Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nÔmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Avatus vÔÔrastele mÔjudele
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
hall kass
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Laup Veeb 14, 2009 5:21 am    Teema: Avatus vÔÔrastele mĂ”judele Vasta viitega

Suvisel Vormsi kokkutulekul ĂŒtles Haldjanool mulle, et kellega inimene iganes kontakti loob, paratamatult jÀÀvat talle partnerist midagi kĂŒlge, pÀÀsu polevat kuhugi.

Kuid ma siin mĂ”tlen, et kas siin asi kuidagi vÀÀrisiksuse taga pole... vÀÀrisiksus ju on see, mis sunnib inimest tĂ€helepanu nimel kasvĂ”i teeseldes omaks vĂ”tma igasugust ĂŒmberringi pakutavat jura. VÀÀrisiksus on ĂŒks neist kiiksudest, mis toidavad tĂ€helepanuvajadust.

Aga kui inimesel vÀÀrisiksus puudub, kas ta siis saaks suhelda ilma, et vĂ”taks ĂŒmbrusest paska endasse? VĂ”ib ju eeldada, et selline inimene teab oma vÀÀrtust, tunneb Ă€ra agressorid ja saadab nood kuu peale, ja ĂŒlejÀÀnute kĂ€est ei taha ta miskit, mida tal vaja pole.

Mida arvate?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
.Raul.
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Laup Veeb 14, 2009 5:41 am    Teema: Vasta viitega

Aga kuhu jÀÀb tegelemine sellega, et oled ise avatud agressorile?
_________________
Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Laup Veeb 14, 2009 5:42 am    Teema: Vasta viitega

leia planeedilt ÜKS inimene, kellel pole ÜLDSE vÀÀrisiksust!
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Mammusupp



Liitunud: 18 Veeb 2009
Postitusi: 8
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Veeb 20, 2009 11:18 pm    Teema: Vasta viitega

Mismoodi ma nĂŒĂŒd pean sellest aru saama? Et kĂ”igil on midagi valesti? Jah? Olete Te selles kindel? Aga mida siis ette vĂ”tta ja kas ĂŒldse peab ette vĂ”tma? Vist ikka peab, sest ma saa aru, et minul on midagi korrast Ă€ra ja see on paha. Ju siis teistel on ka paha, kui neil asjad korrast Ă€ra on. Confused
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Kairikas000
Pruun pÀike
Pruun pÀike


Liitunud: 30 Jan 2009
Postitusi: 308

PostitusPostitatud: Laup Veeb 21, 2009 4:52 am    Teema: Vasta viitega

.Raul. kirjutas:
Aga kuhu jÀÀb tegelemine sellega, et oled ise avatud agressorile?


kas see kuidagi nii pole seotud, et avatud oled sa siis kui ise oled kurje mÔtteid tÀis?
NÀide: kui ma vihastan x inimese peale keskmiselt suuremas koguses ja ei viska seda peast vÀlja ka vaid kohe heameelega jahvatan oma alateavuses pikalt veel kui paha ja siga ja jobu jne see inimene on. Ja et sellest veel vÀheks jÀÀb, siis rÀÀgin ikka mÔnele veel (ehk sisuliselt otsin lohutust w tÀhelepanu milleks mul Ôigust pole). Ja siis tunned end peale seda nagu oled pool maailma enda seest lÀbi lasknud.
Kui aga oleks valinud selle tee, et tÔmbad teki yle pea, ytled mÔttes x-le kÀi kuu peale ja jÀÀ ka sinna ja hommikul asjale ei mÔtle, siis nagu on kÔik korras.

Kas see kuidagi nii ei saa olla? Et pÔhjused agressoritele vmi vidinatele anname ise?
_________________
tatraveski otsib eurorahasid taga
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
.Raul.
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Laup Veeb 21, 2009 5:10 am    Teema: Vasta viitega

Ei. See tÀhendab piltlikult seda, et oled jÀtnud ukse lihtsalt pÀrani.
Ja kĂ”ik vĂ”ivad seda kaudu sisse astuda, sinult luba kĂŒsimata.
Sul on Ă”igus kutsumata kĂŒlalised vĂ€lja visata,
aga ukse kinnipanemisega pead kah tegelema.
_________________
Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
.Raul.
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Laup Veeb 21, 2009 5:16 am    Teema: Vasta viitega

Mitte Ôigus, vaid kohustus
kutsumata kĂŒlalistele peksa anda.
_________________
Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Kairikas000
Pruun pÀike
Pruun pÀike


Liitunud: 30 Jan 2009
Postitusi: 308

PostitusPostitatud: Laup Veeb 21, 2009 7:19 am    Teema: Vasta viitega

.Raul. kirjutas:
Ei. See tÀhendab piltlikult seda, et oled jÀtnud ukse lihtsalt pÀrani.
Ja kĂ”ik vĂ”ivad seda kaudu sisse astuda, sinult luba kĂŒsimata.
Sul on Ă”igus kutsumata kĂŒlalised vĂ€lja visata,
aga ukse kinnipanemisega pead kah tegelema.


