Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Kuidas leida 6iget meest ?
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4 ... 18, 19, 20  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Elleth
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2006
Postitusi: 1371
Asukoht: kaisus

PostitusPostitatud: Reede Nov 07, 2008 9:07 pm    Teema: Vasta viitega

Went kirjutas:
Elleth kirjutas:
naine, enda asi kui madalamad meeldivad.
Võib olla sulle meeldibki mehe üle tuulida ja vastupidine on täiesti välistatud. Selliseid "naisi" on küll.


räägi meile kuidas sa teed kindlaks mehe, kes on sinust madalam/kõrgem? helistad sõbrale, võtad fifti-fifti või elimineerid pooled valed vastused? Razz

võid vastata ka niipidi, et kuidas sa teed kindlaks enda kõrguse? Cool

Madalam mees tekitab mus sellise poomis tunde, nagu ma oleksin kuhugi väga kitsasse nurka aetud kuhu ma kuidagi ära ei mahu. Siiani see pole valetanud.
_________________
I do not play with dice and I don't believe in coincidences.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Motosummer
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 2 Apr 2008
Postitusi: 793

PostitusPostitatud: Reede Nov 07, 2008 10:09 pm    Teema: Vasta viitega

Seda asja siin lugedes tekis selline mõte, et Teil puudub selline mõiste nägu armastus. Naisterahvas peaks kirjutama et otsib armastust. Kas siis keegi ei tea, et armastus on kolmas olek mis läheb igalt poolt läbi ja teeb imet, olete asendanut armastuse oma positsiooniga, süsteemidega, ja mulliga. Kuigi kõik süsteemid ekspluateerivat armastust, teadmata täpselt mis see on. Armastus ja vabadus on need asjad mille poole on mõistlik rugada. Edu Teile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
nipi
Oranz päike
Oranz päike


Liitunud: 6 Apr 2008
Postitusi: 647

PostitusPostitatud: Reede Nov 07, 2008 10:17 pm    Teema: Vasta viitega

egas armastust saa teisest inimesest otsida...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Motosummer
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 2 Apr 2008
Postitusi: 793

PostitusPostitatud: Reede Nov 07, 2008 10:22 pm    Teema: Vasta viitega

nipi kirjutas:
egas armastust saa teisest inimesest otsida...


milleks siis teise inimesega koos elada, on tema madalam, või on temal suurem?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
nipi
Oranz päike
Oranz päike


Liitunud: 6 Apr 2008
Postitusi: 647

PostitusPostitatud: Reede Nov 07, 2008 10:40 pm    Teema: Vasta viitega

jagamise rõõmuks
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
naine
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Reede Nov 07, 2008 11:42 pm    Teema: Vasta viitega

Went kirjutas:
Elleth kirjutas:
naine, enda asi kui madalamad meeldivad.
Võib olla sulle meeldibki mehe üle tuulida ja vastupidine on täiesti välistatud. Selliseid "naisi" on küll.


räägi meile kuidas sa teed kindlaks mehe, kes on sinust madalam/kõrgem? helistad sõbrale, võtad fifti-fifti või elimineerid pooled valed vastused? Razz

võid vastata ka niipidi, et kuidas sa teed kindlaks enda kõrguse? Cool


Siis kui ma nende maailma ei l2he v6i vaid osaliselt. Madalam mees ahistab, selline tunne, nagu oleks selline mees veskiviviks kaelas. P2ris madalamad hakkavad fyysilist v6i vaimset survet avaldama, natuke osavamad suudavad manipuleerida k6rgemates tasandites.

Kui aga minna nende maailma, neid omaks v6tta, siis sellise mehe maailmas hakkab kole igav, mehe maailm on kole pisike, r6huv. K6ik tundub primitiive, n2iteks meest huvitavb vaid tv ja primitiivsed tegevused, s6pradega joomine, tuim sex ja sittumine. Kui mina olles selle mehe maailmas tahan midagi uut teha, siis mees on takistus, negatiivne hoiak v6i teeb lihtsalt juhmi n2gu. Kaua olles muutub ka naine selliseks, tavaliselt siputan mina kohe v2lja kui ohtu tunnen, siis hakkab mees aktiivselt k2ituma.

