Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Igast Värki müüki, ehk mind tabas majanduskriis!
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Turg
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
tige_kala
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Okt 31, 2008 8:04 am    Teema: Vasta viitega

Pilleriin kirjutas:
Tokroda kirjutas:
Mõningad parasiidid. Vöörad madalad meesaspektid. Ära solgitud naised.


On siis need naised sinu arvates puhtad, kes ilma poolt ja vastu olevaid argumente läbi kaalumata, läbimõtlemata ja teadvustamata lihtsalt seksuaalse meeldivuse tõttu sinu väiteid ja nägemusi kaasa kordavad?


mis annab nunnale puhtuse? Confused
..Jumala Sõna küsimusteta kaasa kordamine, levitamine....
Tagasi üles
tige_kala
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Okt 31, 2008 9:23 am    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Ajastuse vahetuse tehnika.
Reaalsus jaguneb 8 erinevaks nivooks. Need nivood on, olid ja jäävad. Aga mis muutub. nende nivoode täitmine energiaga. Algselt täidab nivoosid universium. kui Planeet eemaldub keskohast, siis universiumi tuuma mõju ei täida enam neid nivoosid. Nüüd peab neid nivoosid täitma inimesed.
Toome näite. Primkade maailm koosneb vundament energiast. See on energia, mis tuleb läbi naiste. kui planeet oli tuumale lähemal, siis toitis universium selle nivoo. Energia kogust võiks võrrelda planeedi massiga. Aga kui me eemaldume, siis universium enam ei toida. nüüd peab seda nivood toitma naised. see energia tuleb naise allikast.


puhasloomiseks kõlbulik nunn-energia
loomiseks vajalik nunn-energia
toidab läbi nabanööri ususüsteemi


Villu Põldma kirjutas:
loobutakse vabatahtlikult oma edukast maisest elust ja varast ning antakse see kloostritele ja kirikule, jäädes ise vaeseks. Raha voolab samal ajal salapärastele varjatud seltskondadele (kloostri ja kiriku varakambri salajastele omanikele). Ühiskond jaguneb pika aja jooksul rohkearvuliseks vaeste, rumalate ja haigete massiarmeeks ja vähesteks tarkadeks, jumala poolt äravalitud ülirikasteks (nad on tõesti ise ülitargad ja ülirikkad, nad veavad kõiki kristlikke rahvaid ja ateiste ninapidi).
Kloostri tegelikud salajased rajajad ja omanikud, kes omaendi kirikus ei asu kunagi sellesse saaliossa, kuhu koguneb lihtrahvas. Vastupidi lihtkristlastele, muutuvad nad oma maagia abil ja lihtrahva pimedal toetusel väga tarkadeks ja rikasteks. Kloostrisse koguneb raha ja tarkus ning kloostril on palju abilisi (annetajad, sageli abistab kloostreid ja kirikuid ka riigivõim). Kirik ja lihtrahvas ning klooster ja äravalitud seltskond on omavahel seotud nähtus.


lagunev süsteem ei toida enam
vajab "kvanthüpet", reforme
reformatsiooni


Viimati muutis seda tige_kala (Laup Veeb 28, 2015 12:30 am). Kokku muudetud 5 korda
Tagasi üles
tige_kala
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Okt 31, 2008 10:06 am    Teema: Vasta viitega

NB valida saab(Jumala hääle)................... 7(+1) korda

Tsiteerin::
Täna oli 7 taseme üleminek. See tähendab, et need lengutuurlased, kes olid valgusjumalad said vabaks või kaotasid oma valgusjumala taseme. Lohutuseks ütlen, et neil on veel 7 korda võimalik valida.


Viimati muutis seda tige_kala (Laup Veeb 28, 2015 12:27 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
tige_kala
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Okt 31, 2008 11:24 am    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
puhas, loomiseks kõlbulik nunn-energia
toidab läbi nabanööri ususüsteemi..
puhaste, Jumala Sõna küsimusteta kaasa kordavate, levitavate naiste "allikaist." Puhtaist, rikkumata, õige "meesaspektiga" täidetud kukruist.


õiget, KÕRGET "meesaspekti" aitab noviitsidel üles leida abtsiss.
/noviitside kupeldaja, sekti jumalustele


Viimati muutis seda tige_kala (Laup Veeb 28, 2015 12:25 am). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Went
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 25 Sept 2004
Postitusi: 542

PostitusPostitatud: Reede Okt 31, 2008 11:25 am    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:
nojah, eks mõni ju kordabki, aga tavaliselt korratakse MADALAMA mehe mõtteid.
kõrgema omadele vaieldakse vastu.


