Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Toki loengud 2008 suvekokkutulekul. Audio!

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Urmas
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 11 Okt 2005
Postitusi: 35

PostitusPostitatud: Püh Aug 10, 2008 4:42 pm    Teema: Toki loengud 2008 suvekokkutulekul. Audio! Vasta viitega

Siin on neli mp3 faili Tokroda loengutest selle aasta suvekokkutulekul Vormsil.

1. Areng ja Parasiidid
2. Mees- ja Naisenergiad
3. 12 Tungi ja Hingekettad
4. ©amanistlik maailmapilt (96-süsteem)

Kuna lindistusele sattus palju vihmapiiskade krabinat ning muud müra, soovitan kuulamiseks kõrvaklappe.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Roosi
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 11 Juul 2008
Postitusi: 389
Asukoht: maa

PostitusPostitatud: Esm Aug 11, 2008 11:52 am    Teema: Maag ja teooriad... Vasta viitega

Teate mul k@ll hetkel pole aega seda eriti kuulata aga nii palju kui ma kuulasin r@@gib hannes seal asjadest poolikult ning kui kuulata veel tundub, et ta hakkab iseendast r@@kima ja @ldse on imelik seda kuulata kuna see kuidas ta r@@gib tundub kui @li v@rre, et teie ainult n@ete seda ja olete seal tasandil jne, et tavalised inimesed ei kuulu selle teooria alla. Ja see on k@ll vale, mis ta teeb, et ta r@@gib teiega mitmuses nagu te k@ik oleksite samal tasemel, mis tema, milles mina v@ga s@gavalt kahtlen. Ja @le @ldse kui ta tahab kellegile midagi selgeks teha, siis seda tuleb k@ll personaalselt teha, sest tavaliselt inimesed ei suuda k@ike informatsiooni hulka vastu v@tta, sellep@rast keegi ei m@istagi tema juttu ja vigisevad, @gisevad ja kaklevad siin. Ja @ldse kui kellegil siin pidevalt on energia puudus siis hakaku vaatama kellele ta oma energiat pidevalt @ra annab...Looduses ja metsas k@imine ja jalutamine aitab ka energia resursse parandada ning soovitan ka igal @hel endale m@ni tore hobi leida...see toidab ka energia keha ja hinge.


Ja muideks inimene kes ennast p@ris vaimseks juhiks, maagiks v@i n@iaks peab ei k@i seda igal pool kuulutamas ja ennast reklaamimas, et tema on see ja kuningas, et tema teeb teid korda jne. Sest temal pole seda vaja nimelt temal k@ik toimib ja ta ei pea ennast reklaamima, et endale kliente ja j@ngreid saada.

Ning Hannes soovis mulle surma ta @tles seda mulle reaalselt telefoni teel... Tundub, et ta ise oma maailma reeglitest k@ll kinni ei pea,.. seega miks peaksid ka teised, kes tema teooriaid j@rgivad...Huvitav, et ta unustab @ra pumerangi seaduse, et kes teisele auku kaevab, see ise sisse kukub. ...Ja kes teisele nime annab see ise seda kannab...
_________________
Palju armastust!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
creative
Arengumaag


Liitunud: 22 Mai 2004
Postitusi: 311

PostitusPostitatud: Esm Aug 11, 2008 11:58 am    Teema: Vasta viitega

...pane ennast põlema
_________________
Imetletakse neid inimesi kes on suurimad valetajad,
põlatakse kõige rajumal viisil neid kes üritavad rääkida tõtt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Esm Aug 11, 2008 12:31 pm    Teema: Re: Maag ja teooriad... Vasta viitega

Roosi kirjutas:

Ja muideks inimene kes ennast p@ris vaimseks juhiks, maagiks v@i n@iaks peab ei k@i seda igal pool kuulutamas ja ennast reklaamimas, et tema on see ja kuningas, et tema teeb teid korda jne. Sest temal pole seda vaja nimelt temal k@ik toimib ja ta ei pea ennast reklaamima, et endale kliente ja j@ngreid saada.

Nad lihtsalt kardavad.
Muide, ära nukrutse, et Tok sulle surma soovib. Isiksus ei vii asju nii kaugele, eks oled sellise hinnagu täitsa ära teeninud oma sitase karavaniga. Loodan, et saad mõttest aru.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cono
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 27 Jan 2008
Postitusi: 32

PostitusPostitatud: Esm Aug 11, 2008 1:26 pm    Teema: Vasta viitega

Ma loodan, et Tok'ga oli enne läbi räägitud, et tema loengud üles pannakse.

