Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

akk.unenäod
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Unenäod
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Reede Veeb 20, 2009 12:29 pm    Teema: Vasta viitega

Motosummer kirjutas:
Minule kapo meeldib, toredat poisid, alati õigel ajal kohal, tehke siia neile kah oma koht, neil kah pole kuhugi kirjutada

Alateema "Kapo poisid" Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Reede Veeb 20, 2009 1:18 pm    Teema: Vasta viitega

Mis minusse puutub, siis ma olen väga rahul sellega, et ma siin foorumis enamus alateemades kirjutada ei saa. See võimaldab mul tähelepanu konsentreerida antud teemasse.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Veeb 20, 2009 2:28 pm    Teema: Vasta viitega

Akk, ma andsin Sulle volitused, saad mujale ka kirjutada.
Ja mis Sa poed neile välismaalastele.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Reede Veeb 20, 2009 3:52 pm    Teema: Vasta viitega

Ei poe, ma olen uuskeele ära õppinud vastase tundmaõppimiseks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Reede Veeb 20, 2009 10:29 pm    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
Mitteiseseisva riigi julgeolekusüsteem on iseseisva riigi allorganisatsioon. Foorum on Inglise , USA, Israeli luure koordineerimise all. Tegelikult need organid ei kujuta eestile eriti ohtu. Kõige hullem on see, et veneaegsed inimesed, kes kunagi olid kõrgetel kohtadel, tegelevad tööstusspionaaziga eesti firmade vastu, spioneerivad välismaa firmade heaks ja seetõttu jääb eesti firmadel teenimata eksporditulud ja eesti riik kannatab seetõttu majanduslikult. Eliit teenib riigireetmise eest suuri kasumeid. Majandus on peaaegu hävitatud, mingit tootmist ei ole, ainult sullerdamine ja spioneerimine, see on tegelikult masendav


avastasid ameerika...
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Reede Veeb 20, 2009 11:57 pm    Teema: Vasta viitega

Spioneerimisest veel hullem on eesti keele õppimise vähendamine koolides. Keele tundmine on tegelikult võimuküsimus. Niikaua kuni on ameteid kus on vajalik kõrgtasemel eesti keele oskus, on eesti naistel töö garanteeritud. Nad ei pea minema nõudepesijateks. Muulased võivad ükskõik kui palju pingutada, eesti keelse kõrgtaseme keeleoskuseni nad ei jõua. Need erakonnad kes eesti keele tähtsust vähendavad, tuleks hävitada. Eesti keel on võimuküsimus ja tähtsam mingisugustest puude kummardamisest hiites.

Minu meelest ideaalne valitsemiskorraldus oleks virtuaalne, kus valitseja vahetub ja keegi ei tea kes valitseb momendil. Seljuhul ei ole võimalik välismaal tappa valitseja, kuna lihtsalt ei teata kes valitseb. E-riigi idee on väga hea, aga seda tuleks edasi arendada. Võiks olla nii, et on esindaja kes välismaal ringi sõidab ja esindusfunktsiooni täidab ,aga tegelik valitseja on teadmata. Kogu eliit on äraostetud ja nendel ei ole lahendust ühelegi probleemile. Ma arvan, et selline ühiskonna korraldus tuleb tulevikus. Pangad kaovad, raha kaob. Riik tegutseb varjatult, kuid firmade tähtsus suureneb.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Püh Veeb 22, 2009 3:24 pm    Teema: Vasta viitega

22.02.2009
Olin koolis ja küsiti asju mida ei teadnud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Teis Veeb 24, 2009 9:32 am    Teema: Vasta viitega

Poliitiline avaldus

Täna siis Iseseisvuspäev. Ma olen varem teatanud , et hääletan Iseseisvuspartei poolt.
Minu jaoks on iseseisvuse idee olulisem rahvuslusest, sellepärast, et rahvuse hulgas on pugejaid ja see ei ole sobiv kategooria mida mõtlemiseks saaks kasutada. Rahvuslus kui selline on minu jaoks oluline ainult mõtlemise seisukohast, sest peab valdama ühte keelt , et ennast väljendada. Minu jaoks on iseseisvuse mõte väga oluline. Mitte ainult sellepärast, et olen ettevõtja, vaid ka sellepärast, et see on oluline isehakkamasaamisel. Elu näitab, et iseseisvuse idee saab alguse majanduslikust iseseisvusest, millest tekib isemõtlemine, iseolemine, oma energiate isejuhtimine.
Inimesed kes on laenurahadega rikastunud ja kes loodavad euro peale, ei ole iseseisvuse idee väärilised. Tegelikult on nad pugejad, kes poevad välismaisele.
Samuti ma teatan, et iseseisvat inimest ei mõjuta reklaam ja teda ei saa ära osta 500 krooni eest, et panna hääletama pugejate poolt.
Samuti teen üleskutse iseseisvusmeelsetel taastada oma väärikus ja majanduskriisi tingimustes mitte loota tööandjate peale, vaid hakata ise ettevõtjateks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Teis Veeb 24, 2009 1:21 pm    Teema: Vasta viitega

Kuna minu jaoks ei ole minu unenägudel ja ärkveloleku seisundi vahel mingit erinevust, siis ma tutuvustan siin edasi oma poliitilisi vaateid. Ja ma võtan ette ka teatud tegevuse , et minu unenäos nähtu teostuks.

