil kahtesid peale filosofeerimist koos tiibadega...
Mull on see, kui mees allub naise emotsioonidele. Ja naise olemus ei viita sellele, et ta aitaks mehel midagi tÀhtsat ja ilusat Luua.
_________________
Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
.Raul.
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Laup Veeb 21, 2009 11:33 pm    Teema: Vasta viitega

Kairikas000 kirjutas:
viplala kirjutas:
mida ikka purihambaga ei saa katsuda, ongi kahtlane vÀrk Laughing


No pÀris pimesi ei luba mul juba ellujÀÀmisinstinkt uskuda- ma tahaks ikka mingeidki tÔestusi. Kui ma pimesi usuks ntx kÔikide meeste imelisi jutte oma hingelisest yksindusest ja kuidas mina see Ôige oleks, oleks ma ka nagu lÀbikÀiguhoov. Ja mitte nÀhtamatu lÀbikÀiguhoov vaid tÀiesti silmaga vaadeldav.
Hambaga pÀris katsuda ei taha, aga uskuda tahaks. Kui ma ytlen sulle et mulle vÔluti eile kuldne lagi, siis sa ju ei usu seda. Vot ma tahan ka sellest kanalist rohkem loogikat leida- ma ei vÀida et ma ei usu seda, aga tÔestusi tahaks. Enne kui jÀÀgitult uskuma hakkan.
Kes rÀÀgib sulle USKUMISEST? Sulle rÀÀgitakse suht lihtsalt kuidas Emakesel Maal tegelikult asjad toimivad,

Sinu ellujÀÀmis instikt on selle foorumi jĂ€rgi lihtsale mingi ĂŒhiskondliku programmi ellujÀÀmis instinkt.
_________________
Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Laup Veeb 21, 2009 11:41 pm    Teema: Vasta viitega

ok, et miks kanal?
1. vastan ausalt - kui silmadega vaadata, siis nÀeb vÀlja nagu voolik - vÔi juhe, sihuke natuke Ôhuline.
vÀrv sÔltub juba tont teab millest, alates sellest, kui Ôige vÀrk on ja lÔpetades sellega, mida seal ringi tassitakse.
2. kanal - suhtluskanal - traadi kaks otsa - igapĂ€evaelus on nĂ€iteid kĂŒllaga, leiad ise - msn, telefon jne.
selleks, et nĂ€ha, peab kĂ”igepealt nĂ”us olema, et asi on olemas - meie alateadvus lĂŒlitab nĂ€gemisalast viksilt vĂ€lja kĂ”ik, mida me eitame.
muide, ka fĂŒĂŒsilisel tasandil, peenmateriaalsetest rÀÀkimata.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Kairikas000
Pruun pÀike
Pruun pÀike


Liitunud: 30 Jan 2009
Postitusi: 308

PostitusPostitatud: Laup Veeb 21, 2009 11:54 pm    Teema: Vasta viitega

.Raul. kirjutas:


Sinu ellujÀÀmis instikt on selle foorumi jĂ€rgi lihtsale mingi ĂŒhiskondliku programmi ellujÀÀmis instinkt.


KÔige mu yle mÔtlen jÀrgi ja hetkel ei vaidle vastu aga sellele lausele vaidlen kyll vastu. Vastupidi, ma olen ainus, keda pidevalt tundidest vÀlja saadetakse, kuna ma tekitavat diskussioone ja ÔppejÔud ei saavat rahulikult Ôpetada inimestele tÔde- yhiskonna norm on just see et kuula vaikides ja ole nÔus. Ja pyya vÀhem mÔelda.
Enne rÀÀkisid ka seksi propageerimisest- yhiskonna norm on ka siiski see, kui sa vaatad juhtivat keskmist kollast ajakirjandust et just usutakse kÔike alates sellest kuidas neiu x sai abilelumees y-ga lapse, ainult et abielumees ei tea asjast midagi ja neiu x jÀlle rÀÀgib oma loo, kus kohe abielumees pakib kohvrid ja tuleb tema juurde jne jne.

