Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

nõiateenused
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Reklaam
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Went
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 25 Sept 2004
Postitusi: 542

PostitusPostitatud: Reede Veeb 06, 2009 4:17 pm    Teema: Vasta viitega

kurdavad siin ju, et meedia süüdi ja valetab ja onu Tokroda nüüd tööst ilma ja...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Venezia
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Veeb 06, 2009 4:22 pm    Teema: Vasta viitega

see on kuulsuse tulem seekord.
kuulsus on teine asi. selle üle pole kurtmist kuulda olnud.
Tagasi üles
Andromeeda
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 2 Jan 2006
Postitusi: 1397

PostitusPostitatud: Reede Veeb 06, 2009 4:50 pm    Teema: Vasta viitega

see on pigem teatud isikute omaenese lolluse tulem, milles aga pidevalt tuleb igaks juhuks kujutletavat vastast süüdistada, sest "eksimatud" vähemalt teoorias ei saa vigu teha.

rumalatele inimesele tõesti kangesti meeldib kuulus olla, nagu kapoti-misiganestanimi oligi eeskujul vms. ja ükski neist hetketähtedest ei kurda oma kuulsushetke puhul muud, kui selle tähelennu lühidust.

eriti tore on loll olemisega kuulus olles, sellega uhkustada. see on lollus "suunaga tulevikku".
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Veeb 06, 2009 5:01 pm    Teema: Vasta viitega

Teate, ma nägin täna nii hästi tuunitud naist, et kõik mured kadusid.
Ma olen kanal 2 armastama hakanud.

Ãœht nad oskavad. Naise oskavad nad ilusaks teha.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Reede Veeb 06, 2009 5:34 pm    Teema: Vasta viitega

Luscinia, sa oled v... lakkuja.
Selle tegevusega on järgmine lugu: näiteks mina võin, a kui mõni tädi seda avalikult teeb, siis on vastik pilt. See on ka põhjus, miks sa curiosat oma kleepumisega ebameeldivamaks muudad.

Ei ole võrdsust siin maamuna peal.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Veeb 06, 2009 5:38 pm    Teema: Vasta viitega

millal ma ebameeldiv olnd olen Evil or Very Mad
Tagasi üles
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Reede Veeb 06, 2009 5:41 pm    Teema: Vasta viitega

FinalFantasy kirjutas:

Ja muide, Luscinia, sinu mull on jamaa, sest kui sina kohale ilmud, muutub ka Curiosa ebameeldivaks, kui sina eemal oled, siis meeldivaks. Kahjuks on see nii.

ma arvan üsna sama moodi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Veeb 06, 2009 5:42 pm    Teema: Vasta viitega

ah, roni mullist välja Wink

st. bygones
Tagasi üles
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Reede Veeb 06, 2009 5:55 pm    Teema: Vasta viitega

nonäe - sa arened mullieksperdina silmnähtavalt
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Veeb 06, 2009 6:01 pm    Teema: Vasta viitega

eks ta ole Rolling Eyes

a kolle ikka veel ei usu Twisted Evil
Tagasi üles
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Veeb 06, 2009 6:03 pm    Teema: Vasta viitega

kusjuures, mus hakkab vaikselt küpsema teooria, et on olemas ka miinusmull Shocked
Tagasi üles
Elleth
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2006
Postitusi: 1371
Asukoht: kaisus

PostitusPostitatud: Laup Veeb 07, 2009 4:36 am    Teema: Vasta viitega

Ma mõtlesin ka vahelduseks nõiateenust pakkuda.
Ennustamine 100.- kord ja ennustamine vidinatega(kaardid, ruunid ...) 200.- krooni kord.
Kuna tulevik on muutlik siis saan ennustada seda mida hetkeseisul näen, 100% kindlustust ei anna ühegi ennustuse peale.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Veeb 07, 2009 10:43 am    Teema: Vasta viitega

SIIN PÜSIKLIENDIKS LIITUJALE VEEBRUARI LÕPUNI KOLM PIKKA MAAGILIST PAID VAID SAIAPÄTSI EEST
KIIRUSTAGE!
Tagasi üles
Master
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 22 Apr 2006
Postitusi: 256
Asukoht: Teekonna keskel

PostitusPostitatud: Laup Veeb 07, 2009 11:39 am    Teema: Vasta viitega

Curiosa kirjutas:
SIIN PÜSIKLIENDIKS LIITUJALE VEEBRUARI LÕPUNI KOLM PIKKA MAAGILIST PAID VAID SAIAPÄTSI EEST
KIIRUSTAGE!


Mis maksab saiapäts?? Miks varjad saia hinda?? Ei tunne tarbijakaitse seadust v??
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Veeb 07, 2009 11:49 am    Teema: Vasta viitega

no kui suudad lahti seletada, kuidas see seadus tarbijat kaitseb, võin asja üle vaadata a seni vaatan mööda - naturaalmajanduse suunas Wink
Tagasi üles
tuuletooja
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 22 Juul 2007
Postitusi: 387

PostitusPostitatud: Püh Veeb 08, 2009 6:01 pm    Teema: Vasta viitega

kuna mulle tundub et inimestele jääb ebaselgeks mida ma täpsemalt pakun siis tutvustan asja lähemalt.

seletan eraviisliselt lahti paganlike teooriaid - on olemas erinevad reaalsused kus inimene eksisteerib- seletan lahti seda osa mis teooriast segaseks jäeb. keskond ja indiviid- kõikvõimalikud nendevahelised erinevad mõjud. vaimne maailmapilt elukeskonnast. näiteks on olemas tundemaailm, se maailm on igalühel indviduaalne. seletan teile kuidas oma empaatiavõimet arendada.

