Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Mis arvate kas kristus l6i saatana?
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Usundid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Andromeeda
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 2 Jan 2006
Postitusi: 1397

PostitusPostitatud: Teis Veeb 10, 2009 12:18 pm    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:


gladiaator kirjutas:

Saatan on egregor ja konkreetne jõud,mis ammutab energiat oma järgijatelt nagu muudki kujutlusilma tegelased.



...nagu näiteks kultuur....


..nagu ka teie, koos kobarsüldiga
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tige_kala
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Veeb 10, 2009 2:16 pm    Teema: Vasta viitega

Kristlus on Jumala vastalisele andnud nimeks Saatan. Need kaks on vaid paar.
Kahepalgeline Jumal..Ãœhe Jumala kaks palet.


Viimati muutis seda tige_kala (Laup Veeb 28, 2015 12:00 am). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
gladiaator
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 1143
Asukoht: areen

PostitusPostitatud: Teis Veeb 10, 2009 2:39 pm    Teema: Vasta viitega

Võib-olla on sellel pistmist gnostitsismiga,oli selline usuvool nagu katarid ,kes ütlesid,et aineline maailm kurjade vaimude e. demiurgide loodud ja Saatanale tuleb anda saatana osa,et hiljem valgustuse poole edasi liikuda.Siiski kasvasid nad välja kristlusest ja kristlased hiljem nad ka ära põletasid.Saatana mõiste siiski pärineb semiitide usundist.
_________________
me kõik peame võitlema
son of the creator will return
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tige_kala
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Veeb 10, 2009 2:47 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda tige_kala (Reede Veeb 27, 2015 11:48 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Veeb 10, 2009 3:26 pm    Teema: Vasta viitega

kahesus = fanatism, isegi, kui pealtnäha ei paista
aga kaose eest korralikult kaitsud igatahes
Tagasi üles
tige_kala
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Veeb 10, 2009 3:34 pm    Teema: Vasta viitega

Kindel linn mis vajab Väga Väga kaitset Laughing
Tagasi üles
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Veeb 10, 2009 3:59 pm    Teema: Vasta viitega

jusht
PÕGENEME Twisted Evil
Tagasi üles
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 11, 2009 2:30 am    Teema: Vasta viitega

Andromeeda kirjutas:
haldjanool kirjutas:


gladiaator kirjutas:

Saatan on egregor ja konkreetne jõud,mis ammutab energiat oma järgijatelt nagu muudki kujutlusilma tegelased.



...nagu näiteks kultuur....


..nagu ka teie, koos kobarsüldiga


hm, ma tajun emotsiooni.
huvitav, miks?
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 11, 2009 2:32 am    Teema: Vasta viitega

noh,katarid tegelesid ju algselt hoopis millegi muuga.
see, et kirik nad minema pühkis, ei lähtunud hoopiski ju saatanast.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
gladiaator
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 1143
Asukoht: areen

PostitusPostitatud: Reede Veeb 13, 2009 3:05 pm    Teema: Vasta viitega

Kaosesatanismist huvitav,et piiblis ja Necronomiconis langevad ühte nelja dimensionaalse väravavalvuri kujutised kelleks on inimene ,lõvi,härg ja kotkas.
http://www.youtube.com/watch?v=1ftld7Ohojg&feature=related
_________________
me kõik peame võitlema
son of the creator will return
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
toorum
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Veeb 13, 2009 3:08 pm    Teema: Vasta viitega

Saatan on ego illusioon ja lõi kristluse.Õigemini võttis kristluse nime ja mattis algse revolutsiooni enda sisse ja lämmatas ta.Ma oletan.
Tagasi üles
metsatöllam
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Veeb 13, 2009 4:32 pm    Teema: Vasta viitega

camoon ärge oletage...
Tagasi üles
gladiaator
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 1143
Asukoht: areen

PostitusPostitatud: Reede Veeb 13, 2009 5:59 pm    Teema: Vasta viitega

Räägi siis asjast ,mida sa ei tea. Laughing
_________________
me kõik peame võitlema
son of the creator will return
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
.Raul.
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Reede Veeb 13, 2009 8:08 pm    Teema: Vasta viitega

toorum kirjutas:
Saatan on ego illusioon ja lõi kristluse.Õigemini võttis kristluse nime ja mattis algse revolutsiooni enda sisse ja lämmatas ta.Ma oletan.
See mida me tänapäeval Saatanana tunneme on lihtsalt ürgmehelik energia.