Yhiskondliku programmi ellujÀÀmisinstinktis sa mind kyll syydistada ei saa, siis ma oleks ammu kuskil kesknoortes w respublikaanide noortekogus ja vÀidaks sinisilmselt vastavalt valijate grupile vajalikku tÔde.

Nende voolikute, meeste ja naiste yle ma hakkan nyyd mÔtlema. Kuigi ma ei saanud siiski selget vastust miks paganama prst on siis niipalju gaysid kui see nii lihtne oleks.
_________________
tatraveski otsib eurorahasid taga
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sÔawÀljal

PostitusPostitatud: Laup Veeb 21, 2009 11:54 pm    Teema: Vasta viitega

.Raul. kirjutas:
naise emotsioonidele.
Emotsioon on hinnang sisuliselt ja keeruline moment on selles, et emotsiooni pÀritolu on tihti raske hinnata.
Selle elu elad, kelle positsioonilt asju hindad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
.Raul.
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Püh Veeb 22, 2009 12:27 am    Teema: Vasta viitega

viplala kirjutas:
.Raul. kirjutas:
naise emotsioonidele.
Emotsioon on hinnang sisuliselt ja keeruline moment on selles, et emotsiooni pÀritolu on tihti raske hinnata.
Selle elu elad, kelle positsioonilt asju hindad.
Just. Ja kuna see Planeet on JUST NAISELIK, siis kÔik kes siin Planeedil elavad, peavad Ôppima lÀbi emotsioonide.
_________________
Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Püh Veeb 22, 2009 12:30 am    Teema: Vasta viitega

ok.
gaydest.
gaysid on kahte sorti:
ĂŒhed on loomulikud ja teised ebaloomulikud.
ebaloomulikud on nn Ă”pitud gayd - muide, neid on paras ports, kes miskist jamast ajendatuna vĂ”tavad pĂ€he, et gayd on ilusamad, popimad, paremad, huvitavamad, poliitiliset eelistatavamad vĂ”i nad ei saa naistega hakkama, sest on ĂŒhiskondlikku, poliitiliselt korrektset joga servani tĂ€is tuubitud, vĂ”i mis iganes ja lihtsalt hakkavad gayks.
neile tuleks lihtsalt tappa anda, sĂ”nnik vĂ€lja peksta (vastavalt vajadusesle, kas vaimselt vĂ”i fĂŒĂŒsiliselt).
teine pool on loomulikud gayd ja selle seletamine on raskem.
nii. enne sĂŒndimist on inimene tervik (nagu see yin-yangi mudel), tal on mĂ”lemad pooled, nii meespool kui ka naispool.
sĂŒndimisega lĂ€heb ta nagu pooleks, ĂŒks sugu tuleb siinpoolsusesse, teine lĂ€heb teispoolsusesse.
st, kes siin mees, see seal naine ja vastupidi.
sĂŒndimine toimub, kui inimene tahab hakata tĂ€iustuma ja lĂ€heb selle nimel arenguprotsessidesse.
enne sĂŒndimist on ta omal tasemel tĂ€iuslik (kaks poolt koos), aga tĂ€iuslik ei vĂ”ta protsessidest osa, on neutraalne.
protsessidest osavĂ”tmiseks on vaja tekitada poolus, mis saadakse sĂŒndimiseaegse lĂ”hestumisega.
edasi.
lisaks fĂŒĂŒsilisele aspektile (keha) on mĂ”lemal 9 vaimset soolist aspekti (naise kanal on ĂŒks neist aspektidest).
kui nĂŒĂŒd sĂŒndimisel millegipĂ€rast on aspektid valesti jagunenud, siis me saamegi erineva astmega samasooeelistajaid: alates bi-seksuaalsetest (kellel segamini 1-2 aspekti) kuni transseksuaalideni (need vales kehas olijad, kellel on vahetuses 8-9 aspekti).
seal vahel erineva suunitlustugevusega homoseksuaalid siis.
arvatavasti kuskil 5 aspekti vahetuses olemisega tekib juba selline, kes suhtub vastassoolisesse tÀiesti eitavalt.
st asi, millega ei ole midagi peale hakata, kui see juba toimunud on.
igasugused mÔjutused ja ravid toimivad efektiivselt esimese poole peal, kes tegelikult on rohkem vÔi vÀhem heterod.
teise poole peal pole muuta vÔimalik midagi.
selleks peaks konkreetse tegelase lihtsalt uuesti sĂŒnnitama - aga siis pole see enam see sama tegelane sellessamas kehas.
miks selline segipaiskumine toimub, on jÀÀnud esialgu veel selgusetuks, sest hÀire on sama vana kui inimene.
ja vanade jamade pÔhjusi kÀtte saada on ikka vÀga raske.
sisuliselt, kui veab ja komistab otsa, siis on ok, kui ei komista, pole midagi teha.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
.Raul.
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Püh Veeb 22, 2009 1:41 am    Teema: Vasta viitega

