Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

kristliku head ja halvad pooled
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Usundid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Laup Apr 11, 2009 9:47 pm    Teema: Vasta viitega

Ma ei ütleks, et ma vähem teadlik oleks asjadest kui teised. Pigem vastupidi. Aga see on maitse küsimus.

Mul ei ole vaja mingit idiootset mula pähe.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Laup Apr 11, 2009 9:53 pm    Teema: Vasta viitega

sel juhul lihtsalt on keegi sinu juhtimise üle võtnud ja jätnud sulle illusiooni, et sa juhid ise.
aga selle saab lihtsate vahenditega täielikuks põrguks muuta.
tahad proovida, kuidas siis on?
lihtsalt, et sa nüüd tead, et keegi kuskilt juhib sind ja sa ise teed alateadlikult ühe nõmeduse teise järel?
ja ainult vangutad pead, sest muud teha pole?
proovi.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Laup Apr 11, 2009 10:23 pm    Teema: Vasta viitega

Oskad täpsemalt öelda, et mille pealt on kontroll endale võetud?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Nightknight
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 22 Apr 2006
Postitusi: 781

PostitusPostitatud: Püh Apr 12, 2009 12:20 am    Teema: Vasta viitega

sa vist kuskilt lugesid mingit sellist asja kust sa hakkasid pärast arvama et see asi pole sult ja see on sult. Tegelt k6ik m6tted on sinu omad. Kogu oma inimese energia on tema isiklik. Keegi ei saa seda muuta ja midagi sellega teha. Kui m6tled et keegi teeb märgi sulle sa programmeerisid seda selle alla et arvad et keegi saadab aga tegelt see just millegi m6tte all. V6i ma ei tea mis. Krishnaitism annab inimesele sellise illusiooni et need pole tema m6tted. Aga kui avad oma tajumise jne siis näed et sa saad liigutada oma m6tteid oma tahte all v6i mis iganes. Mul 6nneks sellist illusiooni polnud et mul tulevad m6tted kuskilt mujalt. Sa lihtsalt arvad oma m6tete peale et need pole sinu omad. Skisofreeniaki on oma programmeerimine valesti. Et paned yhe m6tte peale teise ja se hakkab tulema.

K6ik m6tted peavad olema enda teadvuses.

Ja ära yltsegi v6ta m6ttesse et keegi juhib sind. See on sinu enda energia k6ik mis on sinu keha piires see on sinu valdus.

Ära muretse kui sul alateadvus pole peal see on ikka sinu liigutused sa lihtsalt neid vähem märkad. Ma olen ka m6elnud alateadvusetult. Aga ikka kui vaatad seda m6tlemist siis k6ik liigub sinu tahtmise järgi...
_________________
I love fairys.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Nightknight
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 22 Apr 2006
Postitusi: 781

PostitusPostitatud: Püh Apr 12, 2009 12:40 am    Teema: Vasta viitega

Kui tahad rohkem vastuseid nende ajade kohta mine enne magama minekut ja m6tle nendest asjadest ja nääd und vastustega.

Muide meie maailmas on yks une maailm kus on sarnane maailm meile. Seal saavad isegi inimesed kokku unedes ja teevad mida tahavad. Olin seal viimati ja tegin natuke pättust seal. Kutsusin saatana armee välja seal inimesed l6hkusid ukse ära nagu lamba kari ja hakkasid k6igile kallale tulema. Ma ka lendasin yhele satanistile seal näkku. Aga vaevalt nad nyyd sinna maailma pääsevad. Kui pääsevad siis panen fantaasia kokku olen nagu matrixis haha. Yks saatana ori v6ttis yhel inimesel kyyntega silma välja hehe. Päris jube pilt. Aga ma olen unedes boss nii et selles maailmas nad kyll midagi teha ei saa. Ykskord unes ma isegi l6in yhe suure maailma.

