Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Mu mõistus/keha on vaimu kontrolli all, kust leida abi?
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Vaba teema
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Juhan
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 12 Juul 2008
Postitusi: 18

PostitusPostitatud: Laup Juul 12, 2008 2:52 pm    Teema: Mu mõistus/keha on vaimu kontrolli all, kust leida abi? Vasta viitega

Hakkasin isepäini tegelema maailmaga enda ümber otsides sealt müstikat, läbi meditatsiooni, igasugu ainete ja uurides religioone eriti budismi.
Olles loll ja mitteteadlik oma tegevusest sain ma endale ''vaimu/deemoni/nõia'' kaela. Ma ei tea kui kaua ta mul oli, kui meenutada mäletan oma kontrolli kaotust ühest tööpäevast kust järsku ''minu'' fantaasia looming küsis mult midagi mis oli ootamatu ja minu kontrolli alt väljas. Ei teinud ma selles suurt numbrit võtsin kui enda mõistuse loomingut.
Ühest päevast kui ma olin mediteerides kanepi mõjuall otsustas ta ennnast näidata. Nõrgamõistusega inimene ja kes ei uskund, ehmusin pool surnuks. Järgmine päev hakkas juttu ajama kus ta pakkus tehinguid. Keeldusin ja suunasin motted selle poole et koik on mu enda looming. Surusin maha ja ei tahtnud uskuda. See oli 6kuud tagasi. Esimesed nädalad olid mul vaimusilmas väga palju pilte ja hakkasin nägema ka taevas ja mujal.
Pikapeale mitte meenutades algust, olles loll arvasin ma teda sõbraks kuigi pildid olid vägivaltsed. Toimusid tõblused kehas, lihastes ja üleültse tunded mis olid tema poolt tekitatud.

Üritasin seda elueest eirata arvates mida ta mulle ikka teha saab? Aga pikapeale ja vaikselt märkasin et mõistus pole enam endine ja 4. kuu märkasin et enamus aja ei ole motted ültse minu.

Ma ei tea kui detaili ma pean minema aga praegu ma tean mis olen mina ja mis mitte, märkasin ta lihtsaid trikke millega mind maha suruda ja mind pettemaailma viia. Praegu olen suutelin eristama teda ja ennast

Tulin ma siia et otsida abi, nõu. Sest surma maik on või pigem oli suus.
Küsimus on selline, kuidas ma ta minema saan, kelle juurde lähen kes teab sellest üht ja teist? Katoliku kirikus käidud, ühe kogenud mehega räägitud aga kuna pole ristitud ei ole sealt veel abi leida. Kas on olemas exorciste, nõidu kes aitaksid?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Maxwell
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 26 Okt 2005
Postitusi: 432
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: Laup Juul 12, 2008 4:36 pm    Teema: Vasta viitega

Mõistus on andmete salvestaja ja see kes üritab keha kontrollida. Kui sa väljud programmide mõju alt, hakkavad anorgaanilised sulle sisse süstima, et see kõik on vale, sest nemad tahavad oma energiat ju saada ja võimalikult palju sind hirmu all hoida, et sa ikka neid edasi toidaksid.
Kas sa ikka tead, kes Sina tegelikult oled?
Otsi vastust enda seest, mis on üldiselt mõistuse vastane.
Samm sammult leiad sa ise ennast, kui sa ka praktiseerid seda.
Sa varised mitmeid kordi küll kokku ja ehitad uuesti, kuid see mis sa oled leidnud kinnistub sinusse mida ei saa keegi sult ära võtta. Sa saad küll ise selle uuesti maha matta ja öelda "kurat keegi pani selle osa minust tuuri".
_________________
Värav on avatud!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Juhan
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 12 Juul 2008
Postitusi: 18

PostitusPostitatud: Püh Juul 13, 2008 12:48 am    Teema: Vasta viitega

Noh aitäh ''nõande'' eest...
Ma ei suudaks kui tahaks ära seleteda koike mis toimund ja toimub. Mul on vaja nõuannet inimeselt kes on kokku puutund selliste vaimu teemadega. Kust krt ma leiaksin abi?

Ma voin tuua erinevate asjade kohta detaile praegu kahjuks pole aega.
Laheks enamasti vaja naiteks inimest kellega raakida kes oskab neid peletada voi moni muu viis kuidas seda lahendada.

