Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Millest koosneb unenägu?

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Unenäod
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
haaknael
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 23 Märts 2006
Postitusi: 14
Asukoht: Maardu

PostitusPostitatud: Teis Nov 04, 2008 3:13 pm    Teema: Millest koosneb unenägu? Vasta viitega

Nooremana arvasin et kõik mis on minu unenägudes kuulub vaid mulle kuid praegu sean selle väheke kahtluse alla.
Oli üks unenägu kus ma ühel hetkel sattusin kuskile peole kus olid noored inimesed (u.21 aastased ise väheke vanem). Tundsin end väheke ebamugavalt kuna mul olid seljas räbalad riided ja ise mõtlesin et mida kuradit ma nüüd siin teen. Ja järgmine hetk oli minu juures üks tüdruk kes ütles mulle "Anna mulle andeks, et ma ei öelnud sulle mis siin täna toimub." peale seda ärkasin üles. Kummaline oli selle asja juures see, et see tüdruk nagu tundis mind kuid mina teda küll ei teadnud. Mul tekkis küsimus, et millest koosnevad unenäo tegelased (kaasa arvatud mina ise kui ma olen unes). Arvan et keha mida unes tajun ei saa ju ometigi olla füüsiline-orgaaniline Smile. Kas on võimalik et keegi teine nägi samal ajal sama und? Endal on tunne nagu unenägu oleks ikkagi teine reaalsus. Kahtlen ka selles:). Siin foorumis olen lugenud, et unenägudes me näeme oma teisikute tegemisi. Kui tugev on meil side nende teisikutega? Kas ärkvel olles on ka võimalik teadlik olla nende tegemistest või saame nende tegudest alles siis teada kui magame? Kui me uinume siis kes juhib unes tegevust kas mina või siis minu teisik?
Loodan et sai arusaadav:) Võib olla oskab keegi suunata juba olemas olevale sarnasele teemale.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Teis Nov 04, 2008 3:21 pm    Teema: Vasta viitega

Endale kuulub unenägu ainult sel juhul kui oled endale loonud mingi piiratud ruumi (juhtruum) ja kuulutad selle enda fantaasiamaailmaks. Kõik keda sinna kutsud , peavad alluma sinu fantaasiamaailma reeglitele. Kui ei allu, siis lähevad süsteemide toiduks. Ilma maagiata ei saa üldse enda maailma luua. Siis peab eriti tugev maag olema, kui sa saad öelda, et kõik kuulub unenäos sulle. Enamasti kuulub unenägu süsteemidele ja süsteeme kaitsevad süsteemi agendid, tehnomaagid , tavaliselt liiguvad ringi mustade prillidega ja ülikondades.. Kui istud toas ja vaatad aknast välja, siis peale süsteemide pole seal midagi. Ja kohe kui oled loonud enda fantaasimaailma, siis süsteemikad tulevad seda uurima. Sest see on üldiselt väga haruldane kui keegi loob enda maailma. Enamasti elatakse kellegi omas. Tullakse ka vaatama kas sinna saab uusi elukohti tekitada nende jaoks kes on süsteemi hammasrataste vahele jäänd. Mõnikord testitakse ja püütakse seda fantaasimaailma mis loonud oled, hävitada, testitakse tugevust. Kui inimesel on juhtruum, siis ta on nõid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
haaknael
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 23 Märts 2006
Postitusi: 14
Asukoht: Maardu

PostitusPostitatud: Teis Nov 04, 2008 3:57 pm    Teema: Vasta viitega

Kas ma saan siis õieti aru et unenägudes ma liigun ringi erinevates süsteemides? Kui jah siis kas need süsteemid on ka oma vahel ühenduses (suhtlevad, põimuvad omavahel )? Kas neid süsteeme saab ka egregorideks nimetada?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Teis Nov 04, 2008 4:35 pm    Teema: Vasta viitega