Olete lennanud unes?
_________________
I love fairys.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Püh Apr 12, 2009 8:29 pm    Teema: Vasta viitega

boss kirjutas:
Oskad täpsemalt öelda, et mille pealt on kontroll endale võetud?

alateadvused on pea täiega võõra juhtimise all, sest projektsioone valitsevad vereliinid.
iga inimene peaks valitsema ise.
st inimene teadlikult teeb ja sellega paneb projektsiooni.
siis projektsioonist tuleb alateadvusse tema oma teadvuse toodang.
kui inimene teadlikult sinna midagi ei pane, siis vereliinid kasutavad seda ära ja panevad tühja koha peale selle, mis neile sobib.
praegu kipub olema suht tavaline, et inimesel tuleb tunne või tuleb pähe midagi ja ta võtab selle aluseks.
heal juhul veel analüüsib (tegelikult mõtleb välja õigustuse sellele) seda alateadlikku asja ja siis paneb selle pealt.
seda saab suht lihtsalt tagasi teha - lihtsalt peab olema hea varitseja ja jälgima oma tegutemise ja mõtlemise ajendeid. ja funkama teadvuse pealt.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Püh Apr 12, 2009 8:32 pm    Teema: Vasta viitega

ööryytel, sa isegi ei kujuta ette, kui suures osas sa zombi oled.
parim tõestus on see, et sa ei hakanud kahtlema, vaid kukkusid eitama ja maha tegema.
see näitab, et sinu analüüsivõimel pole üldse sõnaõigust ja sulle dikteeritakse alateadvuse pealt kõik ette.
loogiline oleks olnud, et sa hakkad kahtlema ja mõtled, et äkki kõik pole nii korras kui väljapoolt paistab.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Püh Apr 12, 2009 9:04 pm    Teema: Vasta viitega

Nightknight kirjutas:

Ja ära yltsegi v6ta m6ttesse et keegi juhib sind. See on sinu enda energia k6ik mis on sinu keha piires see on sinu valdus.

See on ju ammu kindlaks tehtud, et meie mõtted ja kavatsused mõjutavad teisi inimesi meie ümber. Very Happy Mis siis veel suurtest süsteemidest rääkida.
Haldjanoolel on õigus.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Püh Apr 12, 2009 9:22 pm    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:
boss kirjutas:
Oskad täpsemalt öelda, et mille pealt on kontroll endale võetud?

alateadvused on pea täiega võõra juhtimise all, sest projektsioone valitsevad vereliinid.
iga inimene peaks valitsema ise.
st inimene teadlikult teeb ja sellega paneb projektsiooni.
siis projektsioonist tuleb alateadvusse tema oma teadvuse toodang.
kui inimene teadlikult sinna midagi ei pane, siis vereliinid kasutavad seda ära ja panevad tühja koha peale selle, mis neile sobib.
praegu kipub olema suht tavaline, et inimesel tuleb tunne või tuleb pähe midagi ja ta võtab selle aluseks.
heal juhul veel analüüsib (tegelikult mõtleb välja õigustuse sellele) seda alateadlikku asja ja siis paneb selle pealt.
seda saab suht lihtsalt tagasi teha - lihtsalt peab olema hea varitseja ja jälgima oma tegutemise ja mõtlemise ajendeid. ja funkama teadvuse pealt.


Ma ei mõelnud seda värki päris nii. Ma tegevus alustan ikka teadlikult. Kuid tegevusi läbi viin alateadvuse pealt.
Võtame nt arvuti peal kirjutamise. Mis mõttesse tuleb selle kirjutan, mul ei ole vaja lisaks veel mõelda, et kus klaviatuuri peal on mingi täht.

