Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Kes on sort ja kes on mõrdikas.
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, ... 18, 19, 20  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Reede Veeb 06, 2009 7:44 pm    Teema: Re: Kes on sort ja kes on mõrdikas. Vasta viitega

Kati kirjutas:
viplala kirjutas:
Tokroda kirjutas:
Kes on saanud liidriks. Kes on isiksus.
teeme täpsustusi ka, sortside puhul kõige salakavalam ja jõhkram


lahe. kirjeldab hästi ka keskmist vaimuinimest. Laughing
ilmsüüta leebetüdrukule kohane kommentaar Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
oss
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Veeb 06, 2009 8:37 pm    Teema: Re: Kes on sort ja kes on mõrdikas. Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Sortsi süsteemis on mees tähtsam, kui naine.
Mõrdikate süsteemis on naine tähtsam mehest.

Kurat, see info peaks tegelikult tasuline olema.


Ma vist elan oma süsteemis, kus enamasti olen mina tähtsam ja teatud intervallide tagant kuuks ajaks on tähtsam mõni uus pruut.

Aga see info on tasuline ja ainult naistele Exclamation
Tagasi üles
Venezia
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Veeb 07, 2009 5:36 pm    Teema: Re: Kes on sort ja kes on mõrdikas. Vasta viitega

viplala kirjutas:
Kati kirjutas:
viplala kirjutas:
Tokroda kirjutas:
Kes on saanud liidriks. Kes on isiksus.
teeme täpsustusi ka, sortside puhul kõige salakavalam ja jõhkram


lahe. kirjeldab hästi ka keskmist vaimuinimest. Laughing
ilmsüüta leebetüdrukule kohane kommentaar Wink


absaluutselt Razz
Tagasi üles
bulbulaator
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Veeb 09, 2009 9:43 am    Teema: Vasta viitega

tegelt kõik jumala lihtne.
Kes naine tunneb end seesmiselt nokukadedana. Naised tema välismaailmas(teised peale ta enda) ei saagi tema jaoks olla mõtekad nokuta, enne kui ta pole iseenda mõtekust tundnud. Alles siis tekib võimalus häälestuda teistele teooriatele kui need millede järgi naine on mõtetu olend. Mida enda sees pole sellele ei osata tähelepanu pöörata ka väljas. See on tundmatu. Kuni on tundmatu, on tõmme teooriate suhtes, millede järgi naine on mõtetu olend. Maailm tahab loomist ja selliste teooriate tõmme aitab luua seda. Mõtetut kuid see eest tuttavlikku maailma.
Miks igasugu perverdid võtavad kergesti omaks ususüsteemi maailma? Sest see on neile tuttavlik.
Tagasi üles
bulbulaator
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Veeb 09, 2009 11:00 am    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Maailm tekib sisemiste emanatsioonide kohakuti häälestumisel sarnaste väliste emanatsioonidega
Teadvus on see mis sobitab sobitab sisemised emanatsioonid samasuguse osaga välistest emanatsioonidest.
Kui teadvuse helendus neid sisemisi emanatsioone puutub, muutuvad nad aktiivseks ja meil tekib võimalus neid vastavate väliste emanatsioonidega kokku häälestada.
Kui see toimub, siis tajutakse tundmatut ja see muutub tuntuks
Tagasi üles
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Esm Veeb 09, 2009 11:52 am    Teema: Vasta viitega

Elleth kirjutas:
mida ma siin koguaegh räägin - naised on mõtetud.


Idea Wink

mina saan sellest "mõtetust naisest" aru nii ,et naine saab (võtab) mõtte mehelt, kui ta võtab selle ühiskonnast, siis on ta mõttetu koll - senikaua on ta aga lihtsalt mõtetu. Mehed peavad aga endas mõtte ise leidma ehk püstitama, mis siis naist (naisi) viljastab. Mehe mõte aga on arenev, alguses näiteks abstraktne vabaduse idee võtab aja jooksul selgemad vormid jne.
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
humorismihaldjas
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 21 Juul 2008
Postitusi: 556

PostitusPostitatud: Esm Veeb 09, 2009 12:30 pm    Teema: Vasta viitega

Norn kirjutas:
Elleth kirjutas:
mida ma siin koguaegh räägin - naised on mõtetud.