Selline mees ei suuda 6ppida midagi uut, ei taha proovid midagi uut jne, sellise mehega koos olles ei suuda ka mina enam midagi 6ppida, kui ma tema maailmas oleks.

Yldiselt annab tunda umbes 2-4 kuu m88dudes v2hemalt, enamus meestele on loomulikult n2kku kirjutatud primka ja putukas, sellistega ei tekki mingit klikki kunagi (kolliga petab 2ra kyll, varemalt v2hemalt, loodan, et olen targem), aga kuskil inglitega juba tekib ja kui sellistega kaua koos olla, siis oioioi Sad t6mbavad teinekord hinge nii kinni, et anna v6i otsad...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
naine
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Laup Nov 08, 2008 12:05 am    Teema: Vasta viitega

Elleth kirjutas:
naine, enda asi kui madalamad meeldivad.
Võib olla sulle meeldibki mehe üle tuulida ja vastupidine on täiesti välistatud. Selliseid "naisi" on küll.


Ma pole meestevihkaja, ilusaid-huvitavaid mehi v6ib olla igapool, aga koos eluks EI, v6i niisama pikemaks suhteks ! Niisama ringi h2ngida, miks mitte, aga, tavaliselt tahavad nad varem v6i hiljem ruulima hakata, siis on k6ik, hakkavad l2mmatama. Isegi selliste meestel on midagi tarke teinekord 8elda, nad v6ivad olla veetlevad, asjalikud, l6busad, seltskondlikud - yhised huvid yhes6naga aga sellistele ma ei allu, selliste programme ma sisse v6tta ei saa. Yldiselt olen ma t2iesti allumatu, yldiselt peab mehel ikka midagi v2ga supper head olema vaimsel tasandil, et mul saamahimuke tekiks, siis olen ma n6us k6rvu ka liigutama - natukene..

M6ned asjad olen ma selges saanud kyll, Tingimuste seadmine, see toob vaid jama, mehi ymber kasvatada pole v6imalik, k6ik kes proovivad, saavad vastu n2ppe. Seega kui alguses kohe ei sobi - listist maha.

N2iteks seksuaalselt sattus alles hiljuti mu teele selline mees, et olen p2ris kringliks ennast keeranud, energia voog on selline, et viskab mind sellistele tasanaditele, et ise ka enam aru ei saa, kui k6rge lend on, pole ammu n2inud v6i k2iud. Ma pole talle yhtegi tingimust seadnud, 1 asi natuke on, ja see t6mbab tal kohe hinge kinni, aga see oli juba kohe alguses selge, muuta ma seda ei saa. Tegemist on teise mehega.
Tundub, et ahistama ei hakka, seega kas samad parameetrid v6i tasand vms. Kui ka madalam, siis hetkel mulle piisab, eelnev veel madalam... Samas imelik on see, et tekkis s6ltuvus, see natuke h2irib, et miski koll on sees. Tavaliselt hakkab imelikult k2ituma, kui n2eb seda teist meest, miski asi hakkab ta sees kohe t88le, viakab bloki peale mulle, v2ga h2iriv on Smile Mees kellega pikemalt aega olen olnud, on v2ga igav mulle, aga suhteliselt turvaline, samas tal on m6ni vajalik parameeter, mida ma olen arendanud. Maailm on selgem, tean kes on sitapead.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
naine
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Laup Nov 08, 2008 12:37 am    Teema: Vasta viitega

Mis on armastus ?

Jah armastus, see t2iuslik mees v6ib olla minu puuduv osa, mida ma taga ajan, aga alateadliklt ajan olmuse segamini. Kui ma selle k2tte saan, siis ei tunne ma selle j2rgi enam puudust ja ma saan iseseisvaks.

Olgu, milline osa siis ?

