Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Kuidas leida 6iget meest ?
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, ... 18, 19, 20  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Pilleriin
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 4 Märts 2006
Postitusi: 540
Asukoht: sügaval pimedas laanes

PostitusPostitatud: Kolm Nov 05, 2008 10:12 pm    Teema: Vasta viitega

Mina arvan, et naise hingekeeled hakkavad helisema, kui ta saab tunda ennast turvaliselt ja ärakuulatuna.
_________________
Kes ei oska ulguda, see ei leia oma karja üles!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Pilleriin
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 4 Märts 2006
Postitusi: 540
Asukoht: sügaval pimedas laanes

PostitusPostitatud: Kolm Nov 05, 2008 10:29 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Kuidas leida õiget meest?

Olen tihti mõelnud, et valimine on väga ohtlik tegevus. Parem tee on ikka lükata oma valikut edasi, kuna hiljem pead leppima tõsiasjaga, et see mees on saanud konkreetselt läbistavaks kogu sinu olemuses ja tegevustes. Vaimsed alustõed ja suundumused peavad ühtima. Vastasel juhul on suur suundumus lõhkuda omaenda naiselikkust ja seda Emake Maa ei andesta. Lolli valiku puhul naiselikuks jäädes kaitseb Maa naist ja mees ise läheb lõhki ning kaob. Arvan, et põhjus võib peituda naise jõus, mis tuleb antireaalsusest - kõrgem mees trumpab madalama üle.
_________________
Kes ei oska ulguda, see ei leia oma karja üles!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Elleth
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2006
Postitusi: 1371
Asukoht: kaisus

PostitusPostitatud: Kolm Nov 05, 2008 11:17 pm    Teema: Vasta viitega

Pilleriin kirjutas:

Olen tihti mõelnud, et valimine on väga ohtlik tegevus.

Naise asi on valida. Kui teed lolli valiku siis ise maksad selle eest.
Pilleriin` kirjutas:
Lolli valiku puhul naiselikuks jäädes kaitseb Maa naist ja mees ise läheb lõhki ning kaob. Arvan, et põhjus võib peituda naise jõus, mis tuleb antireaalsusest - kõrgem mees trumpab madalama üle.
Tegelikult Planeet ei kaitse naist naise enda rumalate valikute eest.
Sa räägid, nagu naine läheks siin kokku madalama mehega? Või, et naine on antireaalsuses mehena kõrgem kui siin naisena? Kus su selline mõtlemine üleüldse pärineb?
_________________
I do not play with dice and I don't believe in coincidences.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Nelj Nov 06, 2008 1:32 am    Teema: Vasta viitega

mis kompott. Rolling Eyes
_________________
just before the darkness...


Viimati muutis seda haldjanool (Reede Nov 07, 2008 3:19 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Nelj Nov 06, 2008 1:35 am    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:
freyal on puder ja kapsad.
vasak jalg on lühem kui parem.
ja sellepärast pakub planeet vasakule jalale rohkem tuge.
nii saab kiiremini liikuda.
veel parem on liikuda kui siduda üks jalgadest kaela.
ortopeediliste jalanõude ja karkude vahel valida ei maksa, äkki keegi tuleb ja pakub mootoriga ratastooli, mis siis, et vastutasuks võtab mõlemad käed, keelega saab kah nuppe sisse ja välja lülitada.
oeh.

_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
naine
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Nelj Nov 06, 2008 12:04 pm    Teema: Re: Kuidas leida 6iget meest ? Vasta viitega

Went kirjutas:


sulle räägiti ju juba siis kui sa onu Tokroda naine olid, et pärast Tokrodat sul enam elu pole, sest pärast ALFAISAST elu enam pole Laughing sinu ainus võimalus ongi teda nüüd jagada ja paganlust teenida Idea


Tead Went.. r22gin sulle loo

Rohin siin maltsa v66ral maal, veeretan kive ja s6idan traktoriga ringi, paar p2eva pole t88l k2inud ja juba n2en unes, et malts kasvab nagu nukitsamehe filmis, va juba nabani, see vana hea EEsti malts ja karuohakas, k2in hirmuga aga ymbes aia, sisse ka ei julge minna, hala kallal, kuidas nii, lasti minu kallis aed paari p2evaga umbe kasvada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
naine
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Nelj Nov 06, 2008 12:19 pm    Teema: Vasta viitega

Dmitri Petrjakov kirjutas:
Laughing Laughing Laughing

http://www.vaimumaailm.ee/viewtopic.php?t=4971


Tead, sinuga koos olles j6in korra viina, p2rast oli Kunniga suur tyli majas..

