Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nÔmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

valus neelata
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Nelj Märts 05, 2009 11:27 pm    Teema: Vasta viitega

mĂ”te "peab hea olema" tĂ”lgendub otse ja robustselt "peab teistel söödav olema" ja noh, siis sĂŒĂŒaksegi.
mÔte "mine perse" lÔpetab söömise Àra, sest selle mÔttega sa oled muutunud söödamatuks nagu saepuru - st paned tingimuse sisse, mis pole teisesle vastuvÔetav ja lööd ta minema.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
nosalt
Beez pÀike
Beez pÀike


Liitunud: 29 Nov 2007
Postitusi: 243
Asukoht: magevees

PostitusPostitatud: Reede Märts 06, 2009 2:31 am    Teema: Vasta viitega

Mul igal hommikul kurk kÀhe. PÔhjus: toa Ôhk on rikutud. Torsioongeneraatori "kruvisse" pannakse mingit kahjuliku ainet ja teleporteeritakse korterisse. Leevendust saan tugevalt avatust aknast.
_________________
NaCl - esimene lisaaine, mis maalastele pÀhe ja sisse mÀÀriti.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Simps
Beez pÀike
Beez pÀike


Liitunud: 25 Nov 2007
Postitusi: 271

PostitusPostitatud: Reede Märts 06, 2009 10:35 pm    Teema: Vasta viitega

Saan mingit jÔudu ja kontrolli tagasi tÀnu kriitilisemale hoiakule. Meenutasin, et mingi aeg viskasin blokke peale suhete loomisel ja suhtusin kriitiliselt, siis samuti sellist jura ei toimunud (sai vabamalt liikud, vahepeal siin piirati nagu vabadust)
selles tundub muidu point olevat kĂŒll, et kui hĂ€irib, ju siis ikka nillitakse, ma pikalt juurdlesin, et viga minus, et selliseid tundeid tekitab.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Laup Märts 07, 2009 1:58 am    Teema: Vasta viitega

lissalt, kui ei ole ise, vaid nii, kuidas kellelegi teisele sobib, siis oled lahti ja see keegi saab sĂŒĂŒa.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Simps
Beez pÀike
Beez pÀike


Liitunud: 25 Nov 2007
Postitusi: 271

PostitusPostitatud: Laup Märts 07, 2009 10:43 am    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:
lissalt, kui ei ole ise,


sellest saab pÀris palju jama alguse
tundub, et parim kaitse ongi lihtsalt olla sina-ise
ja teha omi asju
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Simps
Beez pÀike
Beez pÀike


Liitunud: 25 Nov 2007
Postitusi: 271

PostitusPostitatud: Kolm Märts 25, 2009 9:04 pm    Teema: Vasta viitega

avastasin ĂŒkshommik vĂ€rjaks sĂ”imamast kedagi. nĂŒĂŒd on suhtumine kĂŒll sama, kuid jĂ”uan vĂ€rd... ja lĂ”ppu öeldes muutun jĂ”uetuks nagu.
nÔme ja piinlik oli mÔelda, et ma niimoodi suhtusin, aga see kÀis automaatselt, ilma mÔtlemata
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
maximus
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 5 Nov 2007
Postitusi: 1048
Asukoht: L-Virumaa

PostitusPostitatud: Nelj Märts 26, 2009 1:10 am    Teema: Vasta viitega

Mul siin ka ajab ropendama ja vanduma, vat aru ei saa aint kust see tuleb, Ôhtuse jalutuskÀigu ajaks on kogu maailm jummala must, pole enam vÔÔraid mÔtteid, hea rahulik. Smile
_________________
Kuhu tÔttad, Trilma?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Simps
Beez pÀike
Beez pÀike


Liitunud: 25 Nov 2007
Postitusi: 271

PostitusPostitatud: Nelj Märts 26, 2009 8:04 pm    Teema: Vasta viitega

Ma ka mÔtlesin, et kust tuleb. mÔni inimene teeb masendunuks, mÔni enamasti rÔÔmsaks ja siis osad ajavad vihale ja ropendama. aga see ropendamine vist lööb platsi puhtaks - nagu kÔtt Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
maximus
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 5 Nov 2007
Postitusi: 1048
Asukoht: L-Virumaa