Varem olen ma arvavad, et olla iseseisev t2hendab vaid olla majanduslikult kindlustatud, aga see on vaid maksevahend siin pool maailmas. Kindlustatud v6iks t2hendada ka seda, et mul on piisav, piiramatu ligip22s energiaallikale - naisenergiale. Iseseisval naisel kaob siis hirm tuleviku ees ? Iseseisev naine suudab kiiresti lahendada probleemid, kasutades olemasolevaid programme ja enese naisenergiat. See eeldab aga kindlat ligip22su iga kell energia allikale enda sees ja hoida puhtad olemasolevad parimad programmid.

Mees kellesse armun, ei saa olla iga kord SEE 6IGE, sest enamasti on see vajadus. Mulle ei meeldi s6na armuma enam ammu, sest see on nii m88duv n2htus, tegu on saamahimuga, mis rahuldades kaob. Armumine ei saa olla otsus, see raisk tuleb kui v2lk ja enne rahule j2ta kui on maandatud Smile Vajalik osa olemas.

Armastus on midagi muud. Samas v6iks ma siis 8elda, et kui (KUI) ma armastan Toki tingimusteta, siis mul on ligip22s iga kell tema meesenergiale, mis muudab mind iseseisvaks, kuna see ei eelda mingeid perem2nge. Ja ma saan yksinda suurep2raselt hakkama. Rolling Eyes Siis kaoks vajadus otsida t2iuslikku meest, seda 6iget, sest kaotsil2inud osad tuleksid ka tagasi - t2iesti ise, sest taotlus on juba 6hus ja energiat ja j6udu on piisavalt, et terve "kolli"maailma 2ra lammutada, et oma tykk tagasi saada Rolling Eyes Kena m2ng Smile

Ma juba naudin selle edsiarendust, ajule vahelduseks suurep2rane tegevus.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Motosummer
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 2 Apr 2008
Postitusi: 793

PostitusPostitatud: Laup Nov 08, 2008 1:49 am    Teema: Vasta viitega

Nukker lugemine, minul on lihtsalt vedanud, mina tulin siia ilma armastuse viljana, muusiku ja õpetaja peres, armastus, muusika, ja maja täis raamatuid, oli minu lapsepõlv. Paganate arusaam mehe ja naise suhetest on pehmelt öeldut primitiivne, ja mina ei tea milleks Teie neid kogemusi kogute, kasutada neid häguni ei saa, sest puudub väljund, üritades süsteemist aru sada muutute ise osaks süsteemist, selleks et vabaks sada tuleb ikka vastuvoolu ujuda, kahjuks, aga paraku on see nii
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Laup Nov 08, 2008 1:37 pm    Teema: Vasta viitega

Armastuse ja vabadusega käib enamasti kaasas ka orjus ja ükskõiksus.
Kui asja ei jagata, pannakse teenima ja tööle, kuni teadmine omandatud.
Üks ja õige on vaid surm - sina ise. See on sõdalase tee.
Toki õpetab nõidade teed, see mitu taset kõrgemal, aga samme vahele jätta ei saa, muidu oled võõras süsteem.
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
nattydread
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 3 Dets 2006
Postitusi: 861
Asukoht: On

PostitusPostitatud: Laup Nov 08, 2008 1:46 pm    Teema: Vasta viitega

Ära tee nalja, Norn!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Laup Nov 08, 2008 2:48 pm    Teema: Vasta viitega

nii ve?
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
.Raul.
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Püh Nov 09, 2008 2:24 am    Teema: Vasta viitega

Norn kirjutas:
Armastuse ja vabadusega käib enamasti kaasas ka orjus ja ükskõiksus.
Kui asja ei jagata, pannakse teenima ja tööle, kuni teadmine omandatud.
Üks ja õige on vaid surm - sina ise. See on sõdalase tee.
Toki õpetab nõidade teed, see mitu taset kõrgemal, aga samme vahele jätta ei saa, muidu oled võõras süsteem.
Nõidade tee? Sõdalase tee? Sama. Vahe on ainult selles, et kus kohas ollakse ....

Piltlikult, kas ollakse eesliinil Rambo või tagalas James Bond ....

Üks tegutseb ainult jõu pealt ja tal ei ole erilist manööverdamis ruumi. Ta teab täpselt kus on ta vastane ja ta teeb kõik selleks, et vaenlane hävitada.

