Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

kehastväljumine
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Teispoolsuse maailmad.
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Topaas
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 12 Veeb 2008
Postitusi: 414

PostitusPostitatud: Nelj Aug 28, 2008 4:03 pm    Teema: kehastväljumine Vasta viitega

Lugesin ringi, otsides vastuseid enda kogemustele.
Nimelt mul on viimaselajal ülimalt tihti-kehastväljumise tunne. Ma jään unne-järsku olen unes ärkvel,kuulen ümbritsevat, selline tunne nagu isegi näen, suudan mõelda ning järsku tekib tunne , et kuhugi hakatakse tõstma, algselt tekib paanika, kuna ma ei suuda end liigutada, siis tunnen uidas pool keha on juba õhus ning mingi moment ma näeksin seda nagu kõrvalt , lõpuks ma üritan nii väga end üles äratada , et see õnnestub, pärast pole mingit imelikku tunnet.

On nii olnud, et hakatakse kuhugi ülimalt kiire kiirusega seina tõmbama ja kõik läheb mitmekordseks, tol hetkel võtsin julguse kokku ja vaatasin selja taha ning nägin mingit kogu mööda lipsamast.
2. meeldejäävam kord on kui kisuti kükikile , ma hoitsin kõigest väest kinni , aga koguaeg tõmmati püsti. lõpuks istusin kükikilasendis.
3. olen olnud halvatuses ja vaadanud toa lage ja selline (ei oskagi seletada) juured või pikad jäsemeid oli terve sein täis ja siis nad liikusid kokku ja kadusid.
Luicd Dreami näen ka sagedasti..aga nüüd on see halvatuse asi igapäevane, koguaeg hakkaksin kas kuhugi tõusma või vajuma.
ma ei tea miks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Roosi
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 11 Juul 2008
Postitusi: 389
Asukoht: maa

PostitusPostitatud: Reede Aug 29, 2008 10:32 am    Teema: Vasta viitega

See millest räägid on astraalis käimine...aga nendest kaheksajalgsete moodi jäsemetest pead lahti saama...Pöördu kellegi targema nõia poole. Samas on sul võimalus ise ka endale nuga või mõõka kätte kujutada ning siis nad katki lüüa. Ja kujustada ette kuidas sa nad enda kodus aknast välja viskad. Sa võid ka reaalselt nii teha, et kujustad nad nii, et võtad nad enda kätte ja lähed reaalselt akna juurde ja viskad nad välja või siis tekitada nagu lõke või katel ja nad seal sees ära põletada. Ma ei tea miks aga mul on tunne, et nad tahavad su hinge kehast välja tõmmata ja ära õgida...aga tõenäoliselt pead ise oskama nad hävitada ja väga ruttu muideks.


Ps! Mulle meeldib ka topaas mul on üks rombikujuline läbipaistev.
_________________
Palju armastust!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Itika
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 13 Mai 2004
Postitusi: 810

PostitusPostitatud: Reede Aug 29, 2008 2:07 pm    Teema: Vasta viitega

Roosike, ole palun ettevaatlikum oma nõuannetega, kes teab, mida keegi katki raiub... eh-eh-eh-eeeee Twisted Evil aga sina muudkui, et nuga pihku... Mõni satub unes oma soolikatesse ja kohe, et ui-kui-koledad-keermed-vaja-neist-lahti-saada... Aga Topaasi juurte-haarmete kohta ei oska öelda, pole minu uni. Kui oleks, siis esmalt küsiks, kus't kuradist need alguse saavad ja kuhu lähevad ja alles siis naks-naks, kui vastus on ebameeldiv.

Ja veel kehavälistest esmakohtumistest kellegi või millegagi. Iseendaga võib kah kokku saada Shocked Aga siis tuleb ikka kindel olla, et see oled ise, mitte keegi, kes mängib sind.