PostitusPostitatud: Nelj Märts 26, 2009 8:45 pm    Teema: Vasta viitega

KĂŒllap mingi eetilis - moraalne sĂŒsteem tuleb kottima. Kui siis kĂ”vasti vastu panna, s.t. ropendada ja vanduda, siis jĂ€etakse rahule.
_________________
Kuhu tÔttad, Trilma?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Simps
Beez pÀike
Beez pÀike


Liitunud: 25 Nov 2007
Postitusi: 271

PostitusPostitatud: Nelj Märts 26, 2009 11:11 pm    Teema: Vasta viitega

nu jah, mai saa pÀris hÀsti (lÔpuni) pihta, mis toimub, aga tean, et keha annab vahest pÀris hÀid kÀitumisjuhendeid, kui ise asja lahti ei jaga.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
maximus
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 5 Nov 2007
Postitusi: 1048
Asukoht: L-Virumaa

PostitusPostitatud: Reede Märts 27, 2009 2:27 pm    Teema: Vasta viitega

Veidraid asju on kĂŒll ja pihta ka pĂ€ris ei saa. Mul hakkab miski aeg - ajalt iseenesest palavikuliselt mĂ”tlema, kusjuures lollakaid mĂ”tteid, pĂ€ris raske peatada. Siis on mingid X energiad, pole aimugi, mida need teevad. Smile
_________________
Kuhu tÔttad, Trilma?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
nosalt
Beez pÀike
Beez pÀike


Liitunud: 29 Nov 2007
Postitusi: 243
Asukoht: magevees

PostitusPostitatud: Reede Märts 27, 2009 3:50 pm    Teema: Vasta viitega

maximus kirjutas:
Siis on mingid X energiad,

Maa on tĂ€is pikitud mobiilside maste, kusjuures m.-side on teisejĂ€rguline. PĂ”hiĂŒlesanne on neil elanikkonna psĂŒhhotrooniline töötlemine. Ju see ongi siis X energia.
_________________
NaCl - esimene lisaaine, mis maalastele pÀhe ja sisse mÀÀriti.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Simps
Beez pÀike
Beez pÀike


Liitunud: 25 Nov 2007
Postitusi: 271

PostitusPostitatud: Reede Märts 27, 2009 9:09 pm    Teema: Vasta viitega

No igastahes nĂŒĂŒd jĂ€lle sama asi, tundub jah, et surutakse midagi peale, nagu selline lĂ€biv vĂ€rk. Ei saa arugi, kas kellegi viha vĂ”ib ka nii mĂ”juda. Tean, et tööl nĂ”utakse, aga vĂ”imalik, et ka mingid segajad on hoopis.
Tegelt kui neid asju vist uskuda, siis oled rohkem vastuvÔtlik, vÀhemalt tundub nii - et kohe kuidagi blokk peale panna. aga samas pÀris raske ka nagu lahti saada, mul varem pole sellist vÀrki esinenud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Simps
Beez pÀike
Beez pÀike


Liitunud: 25 Nov 2007
Postitusi: 271

PostitusPostitatud: Reede Märts 27, 2009 9:12 pm    Teema: Vasta viitega

maximus kirjutas:
Mul hakkab miski aeg - ajalt iseenesest palavikuliselt mÔtlema, kusjuures lollakaid mÔtteid, pÀris raske peatada.


mul ka, see on omaette kunst neid mÔtteid minema saada Smile nagu mingil eraldi lainel oleks. selline mÔte, et kamaan, tule maapeale, elu on lihtne
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
maximus
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 5 Nov 2007
Postitusi: 1048
Asukoht: L-Virumaa

PostitusPostitatud: Laup Märts 28, 2009 8:40 pm    Teema: Vasta viitega

Huvitav jah, kas siis mingi osa on kuskil lollis kohas, ja seal keegi toidab teda? Ja kas kudagi seda kĂ€tte ka saab? Jube tĂŒĂŒtu igatahes.
_________________
Kuhu tÔttad, Trilma?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Simps
Beez pÀike
Beez pÀike