remondin teisikuid ja taastan ühendusi inimese tervikolemusega- inimene koosneb paljudest erinevatest osadest, läbi shamanistliku maailmapildi võib neid näha tema teisikutena. kui mõni inimese osa on katki (või tapetud) siis taastan neid: näiteks kadunud oskused ja kaotatud mälestused, hingetraumad ning teised probleemid. tervendan inimese neid osasid mille kaudu suhtleb ta teiste inimestega, mille kaudu te teisi mõistab.

nõustamisteenus - probleemid igapäevaelus, raskused tööl/koolis inimsuhetes. näiteks kõik mis on seotud teie tahetega. seletan mis vahet on teie ja võõrtahetel.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
oss
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Veeb 08, 2009 6:14 pm    Teema: Vasta viitega

sama mõtetut mulli saab siit tasuta
http://www.ifate.com/
Tagasi üles
Went
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 25 Sept 2004
Postitusi: 542

PostitusPostitatud: Püh Veeb 08, 2009 6:47 pm    Teema: Vasta viitega

tuuletooja kirjutas:
kuna mulle tundub et inimestele jääb ebaselgeks mida ma täpsemalt pakun siis tutvustan asja lähemalt.

seletan eraviisliselt lahti paganlike teooriaid - on olemas erinevad reaalsused kus inimene eksisteerib- seletan lahti seda osa mis teooriast segaseks jäeb. keskond ja indiviid- kõikvõimalikud nendevahelised erinevad mõjud. vaimne maailmapilt elukeskonnast. näiteks on olemas tundemaailm, se maailm on igalühel indviduaalne. seletan teile kuidas oma empaatiavõimet arendada.

remondin teisikuid ja taastan ühendusi inimese tervikolemusega- inimene koosneb paljudest erinevatest osadest, läbi shamanistliku maailmapildi võib neid näha tema teisikutena. kui mõni inimese osa on katki (või tapetud) siis taastan neid: näiteks kadunud oskused ja kaotatud mälestused, hingetraumad ning teised probleemid. tervendan inimese neid osasid mille kaudu suhtleb ta teiste inimestega, mille kaudu te teisi mõistab.

nõustamisteenus - probleemid igapäevaelus, raskused tööl/koolis inimsuhetes. näiteks kõik mis on seotud teie tahetega. seletan mis vahet on teie ja võõrtahetel.


TÕLGE: ajupesu, mille eest sa maksad peale. tulemusena vihkad oma sugulasi, lähedasi ja saad kaasa mõned paranoiad, kuidas kõik tahavad sinu erakordseid võimeid hävitada ning on sinu peale kadedad. kuna sa oled vaimustuses sellest, et keegi arvab sinul võimed olema, siis oled kuni illusiooni kustumiseni selle illusiooni toitja ori Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Veeb 08, 2009 6:57 pm    Teema: Vasta viitega

Went kirjutas:
tuuletooja kirjutas:
kuna mulle tundub et inimestele jääb ebaselgeks mida ma täpsemalt pakun siis tutvustan asja lähemalt.

seletan eraviisliselt lahti paganlike teooriaid - on olemas erinevad reaalsused kus inimene eksisteerib- seletan lahti seda osa mis teooriast segaseks jäeb. keskond ja indiviid- kõikvõimalikud nendevahelised erinevad mõjud. vaimne maailmapilt elukeskonnast. näiteks on olemas tundemaailm, se maailm on igalühel indviduaalne. seletan teile kuidas oma empaatiavõimet arendada.

remondin teisikuid ja taastan ühendusi inimese tervikolemusega- inimene koosneb paljudest erinevatest osadest, läbi shamanistliku maailmapildi võib neid näha tema teisikutena. kui mõni inimese osa on katki (või tapetud) siis taastan neid: näiteks kadunud oskused ja kaotatud mälestused, hingetraumad ning teised probleemid. tervendan inimese neid osasid mille kaudu suhtleb ta teiste inimestega, mille kaudu te teisi mõistab.

nõustamisteenus - probleemid igapäevaelus, raskused tööl/koolis inimsuhetes. näiteks kõik mis on seotud teie tahetega. seletan mis vahet on teie ja võõrtahetel.


TÕLGE: ajupesu, mille eest sa maksad peale. tulemusena vihkad oma sugulasi, lähedasi ja saad kaasa mõned paranoiad, kuidas kõik tahavad sinu erakordseid võimeid hävitada ning on sinu peale kadedad. kuna sa oled vaimustuses sellest, et keegi arvab sinul võimed olema, siis oled kuni illusiooni kustumiseni selle illusiooni toitja ori Laughing


peaasjalikult saad edaspidi elada kindlas veendumuses, et oled väga rikkis ja üksi abitu
Tagasi üles
Went
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 25 Sept 2004
Postitusi: 542

PostitusPostitatud: Püh Veeb 08, 2009 7:06 pm    Teema: Vasta viitega

Curiosa kirjutas:
peaasjalikult saad edaspidi elada kindlas veendumuses, et oled väga rikkis ja üksi abitu


vastupidi ikka - oled väga võimekas aga mingid sitikad on su võimed varastanud ja su kordategemiseks läheb vaja koguaeg abi, sest võimete tagasipanemise järel ründavad need sitikad uuesti Razz ja kõik kes seavad kahtluse alla sinu äsjaavastatud võimed on loomulikult need sitikad Razz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Reklaam Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine
Lehekülg 6, lehekülgi kokku 9

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group