Ah jaaa, veel sihuke haarmetelugu. Mõni unenägija kasutab püsti- ja edasisaamiseks haarmete tunnet. Neid tehakse kas pilguga või nn. kõhutundega. Viskad, platsti! haarmekese vastu seina ja tõmbad ennast siuhti! järele. Mõni muidugi lendab niisama. Mõni teeb akna.
_________________
Must Kaardivägi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Topaas
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 12 Veeb 2008
Postitusi: 414

PostitusPostitatud: Reede Aug 29, 2008 2:39 pm    Teema: Vasta viitega

Haarmed, a-la nagu Gastanedas, millega nad ronisid jne, tulevad kõhust?
Näiteks, mul on üks kindel asend ka kuidas ma alati lähen unenägemisse, nimelt kui ma selili magan, selleks ma väldin seda, ma tunnen end tavaliselt selili abitult ja selleks magan küljega või kõhuli aga viimasel ajal pole vahet kuidas ma magan ja see, kas öösel või päeval lähen unenägemisse.

Ma ei tea mida uskuda ka, kas võib kehast väljuda ja asjaga kaasa minna või peaksin punnima vastu nagu ma tavaliselt teen.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Topaas
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 12 Veeb 2008
Postitusi: 414

PostitusPostitatud: Reede Aug 29, 2008 2:42 pm    Teema: Vasta viitega

Aga miks nad just minu hinge on valinud..kui just see on tõsi, et nad tahavad mu hinge õgida?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Topaas
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 12 Veeb 2008
Postitusi: 414

PostitusPostitatud: Reede Aug 29, 2008 2:44 pm    Teema: Vasta viitega

kui ma manasin need juured endale silme ette..olid nad nagu võred..juurestik, mille peal kasvasid roosisarnased lilled.Igastahes neil olid peal õied.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Itika
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 13 Mai 2004
Postitusi: 810

PostitusPostitatud: Reede Aug 29, 2008 6:11 pm    Teema: Vasta viitega

a kui sa said nad juba pildina ette, siis peaks ka nendega kõnelda saama. a sa küsi lihtsalt, et kes või mis nad on. kuigi sõnades alati vastus ei tule, vahel ainult piltides või tunnetes vms. ja veel üks mõte tuli - puud näen, aga metsa puude taga ei näe - mis on nende juurte taga?

castaneedalaste pilt kõhust vonklevatest haarmetest jah on üsna vägev, aga pilgust kah piisab ja vahel sõrmedest saadetud laengutest, et kuhugi edasi liikuda nagu tarzan või ämblikmees. ja ei pea sõrmede peale pissima nagu la gorda tegi. no mõnele võib-olla meeldib.

energia kokkuhoiust. oleneb kes või mis tõmbab ja provotseerib. kui tõmbaja on omaenda unenäokeha, siis pole hullu (kui unenäoteisik ehk -keha just paras hull pole), võib minna, kuni endal tunne hea, et ei kurna. kui pärast on paha olla, siis pole asi õige. unenägemise seisund peaks õnnestumise korral energiat juurde tooma, mitte kahandama.
_________________
Must Kaardivägi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Turkian
Arengumaag


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 1149

PostitusPostitatud: Reede Aug 29, 2008 7:58 pm    Teema: Vasta viitega

Selle kohta mida Topaaz enda esimeses postis kirjeldas on Tokroda rääkinud kahte seletust. Kirjutan nii nagu mina Tokroda jutust aru sain, mitte sõnasõnalt:

1. Keegi proovib Sind viia astraalprjektsioonile. Mida tema sellest saab ? Kui inimene viia enda kehast välja siis jääb inimese keha sisse tühi koht ja see kes ta kehast välja viis saab tema sisse pugeda.

2. Keegi himustab sind. Kui keegi himustab teist siis ta tavaliselt hakkab seda inimest enda maailma kiskuma. Samas on võimalik ka et keegi fantaseerib Sinust mingit tulevikku. Ta tirib Sind enda fantaasiasse. Näiteks üks tirib teist enda maailma kui ta fantaseerib teisest seksuaalfantaasiaid. Siis see inimene kellest fantaseeritakse näeb luupainajaid või tajub luupainajaid reaalsemal viisil, nii nagu Topaaz.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Pilleriin
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 4 Märts 2006
Postitusi: 540
Asukoht: sĂĽgaval pimedas laanes

PostitusPostitatud: Laup Aug 30, 2008 12:51 am    Teema: Vasta viitega

Ei, nii ei saa kohe kuidagi.
Minu arvates peaksid sa Tokroda sõnu ikka sõnasõnalt kirjutama Wink
_________________
Kes ei oska ulguda, see ei leia oma karja ĂĽles!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Roosi
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 11 Juul 2008
Postitusi: 389
Asukoht: maa

PostitusPostitatud: Laup Aug 30, 2008 11:05 am    Teema: Vasta viitega

Topaas kirjutas:
Aga miks nad just minu hinge on valinud..kui just see on tõsi, et nad tahavad mu hinge õgida?