Kuulasin Barrosso juttu telekast eile õhtul kui ta rääkis Euroopa Liidust. Ta ütles, et Euroopa Liit on majanduslikult kõige suurem ühendus maailmas. Aga mulle jäi segaseks, mille jaoks see vajalik on ? Ta tõi Lissaboni leppe õigustuseks asjaolu, et siis sarnaneb Euroopa Liit rohkem Venemaaga. Ma ei saa aru, milleks on vaja sarnaneda Venemaaga? Mina arvan, et Euroopa Ühendusest täiesti piisab ja Euroopa Liit võiks olla majandusühendus, kus on tagatud tööjõu, kapitali vabaliikumine. Mulle jäi mõistetamatuks, miks on vaja edasi tsentraliseerida ja mida sellega taodeldakse?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Simps
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 25 Nov 2007
Postitusi: 271

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 25, 2009 12:07 am    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
19.02.2009
Liis Lassi nägin.


ma ka mitu korda näinud
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 25, 2009 3:16 pm    Teema: Vasta viitega

25.02.2009
Rünnati aga ei tabatud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 25, 2009 4:08 pm    Teema: Vasta viitega

Juba paar päeva on rünnatud naissoopoolt. Äki peaks politseisse pöörduma ? Ja see on tulnud siit Vaimumaailma kaudu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 25, 2009 4:21 pm    Teema: Vasta viitega

On selgunud, et Lauri Laas ja Liis Lass teavad Eesti Vabariigi tulevikku. Ma tahaks seda kuulda ?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 25, 2009 5:06 pm    Teema: Vasta viitega

Ma teatasin nüüd, et ma olen valmis suhtlema, aga mitte intiimsel tasandil.
Eks näe, kas nüüd kaovad ära või jätkavad samas vaimus.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 26, 2009 2:56 pm    Teema: Vasta viitega

26.02.2009
Nii. Tänasest olen siis firma osanik. Seega olen jõudunud ülikute klassi. Sitt on muidugi see, et see toob kaasa kohustusi, aga mul ei ole nagunii muud teha. Naistele esitasin ultimaatumi, et nendega suhtlen ainult pühapäeviti. Eelmisest suhtlemises sain viirused arvutisse, sõin kümme magusat küpsis mida kunagi ei ole juhtunud ja hakkasin töös vigu tegema. Seega keha sai asjast jälle valesti aru, aga see ju teada, et keha ja mõistus on omavahel vaenujalal olnud aegade hämaratest aegadest saadik.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 26, 2009 2:58 pm    Teema: Vasta viitega

26.02.2009
Täna roomasin maaalustes käikudes ja jõudsin välja ühte uude maailma ossa mida ma ei olnud veel avastanud. Kohtusin inimestega.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 26, 2009 4:37 pm    Teema: Vasta viitega

akk, sul panemisunenägusid ei ole olnud voi?
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 26, 2009 4:44 pm    Teema: Vasta viitega

Norn kirjutas:
akk, sul panemisunenägusid ei ole olnud voi?

Heheh, Norn sügab oma kõrvatagust?
Nii armas Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 26, 2009 5:10 pm    Teema: Vasta viitega

mina enda seikluslikest unenägudest parem ei räägiks jah, rahvas pole selleks lihtsalt vist veel valmis.
muide Tokit olen ka viimasel ajal päris mitu korda näint, aga need on veel eriti jaburad ja koomilised. näiteks üks kord tuli ta aknast sisse nagu jõuluvana ja andis mulle kaks raamatut (üks arvasin millegipärast "Tuhat ja üks ööd" olevat), siis kutsus veel kuhugile filmivõtetele kaasa ja hüppas tagasi aknast välja. Läksin akna pealt vaatama kuhu ta hüppas ja nägin kuidas keegi jünger oli kraanaga tal vastas ja sõitsid minema.
viimane kord oli asi juba nii absurd, et olin paganate kokukal, kus siis jälgiti, kuidas oma endist klassiõde panen. pärast lubasin akuvedelikku juua, aga kedagi see ei huvitanud Laughing
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 26, 2009 6:57 pm    Teema: Vasta viitega

Ma arvan ka, et rahvas ei ole selleks valmis. Sest kui näiteks juhtub lugema seda inimene keda unes panid ja kui nüüd see inimene on mingis seisundis, siis võib probleeme tekkida. Aga selle üle võib arutada. Probleem võib tekkida ka siis kui kolmas isik loeb ja kannab selle ette isikule kelle on probleeme ja siis jääd sina süüdi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Unenäod Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 15

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group