aga nÀite varal millist inimest see peaks iseloomustama? Ka seda tyypi inimest kelle rinnale kÔik tulevad nutma ja kes vÔtab teiste probleemid enda omadeks? VÔi seda tyypi kes pyyab kÔigile meeldida, aru saamata et kÔik kasutavad teda Àra VÔi saan ma valesti aru?
_________________
tatraveski otsib eurorahasid taga
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Kairikas000
Pruun pÀike
Pruun pÀike


Liitunud: 30 Jan 2009
Postitusi: 308

PostitusPostitatud: Laup Veeb 21, 2009 7:25 am    Teema: Vasta viitega

.Raul. kirjutas:
Mitte Ôigus, vaid kohustus
kutsumata kĂŒlalistele peksa anda.


ma ei saa ikka aru.Ega sa jÀlle mingitest nÀhtamatutest lendlevatest vaenlastest ei rÀÀgi? Too blondile nÀide elust enesest, siis ma saan aru.

See kanalite teooria, mida me vaidlesime, seda ma olen nyyd uurinud, see kehtiks juhul kui sa usud ka Darwini tÔekspidamisi aga ma leidsin hoopis palju huvitavama mis kÔlab nagu usutavamalt aga aeg on nii varajane et vaja magama minna. Igastahes see teooria mis mina leidsin ei tee sugudel vahet ja paneb nÀiteks ruumis kus on kolm meest alateadvuslikult tunnetama kes neist on liider jne ja siis naise mehe skeem on ka nagu usutavam kui see toru ja augu teooria. Noh aga ma ei usu ka seda Darvini evulutsiooniteooriat, vb lihtsalt minu leitud versioon tundub mulle Ôigem.
_________________
tatraveski otsib eurorahasid taga
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Simps
Beez pÀike
Beez pÀike


Liitunud: 25 Nov 2007
Postitusi: 271

PostitusPostitatud: Laup Veeb 21, 2009 2:39 pm    Teema: Vasta viitega

Kairikas000 kirjutas:

kas see kuidagi nii pole seotud, et avatud oled sa siis kui ise oled kurje mÔtteid tÀis?
NÀide: kui ma vihastan x inimese peale keskmiselt suuremas koguses ja ei viska seda peast vÀlja ka vaid kohe heameelega jahvatan oma alateavuses pikalt veel kui paha ja siga ja jobu jne see inimene on. Ja et sellest veel vÀheks jÀÀb, siis rÀÀgin ikka mÔnele veel (ehk sisuliselt otsin lohutust w tÀhelepanu milleks mul Ôigust pole). Ja siis tunned end peale seda nagu oled pool maailma enda seest lÀbi lasknud.


see ngu olekski see, et lased kutsumata kĂŒlalisel laamendada oma kodus

Tsiteerin::

Kui aga oleks valinud selle tee, et tÔmbad teki yle pea, ytled mÔttes x-le kÀi kuu peale ja jÀÀ ka sinna ja hommikul asjale ei mÔtle, siis nagu on kÔik korras.

Kas see kuidagi nii ei saa olla? Et pÔhjused agressoritele vmi vidinatele anname ise?


kuupeale saatmine aga ukse kinnipanemine

ka omal ĂŒsna pikk kogemus olemas
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
.Raul.
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Laup Veeb 21, 2009 3:18 pm    Teema: Vasta viitega

