Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Uus nõiasaade
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, ... 54, 55, 56  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Reklaam
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Reede Sept 12, 2008 11:57 am    Teema: Vasta viitega

Nadja oli, armu või ära, kui hullult kena välimusega, Saade oli muidu täiega reklaam ja meelelahutus, nad ju lihtsalt on kõik ekstrasensid. Aga see trummiga naine ma ütlen, on eriti proff sens, ajas ikka südamest naerma, tema juurde läheks seansile, armas oli ta ka.
Ärge pange mu juttu eriti tähele, mull täna täiega hoiab kinni ja piinab mõnusalt. Mad
_________________
Pole olemas kaht ĂĽhesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Reede Sept 12, 2008 12:35 pm    Teema: Vasta viitega

Aga mis te pirisete, ta ütles ju et estonialt, pani ainult sellega mööda, et nad ei kukkunud mitte vette, vaid prantsatasid vastu kõva maad. Aga kukkumise arvas ära. Mul tekkis ka kohe pilt kukkumisest kuhugi, aga vist sellepärast et majakatusel tekib alati selline tunne.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
tuuletooja
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 22 Juul 2007
Postitusi: 387

PostitusPostitatud: Reede Sept 12, 2008 1:19 pm    Teema: Vasta viitega

mulle saade meeldis Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Roosi
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 11 Juul 2008
Postitusi: 389
Asukoht: maa

PostitusPostitatud: Reede Sept 12, 2008 3:41 pm    Teema: Vasta viitega

Suzi kirjutas:
Mnjaa.... Ausalt öeldes olen ma pettunud "Eesti Pea Nõias" (nagu ta kunagi ennast julges tituleerida). Ootasin hiilgavat etteastet ja kõigile pika puuga ära panemist aga nägin vaid suure Saku muskliga, eksleva pilguga ja puterdavat meest. Crying or Very sad
Aga see vene pliks oli võimas! Shocked


Mind ajas naerma lausa...kortsutas kulmu ja kratsis praktsjalt kukalt... Viktooria pani ka paremini...Nazdja vms oli tõesti võimas, mõnus ja enesekindel pilk... Idea ....
_________________
Palju armastust!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Reede Sept 12, 2008 4:06 pm    Teema: Vasta viitega

Nõiad võiksid ikka teise nõia ära tunda. Wink
Praegu esindate tüüpilise televaataja arvamust, mida meedia manipulatsioon teilt täpselt ootabki! Palju õnne!

Oi, Akkil õigus.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Reede Sept 12, 2008 4:30 pm    Teema: Vasta viitega

loodan et järgmine saade tuleb selgeltnägemise kohta, sest see saade oli küll rohkem mõtetelugemise kohta. nõiad tegelikult peaksid teadma seda, millal kasutada selgeltnägemist ja millal kasutada mõtetelugemist , mitte lasta ennast nii lihtsalt ära lollitada, eriti tobe oli see trummiga põristamine. nõid kes seda tegi, tegi seda täiesti valel ajal , vales kohas, aga ju ta siis oli kuskilt lugenud või näinud, et seda tehakse
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Reede Sept 12, 2008 6:39 pm    Teema: Vasta viitega

Kuna enamus siin jääb välist külge uskuma, siis väike konspekt teile:


Selles saates lõigatakse välja elulised kaadrid ja monteeritakse kokku produtsendi nägemus, kuidas saade on ja lõppeb. Võitja on algusest peale enam- vähem paigas.

Tokroda oli üks neist, kes saatest välja pidigi kukkuma. (Õnneks tekitas see kohapeal väikseid lahkhelisid, aga sitaämber oli juba tühjendatud... mis teha)

Tegemist on siiski kanal kahega. Show, inimesed!

PS: Hoidke kindlasti Nastjale pöialt, võib- olla ostate sellega talle isegi võimed (Y)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
.Raul.
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Reede Sept 12, 2008 7:00 pm    Teema: Vasta viitega

Eh Laughing

Ma juba enam vähem sellist sõnavõttu kellegi poolt ootasin Wink

Saadet ei näinud.
_________________
Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Itika
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 13 Mai 2004
Postitusi: 810