Idea Wink

mina saan sellest "mõtetust naisest" aru nii ,et naine saab (võtab) mõtte mehelt, kui ta võtab selle ühiskonnast, siis on ta mõttetu koll - senikaua on ta aga lihtsalt mõtetu. Mehed peavad aga endas mõtte ise leidma ehk püstitama, mis siis naist (naisi) viljastab. Mehe mõte aga on arenev, alguses näiteks abstraktne vabaduse idee võtab aja jooksul selgemad vormid jne.


nokukadedas tokronautikas nii peabki olema ja et ka naine kui selline, enne mehe mõtte võtmist, on mõttekas, see peab olema hoolega saladuses hoitud. saladust aitab pidada nt proge, et naine, kes mehelt mõtet ei võta, võtab selle ühiskonnast
mehe mõte jah, tekib, areneb, võtab kuju - on püramiid
naine võtab otse, on karikana mõttekas, aga mehe mõistus ei võta seda - seega tembeldab mõttetuks

ja liivakellast ma ei räägigi, krt, see inf peaks tasuline olema Twisted Evil
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
toorum
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Veeb 09, 2009 12:46 pm    Teema: Vasta viitega

huvitav et Hitleri reziimi nimetati pruuniks katkuks,kuigi Hitleri lähikonnas läbis vabamüürlasi,nagu Aarma jne.

Teine värk on see,et eestlane olles Soomeugrilane on just oma põliskultuuris enne kristlust olnud väidetavalt üsna emavõimne ühiskond Vigala Sassi järgi.

Huvitav kui mulle euroopalik mandumine ei meeldi ja kui samas venemaa ugrilaste loomalikus võlub,olens ma siis sorts?Kiusab ju Venemaa eliit põlisrahvast igal juhul taga,keelt,kultuuri...Kes on siis ugrilane venemaal,vabamüürlane võik kiusab vene müürimees ugrilasest sortsi?Või pole ugrilane venemaal kumbki,ei sorts ega müürlane.

Mul on selline tunne,et võimueliit üle maailma on pigem lihtsalt uhked imperialistid kes upitavad enda enesetunnet teiste alanduse arvelt,mitte sortsid ega müürlased.Kõik allub rahale ja seda läbi ahnuse ja inimesi hakkab see lihtsalt ära tüütama...

Palun seleta täpsemalt mida sa sortside ja müürlaste all mõtled.Mulle tundub,et kõik on mingid müürlased ja alluvad rohkem vähem judeokapitalile oma enda ahnuse kõrval,nii Venemaal,Hiinas,Usas kui paljudes araabiamaades(va.Iraan).Üro on see organisatsioon mis on selle kapitali ees suht võimetu ja millest peaks hakatama loodama maailmavalitsust presidendiga(vaadake seepfilmi allveepolitsei,seal on uue maailmakorra kirjeldus välja toodud).Kas sorts on siis vene kultuuriga müürlane?
Tagasi üles
toorum
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Veeb 09, 2009 12:49 pm    Teema: Vasta viitega

Mul on tunne,et siinse foorumi lahterdamine on liiga üldistav,omanäoline ja igaüks võib sellest oma fantaasiapõhjal erinevaid asju välja lugeda,pisut detailsemat infot kui juba selline tähtis selgroog on teemale pandud,siis võiks ka liha luudel rohkem olla,ei saa ju aru misloom see selline on.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Veeb 09, 2009 12:51 pm    Teema: Vasta viitega

sort on isikukultust järgiv.
Muideks mina sarnanen ka sortsile.