Tokrodast madalamaid mehi on ainult Paldiski mnt kinnises asutuses. Enamus EESTI MEHI on tema levelist palju palju kõrgemal Cool miks sa aitad Tokrodal hävitada EESTI MEEST? Rolling Eyes
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Reede Okt 31, 2008 2:33 pm    Teema: Vasta viitega

Eh... selle asemel, et Tokit pasaga loopida, hakakem, eided, parem tegiutsema.

Vot sellest tibist võtke eeskuju... raha tuleb ja tussut kah näitama ei pea Very Happy Suudate ehk unustadagi selle Toki, kes "ei nõustu naisterahva ees põlvitama"...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Pilleriin
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 4 Märts 2006
Postitusi: 540
Asukoht: sügaval pimedas laanes

PostitusPostitatud: Reede Okt 31, 2008 6:27 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Pilleriin kirjutas:
On siis need naised sinu arvates puhtad, kes ilma poolt ja vastu olevaid argumente läbi kaalumata, läbimõtlemata ja teadvustamata lihtsalt seksuaalse meeldivuse tõttu sinu väiteid ja nägemusi kaasa kordavad?
No kuule, ütle, mida ma teen naisega, kes mu vastu on.
Sa väidad, et kui naine arvab nii, nagu teine mees või ühiskond, siis ma pean käsi plaksutama? Kuule see on puhas orjastus programm.

Tead, kui tahad ausat vastust, siis mina pole veel oma mõtteid mõtlevat inimest kohanud.

Ja poolt ja vastu argumendid on ka kõik valikulised.

Kallis inimene, sa ei saa küsimusest tuletada väidet, et küsimuse esitajat selle läbi sildistada. Kuhu me sellise asjaga jõuame? Hirmuvalitsuseni, kus inimesed ei julge oma peaga mõelda, kuna kardavad, et neid parasiidiks hakatakse nimetama.

Oma peaga mõtlemine on julgus kõiges kahelda. Selle tulemusel hakkab inimene väljast poolt sisse tulnud väidete vahele seoseid otsima: kogemusi, näiteid, loogikat ehk töötleb infot läbi.

Ehk siis naise seisukohalt. Nimetame poolt ja vastu argumente võitlevateks meesaspektideks naise maailmas. Kui ühe mehe argumendid suudavad seletada ja katta teise omad, on tekkinud hierarhia.

Asja tuum on see, et naine peab selle infotöötluse läbi tegema. Ilma selleta on ta tegelikult ikkagi tuulelipuke. Pole piire ja põhimõtteid. Infotöötlus aga eeldab seda, et naine ennast väljendab ja küsib. See on loomulik protsess, mida ei tuleks pärssida.

Seega ei nõustu ma Ellethi väitega:
Elleth kirjutas:

Minu meelest ei ole asi ainult Tokrodas kinni. iga naine peakski oma mehe väiteid küsimusteta kaasa kordama, tema ideed edasi kandma. Mehe jaoks ongi ju just see naine rikutud kelles võõrad meesaspektid ruulivad.

Minu arvates baseerub mehe ja naise vaheline suhe kõigepealt vastastikusel austusel. On kurb tõsiasi, et ka meestel on omad kompleksidest tulenevad väärtõekspidamised ehk väärisiksus, mida küsimusteta kaasa korrates toetada on naise poolt ülim lollus ja sigadus. Siin foorumis on mõiste "kõrgem mees". Arvan, et see ei ühti mõistega "täiuslik mees". Naine ei saa meest toetada, kui ta teda ei mõista. Ilma küsimusi esitamata aga pole võimalik inimest mõista. Vastuargumendid vajavad katmist. Ja ilma argumentideta inimene on minu arvates juba mingisuguse intellektipuudega.
haldjanool kirjutas:
nojah, eks mõni ju kordabki, aga tavaliselt korratakse MADALAMA mehe mõtteid.
kõrgema omadele vaieldakse vastu.