Ma ei tea mis on egregor, aga need süsteemid loovad näitemänge ja oma fantaasiamaailmast vaadates näeb neid nagu telekast. Näitemängu eesmärk on imeda energiat. Kui neil õnnestub luua näitemäng mis imeb, siis nad on oma tahtmise saanud. Järsku näedki, et oled nende näitemängus.. Aga kui istud enda fantaasiamaailmas ja lood ise , siis nad on lihtsalt valvurid. Nii kui oma fantaasiamaailmast pea välja pistad, siis nad jälgivad kõike kuhu lähed , mis teed ja nillivad energiat, mida neil on vaja näitemängude käivitamiseks. Nende näitemängus saab olla ainult tavateadvuse tasandil. Enda fantaasiamaailmas saab olla ainult kõrgemal teadvusetasandil. Kui kukkuda tavateadvusetasandile, siis võtavad juhtimise üle süsteemid. Kõrgemal teadvusetasandil saab ise juhtida süsteeme, aga siis ise mängus osaleda ei saa. Näed nagu telekast mis toimub ja tavaliselt see lõpeb sellega, et neil õnnestub imeda süsteemi ja järsku näed et toimetad ja osaled mingis asjas.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
haaknael
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 23 Märts 2006
Postitusi: 14
Asukoht: Maardu

PostitusPostitatud: Teis Nov 04, 2008 5:28 pm    Teema: Vasta viitega

Veel üks unenägu.
Jällegi mingi peo sarnane üritus. Toimus mingi vestlus 3-4 inimest mina sealhulgas. Jutud räägitud hakati lahku minema. Kutsusin ühe poisi kõrvale öeldes et tahan rääkida temaga. Ta oli nõus. Küsisin talt et mis ta unenägudest arvab? Vastas et tema proovib unenägusid ärakasutada. Arvasin et ta ei saa aru et ta ongi ju unenäos ja ütlesin seda talle. Seepeale ta vaatas mind vähe juhmi näoga nagu ma oleksin poolearuline ja läks minema. Kahju kohe et see vestlus nii lõppes.
Kumb see siis sinu arust oli kas minu fantaasiamaailm või siis süsteemi näitemäng kus ma osalesin?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Teis Nov 04, 2008 6:18 pm    Teema: Vasta viitega

Süsteemi näitemäng. Süsteem püüdis lahti arutada unenäo mõistet. Süsteem püüab alati segaseid mõisteid defineerida ja analüüsida mõisteid erinevast aspektist. . Fantaasimaailm esineb ainult kõrgendatud teadvuse puhul, mitte tavateadvusseisundis ja ka mitte magades und nähes. Magades ja nähes und, ollakse süsteemide poolt juhitud, sest vähestel on võime juhtida unenägusid. Ja isegi kui arvavad et nad juhivad, siis tegelikult juhivad süsteemid ja süsteeme juhivad need kellel on juhtruumid ehk nõiad. . Fantaasiamaailm on ainult siis kui ollakse siin ja maja seina näiteks tekib uks, kust saab minna otse fantaasiamaailma. Kusjuures fantaasiamaailmast näeb kõike siinpoolset, aga siinpool olles teiste fantaasiamaailmu ei näe v.a enda oma , kui see on olemas, või kui nähakse teiste fantaasiamaailmu , siis peetakse seda lihtsalt mingiks esemeks. Nõiad näevad neid esemetena milles on mingi jõud ja suudavad siiski eraldada esemeid ja esemeid mis on tegelikult maskeerunud fantaasiamaailmad..... Süsteemid hoolitsevad ka selle eest et isikud näevad ainult enda fantaasiamaailmu, aga teiste oma ainult siis kui fantaasiamaailma omanik seda tahab. Süsteemid ei lase tekkida kahel ühesugusel fantaasimaailmal. Kui on kaks ühesugust, siis ühte neist püütakse muuta erinevaks. Sellel põhjusel inimesed oma fantaasiatest ei räägi, sest see toob paratamatult kaasa võitluse fantaasiamaailmade vahel süsteemikate juhtimisel. Eelistatakse istuda omas fantaasias ja mitte muutuda mõjukaks. Aga see ei ole alati võimalik.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
haaknael
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 23 Märts 2006
Postitusi: 14
Asukoht: Maardu

PostitusPostitatud: Reede Nov 07, 2008 6:16 am    Teema: Vasta viitega

Saan siis sellest nii aru, et süsteem lavastas näitemängu kellegile(publikule), et näha siis selle kellegi reaktsiooni, millest teha järeldusi. Olin siis selles unenäos süsteemi näitemängu osatäitja ja see kellega ma seal rääkisin oli reageerija. Kui ma nüüd väga puusse ei pannud siis mind huvitab,et kellele seda näitemängu esitatakse ehk siis kes kuuluvad publiku hulka?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Reede Nov 07, 2008 10:26 am    Teema: Vasta viitega