Ehk siis need kes vikerkaare lipu all oma "Ă”igusi" nĂ”uavad ei ole loomulikud gayd. Nad vajavad ĂŒhiskonna heaskiitu enda valikutele

Ja loomulikd gayd on need, kes teevad seda mida nada heaks peavad ja nad ei muretse teiste inimeste arvamusta pÀrast.
_________________
Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
.Raul.
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Püh Veeb 22, 2009 1:44 am    Teema: Vasta viitega

Kairikas000 kirjutas:
.Raul. kirjutas:


Sinu ellujÀÀmis instikt on selle foorumi jĂ€rgi lihtsale mingi ĂŒhiskondliku programmi ellujÀÀmis instinkt.


KÔige mu yle mÔtlen jÀrgi ja hetkel ei vaidle vastu aga sellele lausele vaidlen kyll vastu. Vastupidi, ma olen ainus, keda pidevalt tundidest vÀlja saadetakse, kuna ma tekitavat diskussioone ja ÔppejÔud ei saavat rahulikult Ôpetada inimestele tÔde- yhiskonna norm on just see et kuula vaikides ja ole nÔus. Ja pyya vÀhem mÔelda.
Enne rÀÀkisid ka seksi propageerimisest- yhiskonna norm on ka siiski see, kui sa vaatad juhtivat keskmist kollast ajakirjandust et just usutakse kÔike alates sellest kuidas neiu x sai abilelumees y-ga lapse, ainult et abielumees ei tea asjast midagi ja neiu x jÀlle rÀÀgib oma loo, kus kohe abielumees pakib kohvrid ja tuleb tema juurde jne jne.

Yhiskondliku programmi ellujÀÀmisinstinktis sa mind kyll syydistada ei saa, siis ma oleks ammu kuskil kesknoortes w respublikaanide noortekogus ja vÀidaks sinisilmselt vastavalt valijate grupile vajalikku tÔde.

Nende voolikute, meeste ja naiste yle ma hakkan nyyd mÔtlema. Kuigi ma ei saanud siiski selget vastust miks paganama prst on siis niipalju gaysid kui see nii lihtne oleks.
Ühiskondlike programmide all ma mĂ”tlesin hetkel sinu poolset "reklaami" mingitele vitamiinide kogumitele pluss sa jutt melatoniini tabletidest ...
_________________
Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Kairikas000
Pruun pÀike
Pruun pÀike


Liitunud: 30 Jan 2009
Postitusi: 308

PostitusPostitatud: Püh Veeb 22, 2009 3:28 am    Teema: Vasta viitega

.Raul. kirjutas:
Ühiskondlike programmide all ma mĂ”tlesin hetkel sinu poolset "reklaami" mingitele vitamiinide kogumitele pluss sa jutt melatoniini tabletidest ...