Madalam mees lihtsalt juhmistab oma ühekoelisusega. Seda on ülimalt kerge mõista. Kõrgem mees aga aktiviseerib ja naine hakkab üritama teda mõista läbi selle, et toob välja oma hetkelise nägemuse asjadest. See ei tähenda, et ta ootaks, et mees tema nägemuse peale käsi plaksutaks, vaid ta tahab teada, kuidas mees nendest asjadest aru saab. Sel hetkel on nad kaks eraldi subjekti, kelle vahel on austuslik suhe. Mees- ja naisenergia ühtivad hetkel, kui mees katab loogika alusel selle nägemuse enda omaga. Naine võtab selle vastu, kui ta seda läbi mõistmise õigemaks peab. Vaid siis saab naisest mehe ideede kandja. Sel hetkel katab naine selle idee oma armastusega ega kahtle selles enam, kuna ta lihtsalt armastab seda meest.

Selle kohta on ka üks muinasjutt kontnaisest, kus kalamees tõmbab sügava mere põhjast välja seal väga kaua aegu olnud naise luukere. Seda nähes ta ehmatab tohutult ja hakkab põgenemiseks merelt maale sõudma. Muinasjutus aga jääb naise luustik mehe õngekonksu külge kinni ja nii koliseb see talle isegi koju hurtasse kaasa, kui mees kogu oma jõudu kokku võttes teda kurjuse vaimuks pidades tema eest põgeneb.
Muinasjutt läheb küll edasi, aga see pole oluline, kuna enamik meie armulugudest lõpebki põgenemise ja naise sügavale merre tagasi viskamisega.


Põhjus, miks ma seda räägin, peitub minu suukorvistavas tundes, et paganatega nagu ei tohigi asjade üle diskulteerida. Kohe tulevad sildistused ja klassifitseerimised, millega siis ka inimene vaikima sunnitakse, öeldes, et sorri, see on minu ruum. Seega on paganad välismaailma jaoks väga kinnine grupeering. Aga arvake ära, mis juhtub kinniste grupeeringutega, keda välismaailm ei mõista?
_________________
Kes ei oska ulguda, see ei leia oma karja üles!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luscinia_krõõt
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 5 Nov 2006
Postitusi: 743

PostitusPostitatud: Reede Okt 31, 2008 6:47 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Kõrgem mees aga aktiviseerib ja naine hakkab üritama teda mõista läbi selle, et toob välja oma hetkelise nägemuse asjadest. See ei tähenda, et ta ootaks, et mees tema nägemuse peale käsi plaksutaks, vaid ta tahab teada, kuidas mees nendest asjadest aru saab.


näidake mulle naist, kellel on pohlad ehk kes ei ootaks, et mees teda kiidaks ehk siis käsi plaksutaks - küll sa oled mul ikka taibu, naine Laughing

naine tuleb omaarust tarkusega lagedale ja mees ei plaksutagi Sad
ja naine ei oooooooootagi seda Shocked
ta tahab vaid teada, mida mees ise mõtleb ...

stiilis - kallis, millest sa mõtled?
kas sa mõtled minust ike?
kallis, räägime meist ....

a mis juhtub naisekesega, kes ei oota ju, et mees plaksutaks ...
kui mees siis ühmab: tead naine, sa oled mul ikka täitsa taipmatu ...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Pilleriin
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 4 Märts 2006
Postitusi: 540
Asukoht: sügaval pimedas laanes

PostitusPostitatud: Reede Okt 31, 2008 6:56 pm    Teema: Vasta viitega

Et siis sinu jaoks on vestluse eesmärk targutada.
Ma võin sulle paljastada väikese saladuse - inimestel tekib suhtlemisvajadus ka paljudel teistel erinevatel alustel.
_________________
Kes ei oska ulguda, see ei leia oma karja üles!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luscinia_krõõt
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 5 Nov 2006
Postitusi: 743

PostitusPostitatud: Reede Okt 31, 2008 6:59 pm    Teema: Vasta viitega

rõhk oli sellel, et naine ei OOTAGI et mees plaksutaks

asi on TUNNUSTUSES; KIITUSES, mida ikkagi kiputakse ootama
targutus polegi obligatoorse tähtsusega (see lihtalt nõks, millega püütakse jälle kiidulaule välja meelitada)
tähtis on olla kiitmist väärt mehe poolt

nomaisuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuda lihtsalt uskuda, et naine ei norigi mehelt kiitust
sel juhul on mees tema jaoks lihtsalt aseksuaalne tüüp Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Pilleriin
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 4 Märts 2006
Postitusi: 540
Asukoht: sügaval pimedas laanes

