Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Kemilise kontrolli jumalast juudi maffia teisest tulemisest
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Usundid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
gladiaator
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 1143
Asukoht: areen

PostitusPostitatud: Kolm Jan 21, 2009 3:31 pm    Teema: Vasta viitega

Mina pakuks,et kõrgemal on surma ja kannatusi tarbivad Iidsed deemonid.Juudausuliste religioon väljakasvanud Sumerist ,Egiptusest,Egiptuses oli enamus jumalusi loomapäised nigu ka Baphometh.Jehoova tähendab tõlkes: olen see,kes olen.Kristus olevat tõeliselt äraneetud rabide poolt kuna ta olevat Jumala tõelise nime välja Öelnud.Oma kogemustest tean ,et kui deemonitega suhelda tahavad nad ohverdusi ja vere peale on nad maijad.
_________________
me kõik peame võitlema
son of the creator will return
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
gladiaator
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 1143
Asukoht: areen

PostitusPostitatud: Esm Veeb 02, 2009 8:35 pm    Teema: Vasta viitega

Natuke siis ka meeleolumuusikat
http://www.youtube.com/watch?v=eRBDiPDuMt8&feature=related
_________________
me kõik peame võitlema
son of the creator will return
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
gladiaator
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 1143
Asukoht: areen

PostitusPostitatud: Esm Veeb 16, 2009 1:56 pm    Teema: Vasta viitega

Siin foorumis on palju jahutud salateenistustest ja nende tegevusest.Tasub vaadata asja lahemalt millega nad siis tegelikult tegelevad.Naiteks kes paneb tegelikult katust narkoarile Eestis.Igauks ,kes sellga mingil arvestataval tasemel kokku on puutunud teab ,et seda teeb tegelikult Gapo.Sioni tarkade protokollides kirjutatakse alkoholist millega goide noorsugu narritakse,agta aeg on lainud edasi ja susteem on arenev.
_________________
me kõik peame võitlema
son of the creator will return
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
gladiaator
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 1143
Asukoht: areen

PostitusPostitatud: Esm Veeb 16, 2009 2:57 pm    Teema: Vasta viitega

Ning kui vaadata,kes neid salateenistusi tegelikult kontrollib ja suunab siis jõuab mingite müstiliste ordudeni müürlaste ,mördikate ja mingite läbitõmmatud ajudega tähetarkade juurde.
_________________
me kõik peame võitlema
son of the creator will return
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
gladiaator
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 1143
Asukoht: areen

PostitusPostitatud: Teis Apr 21, 2009 3:53 pm    Teema: Vasta viitega

http://www.youtube.com/watch?v=pLYrSfnsqb0
räägitakse ameerika keemilisest nüristamisest,nende tundlemise lõpetamisest ja kõrgema ajutegevuse järkjärgulisest väljalülitamisest,sihuke" soul assasin " projekt.Need ja taolised asjad ameerikas ja mujal alguse saanud 50-ndatel kui onu Sam hiinlastele pakkus keemilist steriliseerimist joogivee kaudu,siis võeti kasutusele ka termin "food like weapon.",sellest ka youtubes link,kui üles leian lisan.
Tibake ka saksa hevimetalit

http://www.youtube.com/watch?v=FjV8SHjHvHk&feature=PlayList&p=B9CD548C5979E6EE&playnext=1&playnext_from=PL&index=1
_________________
me kõik peame võitlema
son of the creator will return
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Waffa



Liitunud: 6 Juun 2007
Postitusi: 7
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Mai 02, 2009 8:06 pm    Teema: Vasta viitega

hall kass kirjutas:
gladiaator kirjutas:
Teid kõiki kontrollitakse keemiliselt .....


1) Joo vähem või tee vähem seeni.

2) Loe põhjalikumalt.
3) Ära korda seda, mida me niigi juba teame.