Isikud võivad olla diktaatorid, terroristid ja ka suured teadlased ja hoolivad inimesed. Kõik sõltub kvaliteedist.

Defineerime. Sorts on inimene, kes järgib madalakvaliteetset isikut.
Pruun inimene järgib kõrgekvaliteetset inimest.

Iidoli järgimine on normaalne.

NB ma ise eelistan ka venelasi tsurkadele.
Lään impordib meile tsurkasid ja neegreid.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
bulbulaator
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Veeb 09, 2009 12:55 pm    Teema: Vasta viitega

humorismihaldjas kirjutas:
[
mehe mõte tekib, areneb, võtab kuju - on püramiid
naine võtab otse, on karikana mõttekas, aga mehe mõistus ei võta seda - seega tembeldab mõttetuks


Tsiteerin::
Nõiad ütlevad, et mehed koonduvad vaimu poole, nad koonduvad teadmiste poole. See koonduv protsess seab meestele piirid, kui kaugele nad võivad jõuda ... Naised on võimelised avama end allikale, või pigem - allikas ulatub vahetult nendeni. Naiste ühendus teadmisega on laienev ... Nõidade ettepanek on, et meestel ei või olla mõistusele ainuõigust. Näib, et praegu see neil on, sest pinnas, kus nad mõistust rakendavad on pinnas, kus valitsevad mehed. Rakendagem mõistust siis pinnasel, kus valitsevad naised. Ja see pinnas on loomulikult ümberpööratud koonus, mida ma sulle kirjeldasin. Naiste ühendus vaimu endaga... See ühendus tuleb vastamisi seada mõtlemise ühe erilise aspektiga. Aspektiga, mida kunagi pole kasutatud: mõtlemise naiseliku küljega...
Tagasi üles
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Esm Veeb 09, 2009 12:55 pm    Teema: Vasta viitega

humorismihaldjas kirjutas:
Norn kirjutas:
Elleth kirjutas:
mida ma siin koguaegh räägin - naised on mõtetud.


Idea Wink

mina saan sellest "mõtetust naisest" aru nii ,et naine saab (võtab) mõtte mehelt, kui ta võtab selle ühiskonnast, siis on ta mõttetu koll - senikaua on ta aga lihtsalt mõtetu. Mehed peavad aga endas mõtte ise leidma ehk püstitama, mis siis naist (naisi) viljastab. Mehe mõte aga on arenev, alguses näiteks abstraktne vabaduse idee võtab aja jooksul selgemad vormid jne.


nokukadedas tokronautikas nii peabki olema ja et ka naine kui selline, enne mehe mõtte võtmist, on mõttekas, see peab olema hoolega saladuses hoitud. saladust aitab pidada nt proge, et naine, kes mehelt mõtet ei võta, võtab selle ühiskonnast
mehe mõte jah, tekib, areneb, võtab kuju - on püramiid
naine võtab otse, on karikana mõttekas, aga mehe mõistus ei võta seda - seega tembeldab mõttetuks

ja liivakellast ma ei räägigi, krt, see inf peaks tasuline olema Twisted Evil

lucinia armastab sind palavalt
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
toorum
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Veeb 09, 2009 1:03 pm    Teema: Vasta viitega

Venelane ju mongoli tatari hõimude rändrahvaste järglane vististi,ugrilane pole ju venelane...
Tagasi üles
toorum
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Veeb 09, 2009 1:05 pm    Teema: Vasta viitega

Kellena põlisrahvaid venemaal näed?Neil ju sama jumal mis meil:Numi Toorum,elusäde kõiges elavas,alluvad ka sarnanevad.Ei tea mida Venelased enne uskusid?
Tagasi üles
toorum
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Veeb 09, 2009 1:10 pm    Teema: Vasta viitega

