Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nÔmme raadios.

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Suhtlemine lÀbi teispoolsuse ja selle takistajad (?)

Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Uudised ja seaduspĂ€rasused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
PĂ€ikeseneiu

PostitusPostitatud: Esm Juun 28, 2004 5:15 pm    Teema: Suhtlemine lĂ€bi teispoolsuse ja selle takistajad (?) Vasta viitega

Mul on probleem, millele otsin lahendust. Ehk saan siit?

Olen Ă”ppinud iseenda arendamist, enese leidmist ja oma elu korraldamist Silva meetodi abil omal kĂ€el, raamatu kaudu. Üldiselt olen seda meelt, et asi toimib, et lĂ€bi teispoolsuse oma elu korraldamine annab tĂ”epoolest tulemusi. VĂ€lja arvatud mĂ”ned asjad. Üks neist on selline. Teatud pĂ”hjustel lĂ€ksid minu ja ĂŒhe inimese suhted kunagi sassi. Suures osas oli pĂ”hjuseks teineteisest möödarÀÀkimine, asjad jĂ€id lĂ”puni lahti seletamata. Olen nĂŒĂŒd pĂŒĂŒdnud lĂ€bi teispoolsuse meie suhtlemist taastada, lahtirÀÀkimata jÀÀnud probleemid lahendada. Tegemist on inimesega, kellega suhtlemine on minu jaoks olnud vĂ€ga oluline. Asi mingil pĂ”hjusel aga venib. Alfa-tasandile minek pole probleem. Visualiseerimine toimub. Suhete toimimasaamine PEAKS ju olema positiivne lahendus. Aga - viimasel ajal, kui visualiseerin teda, algul on ta mu ees selgelt, siis aga kattub kĂ”ik heledapoolse valgusega. Mis see on? On see teispoolsuse valgus, kaitse ja armastuse vĂ€ljendus, vĂ”i ehk hoopis varjuriigi jĂ”ud tĂ”mbavad udukatte vahele, et meie suhtlemine ei lĂ€heks toimima? Tean seda tunnet, kui ĂŒritasin teha paremat, vĂ€lja tuli aga nagu alati - pereneedus oli peal. Kas see praegu vĂ”ib olla miskit taolist vĂ”i muretsen asjata ja aeg toob lahenduse? Kas lĂ€bi teispoolsuse oma elu korraldamine (Silva meetod) on alati valguse jĂ”udude kontrolli all, annab alati positiivse tulemuse vĂ”i on ka siin vĂ”imalikud kĂ”rvalt takistused? Üldse - kohati ei saa aru, kas mingid hetkel tagasilöögina tunduvad asjad on tegelikult suunatud paremale lĂ”pptulemusele vĂ”i ikka veel.....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Teis Juun 29, 2004 12:48 am    Teema: Vasta viitega

Tead siin on vaja ise Ôppida. pead Ôppima meest tundma. Siin ei aita vaimumaailma juhendajad. Aga seda, mida vajad on elav tark mees.
Pean kurvastama, Silva meetod ei vÀljenda valgust, vaid tahet. Ta aktiviseerib inimese oskuse. Kui Sinus endas seda oskust ei ole, siis mÔjub see meetod pigem kahjulikult. Seda oskust, mida vajad, pead alles hakkama Ôppima.
Celtic
Külaline

PostitusPostitatud: Teis Juun 29, 2004 1:00 am    Teema: Vasta viitega

vaimsel tasandil probleemi lahendamine vÔib positiivset tulemust kanda AINULT ja ainult sinu enda poolel. sa vÔid saada kujutlusliku meelerahu vÔi mis iganes, ent probleemi olemus ikkagi jÀÀb.
inimene jÀÀb kes kannab seda probleemi endaga kaasa.

parim lepitus on siiski lepitus mis saadakse teiselt osapoolelt.
Tagasi üles
PĂ€ikeseneiu

PostitusPostitatud: Teis Juun 29, 2004 4:33 pm    Teema: Suhtlemine lĂ€bi teispoolsuse ja selle takistajad (?) Vasta viitega

<Seda oskust, mida vajad, pead alles hakkama Ôppima.>

Õppimine pole probleem. Selles mĂ”ttes, et tahtmine on olemas. Tahtmine edasi minna. Olen tĂ€nulik mistahes tĂ€psemate nĂ”uannete eest.

<parim lepitus on siiski lepitus mis saadakse teiselt osapoolelt.>

Absol nÔus. Ainult kuidas jÔuda selleni, et suhtlemine hakkaks taas toimima? Olen nÔus sellega, et igasuguseid suhtlemisprobleeme saab lahendada vaid suhtlemise teel. Aga kui inimene vÔtab omale pÀhe miskit, mis pole nii, ja trambib temas olevad tunded maatasa, kuidas temani jÔuda?