Mõtlen siis kui vaja. Ülejäänud ajast panen alateadvuse pealt.
Aga tänud seletamast. Võtan teatavaks ja edaspidi pööran alateavuslikule tegevusele rohkem tähelepanu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Nightknight
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 22 Apr 2006
Postitusi: 781

PostitusPostitatud: Püh Apr 12, 2009 9:28 pm    Teema: Vasta viitega

Ok. Ytle mulle ette kes alateadvust kontrollib? Kas neid on siis maa peal nii palju kes ronivad inimeste alateadvusesse. Ja kas meie ei saagi kontrollida oma alateadvust. Imelik oled miks ma peaks zomby olema kui ma k6ik päevad enda peas istun. K6ik on ju minu teha.

Ja sa tahad ytelda et alateadvus on teiste teha. Miks sa m6tled nii. Kas siis kui sa oled alateadvuses kas siis teine kontrollib sind? Inimene on ise endale loonud selle alateadvuse. Ikka ise sest ta m6tleb välja selle paneb programmid käibesse ja siis k6ik programmid on ise käibes kuigi sa ei pea neid nägema. Ega su k6ik m6tted ei näe ära sinu k6iki asju.

Imelik oled.
_________________
I love fairys.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Nightknight
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 22 Apr 2006
Postitusi: 781

PostitusPostitatud: Püh Apr 12, 2009 9:28 pm    Teema: Vasta viitega

Kui sa m6tled et alateadvus on teiste teha siis minu meelest oled sa ise zomby. Sest minu ala teadvus on ainult enda teha.
_________________
I love fairys.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Nightknight
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 22 Apr 2006
Postitusi: 781

PostitusPostitatud: Püh Apr 12, 2009 10:02 pm    Teema: Vasta viitega

boss kirjutas:
Oskad täpsemalt öelda, et mille pealt on kontroll endale võetud?


Kui saad teada mis on s6na kontroll. V6ibolla sa annad oma m6tteid teisel lugeda ja topeldad tema asju. Tähendab teed sama asju mis ta parasjagu annab sulle. Kui sa ei tee samu asju mida teised teevad siis oled sa oma ise. Selles m6ttes et keegi m6tleb midagi ja et sa m6tled samu asju samal ajal. Tähendab sa enda loodud energia paned liikuma just sama viisi mis kellegil teisel on. Siis ta teab ka sind paremini nagu ennast ja parem sind kontrollida. Kui sa ei tee samu asju mis teised j6ud siis oled vaba oma inimene. Sest nii see asi käibki. Nii käibka m6tette lugemine. V6i yksk6ik. Enda sees saab teha yksk6ik selle asjaga. Sa v6id isegi näha k6ike filmis ette kui tahad et paned lihtsalt mingi 2 sekundit ette need m6tted mis parasjagu filmis kestavad ja toimubki nii. Pead endale looma samu asju. Sa ju m6tlesid et sul tulevad tema m6tted tähendab tulidki. Just kui sa oled saanud aru seda et meie oleme oma enda universum. Me ei ole kellegi siiami kaksikud v6i yks organism. Siis saad ka aru teised värgid kuidas need asjad käivad. K6ik on enda indiviidum. Muidugi teiste järgi tegemine see pidurdab meid. Sest need on suured meie pidurid.

K6ik mis sinu sees on oled sa teinud ise! See on universumi t6de. Nii et ära usu seda haldjanoolt ta ka k6ike ei tea. Teab kaudselt mitte tervikult. Ma ka praegult 6pin kui kirjutan sest mul tulevad uued ideed ja uued arusaamad siia. Uued t6ed mida ma v6tan ka enda käibesse. Ja peab kasutama loogikat rohkem. Ja muidugi arendama seda. Sest see yks tähtsamaid m6tete paigutamine otsimine ja loomine.

Muidugi kui tahad otsi endale teised j6ud. Siis teed endas natuke k6rgemaid asju. Muidugi kui tahad uut midagi luua keegi sulle seda ei loo. Sest k6ik mis on meile uus on see meie teha. Aga sa v6id m6ne k6rgema meie universumi mehikese leida.

Oi sa kurat. Just topeldasin kristlust. Kuradi raibed. Vana j6ud kellega ma ennem möllasin. Ja v6ibolla isegi jeesuse tagasituleviku jumal kes mul kurat peas kylas käis. Tegi valge risti mulle illusiooniliselt. Hehe.