PostitusPostitatud: Reede Sept 12, 2008 7:01 pm    Teema: Vasta viitega

Hmmm... Ei meeldinud see saade. Kas tahtlikult või tahtmatult (mine võtta kinni, kumbapidi) kehvalt teostatud. Kaadrissevõtmine, montaa¾, heli, valgus, tiitrid täitsa allalati. Hüplik, selge struktuurita. Küsimus on, kas ei olnud piisavalt aega ja raha, et korralikult teha või on tahtlikult jamana esitatud, et saaks vaimurahvast alandada. Kui materjaliküllus, siis võtku liigliha-kaadreid vähemaks. Kui materjali vähesus, otsigu huvitavaid ja haaravaid kaameranurki. Näiteks piltide vahel valimise ajal puudus valijast korralik otsevaade, samuti ¾üriist, viltune lauanurgavõte jäi nigelaks. Kogu selle jutuga sihin sinna, et tänapäeval peaks oskama menusaadet vormistada oma aja tasemel, mitt nagu nõukogude retrot. Telemeediat õpetatakse ju ülikoolides?! Kui aga aja ja raha problee, siis on mõistetav, miks pole vaeva nähtud. Kersna promomine nagu supermodelli saate külaliskohtuniku esitlus tekitas piinlikkust.

Kuna tegu ikkagi omamaise seriaalse tootega, siis loomulikult vaatan edasi. Mulle pakub huvi, kumb enne välja langeb - Tok või Viktooria ehk kumb kummale teed annab. Väidetavalt mustlasjuurtega vene tüdruk oli saatesse nagu ära eksinud - parimad kodumaised tegijad osa ei võtnud, tase on kuldne keskmine ja siis tolksti! nagu teiselt planeedilt... Paganlikest noorjüngritest võib ju muidugi asja saada, aga saate situatsioonid on piisavalt provokatiivsed ja tajusegavad, kogemused ei ole liiast. Ülejäänud tegelased tehti kas tahtlikult või tahtmatult nii häguseks, et isegi Veeliksi karismaatilised pendlivisked ei pääsenud mõjule.
_________________
Must Kaardivägi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Sept 12, 2008 7:34 pm    Teema: Vasta viitega

Tere. Ma ka nĂĽĂĽd toimetamistelt tagasi.
Näe käisin saates ära.

Nüüd olen sajaga veendunud, et minu jutud mõrdikatest ja sortsidest on õiged. ja usumaailm juhib neid mõlemaid.


Muideks mina pole õelnud, et ma esiknõid olen. Aga selle saate käigus ma veendusin, et ma tõesti olen esiknõid.

Ma läksin saatesse, et anda hea show. Aga minus nähti jälle suurt vaenlast.


Annan teile vihje. Inimene kes arvab ära ausalt on siiras. Inimene, kellele on ette õeldud ei kiirga energiat.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Roosi
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 11 Juul 2008
Postitusi: 389
Asukoht: maa

PostitusPostitatud: Reede Sept 12, 2008 7:38 pm    Teema: Vasta viitega

FinalFantasy kirjutas:
Kuna enamus siin jääb välist külge uskuma, siis väike konspekt teile:


Selles saates lõigatakse välja elulised kaadrid ja monteeritakse kokku produtsendi nägemus, kuidas saade on ja lõppeb. Võitja on algusest peale enam- vähem paigas.

Tokroda oli üks neist, kes saatest välja pidigi kukkuma. (Õnneks tekitas see kohapeal väikseid lahkhelisid, aga sitaämber oli juba tühjendatud... mis teha)

Tegemist on siiski kanal kahega. Show, inimesed!

PS: Hoidke kindlasti Nastjale pöialt, võib- olla ostate sellega talle isegi võimed (Y)


hannes ei oska ju kaotada ega kaotust tunnistada...ta ju Eesti Vaimne juht Laughing Laughing Twisted Evil Isegi minu onuga keisi puhul eputas ta minu ees, et sai minu jõu... Evil or Very Mad
_________________
Palju armastust!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Roosi
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 11 Juul 2008
Postitusi: 389
Asukoht: maa

PostitusPostitatud: Reede Sept 12, 2008 7:54 pm    Teema: Vasta viitega

Mida sa hannes valetad...kuradi eelmises tv3 saates Eesti Nõiad ütlesid välja ju, et oled Eesti Vaimne juht...ps. suurustades ja tervendajasse ronisid ka, et endale reklaami teha...kas sulle oma foorumist ei piisagi w?
_________________
Palju armastust!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Ronija
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 26 Apr 2005
Postitusi: 75

PostitusPostitatud: Reede Sept 12, 2008 11:11 pm    Teema: Vasta viitega

Kui siin oli juba jutuks, et erinevatel tegelastel on annet erineva asja peale, siis võiks Hannes või keegi teha ettepaneku saatesse viia sisse ka nn vabakava st iga nõid võib välja pakkuda omalt poolt lihtsalt kontrollitava katse, mida ta arvad hästi oskavat. Kohtunikud garanteerivad, et asi oleks ausalt sooritatud.
Saaks ka vaatajad miskit ning tegitate tase tuleks paremini esile.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Reede Sept 12, 2008 11:44 pm    Teema: Vasta viitega

krt, kas eesti vaime juht on seesama, mis peanõid sinu arust või?
ära vääna sõnu.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Sept 13, 2008 12:39 am    Teema: Vasta viitega

