Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Maailmalõpp..jälle.

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Unenäod
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Mutitädi
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 8 Okt 2009
Postitusi: 98
Asukoht: põandapraos

PostitusPostitatud: Nelj Okt 15, 2009 1:19 pm    Teema: Maailmalõpp..jälle. Vasta viitega

Väikesed sõjalood. (nähtud oktoobris)

Uni nr.1: Seisan koos emaga keset autoteed. Vaatan kaugel käis aatom pommi plahvatus. Seisan ja hoian emal ümbert kinni, teades et kohe saabub lööklainje ja tapab meid. Ise mõtlen, et nii hea on surra olles vöähemalt koos oma emaga, mitte üksi. Ja lööklaine tulebki, näeb välja imelik, nagu tsunami, mis tehtud laavast. Millegipärast jooksen autoteelt ära koos emaga ja laine möödub minust vigastamata meid mõlemat.

Uni nr.2: Olen puhkusel iisraelis. Tuleb minu juurde mingi tüüp ja küsib kas pooldan hindusid või moslemeid. Ütlen, et kumbagi ei poolda, mul on nendest kama. Tema kiidab ja ütleb, et siis pole mul midagi karta. Teatab mulle, et pean lahkuma vara hommikul, sest hakkab sõda. Jooksen hotelli ja ütlen emale ja isale, et peame kohe lahkuma. Äkki oleme minu Tartu korteris. Vaatan aknast välja ja näen lennukeid taevas.. undab see õhurünnaku sireen. Näen kuidas üks maja saab pommiga pihta.. siis saab meie maja kah pihta.. ja seisan koos emaga köögis, hoian teda..

Uni nr.3: Just lõppes sõda. Igal pool on rusud, vaevalt näen inimesi. Mul on seljas mingid vanad püksid, mis pole üldse minu omad. Minuga on kaasas ema, õde ja õetütar. Kõnnime tänaval, rusude vahel ringi ja otsime süüa. Ja siis ma näen keset ühte maja, kasvab õunapuu. Üleni täis kuldseid õunu. Ma ise mõtlen, et issand kui hea , et nüüd me saame süüa. Aga kui ma puu juurde jõuan olen äkki õleni alasti ja ärkan üles.
_________________
Elu on sugulisel teel leviv haigus, mis lõpeb alati surmaga.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Naima
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 2278
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Okt 15, 2009 3:45 pm    Teema: Re: Maailmalõpp..jälle. Vasta viitega

....

Viimati muutis seda Naima (Püh Jan 24, 2010 6:19 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Mutitädi
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 8 Okt 2009
Postitusi: 98
Asukoht: põandapraos

PostitusPostitatud: Nelj Okt 15, 2009 4:07 pm    Teema: Vasta viitega

Mul iga öö nagu täielik kino.. Nii 3-4 und öö jooksul.. jah huvitav.. vahest hirmutav, kuid alati oodatud.
_________________
Elu on sugulisel teel leviv haigus, mis lõpeb alati surmaga.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Unenäod Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group