Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nÔmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

akk.unenÀod
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> UnenĂ€od
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Teis Veeb 10, 2009 11:20 pm    Teema: Vasta viitega

Tegelikult ma pean ennast parandama. Inimene kÀitub tungide ajel, aga mitte seksuaaltungi ajendil. Oleneb arengutasemest.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Veeb 10, 2009 11:28 pm    Teema: Vasta viitega

seksuaaltung pole midagi madalatasemelist. ja teadvusel olek ei tÀhenda veel teadvustamist. vot siuke puzzle sulle - ja tÀna Ônne, et mul parasjagu targemat teha pole, et suisa kÔiki teemateavitusi siit lÀbi vaatan Laughing
Tagasi üles
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 11, 2009 8:47 am    Teema: Vasta viitega

11.veebruar.2009
Jooksin unes. Tajusin mingit linna. Hirmutasin inimesi. Üks ei kartnud. Sellega vahtisin tĂ”tt ja nĂ€gin kuidas vĂ€limus muutus. Edasi nĂ€gin öist taevast, kus liikus ĂŒks tĂ€htkuju, mille tĂ€hed olid omavahel "nagu helenduva niidiga" ĂŒhendatud. Linnas sain arvutile ligi ja programeerisin midagi, enam ei mĂ€leta. Asja eesmĂ€rk oli vist tĂ€helepanu kĂ”rvalejuhtimiseks sest arvuti kĂ€ivitas mingi programmi, mis kĂ”ikide inimeste tĂ€helepanu kĂ”rvale viis. Seega minu jaoks ideaalne aeg tegutsemiseks. Ma arvan, et inimesed on paralĂŒseeritud, hĂŒpnotiseeritud ja ma saan nĂŒĂŒd vabamalt tegutseda oma tungide jĂ€rgi.


Viimati muutis seda akk (Kolm Veeb 11, 2009 10:38 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 11, 2009 8:52 am    Teema: Vasta viitega

Seksuaaltung on ĂŒks tungidest , aga kui on tungid mĂ€ngus, siis seksuaaltung on lihtsalt ĂŒks nendest. Aga need teised tungid on palju huvitavamad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 11, 2009 10:36 am    Teema: Vasta viitega

Inimene teadvustab seda mis teda huvitab ja huvitub sellest mis tema mÀlupankades on. Ja antud juhul ei ole mul vaja teadvustada seksuaaltungi, kuna see ei lÀhe kokku minu mÀlupankade struktuuriga.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 12, 2009 10:48 am    Teema: Vasta viitega

12.veebruar.2009
Andsin kÔigile tappa ! Enne sain ise tappa.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
El Morya
Valge pÀike
Valge pÀike


Liitunud: 31 Jan 2009
Postitusi: 30

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 12, 2009 10:53 am    Teema: Vasta viitega

akk kirjutab:

Tegelikult ma pean ennast parandama. Inimene kÀitub tungide ajel, aga mitte seksuaaltungi ajendil. Oleneb arengutasemest.


tÀitsa Ôige! Kaasa arvatud teadmised, tulevad vastavalt arengu tasemele. Su unenÀod on huvitavad. Selline mulje jÀÀb, et kÀid kusagil midagi tegemas. Kas need unenÀod on vÀga selged. Kas tunnede lÔhnu ja kuuled heli nagu siis kui Àrkvel oled?
_________________
Ela nii, et sa ei pea oma elatud elu hÀbenema!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Reede Veeb 13, 2009 10:54 am    Teema: Vasta viitega

13.veebruar.2009
Selgus, et 11.veebruari unenĂ€o tĂ”lgendus oli vale. Kedagi ei kavatsetud paralĂŒseerida vĂ”i hĂŒpnotiseerida. Toimus hoopis mingi muusikateraapia. Aga pĂ€ris kindel ei ole. Mul on siiani tunne, et seal asi pĂ€ris puhas ei ole. TĂ€na ma siis kĂ€isin seal Ă€ra. Kuid mina eriti aru ei saanud, et mulle oleks mĂ”junud. Aga tĂ€nu sellele ma sain mingisse teise kohta kus ma sain riideid valida. Ja see oli huvitavam. Probleem oli, et ma ei suutnud otsustada mis riided vĂ”tta ja kui hiljem lĂ€ksin nende riiete juurde tagasi mis huvitas, siis need olid juba Ă€ra vĂ”etud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Reede Veeb 13, 2009 11:01 am    Teema: Vasta viitega

Heli ja löögid olid paar pÀeva tagasi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
oss
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Veeb 13, 2009 11:43 am    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
13.veebruar.2009
Selgus, et 11.veebruari unenĂ€o tĂ”lgendus oli vale. Kedagi ei kavatsetud paralĂŒseerida vĂ”i hĂŒpnotiseerida. Toimus hoopis mingi muusikateraapia. Aga pĂ€ris kindel ei ole. Mul on siiani tunne, et seal asi pĂ€ris puhas ei ole. TĂ€na ma siis kĂ€isin seal Ă€ra. Kuid mina eriti aru ei saanud, et mulle oleks mĂ”junud. Aga tĂ€nu sellele ma sain mingisse teise kohta kus ma sain riideid valida. Ja see oli huvitavam. Probleem oli, et ma ei suutnud otsustada mis riided vĂ”tta ja kui hiljem lĂ€ksin nende riiete juurde tagasi mis huvitas, siis need olid juba Ă€ra vĂ”etud.