Ma üritan erinevatest kohtadest abi leida ja otsustasin siia tulla.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Roltsick
Infoparasiit


Liitunud: 5 Veeb 2005
Postitusi: 909

PostitusPostitatud: Püh Juul 13, 2008 2:22 pm    Teema: on ka teisi avitajaid Vasta viitega

kui veidi otsida, leiab ka teisi abipakkujaid:
http://www.para-web.org/viewthread.php?tid=2752
http://www.vaimumaailm.ee/viewtopic.php?t=1679
http://www.vaimumaailm.ee/viewtopic.php?t=101
http://www.vaimumaailm.ee/viewtopic.php?t=3640
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Püh Juul 13, 2008 8:57 pm    Teema: Vasta viitega

mõningad tegevad on ju veel.
aga võta ühendust juhan.
sul on seal mitu jama korraga, mida sa ise süvendasid.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Juhan
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 12 Juul 2008
Postitusi: 18

PostitusPostitatud: Teis Juul 15, 2008 5:41 pm    Teema: Vasta viitega

Ma arvan et mu probleem on suurem kui ma ise arvata oskan voi keegi teist mu paari postiga on aru saanud. Mul on tihti tunne et olen zombistund voi robot, kellegi mängukann. Ma ei suuda enam keskenduda, on moned momendid päeval kus ma leaian rahu ja see ka aint sekundid.
Ma olen voibolla kaodanud hingest tükke, teadmata kas see on voimalik nagin seda kolmandas silmas. Mind soimatakse minutis paar korda hooraks, ecomaniakiks, surnuks, lapseks, nõdrameelseks jne. Tunne on et ei suuda ennast aidata, energiat pole, vaevu tunnen mingeid tundeid. Ma ei saa oma surmale mõtlemist jätta. Tunnen end kui lollima ja abituma inimesena maamunal. Tihti ma olen samu lauseid korrand üle, üht sama vaidlust. Kui märkan et oled selles seisuses et koik kordub ei suuda ümber keskenduda otsustan motlemise jatta siis laheb vaidlus edasi mina kui pealtkuulaja.
Hirmu ma enam ei tunne. Mõnikord aint sandisti. Kasutadakse mitmeid maailmavaateid kull kristlike ja isegi öeldaks et ma olen lihtsalt plekk ja saasta allikas maamunal.

Üritan aina üle olla aga monikord mote ikka lipsab nendele teemadele ja aina märkad mis nad mõtlevad ja kui vastu argumenti ei too sõimatakse ülbeks.

Aga vanasti juba otsustasin et pole motet vaielda lihtsalt leia abi... Kuigi mul selleks ka jõudu vahe

Mul on vaja aint üht teada, endale olen korranud seda mitu sada korda, kuni süda lööb ja elan pole liiga hilja. On see tõsi voi oled mingi moment liiga palju juba langend et taastuda?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Reede Juul 18, 2008 1:30 am    Teema: Vasta viitega

tead, mis, kuni elad ja hingad ja tahad, pole veel hilja.
hilja pole ka siis veel, kui enam ei ela ega hinga, aga tahad ikkagi.
hilja on siis, kui enam ei taha korda saada.
ja sul on õigus, postidega siin ei tee midagi ära, nii et tule (või mine kellegi teise asjaliku juurde) ja hakkame sind kokku kraapima.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Juhan
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 12 Juul 2008
Postitusi: 18

PostitusPostitatud: Laup Juul 19, 2008 1:59 pm    Teema: Vasta viitega

Käisin Viktoria juures. Sai kasulikku infot. Tunne et tükk end on alles aga ka on näha programmi ja kui mitmel mõistuse tasandil sinuga mängitakse. Üpris sitt aga olen üle. Üritan mitte mutretseda et on liiga hilja teades et elu veel sees ja 1 tükk on alles. Pildiks ma keeldun saada robotiks ei hakka kuidagi. Kuigi praegu vaikselt märkad programmi ja kõige hullem suudavad teha kõhklust oma mõtetega.
On plaanis reisida, töölt juba lahkusin, saab selle asja korda või vähemalt abi.


