Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

unenägu

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Unenäod
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
protego
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 29 Sept 2005
Postitusi: 51

PostitusPostitatud: Nelj Okt 02, 2008 11:00 am    Teema: unenägu Vasta viitega

oli siis selline unenägu. et istusime ema ja vennaga diivani peal ja järsku tule keegi sisse ühes käes anum ja teises käes rist. Kastis risti anumasse ja
tegi meie kohal pritsides riste .Mina hüppasin püsti ja pesin näo kähku ära.ja tundsin ennast taas tugevana .Läksin tuppa tagasi vend ja ema olid ikka diivani peal aga ilgelt uimased. ma nägi neina peal peeglit mis oli umbes 6*10cm.Küsisin ema käest mis see on seda ennem polnud.Ta ütles et see mutt pani ja ütles kui saa ristivee maha pesed siis ma näen.Ma võtsin peegli ja nägin seal ema uimast nägu. käksin kööki pesin peegli ära aga ikks oli ema nägu seal.siis ma lasin käega üle peegli ja pomisesin midagi ja siis oli ema nägu kadunud.


ja siis ärkasin ylesse.

Kas keegi oskab öelda mida selline unenägu tähendab..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
carlm
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 7 Okt 2008
Postitusi: 169

PostitusPostitatud: Teis Okt 07, 2008 9:26 pm    Teema: Vasta viitega

Ma pole just unenägude spetsialist,seega ma lähtun vastamisel endast.
Unenäod peaksid midagi kujutma mis on sulle oluline ja mis pole sinus veel teviklikku kuju jõudnud võtta.Loomulikult on väga raskelt asjad moondatud
ja ma usun et tegelikult on unenägijal enesel võimalus saada kõigeparemini aru kuidas nähtut elus ära kasutada.
Minu soovitus on ühel päeval mil sul on hea enesetunne ja tahtejõudu jagub hakkata mugavasse asendisse ja otsida kasvõi läbi mõtete probleemidele lahendused iseendast.

Minu loogika järgi peaks selline sündmuste käik näitama ,et võib esineda elus palju kahtlusi erinevates assjades ja endase peaks rohkem uskuma.
Aga võibolla on see märk sellest et sa hakkad oma perest välja kasvama ja peaksid suurema otsustamisvõime enda kanda võttma


Nagu kirjeldus näitab pidid need sündmused olema olulised muidu poleks ülesse ärganud ega võibolla mäletand ega ka siia foorumisse kirjutanud ja hiljem postitusi vaadanud.
mis ma tahan öelda on see et võibolla oli see unenägu sündmis mis juhib sind kokku päriselus millegagi.
Sest sa ju tegid järelduse ja kirjutasid sellest.
Iga meie liigutus mõjutab kõike.

See on lihtsalt minu arvamus.
_________________
Me oleme kõik iseenda suurimad vaenlased.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Unenäod Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group