Misasjad on tsurkad?Soomeugri põlismaalased? Vähemalt nii kutsuvad tiblad neid minu teada,tsukse,eestlasi üldse neid rahvaid keda riisuvad...
Tagasi üles
toorum
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Veeb 09, 2009 1:12 pm    Teema: Vasta viitega

http://maavald.ee/uudised.html?rubriik=89&id=3001&op=lugu
Tagasi üles
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Esm Veeb 09, 2009 1:19 pm    Teema: Vasta viitega

humorismihaldjas kirjutas:

nokukadedas tokronautikas nii peabki olema ja et ka naine kui selline, enne mehe mõtte võtmist, on mõttekas, see peab olema hoolega saladuses hoitud. saladust aitab pidada nt proge, et naine, kes mehelt mõtet ei võta, võtab selle ühiskonnast
mehe mõte jah, tekib, areneb, võtab kuju - on püramiid
naine võtab otse, on karikana mõttekas, aga mehe mõistus ei võta seda - seega tembeldab mõttetuks
ja liivakellast ma ei räägigi, krt, see inf peaks tasuline olema Twisted Evil


Ise oled püramiid, parem ära räägi liivakellast jah Laughing
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Veeb 09, 2009 1:23 pm    Teema: Vasta viitega

tokronaut nt on pisimüürlane
Tagasi üles
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Veeb 09, 2009 1:25 pm    Teema: Vasta viitega

Norn kirjutas:
humorismihaldjas kirjutas:

nokukadedas tokronautikas nii peabki olema ja et ka naine kui selline, enne mehe mõtte võtmist, on mõttekas, see peab olema hoolega saladuses hoitud. saladust aitab pidada nt proge, et naine, kes mehelt mõtet ei võta, võtab selle ühiskonnast
mehe mõte jah, tekib, areneb, võtab kuju - on püramiid
naine võtab otse, on karikana mõttekas, aga mehe mõistus ei võta seda - seega tembeldab mõttetuks
ja liivakellast ma ei räägigi, krt, see inf peaks tasuline olema Twisted Evil


Ise oled püramiid, parem ära räägi liivakellast jah Laughing


vot just ei ole - kui naine hakkab püramiidiks, siis saab tast miskit noole sarnast paremal juhul, aga halvemal istub pähe mehe omale oma mütsikesega - seda te kõik nutate siin, aga ise pöörate naised kummuli ja ootate neilt mehemoodi mõttekust Evil or Very Mad
Tagasi üles
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Veeb 09, 2009 1:27 pm    Teema: Vasta viitega

viplala kirjutas:
humorismihaldjas kirjutas:
Norn kirjutas:
Elleth kirjutas:
mida ma siin koguaegh räägin - naised on mõtetud.


Idea Wink

mina saan sellest "mõtetust naisest" aru nii ,et naine saab (võtab) mõtte mehelt, kui ta võtab selle ühiskonnast, siis on ta mõttetu koll - senikaua on ta aga lihtsalt mõtetu. Mehed peavad aga endas mõtte ise leidma ehk püstitama, mis siis naist (naisi) viljastab. Mehe mõte aga on arenev, alguses näiteks abstraktne vabaduse idee võtab aja jooksul selgemad vormid jne.


nokukadedas tokronautikas nii peabki olema ja et ka naine kui selline, enne mehe mõtte võtmist, on mõttekas, see peab olema hoolega saladuses hoitud. saladust aitab pidada nt proge, et naine, kes mehelt mõtet ei võta, võtab selle ühiskonnast
mehe mõte jah, tekib, areneb, võtab kuju - on püramiid
naine võtab otse, on karikana mõttekas, aga mehe mõistus ei võta seda - seega tembeldab mõttetuks

ja liivakellast ma ei räägigi, krt, see inf peaks tasuline olema Twisted Evil

lucinia armastab sind palavalt


sa ka käivitad endas keerist ve Laughing jessas, kas mehed ka saavad Shocked
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, ... 18, 19, 20  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 20

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group