Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Sisalikud ja imelikud tegelased unes....mis te arvate?

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Unenäod
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
eiolegimidagi



Liitunud: 23 Nov 2008
Postitusi: 3

PostitusPostitatud: Püh Nov 23, 2008 11:44 am    Teema: Sisalikud ja imelikud tegelased unes....mis te arvate? Vasta viitega

Tere,

olen siin täiesti uus ja viimasel ajal olen hakanud otsima vastuseid oma elavale unemaailmale, mis mul juba lapsest saati on olnud - aga vastuste otsimise ajendas hiljutine unenägu, mida ma küll luupainajaks ei nimetaks aga ma sisemuses tundsin,et midagi on väga valesti ja sellest ma tahangi nüüd teile rääkida.
Nimelt ma üleüldiselt näen sagedasi õudusunenägusid ja tihti ma magan öösel sellist pealiskaudset und, et ma kontrollin oma unenägusid ja unenägude kulgu ja üldiselt mul on lõbus aga antud unenäo puhul siis mingist hetkest ma teadvuses tean, et ma magan aga ma kaotan kontrolli oma unenäo käigu üle ja minu ümber ilmuvad igasugused sisalikud, kes küll mulle midagi ei tee aga miski mu sees hoiatab mind,et midagi on valesti, ma mäletan,et öösel ärkasin veel mitu korda üles, kuid miski kiskus mu tagasi ja siis sisalikega koos hakkab mind jälitama mu erinevates unenäo stsenaariumites kaks kummalist meest, kes tunduvad kommunikeeruvat sisalikega - selle koha peal hakkan tundma ängistust ja hirmu ja kaotan kontrolli oma unenäo üle täiesti - need mehed ei ähvarda mind millegagi, nad isegi ei räägi aga neis on selline läbitungiv pilk ja kuidagi nad suunavad mind nendega ühte tuppa tulema ja siis nad kommunikeeruvad minuga aga ei räägi ja ütlevad,et ühine meiega ja sa saad kõik, mis sa oma elus tahad ja kõik su vajadused ja tulevik ja sinu poja tulevik saab olema õnnelik ja igas mõttes rahuldustpakkuv .Neil on potis mingisugune toores liha, mida nad segavad ja mina küsin neilt, et mis ma pean tegema ja nad vaatavad liha peale ja pakuvad mulle seda süüa ja ma tunnen kuidas nad ütlevad mulle, et söö ja tule meiega - aga mul on hirm ja ma tunnen sellist ängistust, et miski nagu lükkaks mind tagant ja et ma pole vabatahtlikult nende meeste juures ja ei kontrolli ennast ja ei saa ka üles ärgata, sest nad füüsiliselt/vaimselt hoiavad mind kinni. Ma küsin, et mis liha see on ja nad ei vasta ja mul on selline halb tunne - tahaks nutta aga ei saa - ja ma küsin kas inimese liha ja nad noogutavad. Siis ma juba tunnen kuidas ma hakkan higistama ja palun läbi une oma mehel ennast kõvasti kaissu võtta sest ma kardan aga ma ei saa üles ärgata ja ma tahan nende meeste juurest ära - igatahes ma keeldun väga kategooriliselt ja satun unenäos täiesti paanikasse, need mehed kaovad tahaplaanile kuid jätkavad mu jälgimist ja siis ma lõpuks ajan ennast jõuga üles ja see on millalgi hommikupoole ööd ning täielik nututunne on ja selline tunne,et midagi väga halba juhtub varsti või midagi on väga valesti - ja terve päeva oli selline tunne - ma nutsin veel päeva jooksul mitu korda, sest mul oli tugev ärevus sees pluss siis ma olin rampväsinud kuigi olin terve öö n.ö maganud ja ma jäin millalgi lõuna ajal magama ja magasin õhtuni välja - aga kehas oli tunne nagu igasugune energia on kadunud. Oehh igatahes see oli nüüd pikk pikk seletus ja ma vabandan aga need tunded ja see unenägu ja selle detailsus ja kõik selle juures lihtsalt ei lähe meelest ja see ehmatas mind.

Üldse olen ma hästi palju raskeid unenägusid näinud oma elu jooksul, valdavalt verised ja ohtlikud - zombid, zombi jänesed, pluss siis mul on kalduvus öösiti rääkida, karjuda, seletada, isegi kõndida ja igasuguseid selliseid asju teha lapsest peale aga nüüd viimastel aastatel on need sellised äärmiselt häirivad intsidendid - vahepeal ma isegi ei taha magama jääda, sest tunnen, et unenägu on väsitavam kui ülevalolek.Mu mees on minuga öösel rääkinud kui ma unes räägin ja ma olen talle igasuguseid asju rääkinud kui ta mu käest küsinud - natuke nagu hüpnoosiseisund vms.