tÀna saad teraapiat rock cafees
Tagasi üles
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Laup Veeb 14, 2009 8:51 am    Teema: Vasta viitega

14.veebruar.2009

NĂ€gin , et hiinlased marsivad rivis. LĂ€ksin vaatama. Selgus, et ei olnud hiinlased. Olid hoopis korealased. Korea lipp oli ka. Üks korealane pidas mu kinni ja kahtlustas, et olen ameeriklane. PĂ”genesin. Aga pĂ”geneda oli ĂŒsna huvitav, sest hakati vibudega nooli laskma. Pidin koguaeg pĂ”genedes jĂ€lgima noote lendamise trajektoori, et mitte nooltega pihta saada. Suutsin lĂ”puks pĂ”geneda sest neil lĂ€ks aega noolte laadimisega. Kaks noolt tuli korraga , jĂ€relikult kaks korealast lasid vibudest.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
arnevunk
Tumeroheline pÀike
Tumeroheline pÀike


Liitunud: 20 Nov 2008
Postitusi: 111

PostitusPostitatud: Laup Veeb 14, 2009 9:51 am    Teema: Vasta viitega

Twisted Evil Twisted Evil
_________________
http://pendlikool.forumotion.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Laup Veeb 14, 2009 2:09 pm    Teema: Vasta viitega

See oli LÔuna-Korea lipp. LÔuna-korealased peaksid teoreetiliselt ameerika sÔbrad olema.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Püh Veeb 15, 2009 10:08 am    Teema: Vasta viitega

15.veebruar.2009
NĂ€gin unes inimkuju asemel aurasid. Kui pĂ”rnitsesin inimest , siis ĂŒhel momendil nĂ€gin kerakujulist energiapalli, mis oli kollane. Siis jĂ€rsku nĂ€gin sinist kera.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Teis Veeb 17, 2009 10:58 am    Teema: Vasta viitega

16.02.2009
Saadi kÀtte ja löödi mÀttasse !
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 18, 2009 1:21 pm    Teema: Vasta viitega

18.02.09
Lamasin voodis Ă€rkvel ja silme ette tekkis kogumispunkti laadne asi ! PĂŒĂŒdsin kujutise kinni peopesasse ja selgus, et kujutis on tahke ese st kehaline. Vibreeris ja hĂŒppas mis kole. VĂ€limuselt meenutas elavhĂ”bedat vĂ”i mingit hĂ”bedavĂ€rvi metalli. Aga kui lahti lasin siis eemaldus. Minu tĂ”lgendus on, et see oli kogumispunkti nihe kookoni sisemusse. Tavaliselt kogumispunkt liigub mööda kookoni pinda ehk paari meetri kaugusel fĂŒĂŒsilisest kehast. JĂ€rgmised unenĂ€od nĂ€itavad kas mu tĂ”lgendus oli Ă”ige.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 19, 2009 8:34 am    Teema: Vasta viitega

19.02.2009
Liis Lassi nÀgin.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Reede Veeb 20, 2009 10:30 am    Teema: Vasta viitega

Kuna ma mujal foorumis kirjutada ei saa Ôiguste puudumise tÔttu siis kirjutan siia.

MĂ”nele tuli uudis, et see foorum on KAPO jĂ€lgimise all. See on ammu teada juba. Ma arvan sama, et see foorum on julgeolekuoht ĂŒhiskonnale ja foorumi juhtfiguurid ei kontrolli olukorda. Need mĂ”tted siin ei sobi kaasaegse ĂŒhiskonna peavoolu. Kindlasti vĂ”etakse mingisgused meetmed tarvitusele.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Motosummer
Kollane pÀike
Kollane pÀike


Liitunud: 2 Apr 2008
Postitusi: 793

PostitusPostitatud: Reede Veeb 20, 2009 11:28 am    Teema: Vasta viitega

Minule kapo meeldib, toredat poisid, alati Ôigel ajal kohal, tehke siia neile kah oma koht, neil kah pole kuhugi kirjutada
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Reede Veeb 20, 2009 12:20 pm    Teema: Vasta viitega

Mitteiseseisva riigi julgeolekusĂŒsteem on iseseisva riigi allorganisatsioon. Foorum on Inglise , USA, Israeli luure koordineerimise all. Tegelikult need organid ei kujuta eestile eriti ohtu. KĂ”ige hullem on see, et veneaegsed inimesed, kes kunagi olid kĂ”rgetel kohtadel, tegelevad tööstusspionaaziga eesti firmade vastu, spioneerivad vĂ€lismaa firmade heaks ja seetĂ”ttu jÀÀb eesti firmadel teenimata eksporditulud ja eesti riik kannatab seetĂ”ttu majanduslikult. Eliit teenib riigireetmise eest suuri kasumeid. Majandus on peaaegu hĂ€vitatud, mingit tootmist ei ole, ainult sullerdamine ja spioneerimine, see on tegelikult masendav
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> UnenĂ€od Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 15

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group