Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Uus nõiasaade
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 54, 55, 56  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Reklaam
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Luscinia_krõõt
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 5 Nov 2006
Postitusi: 743

PostitusPostitatud: Püh Sept 28, 2008 8:25 pm    Teema: Vasta viitega

siin ja seal kirjutas:
Raamatut sa eriti lugenud vist pole.


ühte-teist ikka loetud on ...
kuid jah, tõsi ta on,
et lugemus võiks parem olla Cool
eks see laiskuse taha kipub jääma
nõuab lugemini ju eriti põhjalikkust ja tähelepanu koondamist
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Püh Sept 28, 2008 8:48 pm    Teema: Vasta viitega

Luscinia kirjutas:
FinalFantasy kirjutas:

Ma ei tea, mis kõverpeegli järgi sina Tokrodat nägema oled hakanud, aga mina ei näe erilisi sarnasusi siin.

feel it ...
sa pole seda asja tunnetama kahjuks siiski objektiivne Wink
sa ei saagi seda olla Smile


ot, mis sa oled roosikesega kah maganud vä Rolling Eyes ?
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
nipi
Oranz päike
Oranz päike


Liitunud: 6 Apr 2008
Postitusi: 647

PostitusPostitatud: Püh Sept 28, 2008 8:58 pm    Teema: Vasta viitega

siin ja seal kirjutas:
Raamatut sa eriti lugenud vist pole.


eesti keeles ei tähenda sõna "raamat" seda üht ja ülimat piiblit, nagu soomlastel, vaid on üldmõiste, seega tasub alati täpsustada, millist teost silmas peetakse
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luscinia_krõõt
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 5 Nov 2006
Postitusi: 743

PostitusPostitatud: Püh Sept 28, 2008 9:08 pm    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:

ot, mis sa oled roosikesega kah maganud vä Rolling Eyes ?


noooo, ära siis võta kõike ka oma kogemuste järgi Laughing Laughing
tead, inimestest kiirguvat saab tunnetada ka lihtsamini - viid oma tähelepanu hetkeks inimesele
lase hetkeks lahti oma naba silmitsemisest ja kuulad, vaatad enda ees seisvat inimest
inimesega magamine pole ainus moodus inimest silmitseda Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Turkian
Arengumaag


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 1149

PostitusPostitatud: Püh Sept 28, 2008 9:23 pm    Teema: Vasta viitega

Roosi kirjutas:
Turkian kirjutas:
Roosi kirjutas:
näed mina seisin ka keset autoteed aga keegi ei tahtnud mulle otsa sõita...järelikult väärin kohta siin maailmas, et oma missiooni teostada...
Lahe tegelane oled, ei taha ennast lihtsalt ära tappa vaid tahad kellegi õhtu, närvisüsteemi ja auto ka ära rikkuda. Mis sa arvad kuidas see inimesele mõjub kui ta maanteel kellegi surnuks sõidab? Sa natukenegi teistest inimestest ka hoolid või? Äkki autojuht tunneb pärast ennast veel süüdi ka et sind surnuks sõitis.

Ja siis veel tuled siin armastusest rääkima ja poolehoidu lausa nõudma.


Aga minu vanemad minust hoolisid või? Mul olid sõbrad ümber kes tõid mulle rohud millega oleksin saanud ennast ära tappa aga ma otsustasin siiski jätkata...

ja ära muretse juba homme päev lähen psühhiaatri juurde, kes kenasti mulle rohte välja kirjutab aga see ei lahenda mu probleemi...Tokroda on ka lahe naised on su elu persse keeranud...kuula mehi....aalaa kas mõni mees on mulle kodu pakkunud vms ps. olen kodutu...ja pean tatikarja kisa päevast päeva kuulama pluss siis veel nende närvihaigetest emade karjumist...siin turvakodus jälle 0 punktis tagasi nagu selle foorumiga liitudes varsti aetakse mind naistevarjupaika kui seal koht vabaneb...ja nii mind solgutatakse ühest kohast teise...õnneks vähemalt otsin endale hetkel paremat töökohta...ja tõmblen elu eest nagu alati üksi...