Miks ja miks..ju siis ihaldavad sind...aga selles kõiges pead ise selgusele jõudma. Mina nägin lihtsalt oma pilti sellest millest rääkisid siin..
_________________
Palju armastust!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Turkian
Arengumaag


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 1149

PostitusPostitatud: Laup Aug 30, 2008 2:18 pm    Teema: Vasta viitega

Pilleriin kirjutas:
Ei, nii ei saa kohe kuidagi.
Minu arvates peaksid sa Tokroda sõnu ikka sõnasõnalt kirjutama Wink

Ma ei mäleta mida ta sõnasõnalt rääkis taolise teema kohta.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Topaas
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 12 Veeb 2008
Postitusi: 414

PostitusPostitatud: Laup Aug 30, 2008 4:18 pm    Teema: Vasta viitega

muidugi see fantaseerimise asi on kah, nii nagu see on-arvatavasti paljudele see ei mõju, ikka vastuvõtlikumatel inimestel väljendub see.

Okei.kui keegi ihaldab mind oma maailma-kas hetkel on tegu siis selle maailmaga , mida me kõik näeme``tavalisemaailmaga``ei oska kuidagi muudmoodi nimetada või selle teise maailmaga, mida me kõik ei näe jne.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
maximus
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Nov 2007
Postitusi: 1048
Asukoht: L-Virumaa

PostitusPostitatud: Laup Aug 30, 2008 9:36 pm    Teema: Vasta viitega

Turkian kirjutas:
Pilleriin kirjutas:
Ei, nii ei saa kohe kuidagi.
Minu arvates peaksid sa Tokroda sõnu ikka sõnasõnalt kirjutama Wink

Ma ei mäleta mida ta sõnasõnalt rääkis taolise teema kohta.


Harvaesinev siirus ja puhtus Turkiani poolt!!! Pilleriin leiab kindlasti mingi uue RIUKA.
_________________
Kuhu tõttad, Trilma?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Püh Aug 31, 2008 3:29 am    Teema: Vasta viitega

Topaas kirjutas:
Aga miks nad just minu hinge on valinud..kui just see on tõsi, et nad tahavad mu hinge õgida?


ära muretse, kõigil on oma haarmed.
mõni saab jagu, mõni mitte.
mõni näeb neid, mõni mitte.
mõni mõistab, millised, mõni mitte.
c'est la vie.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Andromeeda
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 2 Jan 2006
Postitusi: 1397

PostitusPostitatud: Püh Aug 31, 2008 12:51 pm    Teema: Vasta viitega

Topaas kirjutas:
Aga miks nad just minu hinge on valinud..kui just see on tõsi, et nad tahavad mu hinge õgida?


Sa ei ole erand.
vaatlus-.küsitluse põhjal, tundub, et see teema on valdavam teatud eas (paljudel 12-2x eluaastal).
Kui kindel ei ole, ei usalda, siis pole mingit põhjust ennast lasta kaasa tõmmata, või kuhugi mingil jõul viia lasta.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Esm Sept 01, 2008 2:55 am    Teema: Vasta viitega

oh, õiga tahetakse kõigil, kel midagi õgida on.
kui enam pole, siis ei taheta ka - sest pole, mida õgida - siis on ära õgitud.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
mel
Arengumaag


Liitunud: 25 Nov 2006
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Esm Sept 01, 2008 4:28 pm    Teema: Vasta viitega

Minu seisukoht on ,et se tuleb stressist või depressioonist nagu mingi keha märguanne ,et midagi on valesti.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
mel
Arengumaag


Liitunud: 25 Nov 2006
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Esm Sept 01, 2008 4:30 pm    Teema: Vasta viitega

Turkian kirjutas:
Selle kohta mida Topaaz enda esimeses postis kirjeldas on Tokroda rääkinud kahte seletust. Kirjutan nii nagu mina Tokroda jutust aru sain, mitte sõnasõnalt:

1. Keegi proovib Sind viia astraalprjektsioonile. Mida tema sellest saab ? Kui inimene viia enda kehast välja siis jääb inimese keha sisse tühi koht ja see kes ta kehast välja viis saab tema sisse pugeda.