Või siis teine võimalus, et tee korra seeni ja ehk hakkab elu ka ilusamana nägema ning saab ka natukene oma mõtteid arendada ning pilti selgemaks teha hiljem - eks see ole ka arusaadav (mitmeti) mis psühheteeliliste ainete vastu selline sõda tehakse ning need muude mürkidega ühe sildi alla pannakse Smile

Joomine ja seened nüüd päris ühte tulemust küll ei anna kuid ülejäänud kaks soovitust olid küll asjakohalised. (mitte, et ma siin viimast propageeriks, on ka inimesi kes tulnukate maailmas käivad peale retke ning siis tõismeeli usuvad hiljem, et on messaajad kuna pole eeltööd teinud, et aru saada mis on mis)

Mis su järgmise postituse sidevahendite piiramise kohta käib gladiaator - see on EU'l ammu plaanis, eriti eestis kuna Eesti's on internetis kõige rohkem vabadust samas tagades tugeva isikliku informatsiooni/sõnaõiguse kaitse (nu vähemalt enamasti..)

Mingi uudis oli ka just sellega seotud, freedomhouce tõi eraldi välja eesti seal: http://www.eesti.ca/?op=article&articleid=23578

Üldiselt suht muigama paneb kui hakatakse igasuguseid ennustusi tegema mis loogiliselt võttes nagunii juhtuma hakkavad. Nagu näiteks internetiga - ega vabamaks enam minna ei saagi eriti ju, ning www.dp.gov.ee, pedofiilia & piraatluse vastased siin saavad lihtsate vahenditega nii mõndagi kraani kinnisemaks keerata ning hiljem kui filtrid paigas siis muuseas ka sinna muid mitte vajalike lehti listi lisada ning inimesi lihtsalt süüdi mõista vastavalt neti liiklusele, nagu sakasmaal ja parntsusmaal tehakse külma närviga. ( näide: http://karulaas.homelinux.org/?q=content/eesti-uks-parimaid-arvutiturbe-eksperte-moisteti-suudi-lapseahistamises - kas keegi teab MIKS tegelikult ta kinni pandi?) Kuid see läks vist juba natuke põhi teemast kõrvale?

Ning see NWO link mis prisonplaneti oma antsid...well, ma noid NWO asju lugenud ja sirvinud juba aastal 2000 kuid ega nad eriti muutunud ei ole, suht samad meethodid. Alex Jonesi & tema meeletu võrgustiku vaimusünnitusi (mis ka enamuses on teiste uurimuste pealt riisutud ja siis talle vajalikku formaati pandud) nüüd küll faktidena ei tasuks võtta. Kas ta ka ise vastanud kunagi on, miks need NWO kurjamid siis oma sateliite kasutavad, et tema saateid edasi kanda (ning lepinguid teevad alexiga,et ike ta saated eetrisse saaksid), miks ta Fox uudistese pea iga nädal kutsutakse ning miks viimased tema lehte oma kodulehelt reklaamivad kui nad peaksid ju olema selle vastu, et nede "saladusi" avalikuks tehakse. Muidugi kui ma nägin, et ta lisaks kõigele muule otsestele valedele, võltsingutele ning äridele ka saiontolooge eetris kiidab (ta saiontoloogi http://cults.tk/ teemat ei puuduta kuid inimesed keda ja kelle raamatuid kiidab on selle seksti ees otsas) ning nede raamatuid oma kodulehelt müüb siis mul hakkas küll kõikidest Alexi jüngritest kahju kes iga ta sõna usuvad. peale hirmu, paanika ning dissinformatsiooni ja fnord'i ta suurt muud ei külva - kuid muud ju polegi vaja raha teenimiseks ja tõest eemale tirimiseks.