Ka sellega olen nÔus, et vajan elavat tarka meest. Paraku, nagu elus ikka, nad ei kipu just tÀnaval ligi astuma, öeldes: "Tere, siin ma olen!"

Armastan ja tean, et mind armastatakse, et see, mis meid lahku viis, oli tema haavatud sisemine mina, mis keeldus tÔdemast reaalsust, olles haavatuna hakanud mind pidama meie suhte reeturiks.... Aga see polnud nii. See tekkis möödarÀÀkimisest.

Tahan Ôppida, et jÔuda selleni, et olla lÔpuks ometi kord Ônnelik, et lÔpuks ometi kord vÔida armastada tÀie hingega, hingega, mis on vaba negatiivsetest olevustest, kes mind seni "terroriseerisid".
Tagasi üles
Natu
Külaline

PostitusPostitatud: Teis Juun 29, 2004 4:49 pm    Teema: Vasta viitega

Ja nĂŒĂŒd ta tuleb ja pakub end sulle ja kĂ”igile teistele öeldes:
"Siin ma olen!". Tema stiili juures tere ta lihtsalt unustab. Ta on, kuni ilmub jÀgmine..., teatab, et tema vÔib vÔtta kÔik, mis ta andnud on. Siis selgub, et ta vÔtab kÔik, aga andnud pole midagi. Sina andsid ja selle kÔigega ta lÀheb jÀrgmise naise ette kui tÀhtis mees.
Varsti koputab ta su uksele.
Oota kannatamatusega ja kĂŒpseta pirukaid.
Tagasi üles
PĂ€ikeseneiu

PostitusPostitatud: Teis Juun 29, 2004 7:19 pm    Teema: Suhtlemine lĂ€bi teispoolsuse ja selle takistajad (?) Vasta viitega

Aga kas ilma pirukateta ei saa vĂ”i? Ma pole just kĂŒpsetaja tĂŒĂŒp. Kui vaja, teen kĂŒll Ă€ra, aga meeldamini..... VĂ”i tegelikult, eks ma pĂŒĂŒan siis kĂŒpsetada! Sad

>Aga tegelikult ei saanud ma sÔnumist aru! Ma omameelest kirjutasin tÔsiselt, murega...... Confused <
Tagasi üles
Natu
Külaline

PostitusPostitatud: Teis Juun 29, 2004 7:29 pm    Teema: Vasta viitega

Vabandan.
Ironiseerisin ĂŒhe konkreetse isiku arvelt. Kui selle tee lĂ€bi kĂ€id, kui sa ka pirukaid ei tee, siis saad aru mu kirjutisest, aga see mĂ”istmine tuleks liiga hilja.
Ma ei oska sulle teisiti vastata.
Tagasi üles
Cyclamen
Lilla pÀike
Lilla pÀike

PostitusPostitatud: Teis Juun 29, 2004 7:39 pm    Teema: Re: Suhtlemine lĂ€bi teispoolsuse ja selle takistajad (?) Vasta viitega

PĂ€ikeseneiu kirjutas:
Aga kui inimene vÔtab omale pÀhe miskit, mis pole nii, ja trambib temas olevad tunded maatasa, kuidas temani jÔuda?

Armastan ja tean, et mind armastatakse, et see, mis meid lahku viis, oli tema haavatud sisemine mina, mis keeldus tÔdemast reaalsust, olles haavatuna hakanud mind pidama meie suhte reeturiks.... Aga see polnud nii. See tekkis möödarÀÀkimisest.

Tahan Ôppida, et jÔuda selleni, et olla lÔpuks ometi kord Ônnelik, et lÔpuks ometi kord vÔida armastada tÀie hingega, hingega, mis on vaba negatiivsetest olevustest, kes mind seni "terroriseerisid".