2. Keegi himustab sind. Kui keegi himustab teist siis ta tavaliselt hakkab seda inimest enda maailma kiskuma. Samas on võimalik ka et keegi fantaseerib Sinust mingit tulevikku. Ta tirib Sind enda fantaasiasse. Näiteks üks tirib teist enda maailma kui ta fantaseerib teisest seksuaalfantaasiaid. Siis see inimene kellest fantaseeritakse näeb luupainajaid või tajub luupainajaid reaalsemal viisil, nii nagu Topaaz.


Ahah.A sellepärast siis britny persses ongi?Nojah ei kujutagi ette millised luupainajad liis lassil või tanel padaril on.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Turkian
Arengumaag


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 1149

PostitusPostitatud: Teis Sept 02, 2008 4:26 pm    Teema: Vasta viitega

mel kirjutas:
Turkian kirjutas:
Selle kohta mida Topaaz enda esimeses postis kirjeldas on Tokroda rääkinud kahte seletust. Kirjutan nii nagu mina Tokroda jutust aru sain, mitte sõnasõnalt:

1. Keegi proovib Sind viia astraalprjektsioonile. Mida tema sellest saab ? Kui inimene viia enda kehast välja siis jääb inimese keha sisse tühi koht ja see kes ta kehast välja viis saab tema sisse pugeda.

2. Keegi himustab sind. Kui keegi himustab teist siis ta tavaliselt hakkab seda inimest enda maailma kiskuma. Samas on võimalik ka et keegi fantaseerib Sinust mingit tulevikku. Ta tirib Sind enda fantaasiasse. Näiteks üks tirib teist enda maailma kui ta fantaseerib teisest seksuaalfantaasiaid. Siis see inimene kellest fantaseeritakse näeb luupainajaid või tajub luupainajaid reaalsemal viisil, nii nagu Topaaz.


Ahah.A sellepärast siis britny persses ongi?Nojah ei kujutagi ette millised luupainajad liis lassil või tanel padaril on.

Ei pruugi olla. Muusikud on egregoridele väga vajalikud. Kontserdil käimine on ju tänapäeva kirikus käimine, nagu Tokroda on ütelnud. Niiet muusikuid vast egregor ikka niipalju kaitseb ka et nad kuidagi magada saaks ja edasi teenida saaks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Quantum
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 27 Jan 2008
Postitusi: 44

PostitusPostitatud: Teis Sept 02, 2008 7:26 pm    Teema: Vasta viitega

Topaas, tavaliselt kehast väljudes ongi selline imelik tunne kuna sa pole sellega harjunud. Aga proovi ikka edasi, kartma ei tasu jääda, sest see blokeerib su uued kogemused. Nende kombitsate või juurikate pärast ei tasu muretseda, kasuta oma kujutlusvõimet ja eemalda nad kuna nad nähtavasti mingit kasu sulle ei too. Selles suhtes, et sind nagu tõmmatakse kuhugi võin omas kogemusest öelda kuna olen ka selles asjas algaja, et me ei ole veel selle tasandi, keskonnaga harjunud st. liikumine toimub mõtte jõul ja mõte peab olema selge ja fokusseeritud. Tüüpiline asi, mis minuga juhtus oli see, et ma tahtsin kuhugi poole liikuda aga liikusin hoopiski vastassuunas või midagi taolist. Ja muidugi pead sa hakkama oma hirmudega tegelema kuna astraaltasand on kergesti mõtetele reageeriv, siis paratamatult algajad loovad endile hirmuäratavaid situatsioone. Tuleb lihtsalt hirmule vastu seista, siis need situatsioonid kaovad. Mina prooviks ikka edasi nähes, et sa oled loomulik projekteeruja, kui sul see nii kergesti välja tuleb alles nii alguses. Ja selle halvatuse kohta võin niipalju öelda, et mul on ka paar korda olnud ja sellest saab kiiresti välja, üritad oma suurt varvast liigutada. Olin lugenud sellest eelnevalt ja mul mõjus see koheselt, muidugi projektsioon on sellega luhta läinud siis, sest halvatusest välja tulla nii, et kehaväline kogemus kestaks edasi pidi olema väga raske või siis võimatu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Teispoolsuse maailmad. Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group