Igatahes vabandust veelkord, et selline pikk pikk jutt aga ehk on kellelgi targemal midagi kommenteerida või mulle soovitada?

tänud
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
maximus
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Nov 2007
Postitusi: 1048
Asukoht: L-Virumaa

PostitusPostitatud: Püh Nov 23, 2008 12:16 pm    Teema: Vasta viitega

Näen ka unes igasuguseid asju ja paljud asjad ei kannata trükimusta. Smile
_________________
Kuhu tõttad, Trilma?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Roosi
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 11 Juul 2008
Postitusi: 389
Asukoht: maa

PostitusPostitatud: Püh Nov 23, 2008 5:23 pm    Teema: Vasta viitega

Esimene mõte, et mingid olendid kas siis tulnukad või anorgaanilised olendid. Neist viimastest tean vähe rääkida. Aga tulnukatest olen kuulnud ühelt inimeselt, päris huvitavat juttu tean, et neid on nii heade kavatsustega kui ka halbadega. Isiklikult olen ufo laevu näinud nooremana.
_________________
Palju armastust!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
eiolegimidagi



Liitunud: 23 Nov 2008
Postitusi: 3

PostitusPostitatud: Püh Nov 23, 2008 8:42 pm    Teema: Vasta viitega

Roosi kirjutas:
Esimene mõte, et mingid olendid kas siis tulnukad või anorgaanilised olendid. Neist viimastest tean vähe rääkida. Aga tulnukatest olen kuulnud ühelt inimeselt, päris huvitavat juttu tean, et neid on nii heade kavatsustega kui ka halbadega. Isiklikult olen ufo laevu näinud nooremana.


Tulnukad siis mismõttes....mingid reptiloidid? Ma olen ainult neist lugenud nüüd hiljuti kui otsisin unenäo seletuses sisalike kohta. Kas sa äkki tead midagi, mis võiks mulle kasulik olla - pean silmas huvitavat juttu? Mees mul soovitab minna kuskile arsti juurde oma uenägudega - ma pole kindel kas see annab mulle mingisugust adekvaatset tulemust - topitakse unerohtu näppu ja kõik....Mu reaktsioonid öösiti ja väsimus ja ärevus hommikuti on vahepeal talumatud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Püh Nov 23, 2008 10:30 pm    Teema: Vasta viitega

Noh, kui heaks arvad, võid psühhiaatriarohtusid proovida, kuid ole valmis väga rõvedateks kõrvaltoimeteks. Need rohud võivad su nii zombiks muuta, et su mees ka sind ära ei tunne. Ise olen selle omal nahal ära kogenud, kusjuures mul oodatud positiivne toime praktiliselt puudus.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
eiolegimidagi



Liitunud: 23 Nov 2008
Postitusi: 3

PostitusPostitatud: Püh Nov 23, 2008 11:39 pm    Teema: Vasta viitega

hall kass kirjutas:
Noh, kui heaks arvad, võid psühhiaatriarohtusid proovida, kuid ole valmis väga rõvedateks kõrvaltoimeteks. Need rohud võivad su nii zombiks muuta, et su mees ka sind ära ei tunne. Ise olen selle omal nahal ära kogenud, kusjuures mul oodatud positiivne toime praktiliselt puudus.


jaa proovisin ka neid, pidasin maksimaalselt kuu aega vastu ja siis omal käel lõpetasin võtmise ära....


ma olen terve elu lähtunud oma sisetunnetest ja siiamaani pole need kunagi mind alt vedanud ehk siis ei jookse iga asja pärats kohe arsti vastuvõtule vaid kuulan oma keha ja meeli- ei tarvita naljalt ka muid niiöelda ravimitööstuse poolt produtseeritud tooteid.... kuid antud unenäo puhul mul oli üle aegade halb sisetunne kusjuures teatav rahutus on siimaani mu küljes - äkki oleks ma pidnaud oma unenäos selle liha ära sööma siis oleks saanud rahu ...ma hetkel ei suuda isegi seda sümboolikat enda jaoks lahti seletada - mind kisti sellesse unenäkku jõuga ja vastutahtmist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Püh Nov 23, 2008 11:56 pm    Teema: Vasta viitega

lihtsalt teised tasandid lähevad lahti unes (selgituseks: siin on palju neid, kellel need on lahti ka ärkvel olles).
kuna sa midagi ei taipa, siis on hirmutav.
tegelt on sagedustevaheline liikumisvõime täiesti normaalne (kuigi sellest proovitakse "terveks ravida" - hea, et lauljaid nende häälest ei proovita "terveks ravida").
põhiasi tee endale selgeks raktobleeri must seadus - tao pähe või monteeri sisse või mis iganes - nii, et sa ÜLDSE EI kahtle järgnevas (ka alateadvusse ja muudele tasanditele) :
IGAÜKS ON OMA TERRITOORIUMIL KÕIGE KÕVEM.
st, kui sa ei kahtle, võid nad panna roomama või hoopis välja saata või maha tappa.
haletseda pole vaja.
veel, sa võid erinevatel tasanditel ISE paista täiesti erinev - erinev vanus, juuksevärv, isegi sugu.
see sõltub tasandist.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Roosi
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 11 Juul 2008
Postitusi: 389
Asukoht: maa

PostitusPostitatud: Esm Nov 24, 2008 1:01 am    Teema: Vasta viitega

eiolegimidagi kirjutas:
Roosi kirjutas:
Esimene mõte, et mingid olendid kas siis tulnukad või anorgaanilised olendid. Neist viimastest tean vähe rääkida. Aga tulnukatest olen kuulnud ühelt inimeselt, päris huvitavat juttu tean, et neid on nii heade kavatsustega kui ka halbadega. Isiklikult olen ufo laevu näinud nooremana.


