Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Kuidas leida 6iget meest ?
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Reede Okt 23, 2009 5:37 pm    Teema: Vasta viitega

vottn'a'et siis, ehe n'a'ide eneset'a'htsuse m'a'a'ravusest. ja tegelikult elu jooksul eneset'a'htsus ei tohiks kaduda, lihtsalt teistmoodi l'a'henetakse asjadele.
_________________
Pole olemas kaht ĂĽhesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
kurjam_krõõt
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 2 Juun 2009
Postitusi: 406

PostitusPostitatud: Reede Okt 23, 2009 5:40 pm    Teema: Vasta viitega

nuhhh, oleks enesetähtsus olnd väiksem.... oleks närvikulu olematu Wink

ei võtaks kõiki neid mees-naine suhete keerutamisi isiklikult
oleks vaid kogemused, mis läbi tehti
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Reede Okt 23, 2009 5:45 pm    Teema: Vasta viitega

ma ytleks selle peale, et eneset'a'htsust 6pitakse jaatama kogu elu, see meid tasakaalu viibki. Wink
_________________
Pole olemas kaht ĂĽhesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
kurjam_krõõt
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 2 Juun 2009
Postitusi: 406

PostitusPostitatud: Reede Okt 23, 2009 5:48 pm    Teema: Vasta viitega

Norn kirjutas:
ma ytleks selle peale, et eneset'a'htsust 6pitakse jaatama kogu elu, see meid tasakaalu viibki. Wink

tglt me räägime pidevalt nigu eri keeltes

hakkan varsti arvama, et ma teiselt planeedilt ja mu teadvus lihtsalt ei sobitu siinsesse konteksti (krt, kas see ĂĽldse kuhugi sobitub... )
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Reede Okt 23, 2009 6:04 pm    Teema: Vasta viitega

'a'ra karda oma tundeid l'a'bi elada, ja teistele (teisele)avalikustamast, see ongi tingimusteta armastus. Idea
_________________
Pole olemas kaht ĂĽhesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
kurjam_krõõt
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 2 Juun 2009
Postitusi: 406

PostitusPostitatud: Reede Okt 23, 2009 6:09 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
tunnistan ausalt et ma hakkan alla andma, et leida täiuslikku meest, tunnistan, et olen asja kallal olnud liiga innukas ja entusiastlik.


vaatan ka ise, et inimolend on ike maru nõudlik tüüp
ja sotsiaalne Very Happy
talle ei piisa hingelisest lähedusest, mida on teise olemusega ehk kõige kergem saavutada, vaid peavad ka vaim ja füüsis klappima

teadvuse mustri sobivusel on veel kõige suurem tähtsus.... enne seda on kogu aeg tunne, et midagi ääretult olulist jääb puudu. ja samas seda mustrit saada kooskõlla - mõistma, mis keelt teine räägib ja et teine saaks sinu vatramisest aru... on kõikse raskem
ise olen kogend vaid korra elus seda, et keegi mõistab mu vatramist. ja võibolla ma eksin, kuid keha nagu tunneks selle enne ära, kui ise teadvustad... et keha on targem kui mõistus.
kui füüsis tunneb, et seksuaalmustrid sobituvad, siis nagu peegeldaks see mingil määral teadvuse mustreid
aint et sellistest nüanssidest aru saada ja teadlikuks saada, võibolla peabki nii tormiliselt kogema nagu naine koges Very Happy

mõni naine aga oskab plõks kohe esimese pilguga selle täiuse, mis haarab hinge, keha ja vaimu, ära tunda

samas kõige suurem oskus on võibolla ikkagi see, et leppida teadlikult sellega, et pole veel täius?
saada aru, et on tehtud valikuid, mis on seadnud iseenesest täiuse saavutamise võimatuks ja olla siis õnnelik ja rahul iseenda valitud olukorras
midagi lõplikku ju samas niikuinii ei eksisteeri

ja pealegi... see täius on mul siinsamas kogu aeg olemas Cool
ja selle olemasoleva täiuse abil ma üldse sain/saan teadlikuks teise inimese täiusest/erilisusest
patt nagu oleks selles olukorras halada... arumaisaagi tegelt ise ka mõnikord, miks kisa ja hala taivani mul tõuseb Laughing aga näed tõuseb ja sellise võimsusega, et 7 maa ja mere taha kostub
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Reede Okt 23, 2009 6:21 pm    Teema: Vasta viitega

ollakse lihtsalt yhe mingi keele (raamid) omaks v6tnud, ja teist keelt enam ei taheta m6ista, n'a'ha. tegelikult armastus ei kysi ju keelt ega rahvust, need saavad takistuseks veidi hiljem, kui ei suudeta mingitel p6hjustel teineteise keelt m6istma 6ppida. nii on tegelikult iga inimesega, et lastakse heidutada igast tyhjastt'a'hjast. tegelikult on p6hjus ikka endas, et pole juletud leida ja v'a'ljendada tingimusteta armastust endast.
_________________
Pole olemas kaht ĂĽhesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
kurjam_krõõt
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 2 Juun 2009
Postitusi: 406