PostitusPostitatud: Reede Okt 31, 2008 7:08 pm    Teema: Vasta viitega

Mitte ükski inimene ei tohi ennast lömastada teisele meeldimise eesmärgil. Läbi lömastamise ehk oma põhimõtetest, piiridest ja tõekspidamistest loobumisel loodud suhe on valedel alustel.
_________________
Kes ei oska ulguda, see ei leia oma karja üles!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Went
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 25 Sept 2004
Postitusi: 542

PostitusPostitatud: Reede Okt 31, 2008 7:43 pm    Teema: Vasta viitega

Pilleriin kirjutas:
Kallis inimene, sa ei saa küsimusest tuletada väidet, et küsimuse esitajat selle läbi sildistada. Kuhu me sellise asjaga jõuame? Hirmuvalitsuseni, kus inimesed ei julge oma peaga mõelda, kuna kardavad, et neid parasiidiks hakatakse nimetama.


Näe, üks hakkab veel arusaama siinse paganluse olemusest Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luscinia_krõõt
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 5 Nov 2006
Postitusi: 743

PostitusPostitatud: Reede Okt 31, 2008 8:16 pm    Teema: Vasta viitega

Pilleriin kirjutas:
Mitte ükski inimene ei tohi ennast lömastada teisele meeldimise eesmärgil. Läbi lömastamise ehk oma põhimõtetest, piiridest ja tõekspidamistest loobumisel loodud suhe on valedel alustel.


kuda sa lilleke nüüd oma jutuga siia juba jõudsid tüürida Shocked

mul oli lihtne küsimus tegelt kaaaa
kas sa tead naist, kellele ei läheks korda ja kes ei ootaks, et tema kallis kaasa teda tunnustab ja plaksutab käsi, kui kaasa mingi hiilgava ideega lagedale tuleb vms?

mina näiteks ei tea naisi, kes oma kalli kaasa tunnustust siiski salamisi ei ootaks Wink

kui mees tunnustab, et ta naine on terane tibin, kas siis mees kohe lömitab ja loobub oma põhimõtetest Shocked
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luscinia_krõõt
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 5 Nov 2006
Postitusi: 743

PostitusPostitatud: Reede Okt 31, 2008 8:21 pm    Teema: Vasta viitega

üleüldse tark miiz teab, kuda oma lillekest hoida ja ta eest hoolitseda Wink
ja ta teab, et lilleke ootab salamisi mehelt ikka pai ja kiitust
siis lilleke särab ja õitseb kohe parema vungiga Very Happy


see pole mitte üks teps nigu tokil kombeks - lilleke tegi suu lahti, nüüd vaja päää maha võtta Very Happy
ehk siis loll miiz tunneb kogu aeg ohustutana end kui lilleke ka meski ideega lagedale tuleb või üleüldse sõna võtab
ja plaksutamine?! tule taevas appi, seda end ohustatuna tundev miiz küll tegema ei hakka (noh, kui ta isegi leebes tujus on ja pää naisele otsa jätab)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Elleth
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2006
Postitusi: 1371
Asukoht: kaisus

PostitusPostitatud: Reede Okt 31, 2008 11:10 pm    Teema: Vasta viitega

Pilleriin kirjutas:
ei nõustu ma Ellethi väitega:
Elleth kirjutas:

Minu meelest ei ole asi ainult Tokrodas kinni. iga naine peakski oma mehe väiteid küsimusteta kaasa kordama, tema ideed edasi kandma. Mehe jaoks ongi ju just see naine rikutud kelles võõrad meesaspektid ruulivad.

Minu arvates baseerub mehe ja naise vaheline suhe kõigepealt vastastikusel austusel. On kurb tõsiasi, et ka meestel on omad kompleksidest tulenevad väärtõekspidamised ehk väärisiksus, mida küsimusteta kaasa korrates toetada on naise poolt ülim lollus ja sigadus. Siin foorumis on mõiste "kõrgem mees". Arvan, et see ei ühti mõistega "täiuslik mees". Naine ei saa meest toetada, kui ta teda ei mõista. Ilma küsimusi esitamata aga pole võimalik inimest mõista. Vastuargumendid vajavad katmist. Ja ilma argumentideta inimene on minu arvates juba mingisuguse intellektipuudega.