Ma pole leidnud kedagi kes saaks välja ajada ja tükke tagasi tuua. On kellelgi veel mingeid kontakte isegi välismaa email ja num. kõlbavad.
On nõu kuda saada endaga parem ühendus. Praegu loen raamatut ja üritan teha oma videosi sellest. Raske leida millele mõelda kui kõnnin. Kui leian tõmmatakse sellest mõttemaelmast välja. On kellelgi mingeid nõuandeid?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Juhan
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 12 Juul 2008
Postitusi: 18

PostitusPostitatud: Reede Aug 29, 2008 12:19 pm    Teema: Vasta viitega

No nii, aeg liikus edasi...
Käisin Volli juures, sealt mehe nimega peeteri juurde kes olevat vollile palju nõu ja õpetajaks olnud kes omakorda saatis mind Veelis Jalaka juurde kes olevat eesti parimaid aga MIDAGI. Ei võtnud ta ara. Ma tunnen et mu mõistus on robot, ma ei suuda enam mõelda vaid jälgida, jälgida seda sitta mis toimub mu peas. Koik kordub, nad üritavad mind veenda asjades, suunata mind... See tundub kui minu enda mõte aga siin on paar asja mille järgi saab aru kas on voi ei ole.

Kõige sitem on see et vist oli mingi vaim kes üritas aidata aga keerasin perse, ei suutnud end päästa. Praegu ütleb et saa surma ja tema just hoiab mind programmis teadlikuna aga nii et ma ei leia rahu. Kas on olemas vaime kes aitavad kui inimene on programmi langemas??

Asi ei ole kunagi lootusetu aga ma ei tea mida teha, kuidas sellest lahti saada. Pole suutnud keegi veel seda ära võtta AGA KUI OLED JUBA ÜLE VÕETUD MIDA KURADIT SA SIIS TEED???? Kas see siis ei toimugi nii et keegi peletab sita minema? Kas ma pean ise endal midagi taastama? Kas ma pean mõtlema programmist välja mis tundub suht mõtetu?! Mul on mälu vaid paariks sekundiks paar asja olen sisse tümitand vanadest teadmistest aga kas see olen mina(oli minu) pole ma enam kindel.

Aru olen saanud paarist, olen lollim sellel maamunal et lasin endale seda teha, aga kui ei ole kogemusi, ei osanud ma midagi teha.

Ma ei suuda enam olla, MA TAHAN SAADA SELLELST VABAKS. Aga kuidas? Ma üritan sisse tümitada et ma olen väärt sellest lahti saamist ja et pole lootusetu, tuleb aina voidelda. KES KURAT SIIS ALLA ANNAB KUI ELU KAALUL. Alla and on surm, sest muudmoodi tundub et ma ei pääse. Olen uskuma hakand elu pärast surma mille tõttu pole see ka ju väljapääs...

Siin ma nüüd siis olen, mõtted piiratud, otsin lootust, iga päev kui põrgu, kui saan magan... Fantaseerida, mida ma vanasti armastasin, vist veel saan aga suurte tõrgetega aga midagi laus originaalset ei suuda mõelda.
Mu keha on nende sittade kontrolli all, liigutavad käsi, lihas tõmblused, telekinees ja palju muud.....

PALUN KEEGI ÖELGU KUIDAS MA VABAKS SAAN! ET POLE LOOTUSETU, MILLE POOLE MA PÜRGIMA PEAN!!!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
maximus
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Nov 2007
Postitusi: 1048
Asukoht: L-Virumaa

PostitusPostitatud: Reede Aug 29, 2008 9:04 pm    Teema: Vasta viitega

A võibolla polnud nad siis piisavalt tasemel, kui abi ei saand. Mõned susivad ja susivad, aga midagi ei muutu ... Ma vaatasin telekast seda Vollit ja nagu imelik oli kui üks nõid lõi risti ette ja pomises kristlikke palveid ....
_________________
Kuhu tõttad, Trilma?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Pilleriin
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 4 Märts 2006
Postitusi: 540
Asukoht: sügaval pimedas laanes

PostitusPostitatud: Laup Aug 30, 2008 1:10 am    Teema: Vasta viitega

Aga mul on küsimus, et kas ja kui tihti teed endiselt narkotsi?
Ja mis mõttega Sa kristlastelt abi otsid?
Sul on ju mehenimi siin "juhan" - mis loogika järgi meest hooraks nimetatakse?
_________________
Kes ei oska ulguda, see ei leia oma karja üles!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Laup Aug 30, 2008 1:57 am    Teema: Vasta viitega

võta privas ühendust.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Juhan
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 12 Juul 2008
Postitusi: 18

PostitusPostitatud: Laup Aug 30, 2008 8:42 am    Teema: Vasta viitega

Aga mul on küsimus, et kas ja kui tihti teed endiselt narkotsi?