PostitusPostitatud: Reede Okt 23, 2009 6:23 pm    Teema: Vasta viitega

Norn kirjutas:
ollakse lihtsalt yhe mingi keele (raamid) omaks v6tnud, ja teist keelt enam ei taheta m6ista, n'a'ha. tegelikult armastus ei kysi ju keelt ega rahvust, need saavad takistuseks veidi hiljem, kui ei suudeta mingitel p6hjustel teineteise keelt m6istma 6ppida. nii on tegelikult iga inimesega, et lastakse heidutada igast tyhjastt'a'hjast. tegelikult on p6hjus ikka endas, et pole juletud leida ja v'a'ljendada tingimusteta armastust endast.


aga tegelikult peaks sa vist kirjutama teemas, kuidas leida õiget naist Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
naine
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Reede Okt 23, 2009 6:23 pm    Teema: Vasta viitega

kurjam_krõõt kirjutas:
..)


Ma hakkan arvan, et mehed ja naised on lausa pärit erinevatest universumitest...

Viimases tutvuses oli apsaluutselt kõik ideaalne, kuni ma hakkasin tundma et vajan teda, ja et ma tahan olla tema oma, alates sellest ma ei suutnud enam jagada teda teistega ! Päeva pealt ütlesin ma EI ja läksin minema. täpselt 3 kuud võttis aega, et täpselt nii kaugele jõuda.

Ma tunnistan ausalt, ma ei suuda meest jagada kui tunded on. Selleks peaks ennast tĂĽkkideks rebima.

Kõik minu eelnevad väited ja tulevased väited seda väidet ümber lükata on tulutu katse ennast petta.

Üleüldse 10 kuuga jõudsin järeldusele, et eneseteostus on olulisem kui tunded. Mõne mehega koos olles on võimatu midagi teha, väga ahistav.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
kurjam_krõõt
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 2 Juun 2009
Postitusi: 406

PostitusPostitatud: Reede Okt 23, 2009 6:30 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Ma tunnistan ausalt, ma ei suuda meest jagada kui tunded on


et siis ka tegemist tasakaalutu tiigriga sinus, kes pole valmis oma territooriumi jagama Laughing

ma pole siiani seda tiigrit endas õppind tasakaalustama. võibolla olen temast teadlikumaks saand, kuid kui ta ikka marru läheb ja ikka ja jälle selle ühesama territooriumi pärast Embarassed , siis on mu teod pöörased ja hävituslikud

usun, et talle jääb alatiseks tahteelistus mitte jagada territooriumi teiste emasisenditega Very Happy, kuid ise ma siiralt loodan ühel päeval teda ike valitseda ... et tasakaalust ikka välja mind ei löö ja elu enda ümbert ei hävita
see mõjub eelkõige teistele kurnavalt ja ebameeldivalt
ja seda ma nagu ei tahaks kohe ĂĽldse ...

usun et iga naise sisemine tung ja eelistus on hellalt hoida neid, kes kallid, mitte nende elu hävitada
eriti veel sellise piziküsimuse nagu territooriumi jagamine, Very Happy pärast
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
naine
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Reede Okt 23, 2009 6:42 pm    Teema: Vasta viitega

kurjam_krõõt kirjutas:


vaatan ka ise, et inimolend on ike maru nõudlik tüüp
ja sotsiaalne Very Happy
talle ei piisa hingelisest lähedusest, mida on teise olemusega ehk kõige kergem saavutada, vaid peavad ka vaim ja füüsis klappima

teadvuse mustri sobivusel on veel kõige suurem tähtsus.... enne seda on kogu aeg tunne, et midagi ääretult olulist jääb puudu. ja samas seda mustrit saada kooskõlla - mõistma, mis keelt teine räägib ja et teine saaks sinu vatramisest aru... on kõikse raskem
ise olen kogend vaid korra elus seda, et keegi mõistab mu vatramist. ja võibolla ma eksin, kuid keha nagu tunneks selle enne ära, kui ise teadvustad... et keha on targem kui mõistus.
kui füüsis tunneb, et seksuaalmustrid sobituvad, siis nagu peegeldaks see mingil määral teadvuse mustreid
aint et sellistest nüanssidest aru saada ja teadlikuks saada, võibolla peabki nii tormiliselt kogema nagu naine koges Very Happy

mõni naine aga oskab plõks kohe esimese pilguga selle täiuse, mis haarab hinge, keha ja vaimu, ära tunda