Elleth kirjutas:
naine, tead sa üldse MILLIST meest sa tahad?


Mul on veider komme, k6ikide meeste juurest v2hemalt 5 aasta jooksul jalga lasta, viimasel ajal on see arv kahanenud 2 v6i 1 aastani. Nii kohutav tunne tuleb peale, kui yhe mehega kaua koos olla.

Millist ?

Ma olen selle risti ja r2sti l2bi m6elnud, see on nagu kuldkalaga, k6ik soovid keeravad su enese vastu varem v6i hiljem, seega piisab kes minuga hakkama saaks, hoiab mind elus.

Vahva on see, et k6ik minu hullemad pooled on viimastel aastatel mulle enesele n2kku vaadanud, saan vaid sellised mehed, kellel on jooni mida ma endas olen k6ige v2hem sallinud suhete puhul, seega olen need eneses v2lja juurinud (yritanud). Just t2na maadlen yhe sellise asjaga, mis mulle enesele tundus just miski hetk isegi normaalne.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Nelj Nov 06, 2008 12:38 pm    Teema: Vasta viitega

ma ei peaks ühega vist üle paari päeva vastu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Dmitri Petrjakov
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 3801
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Nov 06, 2008 1:48 pm    Teema: Vasta viitega

naine kirjutas:
Dmitri Petrjakov kirjutas:
Laughing Laughing Laughing

http://www.vaimumaailm.ee/viewtopic.php?t=4971


Tead, sinuga koos olles j6in korra viina, p2rast oli Kunniga suur tyli majas..



Twisted Evil
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Nelj Nov 06, 2008 4:26 pm    Teema: Vasta viitega

Kollid, käige õige perse ja surge maha. Wink
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Reede Nov 07, 2008 3:21 am    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
ma ei peaks ühega vist üle paari päeva vastu

ega sul võib mehega tõesti keeruline olla, kui pole harjunud Rolling Eyes
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
naine
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Reede Nov 07, 2008 10:19 am    Teema: Vasta viitega

Elleth kirjutas:
Pilleriin kirjutas:

Olen tihti mõelnud, et valimine on väga ohtlik tegevus.

Naise asi on valida. Kui teed lolli valiku siis ise maksad selle eest.
Pilleriin` kirjutas:
Lolli valiku puhul naiselikuks jäädes kaitseb Maa naist ja mees ise läheb lõhki ning kaob. Arvan, et põhjus võib peituda naise jõus, mis tuleb antireaalsusest - kõrgem mees trumpab madalama üle.
Tegelikult Planeet ei kaitse naist naise enda rumalate valikute eest.
Sa räägid, nagu naine läheks siin kokku madalama mehega? Või, et naine on antireaalsuses mehena kõrgem kui siin naisena? Kus su selline mõtlemine üleüldse pärineb?


Mis siis saab natuke k6rgematest naistest.. madalamad mehed on ju toredad m6nda aega (m6nes m6ttes, neid ei pea ju omaks v6tma, alluma), eriti kui sex klapib, mees on maiselt loov ja hakkaja, on tore m6nda aega. M6nd aega, siis tuleb valida, kas astuda sammu alla ja edasi nautida, mis kahjuks paljude naistega juhtub v6i j22da iseendaks, mis t2hendab, et sex enam ei klapi, mees tundub laisk ja lohakas ja yldse, tead meehe k6iki miinuseid ja ka plusse l2bi ja l6hku, igatahes k6ik huvi kadnud..... m2ngida enam ei saa... Jah jah, tuleks sellised mehed kohe k6rvale heita, endaks j22da, aga ma olen nii n6rk aegajalt, kui see v2ike s2da sees j2lle tuksatab ...tuleb oodatad, aga MIDA v6i KEDA ? Samas kuidas ma ennem tean, kes on mees, tuleb ju kompida tykkaega.