No aga kui sa oled selline olend kes teistest tegelikult ei hooli, siis ma ei imesta et sulle sattusid sellised vanemad kes sinust ei hooli. Igatahes mina jõuan enda loogikaga siia.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Luscinia_krõõt
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 5 Nov 2006
Postitusi: 743

PostitusPostitatud: Püh Sept 28, 2008 9:33 pm    Teema: Vasta viitega

Turkian kirjutas:

No aga kui sa oled selline olend kes teistest tegelikult ei hooli, siis ma ei imesta et sulle sattusid sellised vanemad kes sinust ei hooli. Igatahes mina jõuan enda loogikaga siia.


minu loogika:
ja mittehoolivad vanemad pole ettekääne-põhjus,
miks ei peaks iseendast või teistest hoolima

see ettekääne ikkagi valitud pigem selleks, et end ei teadvustada teisti kui läbi OHVER OLEMISE
et kui on tunne, et kõik teevad liiga, kõik on halvasti,
siis inimene tunneb, et ta ELAB, ta on KEEEGI - ta on OHVER!
krdi nutune värk, aga seda on nii palju meie ümber Sad
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
monotoon
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 21 Jan 2004
Postitusi: 540

PostitusPostitatud: Püh Sept 28, 2008 11:21 pm    Teema: Vasta viitega

Kas selles teemas arutletakse nõiasaadet või roosikese personaalküsimust ?

Roosikesele soovitan -- viska peegel nurka.Hakkad ehk peegli taha kah nägema . Hoiatan , igale peeglile järgneb peegel ja mõned neist on rohkem kui kõverpeeglid ! Twisted Evil

Nastja on liiga noor tegutsemiseks.Isegi kui ta üritaks , saaks karistada , ja on hea ,et ta ise seda teab . Antagu talle aega .

Sellelt teelt tagasipöördumist ei ole .
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Pilleriin
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 4 Märts 2006
Postitusi: 540
Asukoht: sügaval pimedas laanes

PostitusPostitatud: Püh Sept 28, 2008 11:30 pm    Teema: Vasta viitega

monotoon kirjutas:
Kas selles teemas arutletakse nõiasaadet või roosikese personaalküsimust ?


Roosi lihtsalt pimestab inimesed oma lolluste hiilgusega ära. Kaastunde otsimise koll on tal vägev.
_________________
Kes ei oska ulguda, see ei leia oma karja üles!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
nipi
Oranz päike
Oranz päike


Liitunud: 6 Apr 2008
Postitusi: 647

PostitusPostitatud: Püh Sept 28, 2008 11:53 pm    Teema: Vasta viitega

Pilleriin kirjutas:
monotoon kirjutas:
Kas selles teemas arutletakse nõiasaadet või roosikese personaalküsimust ?


Roosi lihtsalt pimestab inimesed oma lolluste hiilgusega ära. Kaastunde otsimise koll on tal vägev.


sisuliselt on su vastus esitatud küsimusele, et arutame pigem ikka Roosi personaalküsimust Laughing

mina sekundeerin ka selele mõttele:
Tsiteerin::
Nastja on liiga noor tegutsemiseks.Isegi kui ta üritaks , saaks karistada , ja on hea ,et ta ise seda teab . Antagu talle aega .

Sellelt teelt tagasipöördumist ei ole .


näib jah, et Nastja tajub oma võimete (otsustus-, vastupanu-) piire hästi ja väljendab seda ka ausalt. kolli otsida annab kõikjalt, kuid mõttekam on jälgida ennast, mitte vaid teisi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Esm Sept 29, 2008 12:53 am    Teema: Vasta viitega