Tema jaoks see on nii... Ă€ra mĂ”tle teise eest ja Ă€ra arva, et Sa tead, mida teine mĂ”tleb vĂ”i tunneb tegelikult. Sina tahad armastada... teda... aga tema enam ei taha ja sinna pole midagi teha... vĂ”ib ju teha mingit hookus-pookust, aga kui see pole tema enda vaba tahe, siis varem vĂ”i hiljem ikkagi vĂ”ib asi katki minna... möödarÀÀkimised vĂ”ib ĂŒmber "pihtarÀÀkimisteks" rÀÀkida, aga liimitud vaas pole enam see ja on tunduvalt kergem purunema... Ă”pi armastama nii, et ei tekiks enam möödarÀÀkimisi...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
amaya
Tumeroheline pÀike
Tumeroheline pÀike

PostitusPostitatud: Teis Juun 29, 2004 7:54 pm    Teema: Vasta viitega

PĂ€ikeseneiu, armastuse puhul lased inimese vabaks , mitte ei ripu tema kĂŒljes kinni. Sina rÀÀgid omamisest.
Tagasi üles
Virmaline
----------------------------

PostitusPostitatud: Teis Juun 29, 2004 8:15 pm    Teema: Vasta viitega

Need asjad, mida inimene raamatust öpib vöivad kĂŒll tulemusi anda, kuid mul on vĂ€ga hoiatavaid kogemusi inimesi vöi asju tahtejöuga vĂ€lja nöudnud inimestelt.
RÀÀgin ĂŒhe loo. Üks naine elab koos kahe lapsega. Noormees laskis ta juurest jalga juba siis kui sai naise rasedusest teada. Lapsed lĂ€hevad jĂ€rgmisel aastal keskkooli. Naine ise tunneb suurt huvi esoteerika vastu ja sedalaadi tuttavaid tal jagub. Naine arvas, et tal ikka oleks meest ja lastele isa tarvis. Kasutati igatsorti asju, kuid pöhiliselt mĂ€ngiti tahte ja vajaduse peal. Ja siis hakkas neid mehi tulema- igast kaliibrist ja klassist. Paljud neist joodikud, sekka ka ka möni normaalsem, kuid ĂŒks mis oli köikidel ĂŒhine joon- nad tahtsid seda naist Ă€ra kasutada.(rÀÀgin sellest, mis toimub kui vaimne maailm pea peale keerata, ilma seda tundmata)
Selle loo puhul polnud kusagil ajalehes mingeid kosjakuulutusi.
NĂŒĂŒdseks on naine möistnud, et see, kes tema körval ĂŒlejÀÀnud elu peab olema tuleb vaid siis kui rahus ootad ja usud, et see ĂŒkskord sĂŒnnib.
Ja vöib ka olla, et see kellest inimene on möelnud polegi see kes tegelikult tuleb.....
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Teis Juun 29, 2004 11:54 pm    Teema: Vasta viitega

PĂ€ikeseneiule.
Natu mÔtles siin mind.
Nojahh, ega mul ei ole kĂŒll voli kedagi kellegile anda. Ja ise ma pole ka vĂ€lja pakkuda.
Mina pakun teadmisi. Jah ma teen neid analĂŒĂŒse. Suudan lugeda inimest vĂ€lja pealt ja pakkuda mĂ”istlikke lahendusi.
Aga sexi maagiat kĂŒll ei tee. Muideks natu soovis seda ja nĂŒĂŒd on tal lihtsalt kibestumine, et ma ei rahuldanud tema soove.
Natu
Külaline

PostitusPostitatud: Kolm Juun 30, 2004 12:07 am    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
kibestumine,
Ei, vÀsinud hoopis. KÔik mu soovid on rahuldatud. Pean hakkama uusi soove leiutama. TÀnan, Tokroda!
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Kolm Juun 30, 2004 12:09 am    Teema: Vasta viitega

No siis on ju kÔik hÀpi, aga ma ei saa aru, miks siis selline jutt pÀikeseneiule.
Natu
Külaline

PostitusPostitatud: Kolm Juun 30, 2004 12:18 am    Teema: Vasta viitega

No ma rÀÀgin ju kogu aeg, et ega sa naistest aru saa, eriti minust.
Tagasi üles
PĂ€ikeseneiu

PostitusPostitatud: Kolm Juun 30, 2004 12:36 pm    Teema: Suhtlemine lĂ€bi teispoolsuse ja selle takistajad (?) Vasta viitega

AitĂ€h kĂ”igile kirjutajatele! Hetkel kiire, kui loen lĂ€bi ja tahan edasi kĂŒsida, kĂŒsin.

Aga muidu - Tokrodaga olen kohtunud ja oman tema kohta isiklikku arvamust, niiet teiste arvamus ei oma rolli. Sexi maagiat ei oota, ootan tÔesti vaid teadmisi. Iseasi kui kiirelt olen suuteline omaks vÔtma teadmisi, mis haiget teevad.... Aga see on minu probleem. Areneda on tÔesti veel palju ruumi.
Tagasi üles
PĂ€ikeseneiu

PostitusPostitatud: Kolm Juun 30, 2004 7:53 pm    Teema: Re: Suhtlemine lĂ€bi teispoolsuse ja selle takistajad (?) Vasta viitega

amaya: eks mu jutt oli segane ka, aga ma EI RÄÄGI omamisest. Asi on palju keerulisem. See mees ongi esimene, keda ma armastan omatama vajadust teda omandada.