T2na n2gin justkui kenat peremudelit, kohe k2is kiiks l2bi, tahaks kaa j2lle proovida perem2nge... aga see kole vastik aga, perem2ngud t2hendavad ikkagi seda, et koos ollake kauem kui 6 kuud Sad Kollid-kollid-kollid Smile

Nimetan irooniliselt perem2nge, sest tegelekilut ei teagi veel mis peaks see tegelikult olema, m2ngitud l2bi igatpid, aga ikka pole l2bi k2inud seda teed.

Et tuleb taotlus 6hku visata ? Kas ma peaksin kuidag siis looma nimekirja asjadest mida tahaks ??

EE
1) K6rgem mees kui mina, kui k6rge ?
2) 6ige parameeter, milline ?
3) pean vaatama pesad yle ..
4) Kollid elimineerima.
5) Saamahimu v6is olla aga tingimused v2lja viskama ?
K6ik eelvevad olid aga tingimused ?!!!

Alustame otsast peale..

Viskan taotluse olla 6nnelik, tugev, iseseisev, naiselik, puhas, avatud v6imalustele mis mind elus edasi viiks minu eluraja, mis mind arendaks k6rgemale tasandile, olla kook6las maaemaga ja k6ikide k6rgemate j6ududega, et nad annaksid mulle oma toe, olla j2rjekindel oma teel.

Parandused ?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Itika
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 13 Mai 2004
Postitusi: 810

PostitusPostitatud: Reede Nov 07, 2008 10:40 am    Teema: Vasta viitega

Ooh-jaaaah, mõtisklesin just samadel teemadel eile ja kopsti! astus toimetusse üks raamatuostja sisse, millist tükk aega pole näind... niisugune harr-harrr, Shocked Embarassed et veaks või kohe lattu ja... läks nagu tavaliselt Very Happy hea, et suure ähmiga raamatu riiulist üles leidsin ja maru hää, et isegi vahetusraha ei olnd vaja otsima hakata, sest et tal täpne raha oli. Boss kah sebis lähedal (kaitseingel sihuke!). Ja oligi läinud "linnuke", püüa veel tuult väljal.

Nii-et kirjuta-arenda, naine, seda teemat siin ikka jõudsalt edasi, saan mina kah õigemale häälestusele pihta ja maailma muutub. Wink
_________________
Must Kaardivägi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Elleth
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2006
Postitusi: 1371
Asukoht: kaisus

PostitusPostitatud: Reede Nov 07, 2008 11:00 am    Teema: Vasta viitega

naine, enda asi kui madalamad meeldivad.
Võib olla sulle meeldibki mehe üle tuulida ja vastupidine on täiesti välistatud. Selliseid "naisi" on küll.
_________________
I do not play with dice and I don't believe in coincidences.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Reede Nov 07, 2008 12:01 pm    Teema: Vasta viitega

eestis on kõik mehed madalad. kõik vaatavad ammuli suu ja loodavad et neid paika pannakse ja kui ei panda , siis on vihased, sest neil on vaja toita naine ja mitu last. Aga kõige suurem viga on süsteemis. Süsteem teeb idiootideks. Süsteem määrab ka selle, et naiste arvates on tasemega mehed küprokimehed, sest need toovad raha, mis siis et töö ise on madala kategooria töö , neegrite töö. Aga kui sulle makstakse ori olemise eest, siis pole midagi teha. Kõrgemaks ei olda võimeline. Telekas näitas just ühte ehitusmeest kes 30 aastat ehitanud ja nüüd töötu ja ei oska muud mitte midagi . Selliseid mõtetuid mehi on enamus, aga naistele meeldivad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
naine
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Reede Nov 07, 2008 12:12 pm    Teema: Vasta viitega

Elleth kirjutas:
naine, enda asi kui madalamad meeldivad.
Võib olla sulle meeldibki mehe üle tuulida ja vastupidine on täiesti välistatud. Selliseid "naisi" on küll.