Kairikas000 kirjutas:
ma ei saa ikka aru.Ega sa jÀlle mingitest nÀhtamatutest lendlevatest vaenlastest ei rÀÀgi? Too blondile nÀide elust enesest, siis ma saan aru.
Eellugu:
Inimene sĂŒnnib siia ilma. Ta on suhteliselt puhas. Tal on kaasas eelmistest eludest mingid tagajĂ€rjed vĂ”i Ă”ppimata asjad, millega tal tuleb selles elus tegeleda. Kuid enamikust jamast mis siin planeedil ringi liigub on ta puhas. Ta on sĂŒndides kĂ”igeparemini varustatud sellesk, et oma selle elu nii öelda ĂŒlesanetega toime tulla. SĂŒndides on need uksed suletud mils sai suletud juba eelmises elus. Need millega eelmises elus ei tegeletud, on lahti.
Inimene sĂŒnnib ja koheselt hakkavd teda mĂ”jutama ja Ă”petama igasugused jĂ”ud ja energiad mis Planeedil ringlevad. Pluss veel Universumis valitsevad energiad.
NĂ€ide. SĂŒndides kuni sugukĂŒpseks saamisel avanevad inimeses tÂčakrad. Alates krooni tÂčakrast, kuni juuretÂčakrani. Nad peaks avanema ilusasti jĂ€rjekorras, ĂŒlevalt alla. Kui veel kroonitÂčakra avanemine toimub juba iseenesest, siis jĂ€rgmise tÂčakraga lĂ€heb juba jamaks. JĂ€rgmine on nii öelda kolmas silm. Reeglina arvatakse, et kolmas silm on mingi vaimne mĂ”iste, kuid ta eksisteerib ka fĂŒĂŒsiliselt. KĂ€binÀÀrme nĂ€ol. Siis juba hakkatakse inimest mĂ”jutama ĂŒhiskondlikud programmid. Kui nĂ€iteks laps rÀÀgib, et vot, kohe helistab see vĂ”i see tĂ€di vĂ”i tĂ€na tuleb meile kĂŒlla see vĂ”i too onu siis meie ĂŒhiskonnas peetakse kĂ”ike sellist imelikuks, kui mitte taunimisvÀÀrseks, vĂ”i kui laps rÀÀgib vĂ”i mĂ€ngib mingi nĂ€htamatu sĂ”braga siis on meie ĂŒhiskonnas elavad vanemad juba vĂ€ga mures. Ja kĂ€ib aktiivne kolmanda silma sulgemine. Mis vĂ€ljendub fĂŒĂŒsiliselt nii, et nÀÀrme koed hakkavad asenduma sidekoega ja kĂ”ik see mis oleks meie jaoks igapĂ€evane saab tĂ”eks ainult unes.
Ja ka kĂ€ib vĂ€ga aktiivne inimese segipaiskamine. Kui sa oled mĂ€rganud, et meie ĂŒmber kĂ€ib pidev seksi propageerimne. Meie reklaamid on seksist kĂŒllastanud, kĂ”ike mĂŒĂŒakse lĂ€bi seksi. Ning laps paisatakse vaimse orgia keskele, see aga stimuleerib juuretÂčakrat, mis on just sugeluga seotud, ning ta aktiveerub palju varem kui peaks. Ja ongi inimene segi paisatud.
Kui inimene on suutnud eelmises elus sellised uksed sulgeda, et ĂŒhiskondlikud programmid ei hakka last mĂ”jutama vĂ”i kui lapsevanemad on enne lapse sĂŒndi suutnud need uksed, millest ĂŒhiskondlikud programmid saaks sisse sĂ”iita, siis nad ka saavad last hoida selle eest, et tema loomuliku arengut ei mĂ”jutataks.
Igatahes on see nÀide sellest kuidas mina elu nÀen ja mina tÔingi enda seisukohast nÀite elust Very Happy

Kairikas000 kirjutas:
See kanalite teooria, mida me vaidlesime, seda ma olen nyyd uurinud, see kehtiks juhul kui sa usud ka Darwini tÔekspidamisi aga ma leidsin hoopis palju huvitavama mis kÔlab nagu usutavamalt aga aeg on nii varajane et vaja magama minna. Igastahes see teooria mis mina leidsin ei tee sugudel vahet ja paneb nÀiteks ruumis kus on kolm meest alateadvuslikult tunnetama kes neist on liider jne ja siis naise mehe skeem on ka nagu usutavam kui see toru ja augu teooria. Noh aga ma ei usu ka seda Darvini evulutsiooniteooriat, vb lihtsalt minu leitud versioon tundub mulle Ôigem.
See mis toimub nÀiteks koma mehe kambas, on hoopis midagi muud, kui mehe ja naise vahelise kanali teema.
Selles kolme mehe nĂ€ites saab alfa isaseks see, kellel on vĂ€ga hea ja toetav naine. Ja ĂŒlejÀÀnud mehed tunnetavadki selle alateadlikult Ă€ra.
_________________
Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
.Raul.
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Laup Veeb 21, 2009 3:23 pm    Teema: Vasta viitega

See mida sa kutsud "nÀhtamatuteks" vaenlasteks ei ole vaenlased.
Sest tegelikult nad on tulnud inimese ellu, selleks, et inimest Ôpetada, et ust tuleb kinni hoida.
Inimene vĂ”ib neid kutsumata kĂŒlalisi vĂ€lja peksta lĂ”putult, kuid ta ei tohi unustada ka ukse sulgemisega tegelemise.
Kuid samas ust ei saa ju enne kinni panna, kui kutsumata kĂŒlalised on vĂ€lja pekstud ga samas kui kutsumata kĂŒlalistesse suhtuda emotsionaalselt siis see on juba nagu oma moodi majakas, ning neid kutsumata kĂŒlalisi vĂ”ib tulla siis juba liiga palju.
_________________
Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
.Raul.
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Laup Veeb 21, 2009 3:36 pm    Teema: Vasta viitega

Kairikas000 kirjutas:
.Raul. kirjutas:
Ei. See tÀhendab piltlikult seda, et oled jÀtnud ukse lihtsalt pÀrani.
Ja kĂ”ik vĂ”ivad seda kaudu sisse astuda, sinult luba kĂŒsimata.
Sul on Ă”igus kutsumata kĂŒlalised vĂ€lja visata,
aga ukse kinnipanemisega pead kah tegelema.


aga nÀite varal millist inimest see peaks iseloomustama? Ka seda tyypi inimest kelle rinnale kÔik tulevad nutma ja kes vÔtab teiste probleemid enda omadeks? VÔi seda tyypi kes pyyab kÔigile meeldida, aru saamata et kÔik kasutavad teda Àra VÔi saan ma valesti aru?
See iseloomustab kÔiki inimesi.