PÀhh, ma olen rÀÀkinud ainult B vitamiini kompleksist mida on vaja nÀrvisysteemi normaalseks funktsioneerimiseks, kui siin mÔni sell kurdab et elujÔudu pole ja maailm must ja et Àkki on needus peal. Muide B vitamiini vÀhesus tÀnapÀeva inimese organismis on just tingitud praegusest yhiskonnast- pÔhjuseks on suurenenud töödeldud toiduainete tarbimine, milledest seetÔttu suurem osa B-vitamiine on eemaldatud + kohv+ alkohol. Ma vÔin muidugi soovitada ka et lurista aga pÀrmi sisse kui stress on, ilmselgelt on see looduslikum aga kes seda oodata jaksab millal see looduslikkus toimima hakkab, seda enam et nagunii oled yle kere keemiat tÀis tahad w mitte- aga hambaid peab pesema ja vihmavett sa ka ei joo ju (pealegi pole see ka puhas enam). Muud suurt vahet pole- pÀrm aitab tÔesti sama hÀsti aga aeglasemalt. Inimesest ka kahju, kui istub pea teki all ja kujutab ette et Àra neetud. PÀike aitaks ka aga jÀlle meie yhiskonna viga- praegusest pÀikesest saad enne nahavÀhi kui ta su vitamiinikogused Àra laadida jÔuab. Ja kuule kui sul on nina kinni (oletame et viirusest mitte solvumisest Wink) siis mis sa piinled Ôhupuuduses w hingad lÀbi suu aga ninatilkasid ei pane- puhas yhiskonna programm.

Melatoniini ma kyll nyyd ise ei lurista tablettide kujul (Eestis on see retseptiravim minu teada)- see oli nÀide sellest et kÀbinÀÀret saab mÔjutada. Ma ei usu et seda selli, kellel on kolmas silm avanenud, saab mÔjutada melatoniiniga. VÔi kui saab, siis nÀeb hallukaid ja pole tal midagi avanenud. See et kÀbinÀÀre on kolmas silm on tulnud idamaadest- paganlusega pole sel mingit pistmist ja seda sajajalgset idamaa kunni on mul kaaaa raske uskuda, kuigi idamaade filosoofia on suht loogiline ja inimlik.
_________________
tatraveski otsib eurorahasid taga
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Kairikas000
Pruun pÀike
Pruun pÀike


Liitunud: 30 Jan 2009
Postitusi: 308

PostitusPostitatud: Püh Veeb 22, 2009 3:38 am    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:
ok.
gaydest.
gaysid on kahte sorti:
ĂŒhed on loomulikud ja teised ebaloomulikud.
ebaloomulikud on nn Ă”pitud gayd - muide, neid on paras ports, kes miskist jamast ajendatuna vĂ”tavad pĂ€he, et gayd on ilusamad, popimad, paremad, huvitavamad, poliitiliset eelistatavamad vĂ”i nad ei saa naistega hakkama, sest on ĂŒhiskondlikku, poliitiliselt korrektset joga servani tĂ€is tuubitud, vĂ”i mis iganes ja lihtsalt hakkavad gayks.


Mismoodi saab olla ebaloomulik gay- okei, vÀljaspoolt kÀi klubides jne...aga kui noh khmm...selleks seksuaalseks toiminguks lÀheb ja sa hingelt ei ole....no ma ei tea.... Ontliku ja hea kasvatusega nagu ma olen, ei tahaks kyll tehnilistesse yksikasjadesse laskuda aga meestel on ju sellist asja suhtkoht raskem teeselda kui naistel - kui ikka vastaspool ei eruta ja tyyp on hakanud gayks selle pÀrast et jube lahe olla, siis on ju riistvara lontis...


haldjanool kirjutas:

nii. enne sĂŒndimist on inimene tervik (nagu see yin-yangi mudel), tal on mĂ”lemad pooled, nii meespool kui ka naispool.
sĂŒndimisega lĂ€heb ta nagu pooleks, ĂŒks sugu tuleb siinpoolsusesse, teine lĂ€heb teispoolsusesse.
st, kes siin mees, see seal naine ja vastupidi.
sĂŒndimine toimub, kui inimene tahab hakata tĂ€iustuma ja lĂ€heb selle nimel arenguprotsessidesse.
enne sĂŒndimist on ta omal tasemel tĂ€iuslik (kaks poolt koos), aga tĂ€iuslik ei vĂ”ta protsessidest osa, on neutraalne.
protsessidest osavĂ”tmiseks on vaja tekitada poolus, mis saadakse sĂŒndimiseaegse lĂ”hestumisega.


