Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nÔmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

UnenÀod mis mulle parasiit tekitas.

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> UnenĂ€od
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Juhan
Valge pÀike
Valge pÀike


Liitunud: 12 Juul 2008
Postitusi: 18

PostitusPostitatud: Kolm Sept 03, 2008 2:18 pm    Teema: UnenĂ€od mis mulle parasiit tekitas. Vasta viitega

Mul on sitt kallal ja tugevalt. Ma viimased 2 kuud olin kindel kÔik minevikus ja praegu toimuvad unenÀod ta poolt aga see vajab proffide kÀtt. Ma loodan et lihtsalt lugemisest on sulle ka natuke Ôppida.......
Ma rÀÀgin palju saan, ma ei rÀÀgi mis kÔike pÀeval toimus. JÀtan selle teise topiku hoolde mis on ''Vaba teema'' all.
Ausalt mÀletan vÀhe nendest. Aga mis siis ikka.
Algsemaid mida nĂ€gin oli siis tavaline töö moment aga kus pilt oli kekskelt raamis ja ĂŒmbritsev Ă€hmane. Ei pea olema geenius et öelda et see tĂ€hendas et ma ei nĂ€e selget ehk kogu pilti.

Aga mis siis ikka. Painab mind uni kus mu parasiit seisis suure valguse ees, rÀÀkis sinna ja nĂ€itas nĂ€puga minu poole. Teema liikus edasi kus ma nĂ€gin pilte mingist mÔÔgavĂ”itlusest kahe inimese vahel. Kas Oli taustas hiina, selles pole kindel. Ütles ĂŒks hÀÀl mulle et ma olen su jurist juba 13 aastat. Rohkemat ma selle ĂŒmber ei mĂ€leta.

Siis oli uni kust ma mÀletan vaid kahte hetke.
Ma nĂ€gin seda parasiiti seismas ja naermas minu hinge tĂŒkkide juures. See oli siis varem mainitud unenĂ€o raami sees. Ja pilt lĂ€ks vĂ€lja ehk tahapoole et sai nĂ€ha mis on ''suur pilt''. Ja see oli kirik

ÜnenĂ€gusi oli sitaks, ĂŒks viimaseid oli kus kĂ”ik oli lillal taustal ja toimus kui filmis, uni mida pole enne kogend. KĂ”ik oli lilla varjundiga. Oli ka rohkelt kiirelt muutuvaid vĂ€rve. Kus ĂŒhelt poolt nurgast lendas natzi diagonaalselt ja teiselt poolt kommar ĂŒksteise poole kĂ€es energia kerad mis kokkupĂ”rkel plahvatasid vĂ€lja lennates vist tĂ€he laadne asi. Oli ka seal lillas jĂ€rgmine pilt mingi naine, vast just see samune parasiit kes hĂ”ljus ĂŒlesse nagu oleks teda rinnast tĂ”mmatud.

Oli jĂ€rgmine unenĂ€gu kus ufo laev hakkas maanduma rahva hulka kus olin mina ĂŒks nendest. Taga rÀÀgiti et on olemas tulnukade plaan aga mina sinna ei puutu. Ma jooksin autopoole kaamera kĂ€es kus tulnukad valguskeradena mind tagaajavad ja kui tegin neist pildi siis nad kadusid.
Seda ma seletan kui programmi mis miul mÔttes ja mu ainuke teguviis oli siis seda programmi mÀrgata. Ja kui olin mÀrganud tÀhendas se mulle kui selle vastu vÔitlemist. Ma ei tea mida ma oma ajus olevate programmide vastu tegema pean ja see oli mu ainuke teguviis, ainuke asi mida ma paar kuud teinud olen. On seda sitta mÀrgata ja lahti öelda endast. Aga kui ma jÔutsin autojuurde ja vaatasin oma kaamera kÀtt siis oli seal herilane peal. Herilane tÀhendab mulle surma kuna ma olen alergiline vÔi olin kunagi. Sain noorena nÔelata ja oleksin Àra lÀmbund.

Herilasega seonduv uni oli ka siis kui ma olin oma Ôe toas ja vaatasin nurka kus sein hakkas kihelema. Just nurk nagu ise muutus herilasteks, suurteks valgeteks ja kihelesid seal.

Vanemaid unenĂ€gu oli kui ma olin selle parasiidi halukates kinni ja see lĂ”i mulle surma hirmu suhu. Kui Ă€rkasin karjuti valju hÀÀlega, sa saad surma millele jĂ€rgnes pĂ€ev millal see juhtub ''kaduneljapĂ€ev''. Lollina ma uskusin seda sitta ja jĂ€in halukasse kinni kus olin kindel et 7me pĂ€eva pĂ€rast ma suren. Sai ikka facking nalja siis kĂŒll.
Uni oli selline kus elektripirnist just sÀÀstu omast tuli valgust ja rÀÀgiti pÔhimÔtteliselt kui ''andromeedalase'' poolt et ma olen viimaseid selliseid isikuid planeedipeal ehk pidupanijaid kuigi ma pidu ei pane ja ma pean surema.
Nagu mainitud olin ma parasiidi haluktes kinni. Ja uskusin suht kÔike mis öeldi.