Jumalad on palju hilisemad ja nad on teinud kõik selleks, et ürgmeheliku energiat hävitada. Ning nagu igale korralikule sõjale kohane on nad loonud propaganda, kus saatanat kujustatakse kõige halva ja kurja esindajana.

Krstluse lõi juutide jumal, et läbi selle paremini maailma vallutada.
_________________
Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Motosummer
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 2 Apr 2008
Postitusi: 793

PostitusPostitatud: Reede Veeb 13, 2009 8:15 pm    Teema: Vasta viitega

Kristust pole kunagi olnud, see on väljamõeldis, et saada inimeste üle kontroll, et oleks mingi vastukaal, leiutati kah saatan, alati on kasulik kui on mingi vaenlane, lihtsam on põhjendada oma tegevust, selle valede jada kaudu saime suure kiriku masina, sõjad, raha süsteemi, ja nägu oleks veel vahe saime kah nõiad, kes valetavad et teavad kuidas kõik see värk toimib…
Nõiad on kristuse üks osa, ja veel hullem kui saatan, sest on nähtamatud
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
gladiaator
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 1143
Asukoht: areen

PostitusPostitatud: Püh Veeb 15, 2009 1:47 pm    Teema: Vasta viitega

Tegelikult on enamik religioone nn. saatanliku alge loodud ja nende olemuslikuks sisuks on avalike või varjatud ohverduste toomine.Ka sõda ja sellega kaasnevaid tapatalge võib vaadelda kui suures koguses inimenergia ohverdamist.
_________________
me kõik peame võitlema
son of the creator will return
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Nightknight
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 22 Apr 2006
Postitusi: 781

PostitusPostitatud: Teis Veeb 24, 2009 7:09 pm    Teema: Vasta viitega

Mina olen yle jumala. Jumal on yks vastik olend kes tahab inimestelt asju. Siis topib hinged ehk programmid inimestele. Siis veel jumal pole mingi enda looja viimane aeg. S6da jumalale. Mitte loojatele. K6ik me oleme tegelikult loojad. Aga loomisega tekibki evolutsioon. Energiast uue energia tekitamine.

Jeesuse tagasituleku jumal on vastavalt halb. Need jumalad on tegelikult inimesed kes teavad saladusi. Tahavad omast arust kontrollida seda maailma. Annavad valesid ja illusioone. They can soul us they control us. But im in other side. I fight for freedom. Ma v6itlen vabaduse poolt. Enda ja teiste. Kristlus hakkas rääkima sellest olendist kui saatanast. Aga nyyd mul kristlikud saladused teada saatana krishna ja ka allahi. K6ik nad pasad inimesed kes tahavad luua systeemi et k6ik oleksid samasugused. Ehk kui looma kari mis liigub yhe suunas. Kui jumal oleks k6ik hea siis poleks mingit probleemi nagu yhel saidil oli. Aga ma olin natuke k6rgemate olenditega seoses. Ikka olen. K6ik minu meelest on. Sest siin liiga palju paska meie maailmas igasugused Joy of Satan jne. Igasugused bhagavad gitad jne k6ik rämps. Ei mingit 6iget minevikku. Tahavad raha oma vana saladustega. Need lollid saladused juba p6lvest p6lve ronivad mööda inimesi edasi. Ja need kellel pole elu istuvad kuskil teiste peades. Vigased inimesed. Järgmistes eludes nad lihtsalt jäävad lollideks. Nad ei liigu edasi oma teistes teadmistes. Lihtsalt need inimesed saavad oma järgmises elus lolli töökoha. Mis ei tooda raha sisse. Nii et see jumal mis on see jääb vaeseks.