Näitemängu tehakse näitemängus osalejatele, aga näitemängu juhib peanäitejuht. Näitemäng on vajalik energiate liikuma panemiseks. Igaüks võib olla kellegi suhtes peanäitejuht, tingimusel , et ta peab näitlejaid hästi tundma. Kuid ta saab panna paika väga üldise näitelava. Süsteem on suurem peanäitejuht, mis sisaldab detaile. Süsteem näitemängujuhina võtab lähteandmed inimeselt , kes on peanäitejuht. Kordan, et inimene peanäitejuhina saab olla ainult inimesele , keda hästi tunneb. Aga süsteem saab panna paika detailid ja detaile on niipalju, et me ei suuda seda ettekujutada. Süsteem sisaldab ka määramatust, lõpmatust ehk teisisõnu arengut. On inimesi kes on süsteemist arusaanud ja nad näevad süsteemi läbi, süsteemi plaane. Süsteem peanäitejuhina ütleb inimsele , kes ta oli eelmises elus ja kes ta on tulevases elus ja kes ta praegu on. Tihti selgub , et üksteist hästi tundvad inimesed elavad kordamööda üksteise elu. Sellepärast nad üksteist tunnevadki. Mõni arvab, et siis on hingesugulus või teisikud. See on jama. See on lihtsalt sellepärast nii, et süsteem peanäitejuhina on nii korraldanud ja inimesed ise on selle põhjustanud. Näide: mõni laps elab järgmises elus oma isa elu ja isa elab järgmises elus lapse elu. Tavamõistusele on see vastuvõtmatu, aga süsteemi jaoks mitte. Kuna minu isa oli joodik, siis ma ei taha näiteks järgmises elus joodikuna sündida ja elada oma isa elu, kuigi isa elul polnud väga vigagi. Aga see muutub pikapeale tüütavaks. Et seda muuta, tuleb süsteem läbi näha ja ise muutuda. Kui ise muutud, siis süsteem muutub. Kui mul isa suri , siis süsteem uuris minult , et kuhu isa panna. Ma panin ta teisele poole maakera, Alaskale, Aleuudi saarestiku. Kuna talle meeldis meri ja kalalkäimine. Siis see on sobiv koht talle kehastuda. Ja siis see on ka garantii, et ma ei satu järgmises elus tema elu elama, sest ma olen ta paika pannud. Temal on selle eest sõnaõigus minu suhtes. Ja ma ei taha kuhu ta mind paigutab. Kõike me ise määrata ei saa. Ma mõtlen, et kui inimene on peanäitejuht ja süsteemi vahendaja, siis ta saab otsustada teiste inimeste saatuse üle. Nüüd ma vähemalt tean, et Aleuutide saarestikust ma pean eemale hoidma, kui ma ei taha järgmises elus sündida jälle oma isa lapsena. Sest kui isa on näiteks arenguvõimetu, siis ta jälle tingib olukorra kus ma kehastun tema lapsena. Aga nüüd ma olen süsteemile andnud lähteandmed ja saatnud ta Alaskale ja ise hoian sealt eemale.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Reede Nov 07, 2008 4:08 pm    Teema: Vasta viitega

haaknael kirjutas:
Kas ma saan siis õieti aru et unenägudes ma liigun ringi erinevates süsteemides? Kui jah siis kas need süsteemid on ka oma vahel ühenduses (suhtlevad, põimuvad omavahel )? Kas neid süsteeme saab ka egregorideks nimetada?


teoreetiliestlt kĂĽll.
vaata, egregor suht keerukust näitav mõiste.
sama asja lihtsam variant on visuaalmaailm.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
kason
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 6 Aug 2004
Postitusi: 206

PostitusPostitatud: Teis Nov 11, 2008 3:31 pm    Teema: Vasta viitega

Näitemängu tehakse näitemängus osalejatele, aga näitemängu juhib peanäitejuht

Kõik uned pole näitemäng, näteks võib unes kohtuda(peab olema eelnev
omavaheline kokkulepe) ja tegeleda millegiga, mis vaja(edastada mingi teade jne). Kontrollitud.

Wink
[/list][/code][/list][/quote]
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Teis Nov 11, 2008 8:36 pm    Teema: Vasta viitega

Edastan teave, et banaan on suur aga banaanikoor on veel suurem.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Nightknight
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 22 Apr 2006
Postitusi: 781

PostitusPostitatud: Laup Nov 22, 2008 4:05 pm    Teema: Vasta viitega

Enne magama minemist m6tled mis und tahad näha. See tulebki.
_________________
I love fairys.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Unenäod Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group