Teine aga ei tea igakord täpselt kus on ta vaenlane, ta analüüsib pidevalt olukorda ja võib minna kas või oma eesmärgi nimel vaenlasega voodisse ....

Kuid mõlemal on sama eesmärk ...
Ning mõlema deviis on

OLE ENDA VASTU HEA,
OLE ENDALE JUMAL!!!

_________________
Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Went
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 25 Sept 2004
Postitusi: 542

PostitusPostitatud: Püh Nov 09, 2008 10:30 am    Teema: Vasta viitega

põhiline erinevus on ikka see, et sõjamees "võitleb" iseendaga aga need nn. nõiad siin kõige välisega, mis riivab nende enesetähtsust.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
nipi
Oranz päike
Oranz päike


Liitunud: 6 Apr 2008
Postitusi: 647

PostitusPostitatud: Püh Nov 09, 2008 12:57 pm    Teema: Vasta viitega

aga kuidas sõjamees jagab maailmaga seda "võitlust" iseendaga?
a. muutumata nahahoidjast egomaniakiks, st et ei jagagi
b. nõudmata maailmalt enesesarnaseks muutumist, st üleolekut, seega maskeeritud võitlust ka ümbritsevaga
antud teema kontekstis a ja b ühine nimetaja oleks "keegi (kes pole minusarnanae) pole mulle küllalt hea"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
.Raul.
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Püh Nov 09, 2008 1:08 pm    Teema: Vasta viitega

No luurele minnakse ikka sellega keda usaldatakse ja kelle käitumist saab prognoosida Very Happy
_________________
Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
nipi
Oranz päike
Oranz päike


Liitunud: 6 Apr 2008
Postitusi: 647

PostitusPostitatud: Püh Nov 09, 2008 1:29 pm    Teema: Vasta viitega

vat ei tea midagi Laughing kui sõjamees on pidevas luures, siis pole vahet vist, kes on paarimees või kes vaindlane Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Püh Nov 09, 2008 1:42 pm    Teema: Vasta viitega

nipi kirjutas:
aga kuidas sõjamees jagab maailmaga seda "võitlust" iseendaga?
a. muutumata nahahoidjast egomaniakiks, st et ei jagagi
b. nõudmata maailmalt enesesarnaseks muutumist, st üleolekut, seega maskeeritud võitlust ka ümbritsevaga
antud teema kontekstis a ja b ühine nimetaja oleks "keegi (kes pole minusarnanae) pole mulle küllalt hea"


ja sisu: selleks, et muuta maailma, muuda iseennast.
ehk siis kõik need salajad iseennast muutvad tegelased on tegelikult aktiivsed ümbruse muutjad.
kusjuures sisimas nad on sellest jube teadlikud tavaliselt, kuigi teevad nägu, et ei tea halligi.
ainus vahe on see, et esimesed julgevad kõva häälega öelda, mis nad teevad, teised ei julge.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Luscinia_krõõt
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 5 Nov 2006
Postitusi: 743

PostitusPostitatud: Püh Nov 09, 2008 2:07 pm    Teema: Vasta viitega

Motosummer kirjutas:
nipi kirjutas:
egas armastust saa teisest inimesest otsida...


milleks siis teise inimesega koos elada, on tema madalam, või on temal suurem?


tal suurem süli ja tugevad käed Cool
saab kaissuuuuuuuuuuuuuuuu ronida
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
nipi
Oranz päike
Oranz päike


Liitunud: 6 Apr 2008
Postitusi: 647

PostitusPostitatud: Püh Nov 09, 2008 2:08 pm    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:
selleks, et muuta maailma, muuda iseennast.


ehk siis (nn.nõia) eesmärk on ikkagi muuta maailma Wink
nagu ka Went ütles:
Tsiteerin::
põhiline erinevus on ikka see, et sõjamees "võitleb" iseendaga aga need nn. nõiad siin kõige välisega, mis riivab nende enesetähtsust.


juurdlesin ennist tolle teise tee üle ...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4 ... 18, 19, 20  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 20

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group