Kui te tahate elu paremaks muuta m6elga kus te tahaksite elada jne. Ja elage nende reeglite järgi. Hea film on The Secret. Seal saab ka natuke mis on meie universumi olenditega. Sidet jne ja elu paremaks teha. Rikkamaks jne. 1 % inimestel on 96 % rahast ja nad teavad seda saladust.

Jumal varsti sureb. Loojate ylest6us tuleb. Sest yks valadest on see et inimene pole looja aga yks jumal on. See suur vale mis meie ellu topitakse. Kristlased maha lasta. Ma m6tlen selle kristluse isa. M6ned v6ibolla head aga enamus annab valet infot. K6ik nad topivad meie elu mingisesse systeemi.
_________________
I love fairys.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
ShadowOfMySelf
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 7 Apr 2009
Postitusi: 392
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: Kolm Mai 05, 2010 11:50 am    Teema: Vasta viitega

Nightknight kirjutas:
Mina olen yle jumala. Jumal on yks vastik olend kes tahab inimestelt asju. Siis topib hinged ehk programmid inimestele. Siis veel jumal pole mingi enda looja viimane aeg. S6da jumalale. Mitte loojatele. K6ik me oleme tegelikult loojad. Aga loomisega tekibki evolutsioon. Energiast uue energia tekitamine.

Jeesuse tagasituleku jumal on vastavalt halb. Need jumalad on tegelikult inimesed kes teavad saladusi. Tahavad omast arust kontrollida seda maailma. Annavad valesid ja illusioone. They can soul us they control us. But im in other side. I fight for freedom. Ma v6itlen vabaduse poolt. Enda ja teiste. Kristlus hakkas rääkima sellest olendist kui saatanast. Aga nyyd mul kristlikud saladused teada saatana krishna ja ka allahi. K6ik nad pasad inimesed kes tahavad luua systeemi et k6ik oleksid samasugused. Ehk kui looma kari mis liigub yhe suunas. Kui jumal oleks k6ik hea siis poleks mingit probleemi nagu yhel saidil oli. Aga ma olin natuke k6rgemate olenditega seoses. Ikka olen. K6ik minu meelest on. Sest siin liiga palju paska meie maailmas igasugused Joy of Satan jne. Igasugused bhagavad gitad jne k6ik rämps. Ei mingit 6iget minevikku. Tahavad raha oma vana saladustega. Need lollid saladused juba p6lvest p6lve ronivad mööda inimesi edasi. Ja need kellel pole elu istuvad kuskil teiste peades. Vigased inimesed. Järgmistes eludes nad lihtsalt jäävad lollideks. Nad ei liigu edasi oma teistes teadmistes. Lihtsalt need inimesed saavad oma järgmises elus lolli töökoha. Mis ei tooda raha sisse. Nii et see jumal mis on see jääb vaeseks.

Kui te tahate elu paremaks muuta m6elga kus te tahaksite elada jne. Ja elage nende reeglite järgi. Hea film on The Secret. Seal saab ka natuke mis on meie universumi olenditega. Sidet jne ja elu paremaks teha. Rikkamaks jne. 1 % inimestel on 96 % rahast ja nad teavad seda saladust.

Jumal varsti sureb. Loojate ylest6us tuleb. Sest yks valadest on see et inimene pole looja aga yks jumal on. See suur vale mis meie ellu topitakse. Kristlased maha lasta. Ma m6tlen selle kristluse isa. M6ned v6ibolla head aga enamus annab valet infot. K6ik nad topivad meie elu mingisesse systeemi.

Olen nõus.Kristlus on suurim vale,mis on suudetud leiutada.
_________________
Elu on selline,millseks me selle muudame.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Nightknight
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 22 Apr 2006
Postitusi: 781

PostitusPostitatud: Teis Juul 06, 2010 12:44 am    Teema: Vasta viitega

ja fairyman tahab tuua siia maailma heaveny. Ja ise läheb paradiisi ehk fantaasia maailma.
_________________
I love fairys.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Nightknight
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 22 Apr 2006
Postitusi: 781

PostitusPostitatud: Teis Juul 06, 2010 1:07 am    Teema: Vasta viitega

toob siia maailma natuke rohkem fantaasiat.
_________________
I love fairys.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Usundid Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group