Ma olen terve päeva sellest just mõelnud. Lihtsalt viimases suhtes klappis KÕIK, lihtsalt liiga ilus, et see oleks tõsi.

Täielik füüsiline, seksuaalne, vaimne tõmme. Ta ütles, et pole kohanud veel naist, kellega lihtsalt on selline tõmme ja nauding ja seda täiesti ilma ühegi sõnata, lihtsalt mingi hetk teadvus ja keha sulavad ühte. Mõnes mõttes täielik piin, kohutav agoonia sest sellest tekib täielik täielik sõltuvus. Ta ütles, et ta pole oma elu jooskul veel kohanud naist, kes talle närvidele ei käiks, sest mul puudub täielik vajadus teda muuta. Sest kui ma muudaks midagi, siis variseks kõik kokku. Aga see suhe oli täpselt nii kaua ideaalne, kui ma olin selle suhte lummuses, olen veelgi. Ehk ma kujutasin ette kui ideaaalne ta on, kuigi nähes tema meeletult rasvaseid miinuseid need mind üldse ei häirinud, kuni sinnamaani, et ma leidsin midagi nii häirivat, et ma peaks midagi jagama ja siis ma olin nõus kõigest sellest loobuma, sest teades et ideaalne suhe saab laguneda vaid ideaalse katastroofiga, mis on täielikult piinav Very Happy Imelik on see, et ma teadsin seda alatedalikult kogu aeg, kui inimesega tekib väga tugev side, siis ei jää midagi varjatuks. Lihtsalt mingi hetk tekib alati see teehargnemi koht, kus tuleb teha valikuid ja lahendada, siis mina lasen seal juures alati jalga...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Reede Okt 23, 2009 6:45 pm    Teema: Vasta viitega

eks kaasaja yhiskonna ja suhtekoodid on naistele v'a'ga erinevalt kirjutatud, mingit 6iget v6i valet pole. elu jooksul v6ivad need koodid ka vahetuda. on vaid valik armastada kedagi v6i mitte, teiselt tegelikult ei saa n6uda, et 6u, sa ole nyyd see 6ige mulle, imelik oleks ju. see ju ongi v66rad koodid. Idea
_________________
Pole olemas kaht ĂĽhesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
naine
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Reede Okt 23, 2009 6:55 pm    Teema: Vasta viitega

kurjam_krõõt kirjutas:
Tsiteerin::
Ma tunnistan ausalt, ma ei suuda meest jagada kui tunded on


et siis ka tegemist tasakaalutu tiigriga sinus, kes pole valmis oma territooriumi jagama Laughing

ma pole siiani seda tiigrit endas õppind tasakaalustama. võibolla olen temast teadlikumaks saand, kuid kui ta ikka marru läheb ja ikka ja jälle selle ühesama territooriumi pärast Embarassed , siis on mu teod pöörased ja hävituslikud

usun, et talle jääb alatiseks tahteelistus mitte jagada territooriumi teiste emasisenditega Very Happy, kuid ise ma siiralt loodan ühel päeval teda ike valitseda ... et tasakaalust ikka välja mind ei löö ja elu enda ümbert ei hävita
see mõjub eelkõige teistele kurnavalt ja ebameeldivalt
ja seda ma nagu ei tahaks kohe ĂĽldse ...

usun et iga naise sisemine tung ja eelistus on hellalt hoida neid, kes kallid, mitte nende elu hävitada
eriti veel sellise piziküsimuse nagu territooriumi jagamine, Very Happy pärast