VĂ€ga hiljutine kus ma kĂ€isin ĂŒle tee,liikudes auto poole ja kĂ”rvalt tulev auto pani minu pĂ€rast kĂŒlili. Ma kui sisalik roomasin minema viidates nagu ma pĂ”geneksin kohustuse eest. Tekst ''LĂ€bi selle oled sa saanud hĂŒĂŒdnime suslik''.


JĂ€rgmine oli uni kus ma nĂ€gin jĂ”es taimestikku ja loomi suremas. Tekst umbes kliima soojenemisest. JĂ€rgmine oli pilt kus mere vesi hakkab tĂ”usma ja uhub lego mehe skelette randa ja mingi geenius ĂŒtles ''ma teatsin et see juhtub''.

Uni kus ma ĂŒritasin parasiiti enda toas ''rituaalidega'' minema saada. Padi tĂ”usis lendu ehk see kui parasiit lukkas mind vastu seina ja ĂŒtles. Kui ma olen su vaenlane miks ma seda siis teinud pole. Sellised argumendid on mind pimedas ja lollina hoidnud. OLEN MA LIIGA KAUA VAIELD KAS ON MUL KA MIDAGI HEAD SIIN PEAS, Keegi aitamas.

Ma olin toas rĂ”dul ja ma kui laps ĂŒtlesin et ma saan siit vĂ€lja, et ma saan selle sita endast vĂ€lja. Samal ajal kĂ€is lihas tĂ”mblus silmas mille ma vittu saatsin ja ĂŒtlesin sama mitu korda edasi. Minnes tuppa lendas part minu poole mis on parasiidi poolt sisestatud kui ''idioot, sul on midagi valemist puudu''. LĂ€ksin toast vĂ€lja karjudes ''Mom theres a duck in my room''.

Voodi tÀis putukaid, pole midagi muud selle kohta öelda.

Need unenÀed tekitavad ikka surma tunde ja hirmu. Ma olen selle idee et ma pean surema sest planeet on saasta tÀis minema peksud. Aga noh sita tunde tekitab ikka.

Kui tuleb veel midagi meelde siis ĂŒtlen.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Nelj Sept 04, 2008 2:18 am    Teema: Vasta viitega

tÀh, vÀga informatiivne Smile .
lugesin kĂŒll aint digonaalis, kui tuled, vĂ”tame uuesti ette, aga ma sain mitmetele asjadele pihta.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Juhan
Valge pÀike
Valge pÀike


Liitunud: 12 Juul 2008
Postitusi: 18

PostitusPostitatud: Reede Sept 05, 2008 10:07 pm    Teema: Vasta viitega

Uni- Ma olin oma Ă”e toas ja minuga rÀÀkis keegi kes mind aitab (See on muidugi nende pask mida ĂŒritavad pĂ€e mÀÀrida). Ta ĂŒtles et ta ei aita enam mind ja et ma olin omadega lĂ€bi. Polnud mul teadlikku kontrolli ja ma vingusin seal unes kohe sĂŒdamest. KĂ”ige huvitavam oli see, et Ă€rgates olin kĂ€tepeal toetuvas asendis ja vingusin kohe sĂŒdamest. Tundsin seda sekund ja kui olin teadvusel lĂ€ks tunnetus normi ja saatsin ta perse.

Ma olin norras puhkusel. See oli kujunenud kĂ”ige sitemaks mu elus sest hÀÀled ja pask peas aina möllas. Magasin enamus aja. Ma nĂ€gin unes et naine pillas kella vette ja ma lĂ€ksin sellele jĂ€rgi. Kui ma olin vee all nĂ€gin tagant vaates ennast minemas alla kella jĂ€rgi mingi naine, kas sabaga vĂ”i mitteei mĂ€leta, ujus minu juurde haaras mul peast ja suudles mind. Seest tekkis sitt ja ÔÔnes tunne. Ette tuli pilt kus tagataust oli punase mitmeid toone ja aina vahetuv ja pildil oli vĂ€ike tĂŒdruk silmad pĂ€rani lahti ja punased.
Äkasin mĂŒstilisel kombel. Rindkere pinges, ĂŒlles tĂ”mmatuna, suu lahti. Krooks mis tundus rohkem kui Ă”hu kopsudest tĂ”mbamine ja pĂ€rast mida ĂŒtles hÀÀl sul on deemon. Tagataustas oli kuulda paska nagu alati. Ja ta ĂŒtles et ma ei saa aru. Ju see kuidas ma nĂ€gin lahendust vĂ”i seda kĂ”ike kokku oli mul vale...

Ütlen paar veel kui meelde tuleb. Rohkem mĂŒstilisi Ă€rkamisi ei olnud. Ainult see kus kesköösel Ă€ratati ja öeldi mulle otse ''Tee nĂŒĂŒd jeesusega rahu''.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Roosi
Pruun pÀike
Pruun pÀike


Liitunud: 11 Juul 2008
Postitusi: 389
Asukoht: maa

PostitusPostitatud: Laup Sept 06, 2008 10:18 am    Teema: Vasta viitega

pÀris karm vÀrk...nool kas sa tÔesti suudad sellistest parasiitidest ta lahti aidata?
_________________
Palju armastust!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> UnenĂ€od Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group