Kas see vÔib siis ka seda tÀhendada et juhul kui on olemas need eelmised ja jÀrgmised elud (rÔhk sÔnal juhul) siis kas jÀrgmises elus vÔib ykspuha kellest meist saada gay? See nyyd kyll mingi vÀga veetlev tulevikuperspektiiv ei ole Confused
_________________
tatraveski otsib eurorahasid taga
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Püh Veeb 22, 2009 5:05 am    Teema: Vasta viitega

pole kunagi mÔelnud, kas vÔib saada gay.
aga eeldan, et hÀirituse tekitab miski ebakÔla.
st, kui asjad paigas, siis ei pabistaks.
muideks, selle ebaloomuliku kohta - piisava tahtmise/(enese)sisenduse korral saab ikka imesid teha.
neid moegaysid on palju - muideks, minu arust naiste hulgas rohkem kui meeste hulgas, st moelesbisid siis.
nemad ei pea midagi kĂ”vaks ajama ja keel liigub ĂŒhtemoodi nii siin kui seal.
kui ikka endale selgeks on tehtud, et vot, nĂŒĂŒd on see teine parem, siis saab hakkama ilusti, eriti kui see teine ka korralikult pai oskab teha.
tean endagi tutvusringkonnast mÔnda, kes vahepeal mÔned aastad lesbi olnud ja siis tÀiesti heteroks tagasi kehastus.
(koos vastava jutuga suhte-soolisuse teemadel).
pealegi, gaydel on suhtes alati passiivne, e naispool ja aktiivne, e meespool.
st siis ĂŒks, kes paneb ja teine, keda pannakse.
ja sel teisel ei pea miski asi seisma, ainult vastuvÔtuvÔime peab hea olema.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
.Raul.
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Püh Veeb 22, 2009 10:39 am    Teema: Vasta viitega

Kairikas000 kirjutas:


PÀhh, ma olen rÀÀkinud ainult B vitamiini kompleksist mida on vaja nÀrvisysteemi normaalseks funktsioneerimiseks, kui siin mÔni sell kurdab et elujÔudu pole ja maailm must ja et Àkki on needus peal. Muide B vitamiini vÀhesus tÀnapÀeva inimese organismis on just tingitud praegusest yhiskonnast- pÔhjuseks on suurenenud töödeldud toiduainete tarbimine, milledest seetÔttu suurem osa B-vitamiine on eemaldatud + kohv+ alkohol. Ma vÔin muidugi soovitada ka et lurista aga pÀrmi sisse kui stress on, ilmselgelt on see looduslikum aga kes seda oodata jaksab millal see looduslikkus toimima hakkab, seda enam et nagunii oled yle kere keemiat tÀis tahad w mitte- aga hambaid peab pesema ja vihmavett sa ka ei joo ju (pealegi pole see ka puhas enam). Muud suurt vahet pole- pÀrm aitab tÔesti sama hÀsti aga aeglasemalt. Inimesest ka kahju, kui istub pea teki all ja kujutab ette et Àra neetud. PÀike aitaks ka aga jÀlle meie yhiskonna viga- praegusest pÀikesest saad enne nahavÀhi kui ta su vitamiinikogused Àra laadida jÔuab. Ja kuule kui sul on nina kinni (oletame et viirusest mitte solvumisest Wink) siis mis sa piinled Ôhupuuduses w hingad lÀbi suu aga ninatilkasid ei pane- puhas yhiskonna programm.
Aga ma ei kasutagi ninatilkasi Laughing
Kairikas000 kirjutas:
Melatoniini ma kyll nyyd ise ei lurista tablettide kujul (Eestis on see retseptiravim minu teada)- see oli nÀide sellest et kÀbinÀÀret saab mÔjutada. Ma ei usu et seda selli, kellel on kolmas silm avanenud, saab mÔjutada melatoniiniga. VÔi kui saab, siis nÀeb hallukaid ja pole tal midagi avanenud. See et kÀbinÀÀre on kolmas silm on tulnud idamaadest- paganlusega pole sel mingit pistmist ja seda sajajalgset idamaa kunni on mul kaaaa raske uskuda, kuigi idamaade filosoofia on suht loogiline ja inimlik.
Kolmas silm ei ole ainult idamaade filosoofiale omast.
J igale vaimsele vĂ€rgile on olemas mingi vaste fĂŒĂŒsilises maailmas.
_________________
Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group