Minu poolt aga suured tänud huvitavate juttude eest!
_________________
Usu uskumatut.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Teis Aug 12, 2008 2:05 am    Teema: Vasta viitega

roosi, õpi kirjutamine selgeks, et rohkem enam müstilisi meiliaadresse teksti sisse ei tuleks.
mõtete leidmine sealt on juba ülesanne väga palju edasijõudnutele, kuigi ma ei tea, kas ka jõukohane.
järelikult neid ma sealt leida ei unistagi.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Teis Aug 12, 2008 4:43 pm    Teema: Vasta viitega

selle paganliku filosoofia järgi tehes, kui kõik andma hakkaks st arenema, siis ei jääks maakerast midagi järgi. tegelikult neid kes hirmasti annavad midagi, neile peaks kõva maksu peale panema, sest keegi peab ju pärast nende sitta likvideerima, enamasti teeb seda loodus. ja isegi need kes annavad , on enne kõvasti tarbinud . andmine on väga energiakulukas toiming
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Teis Aug 12, 2008 11:46 pm    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
selle paganliku filosoofia järgi tehes, kui kõik andma hakkaks st arenema, siis ei jääks maakerast midagi järgi. tegelikult neid kes hirmasti annavad midagi, neile peaks kõva maksu peale panema, sest keegi peab ju pärast nende sitta likvideerima, enamasti teeb seda loodus. ja isegi need kes annavad , on enne kõvasti tarbinud . andmine on väga energiakulukas toiming
------------------
tõmmake uttu


kui areng, mis siin vaja on, tehtud saab, siis tõmmataksegi uttu, iga roju oma koju.
ja selleks, et õppida puhtalt andma ja puhtalt oma pauerit rakendama, ongi vaja algul lihtaslt anda.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Kolm Aug 13, 2008 12:06 am    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:
akk kirjutas:
selle paganliku filosoofia järgi tehes, kui kõik andma hakkaks st arenema, siis ei jääks maakerast midagi järgi. tegelikult neid kes hirmasti annavad midagi, neile peaks kõva maksu peale panema, sest keegi peab ju pärast nende sitta likvideerima, enamasti teeb seda loodus. ja isegi need kes annavad , on enne kõvasti tarbinud . andmine on väga energiakulukas toiming
------------------
tõmmake uttu


kui areng, mis siin vaja on, tehtud saab, siis tõmmataksegi uttu, iga roju oma koju.
ja selleks, et õppida puhtalt andma ja puhtalt oma pauerit rakendama, ongi vaja algul lihtsalt anda...


...peksa näiteks Smile Okei, aga mis saab neist, kes andmisega üle pingutavad ehk siis omale vajalikke ressursse nii palju loovutavad, et surevad selle tagajärjel? Kas nad kõik on väärisiksuse küüsis ehk siis järgivad "aureegleid" (olgu need millised tahes, nende põhipoint on ju üks - anda kasvõi oma elu mingi illusiooni nimel, ise midagi vastu küsimata) või on nende seas ka muid variante?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Kolm Aug 13, 2008 12:14 am    Teema: Vasta viitega

neid nimetatakse väärisiksusteks.
edasi mõtle ise.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Kolm Aug 13, 2008 9:57 am    Teema: Vasta viitega

tegelikult on nii, et need kes annavad, need on ka kõige suuremad tarbijad või võtjad
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Roosi
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 11 Juul 2008
Postitusi: 389
Asukoht: maa

PostitusPostitatud: Reede Aug 15, 2008 4:23 pm    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:
roosi, õpi kirjutamine selgeks, et rohkem enam müstilisi meiliaadresse teksti sisse ei tuleks.
mõtete leidmine sealt on juba ülesanne väga palju edasijõudnutele, kuigi ma ei tea, kas ka jõukohane.
järelikult neid ma sealt leida ei unistagi.


kle sorry jah ätt (@) märkide pärast aga tolles arvutis ei suutnud ma õigeid tähti üles leida.
_________________
Palju armastust!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Esm Aug 18, 2008 10:33 pm    Teema: Vasta viitega

ma olen nüüd loengud ära kuulanud. minu küsimused küsiti ära.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
naine
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Reede Aug 22, 2008 11:56 am    Teema: Vasta viitega

Mina neid t88le ei saa, youtube paluks ka !
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Reede Aug 29, 2008 10:54 am    Teema: Vasta viitega

Ma sain küll nad alla tirida... aga see selleks. Tegelikult mul tekkis üks hull idee. Nimelt - mind hakkas huvitama, kas Tokroda lubaks mul mingeid neist salvestustest välja häkitud fraase kasutada oma muusikas ja kui, siis millistel tingimustel?
Mulle tundub, et siit saab päris huvitavaid sõnumeid oma lugudesse seada...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
metsatöllam
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Sept 14, 2008 4:50 pm    Teema: Vasta viitega

kuulasin need audio ülesvõtted kõik ära ja peaks ütlema ,et väga huvitav oli tekkis tunne tahtmine ka seal kokukal olla sest üks asi on lugeda siin süsteemidest mis kohati on väga keeruline aru saada ja teine asi kuulata,samas oleks ka küsimusi tekkinud Razz
Tagasi üles
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Püh Sept 14, 2008 7:58 pm    Teema: Vasta viitega

kes sul keelab kolmapäeviti kohal olla?
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
metsatöllam
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Sept 15, 2008 1:02 am    Teema: Vasta viitega

kolmapäeval kus ja mis kell toimub?
Tagasi üles
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Kolm Sept 17, 2008 9:46 am    Teema: Vasta viitega

maag kelle juures käite, ise ütles, et ega tema ka kõike ei tea ja meeles ei pea, ja kasutas paberit maha lugemiseks. Minu meelest on ta hilisemate maagide tööriiist ja kasvatab tuuma neile. Seda ma ei ütle, et ta parasiitide heaks töötab v.a üks Tokra süsteem on küll sammaste taga , kes tahavad parasiteerida
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group