Tulnukad siis mismõttes....mingid reptiloidid? Ma olen ainult neist lugenud nüüd hiljuti kui otsisin unenäo seletuses sisalike kohta. Kas sa äkki tead midagi, mis võiks mulle kasulik olla - pean silmas huvitavat juttu? Mees mul soovitab minna kuskile arsti juurde oma uenägudega - ma pole kindel kas see annab mulle mingisugust adekvaatset tulemust - topitakse unerohtu näppu ja kõik....Mu reaktsioonid öösiti ja väsimus ja ärevus hommikuti on vahepeal talumatud.



Ma pakun, et siis rohkem nagu mingid vaimolendid. Aga sulle ainuke soovitus proovi lihtsalt oma hirmust kuidagi lahti saada ja kui su sisetunne ütleb, et sa ei tohi seda liha jms sitta sisse süüa, siis ära tee seda. Need toredad olendid võivad sulle ükskõik mida tõe pähe määrida, sa pead ise tugev olema. Ma olen igas sitas ulpinud aga kes mind sellest ikka välja lõppkokkuvõttes tirib kui mitte sina ise. Ja neid anti-deprekaid olen minagi mingi kaks kuud proovinud mõtetu pask mis teeb su zombiks, nii, et sa ei taha ei jõua ega viitsigi enam millegiga tegeleda. Muidugi leidub inimesi kellele on neid vaja ja ka sobib aga see on väga individuaalne.
_________________
Palju armastust!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
naine
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Teis Nov 25, 2008 12:19 pm    Teema: Vasta viitega

Mul on olnud t6siseid probeeme unen2gudega alates pubekaeast, aga alles m6ni aasta tagasi sain nipi k2tte.

Kui l2hen voodisse, siis m6tlen oma k6ige jubedamatele unen2gudele, kuni tekib pool uni-2rkvel seisak, kui olen juba unen2os, aga ikka kontrollin seisu. Siis hakkan nende olenditega madistama, algul oli kole-kole-kole ajasin nad veel tigedamaks, hetkel aga v2ga harva juhtub, kui nad mind hirmutavad.

Arvan, et m6ned on mingid anorgaanilised kes minu sisemistes maailmades kolavad - elavad vms. Olen oma teispoolsuse teisikuid n2inud, ja oma maailmu, k6ige hullemad unen2od mis veel annab v2lja m6elda. Aga ma naudin nyyd igat oma unen2gu, mida hirmsam, seda lahedam ! See t2hendab, ma ei kaota enam pead ja ei paanitse vaid hakkan tegutsema, see t2hendab, kui ma satun unen2gemises enda maailmadesse, saan ma informatsiooni. Igat sorti, oleneb kuhu edasi liigun, keda kohtan, kes l2bi astub s6numiga.

Hirm tuleb teadmatusest, sellest, et sa ei tea mida nad tahavad. V2ga sarnased teemad minule. Ma kysisin ja anusin ja k2isin j2rgi neil, aga nad ei r22kinud minuga v6i siis lohistati mind v2gisi yhest ruumist teise ja ma pidin neid vahtima (raske on seda hirmu unustada) - esimeses unen2os ma lausa pakkusin ennast neile, teises aga pandi mind alluma. Nyyd on nii, nad k2ivad mulle j2rgi ja seletavad, mida mina kuulda tahan v6i k2in ma ise yhest ruumist teise ja kutsun neid kuhu vaja.

Esimese unen2os kujustasid nad mulle yhe mehe, kes on mulle k6ige rohkem elus korda l2inud (nyyd t2hendab ta mulle palju rohkemat, aga mitte isikut vaid minu enda puuduvaid osasid), ja teises unen2os kehastusid nad ennast minu surnud vanaisaks v6i olenditeks lihtsalt, ei varjanud oma olemust.

Nad proovivad sinuga m2ngida, sa pead aga looma selles m2ngus oma reeglid.

Jah, 2ra unusta kunagi

IGAÜKS ON OMA TERRITOORIUMIL KÕIGE KÕVEM

ja kavalam, ja targem ja kiirem ja mis peamine - boss !

Yldiselt t2hendavad sellised unen2od palju ja vaid sina saad l6puks neid endale t6lgendada. Igasugused ravimid viivad sind sinu enda MINAST vaid kaugemale.. 2ra sinna mylkasse astu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Unenäod Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group