Seega said valesti aru.
_________________
Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Kairikas000
Pruun pÀike
Pruun pÀike


Liitunud: 30 Jan 2009
Postitusi: 308

PostitusPostitatud: Laup Veeb 21, 2009 6:35 pm    Teema: Vasta viitega

.Raul. kirjutas:
Eellugu:
Inimene sĂŒnnib siia ilma. Ta on suhteliselt puhas. Tal on kaasas eelmistest eludest mingid tagajĂ€rjed vĂ”i Ă”ppimata asjad, millega tal tuleb selles elus tegeleda. Kuid enamikust jamast mis siin planeedil ringi liigub on ta puhas. Ta on sĂŒndides kĂ”igeparemini varustatud sellesk, et oma selle elu nii öelda ĂŒlesanetega toime tulla. SĂŒndides on need uksed suletud mils sai suletud juba eelmises elus. Need millega eelmises elus ei tegeletud, on lahti.


Ma olen mÔelnud selle eelmiste elude teooriate yle- mul jÀÀb ainult yks asi selle juures arusaamatuks- inimeste rahvastik kasvab kogu aeg ja tuntavalt. Millega seletada siis seda et oletame et aegade alguses oli x kogus inimesi, lÀheb aega mööda, surevad maha, selle teooria jÀrgi siis synnivad uuesti aga kogu aeg tuleb neid ju rohkem. Seega kas kÔigil inimestel yldse on eelmised elud ja kui pole, siis ei saa olla ka uksi.
.Raul. kirjutas:
Inimene sĂŒnnib ja koheselt hakkavd teda mĂ”jutama ja Ă”petama igasugused jĂ”ud ja energiad mis Planeedil ringlevad. Pluss veel Universumis valitsevad energiad.
NĂ€ide. SĂŒndides kuni sugukĂŒpseks saamisel avanevad inimeses tÂčakrad. Alates krooni tÂčakrast, kuni juuretÂčakrani. Nad peaks avanema ilusasti jĂ€rjekorras, ĂŒlevalt alla. Kui veel kroonitÂčakra avanemine toimub juba iseenesest, siis jĂ€rgmise tÂčakraga lĂ€heb juba jamaks. .
PÔhimÔtteliselt seda ma usun et meid mÔjutavad erinevad energiad aga siin on jÀlle minu jaoks arusaamatu see koht et energia ei kao- ta vÔib muunduda. Samas uus energia vÔib tekkida. See tÀhendaks et Àra ei kao yhtegi energiat, aga juurde tuleb neid kogu aeg mis nagu jÀlle terve mÔistusega analyysides peaks siis tÀhendama et meie eelajaloolisi esivanemaid mÔjutas tunduvalt vÀiksem hulk energiaid kui praegu. Kas see vÔib olla siis nÀiteks pÔhjus, miks praegusel ajastul on tunduvalt rohkem psyhhilisi kÔrvalekaldeid (isiksuse lÔhestumised, ÀrevushÀired jne)?
.Raul. kirjutas:
JĂ€rgmine on nii öelda kolmas silm. Reeglina arvatakse, et kolmas silm on mingi vaimne mĂ”iste, kuid ta eksisteerib ka fĂŒĂŒsiliselt. KĂ€binÀÀrme nĂ€ol.
Seda kohta ma ei usu, kÀbinÀÀre on otseses seoses inimese unega, mida saab suurepÀraselt mÔjutada nÀiteks melatoniiniga, mida myyakse USA-s toidupoodides ja inimesed krÔbistavad neid ja vÀidavad et veel saja asja vastu. Seda kas ta saja asja vastu on, ma kahtlen, aga fakt on see et melatoniin mÔjutab otseselt aju kÀbinÀÀret ja mida vanem inimene, seda sygavamalt magab peale melatoniini tarbimist. Sellise teooria jÀrgi peaks USA-s igal teisel olema kolmas silm avanenud. Ma ei usu et see kolmas silm on midagi sellist, mida saaks medikamentidega mÔjutada, aga kuna kÀbinÀÀret saab, siis seal see kolmas silm asuda ei saa. Sojapiima ja ubadega saab ka muide aju kÀbinÀÀret mÔjutada.
.Raul. kirjutas:
Siis juba hakkatakse inimest mĂ”jutama ĂŒhiskondlikud programmid. Kui nĂ€iteks laps rÀÀgib, et vot, kohe helistab see vĂ”i see tĂ€di vĂ”i tĂ€na tuleb meile kĂŒlla see vĂ”i too onu siis meie ĂŒhiskonnas peetakse kĂ”ike sellist imelikuks, kui mitte taunimisvÀÀrseks, vĂ”i kui laps rÀÀgib vĂ”i mĂ€ngib mingi nĂ€htamatu sĂ”braga siis on meie ĂŒhiskonnas elavad vanemad juba vĂ€ga mures. Ja kĂ€ib aktiivne kolmanda silma sulgemine. Mis vĂ€ljendub fĂŒĂŒsiliselt nii, et nÀÀrme koed hakkavad asenduma sidekoega ja kĂ”ik see mis oleks meie jaoks igapĂ€evane saab tĂ”eks ainult unes.
Ja ka kĂ€ib vĂ€ga aktiivne inimese segipaiskamine. Kui sa oled mĂ€rganud, et meie ĂŒmber kĂ€ib pidev seksi propageerimne. Meie reklaamid on seksist kĂŒllastanud, kĂ”ike mĂŒĂŒakse lĂ€bi seksi. Ning laps paisatakse vaimse orgia keskele, see aga stimuleerib juuretÂčakrat, mis on just sugeluga seotud, ning ta aktiveerub palju varem kui peaks. Ja ongi inimene segi paisatud.
Kui inimene on suutnud eelmises elus sellised uksed sulgeda, et ĂŒhiskondlikud programmid ei hakka last mĂ”jutama vĂ”i kui lapsevanemad on enne lapse sĂŒndi suutnud need uksed, millest ĂŒhiskondlikud programmid saaks sisse sĂ”iita, siis nad ka saavad last hoida selle eest, et tema loomuliku arengut ei mĂ”jutataks..
Siit alates ma loen juurde ja kysin siis uuesti. Mulle tundub siin mÔned asjad segased (vana rooma ajastul oli suisa perverssete seksiorgiate propageerimine- samas tolle aegne laste kasvatus erines praegusest nagu öö ja pÀev, kui me rÀÀgime kÔrgseltskonnast) aga milles kodus pole, ei vaidle praegu.
Igatahes on see nÀide sellest kuidas mina elu nÀen ja mina tÔingi enda seisukohast nÀite elust Very Happy

