Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

On see armumine, biovampirism või mis?

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Reede Veeb 13, 2009 5:32 am    Teema: On see armumine, biovampirism või mis? Vasta viitega

Olen uurinud seda, et mis siis ikkagi toimuma hakkab, kui mul mõne naissoost inimese vm naissoost olendi suunas n.ö. tõmme tekib. Igatahes on selgunud, et ma hakkan sellest tegelasest väga tihti mõtlema, mul tekib soov saada tema tähelepanu ja tekib tunne, et kui ma tähelepanu ei saa, lähen peast segi. Ma ei tea küll täpselt, millist tähelepanu ma sooviks saada (seks, hoolitsus või mingit muud sorti tähelepanu), aga tean seda, et samas pole mul mingit soovi enda poolt midagi vastu anda.

Mis asi see üldse olla võib? Mina näen siin praegu vaid endapoolsele parasiitluse kiiksule ehk biovampirismile viitavaid sümptomeid.

Kuidas oleks võimalik sellest vabaneda, või kuidas saaks mind tõmbava tegelanna oma mõtetest kindlalt välja visata? "Armuda" kellessegi, kellelt pole vastutulekut loota, või mis veel hullem, mingisse pildil kujutatud tegelannasse, keda reaalselt ei eksisteeri, on ikka üks kuradi perversne ajukeberniit Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
tuuletooja
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 22 Juul 2007
Postitusi: 387

PostitusPostitatud: Reede Veeb 13, 2009 10:14 am    Teema: Vasta viitega

naine pole oma naiselikuses kindel ja üritab tühikuid täita.
ongi lesbi valmis.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Veeb 13, 2009 10:49 am    Teema: Vasta viitega

hall kass, sul on heldoreki viirus. loe raktobleer kui orjastajat!
Tagasi üles
Annu
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 15 Aug 2006
Postitusi: 183

PostitusPostitatud: Reede Veeb 13, 2009 1:16 pm    Teema: Vasta viitega

Tibin mullitab. Tema mull annab sulle impulsse, et pööra mulle tähelepanu, tee end lolliks, jookse mu järel sest ma olen ju nii hea...jne.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Veeb 13, 2009 1:17 pm    Teema: Vasta viitega

sa ise mullitad
Tagasi üles
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Reede Veeb 13, 2009 5:19 pm    Teema: Vasta viitega

Ah, ehk te ei hakkaks omavahel tülitsema, see tundub segavat mu vaatlust...

Annu kirjutas:
Tibin mullitab. Tema mull annab sulle impulsse, et pööra mulle tähelepanu, tee end lolliks, jookse mu järel sest ma olen ju nii hea...jne.


Ehk siis, temapoolne tähelepanuvajadus, mida üritatakse toita minus väärisiksuste provotseerimisega... pole seegi võimatu. Kuid kui "mullitav" naine just reaaltasandil näitab üles külmust ja huvipuudust mu suhtes, või lausa põlgust? Saan aru veel, et näiteks helistab tihti, kutsub külla ja alati viimasel hetkel teatab, et "sorri, kallis, täna siiski ei saa, tule homme", siis on jah suht kindel, et üritab oma tahet peale suruda...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Motosummer
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 2 Apr 2008
Postitusi: 793

PostitusPostitatud: Reede Veeb 13, 2009 6:18 pm    Teema: Vasta viitega

Kõigepealt tee endale selgeks mida sellelt naiselt tahad, ja siis tegutse.
Sina ise sunnid ennast elama maailmas kus on mingit vampiirid, mullid, ja muu rämps.
Armastus on alati positiivne kogemus, isegi kui lööri läheb, ja haiget teeb, enamus inimesi ei tea üldse mis see on……

edu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
oss
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Veeb 13, 2009 7:01 pm    Teema: Vasta viitega

Võin sulle oma kogemustest öelda ainult ühte: see tunne läheb üle, kas ajapikku või leiad kellegi teise, kellesse "armuda".
Ma olin ma viimati armunud ilusasse blondide juustega ja siniste silmadega tüdrukusse, aga see oli siis, kui ma veel lasteaias käisin. Pärast seda pole ma teda näinud.

Aga leevendavat rohtu võin sulle anda.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group