Ma seletan. Igal asjal on võnge. Ka Eesti rahvusegregori vaimse poole peal on võnge ``vaimne juht``. Võnge läheb parimale nõiale. See ei sõltu sellest, milliseks meedia ta kujundab.
Aga asjal on ĂĽks sitt pool.
Kõik, kes himustavad seda kohta ebaausalt saavad kohustused kaela ja see tapab.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Turkian
Arengumaag


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 1149

PostitusPostitatud: Laup Sept 13, 2008 1:00 am    Teema: Vasta viitega

Roosi kirjutas:
Mida sa Tokroda valetad...kuradi eelmises tv3 saates Eesti Nõiad ütlesid välja ju, et oled Eesti Vaimne juht...ps. suurustades ja tervendajasse ronisid ka, et endale reklaami teha...kas sulle oma foorumist ei piisagi w?

Sa valetad, Tokroda ei ĂĽtelnud seal seda. Hoopis teine mees ĂĽtles seda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Liine31
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 810
Asukoht: Elus

PostitusPostitatud: Laup Sept 13, 2008 2:03 am    Teema: Vasta viitega

Miski kummaline värk selle saaatega igatahes on. Vaatasin Kersnat, haige on ta endiselt, samuti on uuesti välja löömas ammusest ajast läbipõetud halvatus. Tookord proovis ta diilida külalistega (tulnukatega).

Mul tekis paar küsimust. Esiteks - miks tahetakse Eesti nõiad raamidesse suruda? Teiseks - kes on selle nõiakauplemise taga tegelikult?

On selge, et igaühel on oma parameeter, mida ta kõige paremini valdab. Selles saates surutakse peale kõikvõimalikud parameetrid ja nõutakse liikumist läbi erinevate häälestuste. Ainuõige oleks vist neile saatetegijatele ära teha ülesandekoostaja mentaali lugemisega.

Ja veel - Pikaro on ikka ilge pervert. Ainuke särav kuju nn. kohtunikest on Jürgen Veber - ta on vähemalt aus tehnomaag, Raukas targem kui laseb välja paista, teab mismoodi hall kivi seestpoolt välja näeb.

Mis Anne Veskisse puutub, siis kui teda pakuti poliitikuks, siis ega see nii väga vale polegi, tea miks siis teda Venemaa ordeniga autasustamise vääriliseks pidas. jne,jne.

Tegelikult oli täitsa huvitav. Very Happy
_________________
Chaos Control.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
liivaterake
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 10 Jan 2007
Postitusi: 239

PostitusPostitatud: Laup Sept 13, 2008 2:57 am    Teema: Vasta viitega

Mingi häiriv tunne tekkis ka mul saatega seoses.
Justkui ei tõmbakski enam vaatama.
Ebasiirust oli paljudel tasanditel tunda.

Esmane üldmulje: veidralt kokkuklopsitud saade, mille alatooniks oli nõidadest ohmukeste / petiste mulje jätmine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Pilleriin
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 4 Märts 2006
Postitusi: 540
Asukoht: sĂĽgaval pimedas laanes

PostitusPostitatud: Laup Sept 13, 2008 5:01 pm    Teema: Vasta viitega

Oi, Tokroda on tagasi - ma olen nii õnnelik nähes Sind taas jälle siin! Very Happy
Muidugi oli tore Tokrodat näha ka saates. Ja eriti kobeda mulje jätsid ka meie kaks kaasvõi(s)tlejast paganat. Wink

Kersna suhtes tekkis tunne, et ta on mingis samasuguses staatilises maailmapildis nagu näiteks ka minu ema. Seega on tegelikult tema tegevus väga ettearvatav. Aga mulle tundub, et peksa sai ta kah omajagu saate tegemise võimuvõitluses. Saate tegijad ei tea ise kah, millise tulega nad mängivad Laughing Katsu sa panna endast liikuvamat ja ettearvamatumat raamidesse.

Aga jah, Nastja on küll väga ettearvatav. Kohe näha, et tegelikult on hirm silmades, et saadakse aru, kuidas ta püüab läbi valetamise nõida mängida.
_________________
Kes ei oska ulguda, see ei leia oma karja ĂĽles!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
The Green Knight
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Sept 13, 2008 9:05 pm    Teema: Vasta viitega

..

Viimati muutis seda The Green Knight (Kolm Sept 02, 2009 10:57 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Reklaam Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, ... 54, 55, 56  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 56

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group