.Raul. kirjutas:
See mis toimub nÀiteks koma mehe kambas, on hoopis midagi muud, kui mehe ja naise vahelise kanali teema.
Selles kolme mehe nĂ€ites saab alfa isaseks see, kellel on vĂ€ga hea ja toetav naine. Ja ĂŒlejÀÀnud mehed tunnetavadki selle alateadlikult Ă€ra.
Jah aga kui seltskonnas on ntx kolm gayd? W ajaloost saab tuua tuhandeid nÀiteid alates Napoleonist lÔpetades Staliniga kus see hea ja toetav naine on kahtlase vÀÀrtusega....Lisaks vÔib ka paadunud vanapoiss vÔi 10 aastat tagasi leseks jÀÀnud mees saada kolme mehe seltskonnas ikka dominandi koha...
_________________
tatraveski otsib eurorahasid taga
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Laup Veeb 21, 2009 6:45 pm    Teema: Vasta viitega

muide, nii napoleonil kui ka stalinil oli see absoluutselt toetav naine olemas, kuid seda ei mÀrgatud, sest tegu oli emadega, mÔlemal juhul.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
.Raul.
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Laup Veeb 21, 2009 7:38 pm    Teema: Vasta viitega

Kairikas000 kirjutas:
Ma olen mÔelnud selle eelmiste elude teooriate yle- mul jÀÀb ainult yks asi selle juures arusaamatuks- inimeste rahvastik kasvab kogu aeg ja tuntavalt. Millega seletada siis seda et oletame et aegade alguses oli x kogus inimesi, lÀheb aega mööda, surevad maha, selle teooria jÀrgi siis synnivad uuesti aga kogu aeg tuleb neid ju rohkem. Seega kas kÔigil inimestel yldse on eelmised elud ja kui pole, siis ei saa olla ka uksi.
Kui sa hakkad tegelema millegiga esimest korda, siis sa ju pead ainult Ôppima, Ôppima ja veel kord Ôppima. Sa oled kÔigele avatud, millega sa seal uues kohas vÔid kokku puutuda.
Nii ka need, kes kehastuvad siia Planeedile esimest korda on kĂ”igele avatud, neil puudub kogemus ja nad ei oska ĂŒhele vĂ”i teisele asjale reageerida. Ning nende nii öelda uksed on avatud kĂ”igele.
Tsiteerin::
PÔhimÔtteliselt seda ma usun et meid mÔjutavad erinevad energiad aga siin on jÀlle minu jaoks arusaamatu see koht et energia ei kao- ta vÔib muunduda. Samas uus energia vÔib tekkida. See tÀhendaks et Àra ei kao yhtegi energiat, aga juurde tuleb neid kogu aeg mis nagu jÀlle terve mÔistusega analyysides peaks siis tÀhendama et meie eelajaloolisi esivanemaid mÔjutas tunduvalt vÀiksem hulk energiaid kui praegu. Kas see vÔib olla siis nÀiteks pÔhjus, miks praegusel ajastul on tunduvalt rohkem psyhhilisi kÔrvalekaldeid (isiksuse lÔhestumised, ÀrevushÀired jne)
On hunnik pÔhienergiaid mida iga inimene kirjeldab vastavalt endale ja oma kogemustele. Seega need nii öelda juurde tekkivad energiad on seotud eelkÔige konkreetse inimesega ja nad kaovad kah koos inimesega. Kuid pÔhienergiad jÀÀvad.
Kuid samas iga inimene Loob oma Loo, oma elu jooksul. VÔi peaks Looma, ehk Looma maailma kirjelduse vastavalt sellele kuidas tema seda nÀeb. Kuid mÔned Lood hakkavad piltlikult oma elu elama ja mÔned Lood ongi loodud just selleks, et tekkiks egregoreid.
No umbes nii nagu ma siin teemas kirjeldan - http://www.vaimumaailm.ee/viewtopic.php?t=5069&start=0 (Minu esimene postitus selles teemas)
Ning egregorite ehk mentaalse ĂŒhisvĂ€ljal on oma teadvus. Ta peab saama enda vĂ”imusesse inimesi, kes hoiaksid oma energiaga egregorit elus.