Ma juba ootan analüüsi selle kohta, kuidas Nastjaga teles lollitamine inimesed ära petta küll sai. Nojah, kes end nõiaks peab.. Kas teie suudaksite täiesti kogemusteta ära arvata inimeste haigused, nende eriala, horoskoop inimesel, kes on seina taga. Kõike? Jäeti välja Veeliksi osa, kus pidi ära arvama, milline haigus mis inimesel on. Tema ülesanne loeti ebaõnnestunuks. Ja see on ometi ta eriala! (siinkohal arvaks, et see saade on isegi mustlastele paras pähkel! Kahju, et nõiad seda sitta sööma nüüd peavad, kuid lõppude lõpuks tuleb vastulöök ja valusam).
Aga tekib küsimus, kas vaimsed inimesed ei saa siis aru, kui tegemist on valetamisega? Reporteris on link üleval, kus Nastja neid haigusi arvab.. Kõige parem koht on selle naisega, kellel süda haige on. Ma näen vaid teesklust.
Usaldage ennast ja öelge julgelt oma arvamus, mina tunnen siin vaid kõhklust, et jah.. noh ta on hea nõid ja..paneb hästi-laadset teksti. Mida te tegelikult arvate? Kui keegi ütleb oma ausa vastuse, ja põhjendab, miks Nastja on ehe nõid, siis oleks tore kuulda seda...
Sest see on sitaks hea enesetreening Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
maximus
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Nov 2007
Postitusi: 1048
Asukoht: L-Virumaa

PostitusPostitatud: Esm Sept 29, 2008 3:18 am    Teema: Vasta viitega

Selle teema energeetika on lahe, vabastav, mujal aga hoopis midagi muud ... Rolling Eyes
_________________
Kuhu tõttad, Trilma?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luscinia_krõõt
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 5 Nov 2006
Postitusi: 743

PostitusPostitatud: Esm Sept 29, 2008 9:36 am    Teema: Vasta viitega

FinalFantasy kirjutas:

Aga tekib küsimus, kas vaimsed inimesed ei saa siis aru, kui tegemist on valetamisega? Reporteris on link üleval, kus Nastja neid haigusi arvab.. Kõige parem koht on selle naisega, kellel süda haige on. Ma näen vaid teesklust.
Usaldage ennast ja öelge julgelt oma arvamus, mina tunnen siin vaid kõhklust, et jah.. noh ta on hea nõid ja..paneb hästi-laadset teksti. Mida te tegelikult arvate? Kui keegi ütleb oma ausa vastuse, ja põhjendab, miks Nastja on ehe nõid, siis oleks tore kuulda seda...
Sest see on sitaks hea enesetreening Very Happy



Olen julge, ja avaldan siis oma arvamuse Smile
esiteks: tõde teab tegelikult vaid Nastja ise Wink. Meie võime siin oletada ühte või teist, aga see rohkem kulli-kirja viskamise mäng, nagu ikka oletamiste puhul.

Teiseks: kui nüüd Nastjat ennast tsiteerida, on küsimuse esitajal kõik olemas, et end ise aidata ja oma probleemi lahendada. Alustama siis peaks sellest, et tuleb teadvustada iseendale, miks see küsimus vaevab ja rahu ei anna. Rahulolematus iseendaga ja kadedus? Või hoopis püüe kellegi teise kadedusimpulsile reageerida? Kui kadedus, siis püüda leida iva ehk mida siis hoopis endale ihaldatakse: a) 100 000 EEKi, b) populaarsus ja rahva imetlus, 3) antud isiku "võimed"?
Tegelikult on nii, et rahulolev inimene ei esita üldse selliseid küsimusi, kas keegi teine petab või on ehe ja veel vähem läheb teda taga rääkima …

Kolmandaks: nice try koguda iseenda oletusele „hääli“ , toetusenergiat. See aitab küll antud loitsu enda sees toita ja tugevamana hoida, aga see absull ei lahenda probleemi, miks seda loitsu üldse ketrama hakati. Uskuge või mitte, aga isegi toetusenergiaga tugevaks paisutatud loits ei anna meelerahu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Went
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 25 Sept 2004
Postitusi: 542