Ma ei hakkagi jagama eales oma ruumi, ma ei taha võidelda ka, sest võitlus teiste emastega tundub nii alandav. Ma lihtsalt astun minema koos oma territoorimiga, või õigem oleks öelda, ma lahutan selle mehe territooriumist, võtan oma loodud ja kaon. Iga mees kes sinna üldse kolmanda on sisse laskunud kaotab nähtavasti täieliku väärtuse minu silmis. Ehk ongi mehe kohus seda kaitsda, nagu naine seda loob. Kusjuures mul puudub täielik viha, pigem korjan ma oma kraami minema ja astun ära, sest kaotada pole mul ju midagi. Ma arvan, et enesekindlaid naisi häirib kõige rohkem kui jaotatakse midagi mis on nende loodud. Kahjuks vaid saab luua koos väärtusliku mehega..Kõige rohkem vihkan ma endas seda, et ennast kokku korjates kaovad ka tunded ära, selline tunne, et neid poleks olnud. Loomulikult, armastus on ju puhast emotsioon mingis olukorras, kui kaob olukord siis kaob ka tunne. Naised uluvad vaid siis meest taga kui nad ei oska oma juppe kaasa tõmmata. ah ma ei tea ka, ei tea midagi..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
naine
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Reede Okt 23, 2009 6:59 pm    Teema: Vasta viitega

Norn kirjutas:
eks kaasaja yhiskonna ja suhtekoodid on naistele v'a'ga erinevalt kirjutatud, mingit 6iget v6i valet pole. elu jooksul v6ivad need koodid ka vahetuda. on vaid valik armastada kedagi v6i mitte, teiselt tegelikult ei saa n6uda, et 6u, sa ole nyyd see 6ige mulle, imelik oleks ju. see ju ongi v66rad koodid. Idea


appi need valikud muutuvad ju sekunditega Very Happy

aga kui mõlemad tunnevad ja tajuvad, et kõik klapib, kõik sobib... aga siis ujub mingi kuradi nälkjas sinna sisse, kuna mees istub kuradi väärakas kriminaalmaailmas.

Selleks peaksin ma esmalt terve kriminaalmaailma ära lammutama, et meest sealt kätte saada. Kurat ma ei saa seda mustrit ju haarata, mis sest et aspektid sobivad, öeakk, mul läheb süda pahaks nii.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Reede Okt 23, 2009 7:03 pm    Teema: Vasta viitega

j'a'relikult sa ei suutnud sellele mehele pakkuda piisavalt armastust, vihjeks sulle naine, et ykski naine olgu neid palju tahes, ei suuda seda tegelikult pakkuda mehele kunagi piisavalt. Laughing
_________________
Pole olemas kaht ĂĽhesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Reede Okt 23, 2009 7:06 pm    Teema: Vasta viitega

mism6ttes mees istub kriminaalmaailmas? Rolling Eyes
_________________
Pole olemas kaht ĂĽhesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
naine
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Reede Okt 23, 2009 7:15 pm    Teema: Vasta viitega

Norn kirjutas:
mism6ttes mees istub kriminaalmaailmas? Rolling Eyes


täpselt nagu on olemas kristlikmaailm jne.. üks sitaegregorist ühesõnaga

http://www.vaimumaailm.ee/viewtopic.php?p=125655&highlight=kriminaalmaailm#125655
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
maximus
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Nov 2007
Postitusi: 1048
Asukoht: L-Virumaa

PostitusPostitatud: Reede Okt 23, 2009 8:09 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
hakkan varsti arvama, et ma teiselt planeedilt ja mu teadvus lihtsalt ei sobitu siinsesse konteksti (krt, kas see ĂĽldse kuhugi sobitub... )

Ilus koht jah. Nagu eneseavamine või midagi ...
_________________
Kuhu tõttad, Trilma?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Naima
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 2278
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Okt 23, 2009 10:49 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Naima (Püh Jan 24, 2010 6:09 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Laup Okt 24, 2009 4:02 am    Teema: Vasta viitega

naine kirjutas:

1) Raha 100 - sex 4 - Tunded 6 - Enesetostus 3
2) Raha 90 - sex 2 - Tunded 4 - Enesetostus 1
3) Raha 8 - sex 5 - tunded 4 - eneseteostus 8
4) Raha 6 - sex 8 - Tunded 8 - Enesetostus 5
5) Raha 1 - sex 4 - Tunded 4 - Enesetostus 6
6) Raha 5 - sex 6 - Tunded 5 - Eneseteostus 10
7) Raha 4 - sex 9 - Tunded 10 - Enesetostus 8


alateadlikult huvitav nimekiri:
kõige olulisem on raha ja siis sex
edasi hingeline pool ja kõige ebaolulisem on areng.

Shocked kus maailmas sa elad????????????????? Rolling Eyes Rolling Eyes Evil or Very Mad
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20  Järgmine
Lehekülg 18, lehekülgi kokku 20

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group