Liitunud: 25 Nov 2007
Postitusi: 271

PostitusPostitatud: Püh Märts 29, 2009 5:17 am    Teema: Vasta viitega

Ma nagu seda ise ei taju, nagu keegi toidaks mingit mu osa, vÔibolla sul on mingi teistsugune asi? vÔi Àkki on see ikkagi mingi oma vajadus? ja tÔesti miski toidab?

ma muidu koguaeg veidi tÔsiseks kaldunud, vahest mÔned inimesed muudavad mind nende silmis kurvaks, kuigi ma otseselt pole kurb, aga lihtsalt omas olekus. samas jah, paljud on koguaeg nagu rÔÔmsad, sellele ma pÀris pihta ei saa, kuidas koguaeg sÀratakse.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Tige tihane
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Reede Apr 03, 2009 2:07 am    Teema: Vasta viitega

Simps kirjutas:
Ma nagu seda ise ei taju, nagu keegi toidaks mingit mu osa, vÔibolla sul on mingi teistsugune asi? vÔi Àkki on see ikkagi mingi oma vajadus? ja tÔesti miski toidab?

ma muidu koguaeg veidi tÔsiseks kaldunud, vahest mÔned inimesed muudavad mind nende silmis kurvaks, kuigi ma otseselt pole kurb, aga lihtsalt omas olekus. samas jah, paljud on koguaeg nagu rÔÔmsad, sellele ma pÀris pihta ei saa, kuidas koguaeg sÀratakse.

Noo vÔib-olla elavad need inimesed rohkem vÀljapoole, sina aga sissepoole.

Aga ĂŒhesĂ”naga, sul on teatud inimesega probleem ja sa arvatavasti allud talle, kuigi sa seda ĂŒldse ei soovi?
Muide, see on huvitav, kui sa nÀiteks elad nagu sissepoole ja ei lase eriti teisi ligi eks, siis see peaks andma sulle ka hea kaitse inimeste eest.
Üks vĂ”imalus on siis selline, et lased paljudel end lĂŒpsta (nagu mina kaldun tegema) siis lekid kuskilt (valed programmid nt).
Teine vÔimalus on, et panen puusse, sest ei tunne ju sind Very Happy
Aga tundub, et peaksid ennast positsioneerima, maksma panema. Nojah, kust siis neid programme Ôhust vÔtta..

Mulle meenus praegu ĂŒks naljakas juhtum.
Oli ĂŒks meesterahvas, kes töökollektiivi lisandus. Keegi ei saanud temaga vĂ€ga hĂ€sti lĂ€bi ja temaga tööl olles tekkis tunne, et sööb hinge seest. Nii vĂ€ga Ă€rritas ta mind. Tal oli kalduvus kĂ”iki Ă”petada alati ja samal ajal kĂ€itus ta ise nii lapsikult.
Aeg lĂ€ks edasi ja juhtus nii, et nĂŒĂŒd töötan tema alluvana. Ja jĂ€rsku muutus mu suhtumine temasse kĂ€igupealt, ma imetlen tema oskust kĂ”igile ĂŒlesandeid kĂ€tte jagada ja kuidas ta enda ĂŒmbrust korras hoiab. TĂ€nu minu vastuvĂ”tlikkusele varjutas see kĂ”ik muud vead, mis tal aegajalt esinevad. Saame hĂ€sti lĂ€bi ja mul on tĂ”esti hea meel, et nii juhtus.

See nĂ€itab, kuidas ĂŒks vĂ€ike mĂ”tteline ĂŒmberhindamine inimest su silmis muuta vĂ”ib.

Aga praegu ei tule midagi targemat pÀhe, mis su probleeme lahendada vÔiks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Simps
Beez pÀike
Beez pÀike


Liitunud: 25 Nov 2007
Postitusi: 271

PostitusPostitatud: Kolm Apr 15, 2009 1:40 am    Teema: Vasta viitega

FinalFantasy kirjutas:
Simps kirjutas:
Ma nagu seda ise ei taju, nagu keegi toidaks mingit mu osa, vÔibolla sul on mingi teistsugune asi? vÔi Àkki on see ikkagi mingi oma vajadus? ja tÔesti miski toidab?

ma muidu koguaeg veidi tÔsiseks kaldunud, vahest mÔned inimesed muudavad mind nende silmis kurvaks, kuigi ma otseselt pole kurb, aga lihtsalt omas olekus. samas jah, paljud on koguaeg nagu rÔÔmsad, sellele ma pÀris pihta ei saa, kuidas koguaeg sÀratakse.