Madalamad kui mina, ega ma ei tea ju kui k6rgel ma olen ? Seega raske otsustada, raske ka kohe otsustada kes on mees. See tuleb alles hiljem v2lja, et mees kui tuust k2es, s.t. madalam ja huvi kohe kaob. Otsin siiski k6rgemat, otsaette pole kellegil kirja pandud ju.

akk pole oluline mis t88d mees teeb, peaasi et talle endale meeldib ja hakkama saab, siis pole hullu. Oleneb kuidas inimene ise oma t88se suhtub. Mina usun, et iga hea t88tegija on tasemel, see kes arvab, et on lihte t88mees, sellekk ka j22b, kes aga austab ja hindab oma t88d, sellel l2heb ka edukalt ja h2sti. K6ik ei saagi olla omanikud, ja k6ik omanikud pole k6rge tasemega mehed, vad ei parasiidid vahivad seal teinekord.


Viimati muutis seda naine (Laup Nov 08, 2008 12:06 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Reede Nov 07, 2008 12:51 pm    Teema: Vasta viitega

Vabaduse parasiidid orjadeks! Twisted Evil
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Went
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 25 Sept 2004
Postitusi: 542

PostitusPostitatud: Reede Nov 07, 2008 1:18 pm    Teema: Vasta viitega

Elleth kirjutas:
naine, enda asi kui madalamad meeldivad.
Võib olla sulle meeldibki mehe üle tuulida ja vastupidine on täiesti välistatud. Selliseid "naisi" on küll.


räägi meile kuidas sa teed kindlaks mehe, kes on sinust madalam/kõrgem? helistad sõbrale, võtad fifti-fifti või elimineerid pooled valed vastused? Razz

võid vastata ka niipidi, et kuidas sa teed kindlaks enda kõrguse? Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
nipi
Oranz päike
Oranz päike


Liitunud: 6 Apr 2008
Postitusi: 647

PostitusPostitatud: Reede Nov 07, 2008 1:34 pm    Teema: Vasta viitega

vabadus on võime toime tulla/ hakkama saada/ läbi lüüa mõnuga, tüütu paineta sealjuures...
Akk muarust päris kenasti räägib viimasel ajal - siin ja mujalgi...
Lahtised käed ja võime neid kasutada koos mõistusega, on ju mehelik ja sestap võluv... need küprokmehed siis vähemasti üht osa meheks olemisest valdavad ja oma liistude juures on ka veenvad - kui mujal jänni jäävad, on kurb muidugi... aga kumb nüüd kõrgem või madalam on, kas ehitusmees või siidiste käppadega teadur, on iseasi ja ei selgu, kumb neist metsas ellu jääb...
armumine on ju otsus... muarust iga mees, kelle üle see otsus tehakse, on sel hetkel õige, ainult et kui su asi siin elus on sel "õige mehe" teemal oma õppetund läbida, siis liigudki ühe juurest teiseni seni, kuni ülesanne lahendamata... kusjuures see viimane ei ole õigem kui kõik eelnevad, lihtsalt sina said valmis omadega - st toda "õiget" oled ehk juba mitu korda kohanud, kuid pole ära tundnud seni...
kas nii ei või olla?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Reede Nov 07, 2008 2:19 pm    Teema: Vasta viitega

Eestis on kas teadurid või küprokimehed. Süsteemid on kesklassi segi peksnud eestis. Keskklassi natuke on, aga vähe ja poliitiliselt nad on koguaeg opositsioonis. Refor räägib kesklassi eest , aga reform tegelikult esindab kõrgklassi, mis on välismaa poolt äraostetud. Isamaalased esindavad küprokimehi kellel puudub tase. Tulemus, majandus perses, alamklassid põgenevad, kõrgklass teenib välismaad ja kesklass vaatab ise kuidas hakkama saab. Ühesõnaga taset saab määrata mis klassis oled. Kui oled küprokimees, siis oled alamtase. Nüüd saab nalja. Neid jääb massiliselt töötuks koguaeg. Kuidas nad nüüd oma naistele kõrgtaset näitavad ? Tundub, et nad on valinud parasiitide hävitamise tee.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, ... 18, 19, 20  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 20

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group