Nojah, vaata, oled sa kunagi üldse kõrgema mehe juures sellist katset teinud. Mis saab siis kui talle KAASA KORRATA. Mees annab programmi, naine peegeldab. Tark mees vaatab siis kuidas naine käitub ja näeb selle pealt ära ka oma vead.
Sa väidad, et naine ei saa meest toetatda kui ta meest ei mõista. Madalam ei mõista kunagi täielikult kõrgemat. Kas naine peaks siis ainult seda osa toetama mehes mida ta ise näeb ja täielikult mõistab, ehk mis naises eneses juba olemas on?
Mehel on idee, naine ei saa aru, mees selgitab, naine ei suuda otsustada kas see ikka hea on ja jätab sellepärast mehe toetusest ilma???

P.S. minu meelest baseeruvad kõik suhted vähemal või rohkemal määral saamahimul.
_________________
I do not play with dice and I don't believe in coincidences.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Elleth
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2006
Postitusi: 1371
Asukoht: kaisus

PostitusPostitatud: Reede Okt 31, 2008 11:13 pm    Teema: Vasta viitega

Luscinia kirjutas:
üleüldse tark miiz teab, kuda oma lillekest hoida ja ta eest hoolitseda Wink
ja ta teab, et lilleke ootab salamisi mehelt ikka pai ja kiitust
siis lilleke särab ja õitseb kohe parema vungiga Very Happy

mes sa ikka kiidad kui põhjust pole.
_________________
I do not play with dice and I don't believe in coincidences.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Pilleriin
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 4 Märts 2006
Postitusi: 540
Asukoht: sügaval pimedas laanes

PostitusPostitatud: Reede Okt 31, 2008 11:17 pm    Teema: Vasta viitega

Luscinia kirjutas:
kuda sa lilleke nüüd oma jutuga siia juba jõudsid tüürida Shocked

Vot ma ei arvestanud sellega, et sa vist ei teagi, et osadel meestel on ka kõrvade vahel midagi toimivat.

Normaalne mees tunnustab ja plaksutab käsi ikka siis, kui naine tema ideede arendusega/teostamisega lagedale tuleb. Et siis see tunnustamine ei ole mitte omaette eesmärk mehele.
_________________
Kes ei oska ulguda, see ei leia oma karja üles!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luscinia_krõõt
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 5 Nov 2006
Postitusi: 743

PostitusPostitatud: Reede Okt 31, 2008 11:41 pm    Teema: Vasta viitega

Elleth kirjutas:
Luscinia kirjutas:
üleüldse tark miiz teab, kuda oma lillekest hoida ja ta eest hoolitseda Wink
ja ta teab, et lilleke ootab salamisi mehelt ikka pai ja kiitust
siis lilleke särab ja õitseb kohe parema vungiga Very Happy

mes sa ikka kiidad kui põhjust pole.


no sa ise vastad sellele küsimusele imehästi Very Happy
Elleth kirjutas:


P.S. minu meelest baseeruvad kõik suhted vähemal või rohkemal määral saamahimul.


ju ta ikka vajab miskit oma lillekeselt ...
saab näiteks rõõmu, et lilleke veelgi rohkem särama hakkab ja puusigi rütmikamalt väristama vms
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Pilleriin
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 4 Märts 2006
Postitusi: 540
Asukoht: sügaval pimedas laanes

PostitusPostitatud: Reede Okt 31, 2008 11:48 pm    Teema: Vasta viitega

Elleth:
Ma nõustun, et armastuslik suhe eeldab ka pimesi teise inimesse uskumist ja toetamist, sest sedasi käitudes on tulemus alati elu loov ja uusi asju välja toov ja arendav.
Nõus pole ma aga küsimusteta kaasa kordamise aspektis. Küsimused toovad uusi nüansse välja, kaasa kordamise asemel ümbersõnastust kasutades annab naine asjale oma tunnetuse.
_________________
Kes ei oska ulguda, see ei leia oma karja üles!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Elleth
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2006
Postitusi: 1371
Asukoht: kaisus

PostitusPostitatud: Laup Nov 01, 2008 2:01 am    Teema: Vasta viitega

Pilleriin kirjutas:

Nõus pole ma aga küsimusteta kaasa kordamise aspektis. Küsimused toovad uusi nüansse välja, kaasa kordamise asemel ümbersõnastust kasutades annab naine asjale oma tunnetuse.

et ikka küsid: miks ma seda tegema pean? ja kas ikka on kasutoov?

Et, mes sa arvad, et mehekesed ei oska täpselt oma mõtteis väljendada, nii, et iga nurga peale jääb kohe küsimus?
_________________
I do not play with dice and I don't believe in coincidences.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Turg Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group