PsĂŒhhilised kĂ”rvalekalded. Osad kĂ”rvalekalded on fabritseeritud. No nĂ€iteks minu poolt varem kirjeldatud juhud, kui laps rÀÀgib "nĂ€htamatute sĂ”pradega" Osad on jah fantaasia vili, kuid osad sellistest sĂ”pradest on lihtsalt tegelased teisest reaalsusest. Ja seda peetakse ĂŒhiskonnas valitsevate egregorite poolt ohtlikuks ja on sellistest nĂ€htustest tehtud psĂŒhhiline hĂ€ire.
Aga osad psĂŒĂŒhilised kĂ”rvalekalded on tulnud sellest, et praegusel ajal kĂ€ib lihtsalt egregorite poolne kĂ”va surve ehk vĂ”itlus hingede pĂ€rast ja inimesed sattuvad lihtsalt segadusse. Inimeste areng on segi keeratud ja seega ka tervet mĂ”isust selliselt segikeeratud inimeste poolt oleks palju tahta.
Tsiteerin::
Seda kohta ma ei usu, kÀbinÀÀre on otseses seoses inimese unega, mida saab suurepÀraselt mÔjutada nÀiteks melatoniiniga, mida myyakse USA-s toidupoodides ja inimesed krÔbistavad neid ja vÀidavad et veel saja asja vastu. Seda kas ta saja asja vastu on, ma kahtlen, aga fakt on see et melatoniin mÔjutab otseselt aju kÀbinÀÀret ja mida vanem inimene, seda sygavamalt magab peale melatoniini tarbimist. Sellise teooria jÀrgi peaks USA-s igal teisel olema kolmas silm avanenud. Ma ei usu et see kolmas silm on midagi sellist, mida saaks medikamentidega mÔjutada, aga kuna kÀbinÀÀret saab, siis seal see kolmas silm asuda ei saa. Sojapiima ja ubadega saab ka muide aju kÀbinÀÀret mÔjutad
See on kĂ”ik vĂ€line ja vÔÔras. Ning selliste asjade tagajĂ€rjeks on lihtsalt ĂŒletoos. Kuid siin maailmas peab olema asi tasakaalus, ning kĂ”rvale kalle ĂŒhele vĂ”i teisele poole ei too inimesele midagi head.
Pealegi, nagu sa tead ei esine kahte tĂ€pselt ĂŒhesugust sĂ”rmejĂ€lge ning ka kĂ”igil asjadel mis inimesed on, on just konkreetse inimese jaoks sobivas vahekorras. Kuid vĂ€lisel ainel ei ole seda ja inimesel on selliseid asju lĂ”ppude lĂ”ppuks raske omastada.
Inimesed kes nÀevad kolmanda silmaga suudavad teadlikult panna oma kÀbikeha tootma melatoniini just siis kui tal on vaja. MÔni vajab selleks riitusi, mÔni vÔimekam suudab teha lihtsalt vÀikese klÔpsu, et jÀlgida maailma komanda silmaga. Nad ei jÀÀ magama ja nad vÔivad seda teha igala ajal ning igas tingimuses. See tÀhendab, et selleks ei ole vaja mingit pimedust vaid nad suudavad seda ka eredas pÀikese valguses.
Ja ka siin kÀib egregorite vÔitlus hingede pÀrast. Iga egregor pakkub inimestele igasuguseid meetodeid, kuidas kolmas silm avada.
Tsiteerin::
Siit alates ma loen juurde ja kysin siis uuesti. Mulle tundub siin mÔned asjad segased (vana rooma ajastul oli suisa perverssete seksiorgiate propageerimine- samas tolle aegne laste kasvatus erines praegusest nagu öö ja pÀev, kui me rÀÀgime kÔrgseltskonnast) aga milles kodus pole, ei vaidle praegu.
Vanas Roomas oli see lihtsalt igapÀevase elu harilik osa. Suhtuti suhteliselt vabalt sellesse kÔike ja seda ei tÀhtsustatud.
Aga meie praegune ĂŒhiskond. EelkĂ€ige tugev kristlik mĂ”ju meie ĂŒhiskonnale. Pattu mĂ”iste. Ehk siis ĂŒhelt poolt on suur surve sellele, et seks ona paha ja mĂ”tetu panemine jne. jne. Ehk on muudetud seks millekski rĂ€ppaseks. Kuid samas kĂ€ib pidevalt seksi ĂŒletĂ€htsustamine. Ning on jĂ€lle tegemist eesliga kahe heinakuhja ees, segi paisatud.
Tsiteerin::
Jah aga kui seltskonnas on ntx kolm gayd? W ajaloost saab tuua tuhandeid nÀiteid alates Napoleonist lÔpetades Staliniga kus see hea ja toetav naine on kahtlase vÀÀrtusega....Lisaks vÔib ka paadunud vanapoiss vÔi 10 aastat tagasi leseks jÀÀnud mees saada kolme mehe seltskonnas ikka dominandi koha...