Kindlasti sarnased teemad ja lingid on siit läbi käinud kuid mida sa ise sellest arvad http://www.youtube.com/watch?v=6fWtBq8uWKE - selle võib ka siduda sellega http://www.youtube.com/watch?v=9EJi7rC9M4g - kas oled ka selles suunas mõelnud?
_________________
it's nice to be important, but it's more important to be nice!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte AIM Aadress MSN Messenger
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Laup Mai 02, 2009 9:49 pm    Teema: Vasta viitega

ei jõua iga sitakeeraja tegemistega kursis olla ja ei tahagi.
võid olla kindel, et pilt tegelikkusest on täiesti olemas.
ja ma arvan, et ka siit foorumist leiad sa kuhjaga üllatavat - meil on meeletult haritud ja mitmekülgne raffas maailmapildi osas.
st, me ei lange nii kergest iga jama lõksu, mida kuskil toodetakse.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Nightknight
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 22 Apr 2006
Postitusi: 781

PostitusPostitatud: Laup Mai 02, 2009 11:49 pm    Teema: Vasta viitega

i agree with putting your counchessnes to the brain too...
_________________
I love fairys.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
gladiaator
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 1143
Asukoht: areen

PostitusPostitatud: Püh Mai 03, 2009 2:35 pm    Teema: Vasta viitega

Pole Alex Jons`i ega usuegregoride fänn,tean,et reaalsus pole ka selline nagu seda näeme,kuid seda on võimalik mõjutada erinevate keemiliste ja elektrooniliste vahenditega ja neid ka kasutatakse.Ka kohaliku salapolitsei käsutuses on mitmesuguseid erinevaid keemilisi ja psühhotroopseid vahendeid ,rääkimata erinevatest eletroonilistest jälgimsseadmetest.
_________________
me kõik peame võitlema
son of the creator will return
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
gladiaator
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 1143
Asukoht: areen

PostitusPostitatud: Püh Mai 03, 2009 4:28 pm    Teema: Vasta viitega

Icke ajab selles stiilis jura oma "Mina olen vaba mina olen siin." ja selles waffa klipis ,et ära näe kurja ,siis pole seda olemas;mõtle positiivselt oma keemiliselt töödeldud,lambaajuga ja ole kõigega rahul,meenutab kristluse põhimõtteid ,mida on teadusliku ja saientoloogilise lobaga täiustatud.Taoistidel oli selline lause Hagu saab otsa ,põleb ära ,kas tuli läheb edasi me ei tea. Selle lausega pidasid nad silmas inimeksistentsi.Taoistid olid kvantfüüsika vallas kõvad tegijad,suutsid isegi mateeriat transformeerida,ometi ei eitanud nad kurjuse olemasolu.Paralleelreaalsustest olen mõelnud tunduvalt ennem,mingi Icke,ga tutvumist,kuid huvitav ,kui selles reaalsuses,midagi hävib siis kaob see ka paralleelreaalsuses?Kas seega see reaalsus on primaarne?
_________________
me kõik peame võitlema
son of the creator will return
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Waffa



Liitunud: 6 Juun 2007
Postitusi: 7
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Mai 03, 2009 6:18 pm    Teema: Vasta viitega

tegelt see Icke oli kyll minaarne mõtte algataja nendes videodes, ta rohkem nagu quoteeris yhte Bill hicksi ideed ning teiste filosoofiaid. Ma ise pole väga viitsinud süübida hicki asjadesse kuna keegi pole tema teemaga mulle kandadele astunud.
Kuid kristusel nyyd kyll pole minuarust midagi mida ma rahu ja headusega seostaks. IMHO kristus suhteliselt arengu ja vabaduse vastane asi, viimane asi mida religioonid tahavad (üldiselt) on see, et sa vabalt mõtleksid - sul reeglid ette antud mille järgi võid mõelda ning reeglid mida tegema pead kui oled reegleid rikkunud (enamasti siis annad raha kirikutele, teed miskeid heategusi (kuigi minu arust pole tegu heateoga kui sa seda teed mingil eesmärgil, et omale kasu saada) palvetad kellegi suunas keda usud end pidevalt jälgimast jne).
Vahepeal vist taheti uuesti alustada indulgentside müüki - onlainis, et VISA/paypalliga saad kohe maksta kas siis iga päev eraldi või teed otsekorraldus lepingu. Al Gore jyngrid muidu alustasid sarnase teemaga juba ammu, nimelt neil lehed olid (vb siimaani) üleval kus said oma loodusele tehtud kahju ära tasuda neile raha kandes (märkisid mida ostsid, kui palju sõitsid, kui palju kodus elektrit kasutasid jne ning siis arvutati summa välja mida looduse heaks pead neile kandma). Loomulikult pole religioonist mu arusaam nii lihtsakoeline kui enne väljendasin, kuid need punktid yldjuhul oleks ühte või testpidi seal sees.

