Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nÔmme raadios.

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Minu Kunst

Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Looming
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
naine
Kollane pÀike
Kollane pÀike

PostitusPostitatud: Reede Jan 30, 2009 1:01 pm    Teema: Minu Kunst Vasta viitega

Kasutan akrĂŒĂŒli ja see mu esimene pilt mis Eestis valmis tegin. Tuleb sari Eesti loomadest pĂ€ikeseloojangu ajal. Sarja tuleb u 7-8 pilti. Ühe pildi tegemise hind on umbes 200 krooni. MĂŒĂŒgi hinda ei oska veel öelda.

Tulevikus tahan scanida pildid arvutisse. Kus tallinnas saab kasutada suuri scanneried, et ei peaks lÔuendit raamilt maha kiskuma ?

http://album.ee/missukrissu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
KreepReedu
Valge pÀike
Valge pÀike

PostitusPostitatud: Reede Jan 30, 2009 7:55 pm    Teema: Vasta viitega

VĂ€ga armas maal on. Smile

Neid suuri skÀnnereid on ehitusfirmades vÔi mujal, kus suurte joonistega jamamist on.

Kuigi tegelikult saab ysna seeditavaid fotoylesvÔtteid ka teha, kui veidi jamada viitsid. Et piisavalt korraliku nurga alt valgust (mitte vÀlguga kindlasti, naturaalne pÀikesevalgus on vast kÔige etem, vÔi selline pilves ilma hajusvalgus, et peegeldusega jamamist vÀhem) ja digiseebil veidi zoomida (veidi, et lainurk servi kÔveraks ei tÔmbaks). Tihtipeale leiab menyyst ka mingi vÔimaluse pildi resolutsiooni suurendamiseks. PÀrast vÔib vajadusel vÀrve arvutis korrigeerida ja voila! Tuleb vast isegi lihtsam vÀlja kui see skÀnneri tagaajamine. NÀiteks see maal (maali enda yle ma eriti uhkust ei tunne) on just nÔnda fotokaga arvutisse vÔetud ja minu meelest ei saa kyll kvaliteedi yle viriseda.
Tagasi üles
naine
Kollane pÀike
Kollane pÀike

PostitusPostitatud: Laup Jan 31, 2009 2:51 am    Teema: Vasta viitega

kui ma lĂ€bi neti tahan ka mĂŒĂŒa, on vaja kindlasti scannida,, mul netis ligi 100 pilti ĂŒleval, aga scanne on u 20 tehtud ja vĂ”rrelda ei anna... fotod moonutavad alati...
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Looming Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

© 2001, 2005 phpBB Group