TahtejĂ”uga pole kedagi otsinud, kĂŒll on aga otsimisest kogemus olemas. Kah - otsisin endale kaaslast ja lapsele isa. Ja sattusin kokku omasugustega, kĂŒll polnud joodikuid, aga olid sellised, kes vajasid samuti elamiseks tuge, kuid - tahtmata seda ise vastu pakkuda. Ma ei tahtnud olla ĂŒhepoolselt kellegi hala kuulaja, ĂŒhepoolselt kellegi pĂŒstihoidja, vajasin ise eluga hakkamasaamiseks tuge - ja ma lĂ”petasin suhted, minnes edasi mĂ”nevĂ”rra kindlamana. Ja taas kohtasin neid, kes olid minuga samal tasemel, nĂŒĂŒd aste kĂ”rgemal, ja taas kohtasin selliseid, kes ei tahtnud edasi minna. Mina tahtsin. Ja lĂ€ksin. Nii olengi tĂ€nases pĂ€evas, nĂŒĂŒd teades, et vajan enda kĂ”rvale - jah, Tokroda ĂŒtles selle sĂ”nades vĂ€lja - elavat tarka meest. Ja ma leian ta. TĂ€na tean, et leian. Edasiminek on olemas. VĂ”ibolla endast vĂ€lja öeldes sai miski sisemuses selgeks.

TÀnud kÔigile, kes vaevaks vÔtsid omapoolset abi pakkuda. Mis ei tÀhenda, et siit foorumist lahkun. Tee minna on veel pikk.
Tagasi üles
amaya
Tumeroheline pÀike
Tumeroheline pÀike

PostitusPostitatud: Kolm Juun 30, 2004 8:05 pm    Teema: Vasta viitega

Ütlesid, et visualiseerid teda. Milleks kui ei taha omada? Milleks Sa pĂŒĂŒad teda kinni hoida kui mitte omamiseks, vĂ”i tagasi toomiseks. Sa ei lase tal ju rahulikult eladagi. Tahad ikka oma.
Üks vĂ€ike tĂ€helepanek, kui seesama viga, mida Sa oma kallimaga tegid ei ole Sulle endale selgeks saanud, ei muutu mitte midagi. Sa jÀÀdki kordama ĂŒhte ja sedasama viga.
Tagasi üles
PĂ€ikeseneiu

PostitusPostitatud: Nelj Juul 01, 2004 12:01 pm    Teema: Vasta viitega

Amaya: seda viga, mis ma tegin, ei korda ma mitte iialgi. Õigemini, viga ei teinud mitte mina. Vea tegime me koos. Tegime, sest ei teadnud tol hetkel TÕDE. Aga selline situatsiooon, mille tĂ”ttu me selle tegime, EI KORDU IIAL. MA TEAN SEDA. Sest selliseks, nagu ma olin eelmise aasta detsembrini, ei muutu ma mitte iialgi enam. Mis oli ja miks ma selles nii kindel olen, see on pikk jutt. Ei viitsi sellest rÀÀkida, ĂŒhest kĂŒljest - see on minevik, teisest kĂŒljest - kuna ma nii sageli olen tunnetanud, kuivĂ”rd raske on teisele selgeks teha oma mĂ”tteid kirjalikult, kui ei nĂ€e teise reaalset reaktsiooni, kuidas vĂ”ib lihtsalt mööda rÀÀkida - ei nĂ€e mĂ”tet seletada. Aga kordan veelkord - sellist suhet ja sellist situatsiooni ei tule rohkem enam mu elus. JĂ€rgmised armastused on lihtsalt armastused. Selle mehega on aga koos Ă€ra söödud hulgim puudasid soola ja tĂ€nu tema abile olen tĂ€na see, kes olen. Olen vaba.
Tagasi üles
amaya
Tumeroheline pÀike
Tumeroheline pÀike

PostitusPostitatud: Nelj Juul 01, 2004 12:14 pm    Teema: Vasta viitega

Aeg on minna vigade paranduse juurde
Tagasi üles
PĂ€ikeseneiu

PostitusPostitatud: Reede Juul 02, 2004 11:52 am    Teema: Vasta viitega

just seda ma teengi.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Uudised ja seaduspĂ€rasused Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

© 2001, 2005 phpBB Group