Mind paneb imestama. Kui rÀÀgitakse naise tÀhtsusest meeste jaoks siis on veel vaja kahelda ? Laughing
Ja kui rÀÀgitakse mehe rollist maailmas, siis jĂ€llegi vingutakse teemal, et naisi alahinnatakse Âčovinistlike meeste poolt Laughing
_________________
Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Kairikas000
Pruun pÀike
Pruun pÀike


Liitunud: 30 Jan 2009
Postitusi: 308

PostitusPostitatud: Laup Veeb 21, 2009 7:40 pm    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:
muide, nii napoleonil kui ka stalinil oli see absoluutselt toetav naine olemas, kuid seda ei mÀrgatud, sest tegu oli emadega, mÔlemal juhul.


Nojaa, aga me arutlesime ju neid kanaleid mis tekivad mehe ja naise tutvusega ehk vÀide oli et naine loob kanali kasw alateadvuslikult. Ilma sugulussuheteta. Ema ja poja suhe on tÔenöoliselt midagi muud, mis selle n.ö. tutvumiskanaliga ei saa seonduda- ma usun ema ja poja vahelisse sidemesse igal juhul rohkem kui toetavasse abikaasasse. Sellel Napoleoni emal Matia Letizia Ramolinol oli ju 13 last- yks vist suri kyll varsti, aga 12 jÀÀb ju jÀrgi ikka. Kas emad saavad armastada lapsi erinevalt? Deem, vb saavad kah...

Ja selles kÀbinÀÀrmest veel- dr. Rick Strassmann avastas ju et magades vallandab kÀbinÀÀre inimajusse vÀga kanget ja keelatud hallutsinogeeni DMT. Siis vÔib ju olla ka nii, et osadele mingist hÀirest tingituna vallandatakse seda rohkem- ega kÔik kes vÀidavad end nÔiad ja avatud kolmanda silmaga olevat seda ju pole. Vahe on ainult selles, et nad ei tegele selgelt petmisega, vaid ise usuvad aga tegelikult nÀevad hallukaid. Mis muidugi ei vÀlista vÔimalust et on olemas ka tÔelisi teadjamehi.
_________________
tatraveski otsib eurorahasid taga
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Kairikas000
Pruun pÀike
Pruun pÀike


Liitunud: 30 Jan 2009
Postitusi: 308

PostitusPostitatud: Laup Veeb 21, 2009 7:46 pm    Teema: Vasta viitega

.Raul. kirjutas:
Ja kui rÀÀgitakse mehe rollist maailmas, siis jĂ€llegi vingutakse teemal, et naisi alahinnatakse Âčovinistlike meeste poolt Laughing