kvantmehhaanika teooria iseenesest suht huvitav tundub mulle isiklikult, kuigi eks mitmed teadusharud ning teoorjad ole ka nagu religioon võiks uitmõttena öelda - usud seda mida loed ja ega ise suures osas testida ja tõestada midagi ei saa, ning tõlgendusi alati jätkub just selliseid mingi testi tulemuse lõpuks nagu vaja on. Ning seni kuni mingi asi kedagi rahuldab ta seda enamasti uurima/küsitlema ei hakka miks kas ja kuidas.

Urantia ( http://en.wikipedia.org/wiki/The_Urantia_Book ) raamat ka plaanis varsti ette võtta, pidi seal (lisaks muule jamale) palju huvitavat olema, juba selle pärast loen, et enamus usklike just pidid äärmiselt negatiivselt selle üllitise suhtes häälestatud olema ning aktivistide lehti mitmeid selle vastu ülesse seadnud üle weebi. Kuigi, pidi äärmiselt keeruline asi lugemiseks olema, pead märked tegema jms, et suuta 2000 lehte teemast aru saada ning nimedel järge hoida jms. Kuid yeah ega vist päris valgustava raamatuga tegu pole.
_________________
it's nice to be important, but it's more important to be nice!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte AIM Aadress MSN Messenger
Thorondor
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 11 Juun 2004
Postitusi: 84

PostitusPostitatud: Püh Mai 03, 2009 8:15 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Muidugi kui ma nägin, et ta lisaks kõigele muule otsestele valedele, võltsingutele ning äridele ka saiontolooge eetris kiidab

Seda näed muidugi ainult sina. Ei tea miks ta sulle niiväga ette jääb.
Nii palju kui ma su väljapakutud valesid jne näinud on samuti kellegi teise uurimus ja vastavasse formaati lükatud. Umbes nagu nt see Bill Cooperi poolne tohutu Alex Jonesi paljastamine, mis oli üpris sisutühi ning enamus oli lihtsalt Cooperi enda jutt ja propaganda, et näe näe nii ebasobivalt räägib, ja ta pole veel alustanudki ning hiljem tuleb täiesti hull jutt, pärast midagi ei järgnenudki. Sellist nö teiste uurimuste asja leiab absoluutselt iga tegelase kohta.
Selles valetamises võib ju igaüks veenduda. Ma ei saa midagi parata, kui ta jutt tõeks osutub. Filmid on ka paksu valet täis?

Mina soovitaks inimestel küll teda pigem kuulata. Lollimaks kindlasti ei jää.

Minu teada sa ründad ainult inimest , aga oluline on ju info, mida ta jagab. Kui see oleks läbinisti vale, siis võiks suvalisest otsast alustada ju tema jutu kommenteerimist, aga lihtsam on ju üle kümne aasta täiesti vaieldavaid detaile esile tuua.
Täiesti normaalne, et kõigile ta stiil ei meeldi, aga info jääb ikka samaks.

Küll on kuulda, et Jones hirmutab rahvast ja on mingi Eliidi tööriist, et rahvast püssidega tänavale ajada. Ometi ta räägib koguaeg ise selle vastu. Hullus fearmongeris süüdistatakse. Ta peaks vist rääkima, et ei ole hullu midagi, ei maksa eriti midagi ette võtta kui ei viitsi. Paar aastat saame veel hakkama, võtke rahulikult.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Waffa



Liitunud: 6 Juun 2007
Postitusi: 7
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Mai 03, 2009 10:15 pm    Teema: Vasta viitega

Thorondor kirjutas:
Tsiteerin::
Muidugi kui ma nägin, et ta lisaks kõigele muule otsestele valedele, võltsingutele ning äridele ka saiontolooge eetris kiidab


Mina soovitaks inimestel küll teda pigem kuulata. Lollimaks kindlasti ei jää.

