Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Kas oled kunagi istutanud mõne puu

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Reklaam
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kas oled kunagi puud istutanud ?
Jah, korra
14%
 14%  [ 3 ]
Jaa, korduvalt
57%
 57%  [ 12 ]
Muidugi, mul on ju aed
19%
 19%  [ 4 ]
Otseselt mitte aga olen mõelnud selle peale
0%
 0%  [ 0 ]
Ei ole ette tulnud
9%
 9%  [ 2 ]
Kokku Hääli : 21

Autor Teade
tonali laud
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 1 Aug 2006
Postitusi: 144
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Sept 05, 2008 1:53 pm    Teema: Kas oled kunagi istutanud mõne puu Vasta viitega

Vahelduse mõttes võimalus diskuteerida hoopis teisel teemal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
nipi
Oranz päike
Oranz päike


Liitunud: 6 Apr 2008
Postitusi: 647

PostitusPostitatud: Püh Sept 07, 2008 11:15 am    Teema: sajuse pühapäevahommiku kirjand Vasta viitega

ma mõtlen, et kui mu elutee poleks käinud läbi mõnede aedade ja maalapikeste, mitte tingimata omade, kuid tuttavate, aga oleks piirdunud kivilinna "condo"dega, kas siis oleksin osalenud mõnes neist kampaania korras istutusretkedes, mida ma seni pole siiski kordagi teinud... võimalik, sest mu esimene oma kodu oli korter, aknast paistis küll väike võpsik, selline pisemat sorti paneelmaja ühishoovike, aga sinna pääses ümber nurga, tänava kaudu ja ei tekkinud inspiratsiooni seal mullas sonkida, kus mõni naaber oma pesu kuivatas, teine autot putitas, kolmas koera jalutas, neljas remondijääke ladustas, kuid sünergiat ei olnud - oli linnale tüüpiline individualism. ja see võpsik, mis aknast paistis, ajas pigem närvi, tuletades pidevalt meelde mingit sisemist vajadust... maaühenduse järele.
aga ühisistutamised on vist asja teine pool - eetika küsimus, et kui tarbid, pead ka taastama, hoolitsema. kusagil siin foorumis oli püstitatud küsimus pirdude kahest otsast lõkendamisest, et kuidas seda "Kalevipoja" kujundit tõlgendada. küllap on see taas meelevaldne, kuid minu jaoks on see olnud koolipingist peale sellise tähendusega, et ühes otsas on igaühe sisemine universum, sisemine tuli, ja teine ots on ühenduses välise universumiga, mis meid kokku seob ja pole vahet, kas siis galaktikate, Maa või isamaa mõõtkavas. ja et ideaalis, et oleks harmoonia ja tasakaal, siis peakski mõlemad otsad ühtviisi põlema.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Liine31
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 810
Asukoht: Elus

PostitusPostitatud: Laup Sept 13, 2008 2:07 am    Teema: Vasta viitega

Mul päris mitme metsa jagu puid istutatud, nii kampaani korras kui lausa vabatahtlikult.

Very Happy
_________________
Chaos Control.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Laup Sept 13, 2008 7:33 am    Teema: Vasta viitega

mis seal rääkida, mets kasvab ise.... mida vähem rääkida seda parem.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
naine
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Püh Sept 14, 2008 9:54 am    Teema: Vasta viitega

M6nigi puu on seemnest kasvama aetud. M6nigi surnud. Aga m6ni kasvab ka. Tomatitega on kergem. Viimane Koa puu ootab veel istutamist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Reklaam Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group