..No yks asi on kui ma ajan plÀra (nt eurorahad) ja niisama nokkimine meeste versus naiste osas (see nokkimine muide tulenes teemast Murdja) ja teine asi on kui ma rÀÀgin tÔsiselt w Ôigemini tahan tÔsiselt teada. Kui ma tahan tÔsiselt teada siis ma ei saa ennast eksitada faktist et olgu, olen nÔus, peaasi et naistel oleks Ôigus Wink Ma suhtun feministidesse ja naistevihkajatesse yhtemoodi- olgu nad aga omaette ja andku ainult torust tulla kui tahavad. Ma analyysin seda mehe ja naise vahelist asja hoopis sellest aspektist kas see on loogiline et looja tÀhtsustaks yht poolt teisest rohkem ja miks meil siis nii kuradima palju gaysid ikkagi on.
_________________
tatraveski otsib eurorahasid taga
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Laup Veeb 21, 2009 8:38 pm    Teema: Vasta viitega

ok.
sain pihta.
sinu jaoks on suhe see, kui konkreetne mees ja konkreetne naine loovad omavahel suhte, mis on mahutatav sÔnade "kÀivad, abielus, kepivad, kihlatud, elavad koos" vÔi muu sellise alla.
tegelikkus:
iga naissoost olend kÀib sÔna naine alla, olenemata sugulusastmest ja iga meessoost olend kÀib sÔna mees alla, olenemata sugulusastmest, eeldusel, et valikuiga (puberteet) on möödas.
see ei pea nii olema ja kindlasti pole see ka normiks, aga vĂ€ga paljud emad pĂŒĂŒavad etendada oma poegadele naist kĂ”ikjal, va voodis (ja mĂ”ni poeb sinna kah). st energeetilisel tasandil funkavad kui selle poja naine.
isad tĂŒtarde suhtes funkavad meestena harvem, aga seda on ka.
st, kanali mehe (meesoost olendi) ja kellegi teise vahele vĂ”ib ehitada iga lĂ€hedalolev naine (naissoost olend), kes tahab ja viitsib: ema, Ă”de, tĂŒtar, sĂ”branna, kolleeg, isegi naabrinaine. mis ei ole muidusgi ĂŒldse Ă”ige tegutsemismudel, aga paraku viljeletakse seda massiliselt, sest leitakse endal olevat Ă”iguse sekkuda teiste ellu oma nö parema Ă€ranĂ€gemise alusel. Evil or Very Mad .
samas, kanali isa ja poja vahele saab ehitada ainult ema vĂ”i kui too seda millegipĂ€rast ei tee, siis nĂ€iteks tĂŒtar. kui nĂŒĂŒd tekib situatsioon, et emale ei meeldi mehe ja poja suhtlus, aga tĂŒtrele meeldib, siis on nii, et tĂŒtar ehitab kanali ja ema jĂ€lle lĂ”hub Ă€ra. tĂŒtar ehitab uuesti ja ema lĂ”hub jĂ€lle. vĂ€liselt paistab, et isa ja poeg saavad suhelda jupiti vĂ”i perioodiliselt.
ja kui kedagi peale ema pole vÔi see ei pea oluliseks, siis isa ja poeg ei suhtlegi, vaid kaugenevad teineteisest.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Kairikas000
Pruun pÀike
Pruun pÀike


Liitunud: 30 Jan 2009
Postitusi: 308

PostitusPostitatud: Laup Veeb 21, 2009 9:42 pm    Teema: Vasta viitega

No aga nÀiteks Oss ja tema poja suhe? Kui naist pole, siis kuidas selle teooria jÀrgi tal saab pojaga olla yle-yldse suhe ja kas selle teooria jÀrgi siis vÔib tulla mingi suvaline vÔÔras naine ja lÔhkuda Ossi ja poja vahelise suhte?

Kus kohast yleyldse see kanalite tĂ”de/teadmine/uskumine tulnud on? Kas seda kuskil mujal keeles ka lugeda on lisaks siinsele foorumile. Vaata seda, see on eesti keeles muide http://androvita.ee/files//1osa.wmv See kĂ”lab loogiliselt hormoonid-feromoonid- kuulad, saad aru ja tundub loogiline. Kanal ei tundu loogiline vĂ”i Ă€kki nimetate te tinglikult feromoone kanaliks? Ma saan aru androsteroonist (meeste vĂ”lurohi, kus meie nĂ”rgem sugupool saame aru kui vĂ€gev ja jĂ”uline tyyp on kes mesijuttu ajab, ma saan aru kopuliinidest (meie relv, mis ntx vĂ€heneb rasestumisvastaste tablettide mĂ”jul ja see on kĂ”ikuv ning seotud nn naise ovulutsiooniga- mis seletaks mulle lahti selle vĂ€ite et kui ma ise ei nĂ€e ruumis meest, loon ma siis nn"kanali" ehk tegelikult ei loo ma mingit kanalit vaid kopuliinide kĂ”rgeim vÀÀrtuslik tase saavutatakse lĂŒhikese perioodi jooksul, mis eelneb ovulatsioonile ning nad annavad meestele mĂ€rku naise sugukĂŒpsusest ja kes seda enam teab mis tase tookord oli).

Aga kanal on mu jaoks arusaamatu- kus kohast see tulnud on, see teadmine? Ma ei suuda selles leida loogikat vÔi tÔestust enda jaoks.
_________________
tatraveski otsib eurorahasid taga
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group