Minu teada sa ründad ainult inimest , aga oluline on ju info, mida ta jagab.


IMHO inimesed võivad ikka küll lollimaks jääda kui ta juttu kuulavad ja selle järgi elama hakkavad, tegu on konservatiiv fanaatikuga kelle võrgustikust mitmed inimesed vahetevahel ka jumalaga rääkivat - eks see jah suht usaldusväärseks teeb neid.
Info mida ta võrgustik jagab peidab ära tihti (kogematta?) olulised detailid ning lisab asjale oma valguse, viies inimesed tõe juurest eemale või selle info juurde mis nagunii igale ühele kätte saadav on. Nagu see fantastiline Bohemian Grove mis on nii mituti pidi vale ja naeruväärne - isegi kui välja jätta olulisest infost "kogematta" mitte rääkimine.
Ma ei leia, et ta oleks mingit revolutsioonilist infot kuskilt ülesse kaevanud mida ajudega inimesed varem ei teadnud või ei saanud sellele ligipääsu läbi Freedom of Information Acti ning erinevate konspiratsiooni ja hackerite foorumite kaudu (esimesed teda ka tihti muideks maha teevad, mitte ainult mina). Loomulikult võib ta asju vaadata, kuid neid tema uudiseid võtta nagu mingisuguste revolutsiooniliste kuulutustena ilma info põhalikuma analüüsimiseta on täiesti absurdne. - meil inimesed ei suuda eestis aru saada eesti sisestest asjadestki, seega nagu ma kahtlen, et siin mina või sina nede asjast õige pildi saame lihtsalt alexi filme vaadates ja tema võrgustiku foorumites ja weebilehtedel kolades & natukene googeldates (viimase otsi tulemusi on muidugi võimalik manipuleerida).
Ma muidu 4 aastat nede info ruumis elanud ja erinevate online turva spetsialistidega gruppidega ning mõne olulise iseasjadega tegeleva asutusega (iraagist-usani) läbi käies sai nii mõndagi huvitatud oma silmaga nähtud ja kohtades käidud - kus ja mida täpsemalt pole iseenesest mõistetavalt momendil asjakohane rääkima hakata. Iraq.ir kah mu serverist jooksis peale seda kui see õhku lasti ning nii mõnigi huvitav seiklus sellega seoses olnud (momendil ta pole enam see mis varem).
Tagant järele mõeldes vaevalt, et ma kõigest infost arugi sain millele ligipääs oli (ainuüksi juba mahu tõttu), osa huvitatud lükkasin ka oma võrgustiku info jagamis portaali NineOneOne.Info ülesse tooaeg.
Kuid mitte, et ma paranoiline oleks kuid ma arvan, et nii on lihtsam kui mul see postitus jääb selliseks ebainformatiivseks, iga asi omal ajal omas kohas.
niisiis, IMHO, suur osa aleksi filmid/uudised ei ole usaldusväärsed kuid kui (tihti) kindlasti kasulikumad kui mingi tavapärast holiwoodi flicki vaadata -harivaks muutuvad ehk alles siis kui inimene ise uurima hakkab millest ta täpsemalt rääkis.
_________________
it's nice to be important, but it's more important to be nice!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte AIM Aadress MSN Messenger
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Esm Mai 04, 2009 3:20 am    Teema: Vasta viitega

sa oled ikka tõeliselt vaffa.
sa kohe mitte ei ole aru saanud, kuhu sa sattusid. Laughing Laughing Laughing
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Waffa



Liitunud: 6 Juun 2007
Postitusi: 7
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Mai 04, 2009 4:31 am    Teema: Vasta viitega

tegelt natuke ikka olen, kuid teema kiskus lihtsalt sinna poole kuidagi ja sai hoogu mindud üle määra Smile
_________________
it's nice to be important, but it's more important to be nice!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte AIM Aadress MSN Messenger
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Teis Mai 05, 2009 12:42 pm    Teema: Vasta viitega

noh, seletuseks: sa oled tokrodale kuuluvas forumis.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Waffa