PostitusPostitatud: Esm Sept 29, 2008 9:59 am    Teema: Vasta viitega

Luscinia kirjutas:
Kolmandaks: nice try koguda iseenda oletusele „hääli“ , toetusenergiat. See aitab küll antud loitsu enda sees toita ja tugevamana hoida, aga see absull ei lahenda probleemi, miks seda loitsu üldse ketrama hakati. Uskuge või mitte, aga isegi toetusenergiaga tugevaks paisutatud loits ei anna meelerahu.


see kõik ei varja ära ega muuda fakti, et Tokroodal ei ole mingeid võimeid. ta on õppinud sharlatane jäljendama ja õpetab seda edasi.

muriel Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Roosi
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 11 Juul 2008
Postitusi: 389
Asukoht: maa

PostitusPostitatud: Esm Sept 29, 2008 10:35 am    Teema: Vasta viitega

Ma teise nõiaga ka suhelnud too mulle vastanud, et tokrodal on võimed aga tokrodal olevat suur mägi ees millest ta ise üle ei näe...
_________________
Palju armastust!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Esm Sept 29, 2008 11:59 am    Teema: Vasta viitega

Esma mulje Nastjast oli tegelikult, et suht kehv näitleja, näha et valetab. Tõenäoliselt saate jokker?
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mel
Arengumaag


Liitunud: 25 Nov 2006
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Esm Sept 29, 2008 1:09 pm    Teema: Vasta viitega

Ma arvan ,et to nastja on hetkeseisul parem nõid kui teised.Sest nõianduse võluvaim külg on minujaoks
Võimatu asja teostamine.Isegi kui talle öeldi vastused ette siis paistab ta eemalt vaatajale rohkem nõiana kui teised kes
sajaga mööda panid.Ega ma ise nastjat ei unne,äkki sööb palju sihvkasi ja peeretab,naiselik ka ei ole.Ja üldse antud juhul
jäävad kõik trikimehele alla.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mel
Arengumaag


Liitunud: 25 Nov 2006
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Esm Sept 29, 2008 1:11 pm    Teema: Vasta viitega

Aga lõpuks on ikkagi võitja parim.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Went
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 25 Sept 2004
Postitusi: 542

PostitusPostitatud: Esm Sept 29, 2008 2:06 pm    Teema: Vasta viitega

Roosi kirjutas:
Ma teise nõiaga ka suhelnud too mulle vastanud, et tokrodal on võimed aga tokrodal olevat suur mägi ees millest ta ise üle ei näe...


ja selle illusiooni pärast sa tal sabas sörgidki? see "teine nõid" pole sellisel juhul temast põrmugi parem, sest sina ikka veel sörgid siin.

muriel
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Esm Sept 29, 2008 3:06 pm    Teema: Vasta viitega

monotoon kirjutas:

Nastja on liiga noor tegutsemiseks.Isegi kui ta üritaks , saaks karistada , ja on hea ,et ta ise seda teab . Antagu talle aega .

Sellelt teelt tagasipöördumist ei ole .


oot, mis 26 on liiga noor või????
mõtle veel üks kord. Exclamation
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Roosi
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 11 Juul 2008
Postitusi: 389
Asukoht: maa

PostitusPostitatud: Esm Sept 29, 2008 5:24 pm    Teema: Vasta viitega

Went kirjutas:
Roosi kirjutas:
Ma teise nõiaga ka suhelnud too mulle vastanud, et tokrodal on võimed aga tokrodal olevat suur mägi ees millest ta ise üle ei näe...


ja selle illusiooni pärast sa tal sabas sörgidki? see "teine nõid" pole sellisel juhul temast põrmugi parem, sest sina ikka veel sörgid siin.

muriel


Ei oska kommenteerida too soovitas Anatoli Nekrassovi Egregorid läbi lugeda iseenesest juba 50 lehte loetud, et nagu hakkab ühtteist kohale ka jõudma juba aga veel on hunnik lehekülgi vaja lugeda ja läbi seedida enda jaoks...
_________________
Palju armastust!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Reklaam Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 54, 55, 56  Järgmine
Lehekülg 11, lehekülgi kokku 56

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group