Aga jah uurides ennast väga palju sa saad ka aru teistest palju rohkem. Sest ikka inimestel palju sarnaseid asju. Kunagi tulevikus me muidugi hakkame mutantideks. Ehk super v6imekaiks. Kes mida. Aga selleni veel aega.
_________________
I love fairys.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Nightknight
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 22 Apr 2006
Postitusi: 781

PostitusPostitatud: Püh Apr 12, 2009 10:19 pm    Teema: Vasta viitega

M6tle selle yle et keegi sind ei saa lihtsalt heast peast kontrollida. Aga siis tulevad ka t6ed kuidas need kontrollid tegelikult ehitatud. Ja kuidas need kontrollid välja näevad.
_________________
I love fairys.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Püh Apr 12, 2009 10:50 pm    Teema: Vasta viitega

Idioot.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShadowOfMySelf
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 7 Apr 2009
Postitusi: 392
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: Püh Apr 12, 2009 11:42 pm    Teema: Vasta viitega

Kontroll on võime saavutada ülevaade kellegi / millegi üle. Lihtsamalt seda vist seletada pole mõtet.
_________________
Elu on selline,millseks me selle muudame.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Esm Apr 13, 2009 2:54 am    Teema: Vasta viitega

Nightknight kirjutas:
M6tle selle yle et keegi sind ei saa lihtsalt heast peast kontrollida. Aga siis tulevad ka t6ed kuidas need kontrollid tegelikult ehitatud. Ja kuidas need kontrollid välja näevad.

Juriidiliselt õige lause, aga praktiliselt suht teostamatu!
Sa mõtle sellele, inimesed vabatahlikult annavad end süsteemide orjaks. Näib, et üritad olla must maag hetkel, seetõttu läksid ka nii isiklikuks selle zombiks olemise teemaga. Tee silmad lahti natukene, kõik inimesed on mingis mõttes zombid. Kas sa ei ole tähele pannud, kui orjastav on meie ühiskond.
Aga nagu sa ütlesid, heast peast ei ole kellegil sinu üle kontrolli.
Algus seegi, kui aru saaksid, mispärast istud nt ärimaailmas (saamahimu, tahad midagi saada tasuta?), nt. usumaailmas (kes su tegelik iidol?) jne.
Mul on tunne, et usumaailmas sa peamiselt istudki. Vaata üle: http://en.wikipedia.org/wiki/Kali
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Esm Apr 13, 2009 1:23 pm    Teema: Vasta viitega

nagu ma ütlesin, öörtyytel, alateadvuse kontrolimiseks on vaja sinna midagi panna kõigepealt, st asi peensusteni selgeks õppida teadlkult.
aga kõik need "äkki" mõtted ja tunded on need asjad, mida teised sinna panevad.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
ShadowOfMySelf
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 7 Apr 2009
Postitusi: 392
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: Esm Apr 13, 2009 2:20 pm    Teema: Vasta viitega

Arusaadav,et kontrollida saab seda,mis on olemas.
Kõigepealt tuleb miski tekitada/luua,et saaks kontrollida.
_________________
Elu on selline,millseks me selle muudame.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Esm Apr 13, 2009 2:26 pm    Teema: Vasta viitega

lihsaima asi näitena on autojuhtimine või lugemine.
alguses õpid nii et silm punnis ja tähthaaval, edasi saad asja ükskord selgeks ja siis millagi paned juba ilma detale teadvustamata. kuigi need on alati kaasas.
lihtsalt need käivad juba alateadvuse pealt.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
ShadowOfMySelf
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 7 Apr 2009
Postitusi: 392
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: Esm Apr 13, 2009 2:34 pm    Teema: Vasta viitega

Alateadvus areneb elu jooksul.
_________________
Elu on selline,millseks me selle muudame.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Usundid Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group