Liitunud: 6 Juun 2007
Postitusi: 7
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Mai 05, 2009 11:16 pm    Teema: Vasta viitega

Just, nu ja foorum ongi ju teemade arutuseks ning asjade selgusele jõudmiseks. Ma ka kommunistide foorumis node asjadest käinud rääkimas ja USA militaristide ja redneckide foorumis arvaust avaldanud nende ideoloogia kohta - suht igav oleks ühtede ja samas suunas mõtlejatega yhte ja samat suunda mõelda. Maailm on eksploorimiseks ning mu arvamused on "IMHO" ning alati teretulnud kui targemad inimesed need ümber lykkavad - keda siin foorumis on päris suurel hulgal, seega ma ei arva, et neegrid, skinnid, juudid, kommarid jms peaksid minu postitusi võtma mingisuguste nede vastu suunatud isikliku rünnatukna. Kui keegi võtab, siis see nende enda isiklik probleem - ma ei saa sinna midagi parata.

Muidu ma ka varem lugenud/kuulnud tundud Tokroda kohta - kui tähele panite siis ma ammu siin registreerunud;) Netis siimaani igasugust huvitavat ja ka (avatavat) jama üleval (ma pole siin otsustaja mis on mis,kuna pole pole vaja olnud selle teema osas uurimustööd korraldada), nagu näiteks http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?v=forum&start=60&subtopicID=132974 ning otseseid vastaseid nagu http://foorum.usk.ee/index.php?topic=2919.new vs uuemat materjali nagu http://www.reform.ee/kandidaat/taliskitsing/blogi/1886/raporteerin-hannes-vanakula-on-ustav-edgar-savisaarele jms on terve google täis,eks tuntusega tule alati uudiseid mõlemast suunast kaasa, kes kirjutab kadeduse kes isikliku kasu nimel, kes tõe nimel... jne. Kuid ega ma sellest ei tahtnud rääkida.. Smile


Ühesõnaga ei ole hullu midagi, kuid suured tänud sellegi poolest muret tundmast haldjanool.
_________________
it's nice to be important, but it's more important to be nice!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte AIM Aadress MSN Messenger
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Püh Mai 10, 2009 5:01 pm    Teema: Vasta viitega

pidasin silmas seda, et paljud need teemad, mis sul seal läbi jooksid on siin juba korduvalt ja erinevate teemade all ja erinevatest nurkadest lahti kirjutatud.
nii lahti, et ega eriti rohkem enam ei mahu, ilma et kordamiseks läheks.
aga sul oli üks huvitav vihje.
tänud selle eest.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Itika
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 13 Mai 2004
Postitusi: 810

PostitusPostitatud: Teis Juun 09, 2009 5:35 pm    Teema: Vasta viitega

Ma tean, et see ei lähe just õigesse teemasse praegu:

http://www.commondreams.org/headline/2009/06/07

Lühikokkuvõte: viimatises lennukatastroofis hukkusid teiste hulgas ka kaks maailma juhtivat illegaalse relva-äri ja uimastikaubanduse vastast aktivisti.
_________________
Must Kaardivägi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
gladiaator
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 1143
Asukoht: areen

PostitusPostitatud: Teis Juun 09, 2009 6:19 pm    Teema: Vasta viitega

Itika kirjutas:
viimatises lennukatastroofis hukkusid ka kaks aktivisti.

Ei lähe jah päris teemasse,aga kirjutage ja joonistage ikka ,kui midagi huvitavat ja teiearvates enamvähem teemakohast leiate.Eks neid aktiviste hukkub ikka,koguaeg,viimane aus võmm olevat näiteks ev-s 90-ndate keskel maha lastud.Aga mälestagem siis ativiste:
http://www.youtube.com/watch?v=vKH3M_fd2o4
_________________
me kõik peame võitlema
son of the creator will return
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Usundid Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 6

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group