Noo vÔib-olla elavad need inimesed rohkem vÀljapoole, sina aga sissepoole.

Aga ĂŒhesĂ”naga, sul on teatud inimesega probleem ja sa arvatavasti allud talle, kuigi sa seda ĂŒldse ei soovi?
Muide, see on huvitav, kui sa nÀiteks elad nagu sissepoole ja ei lase eriti teisi ligi eks, siis see peaks andma sulle ka hea kaitse inimeste eest.
Üks vĂ”imalus on siis selline, et lased paljudel end lĂŒpsta (nagu mina kaldun tegema) siis lekid kuskilt (valed programmid nt).
Teine vÔimalus on, et panen puusse, sest ei tunne ju sind Very Happy
Aga tundub, et peaksid ennast positsioneerima, maksma panema. Nojah, kust siis neid programme Ôhust vÔtta..

Mulle meenus praegu ĂŒks naljakas juhtum.
Oli ĂŒks meesterahvas, kes töökollektiivi lisandus. Keegi ei saanud temaga vĂ€ga hĂ€sti lĂ€bi ja temaga tööl olles tekkis tunne, et sööb hinge seest. Nii vĂ€ga Ă€rritas ta mind. Tal oli kalduvus kĂ”iki Ă”petada alati ja samal ajal kĂ€itus ta ise nii lapsikult.
Aeg lĂ€ks edasi ja juhtus nii, et nĂŒĂŒd töötan tema alluvana. Ja jĂ€rsku muutus mu suhtumine temasse kĂ€igupealt, ma imetlen tema oskust kĂ”igile ĂŒlesandeid kĂ€tte jagada ja kuidas ta enda ĂŒmbrust korras hoiab. TĂ€nu minu vastuvĂ”tlikkusele varjutas see kĂ”ik muud vead, mis tal aegajalt esinevad. Saame hĂ€sti lĂ€bi ja mul on tĂ”esti hea meel, et nii juhtus.

See nĂ€itab, kuidas ĂŒks vĂ€ike mĂ”tteline ĂŒmberhindamine inimest su silmis muuta vĂ”ib.

Aga praegu ei tule midagi targemat pÀhe, mis su probleeme lahendada vÔiks.


LĂŒhike vastus öisel ajakesel.
VÔtsin aja maha ja asjad loksusid veidi paika. Sain enesega kontakti ja hea olla kohe.
Minu probleem oli selles, et olin paari inimese mĂ”ju all ja selles loomulikult ainult ise sĂŒĂŒdi (nagu lĂ”ksus, millest ei saanud kuidagi vĂ€lja). Kuna ma ei kehtestanud ennast ja tegin pikka aega halva mĂ€ngu juures head nĂ€gu, isegi arusaamata miks. Kunagi ma ei teinud nii palju, aga siis mingi hetk lĂ€ksid asjad kontrolli alt vĂ€lja ja olingi kadunud. Elan sissepoole, aga ka vĂ€ljapoole. Ma mĂ”tlen praegu, et sissepoole elamisega vist lihtsalt ei kaitse, aitab vast rohkem enese kehtestamine ja suhtumine vĂ€lisesse siiski?

Aga kuigi ma Sind ka ei tunne, tundub veidi sarnane asi kĂŒll, et kohati Ă€rakasutatav - ĂŒhelt poolt pole paha omadus, teiselt poolt tuleb piirid seada, sest tĂŒnga saab mĂ”nuga. Aga hea on see, kui ise aru saada Smile Olen ka aru saanud lĂ”puks, et see ei vii kuhugi, mingid oma vajadused peavad siiski olema. Pole olnud neid Ă”igeid tahtmiseid. MĂ”ni teab tĂ€pselt, mida tahab ja selle ka vĂ”tab, ĂŒkskĂ”ik mis hinnaga. Igastahes ei viitsi enam lihtsalt mingi tore tegelane olla. TagantjĂ€rgi naljakas vaadata, kuidas mingis juras olla ja sellest vĂ€lja pĂŒĂŒda sipelda. Aga tundub, et sain vĂ€lja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Simps
Beez pÀike
Beez pÀike


Liitunud: 25 Nov 2007
Postitusi: 271

PostitusPostitatud: Kolm Apr 15, 2009 11:48 pm    Teema: Vasta viitega

Kusjuures, FinalFantasy, tĂ€na tuli mĂ”ttesse see Ă€rimaailm. LĂŒhidalt, kuigi ma seda vĂ€ga ei jaga, ja see mĂ”te tundus mulle veidi kreisi, siiski ma ei vĂ€lista ĂŒldse, et vĂ”ib ka olla ĂŒks variant, et tĂ€helepanu hoiti kuidagi nimelt neil..hmmm..vĂ”in ka eksida, aga mĂ”tlemisainet sain kĂŒll.
kui Àrimaailma jÔud tÔesti nii suured on.
tĂ€nud, et vĂ”tsid vaevaks veidi analĂŒĂŒsida Smile
jĂ”udsin hoopis mujale vĂ€lja nĂŒĂŒ mĂ”tetega
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Tige tihane
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Nelj Apr 16, 2009 3:41 pm    Teema: Vasta viitega

Simps kirjutas:
Kusjuures, FinalFantasy, tĂ€na tuli mĂ”ttesse see Ă€rimaailm. LĂŒhidalt, kuigi ma seda vĂ€ga ei jaga, ja see mĂ”te tundus mulle veidi kreisi, siiski ma ei vĂ€lista ĂŒldse, et vĂ”ib ka olla ĂŒks variant, et tĂ€helepanu hoiti kuidagi nimelt neil..hmmm..vĂ”in ka eksida, aga mĂ”tlemisainet sain kĂŒll.
kui Àrimaailma jÔud tÔesti nii suured on.
tĂ€nud, et vĂ”tsid vaevaks veidi analĂŒĂŒsida Smile
jĂ”udsin hoopis mujale vĂ€lja nĂŒĂŒ mĂ”tetega

Ojaa, see Àrimaailm. Ma sain kahe pÀevaga palju kogemusi, kuidas Àrimaailm töötab. Kahjuks on need minu jaoks liialt isiklikud, et siia kirja panna, aga sain oma kogemuse.
Juhuseid ei ole olemas. Tegin teadlikult valiku: olen pagan, kuid tekkis himu laineid lĂŒĂŒa Ă€rimaailmas. SĂŒsteem sĂ”itis minust nii ilusasti ĂŒle (nii riiklikul, firma- kui ka ĂŒksikisiku tasandil). Ja seda vaid kahe pĂ€evaga. Enne ja pĂ€rast seda kulges elu nii nagu ikka.
PĂ”himĂ”tteliselt on ju erinevad visuaalmaailmad vĂ€gagi reaalsed, ja need mĂ”jutavad su elu. Ja seda ei rÀÀgi ĂŒksnes Tokroda.
Ärimaailm: Kuidas illegaalselt teiste hĂŒved enda tasku pista. Selle jĂ€rgi tegutsesin ka mina ĂŒhtĂ€kki, ainult inimsuhete pealt (meeldivus, sĂ”ltumatus).
Kuid tĂ€nu sellele mĂ”istan ma seda sĂŒsteemi palju rohkem nĂŒĂŒd.

Ma olen pÀris kindel, et miski pole paratamatu. Nii nagu paljud inimesed arvavad, et kui nendega juhtub nÀiteks autoÔnnetus vÔi nad satuvad varguse ohvriks vms, siis see lihtsalt juhtus vÔi oli see ettemÀÀratud. Tegelikult on kuskil tehtud valearvestus (tavaliselt on see vale valik, elustiil jne), mis vÔimaldab seda.

Tead, tore oli abiks olla, sa tundud meeldiv inimene olevat. Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group