Narkot pole teind 3kuud. See sitt mis seal toimus jääb mulle alati meelde...


Ja mis mõttega Sa kristlastelt abi otsid?

Mind suunati kristuse poole algul, taevas rist, Jeesus peal mis oli väga detailne. Silmid kinni risti kujutised.


Sul on ju mehenimi siin "juhan" - mis loogika järgi meest hooraks nimetatakse?

Ma ei tahaks sinna loogikasse minna, ega seal midagi loogilist olnudki, aga sel olid omad põhjused.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Juhan
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 12 Juul 2008
Postitusi: 18

PostitusPostitatud: Laup Aug 30, 2008 6:01 pm    Teema: Vasta viitega

Ma üritan leida mingit tegevust mida vabalajal teha. Ma mängin malet, et treenida nati mälu ja mõtlemist. Raamatut oleks vast ka hea lugeda?

Oleks vaja teada mida ma saaksin oma päid teha et saada sellest lahti, kas on ültse millelegi mõelda?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
maximus
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Nov 2007
Postitusi: 1048
Asukoht: L-Virumaa

PostitusPostitatud: Laup Aug 30, 2008 9:39 pm    Teema: Vasta viitega

Mul selline vaist, et paganad teavad ikke pagana palju ... Very Happy
_________________
Kuhu tõttad, Trilma?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Püh Aug 31, 2008 3:32 am    Teema: Vasta viitega

tead haliseja, sulle pakuti võimalust.
sa valisid muu.
ise tead.
kes valis su eest?
mull?
ära virise praegu ja nuia toetust!
siinsetest nii mõnigi oleks saanud kohe kuhja su jamadest ära likvideerida ja õpetanud, mis ülejäänuga teha.
aga sina ronisid kuskile karupersse ja nüüd virised, et ei aidanud!
mis ajast karuperse aitab???
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Juhan
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 12 Juul 2008
Postitusi: 18

PostitusPostitatud: Püh Aug 31, 2008 3:53 am    Teema: Vasta viitega

Noh mis siis ikka, ega ma alla anda ju veel saa...
Kui ei aita siis ei aita, pole mõtet vinguda.

Muide esimesena ma käisin Viktoria juurde, link mis postitati, ma läksin tema juurde kes olevat nõid. Ajasin juttu, ütles mulle selle programm jutu ja siis ütles et ta ei saa mind aidata sest enam ei ole võimalik ültse hinge tükke tuua, need ajad kus see võimalik olevat möödas on mõõdas. Et ela oma elu, loe raamatut mis sind toetab ja mõtle nii palju kui saad. Ma lihtsalt ootasin paar nädalat sest mulle ennustati surma ühel päeval ja vaat kus jama ei tulnud.
Ja ma küsisin kellelgilt siit foorumist abi aga tal polnud aega.

Noh enam ma ei postita, ju esimene kelle juurde sattusin oli petis ja ma uskusin teda ja pärast tema ila ja kuidas see aju nikk käis antsin mingiks ajaks alla...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
maximus
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Nov 2007
Postitusi: 1048
Asukoht: L-Virumaa

PostitusPostitatud: Püh Aug 31, 2008 11:28 pm    Teema: Vasta viitega

"Nõidade Välimääraja" kuluks ära. Very Happy

Hädas isnimene otsib netist, kelle leiab:
Volli - kelle seina peal on raamitud Venemaalt saadud tõendid.
Ksenja ja Volli - väga kristlik lehekülg.
Ehk veel mõni kui hästi otsida ...
Ja omal aja oli Kaika nõid, kelle pärast lasin end kunagi ära ristida ... Sad
_________________
Kuhu tõttad, Trilma?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Esm Sept 01, 2008 2:57 am    Teema: Vasta viitega

siin ja seal kirjutas:

Ja omal aja oli Kaika nõid, kelle pärast lasin end kunagi ära ristida ... Sad


oi, perse... Confused
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Juhan
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 12 Juul 2008
Postitusi: 18

PostitusPostitatud: Esm Sept 01, 2008 7:40 am    Teema: Vasta viitega

Mis on programm? Pilt? robot?
Kust ma sellest õppida saan?
Kas on mingi võimalus et sellest lahti saada?
Ega saa programmi ju täisväärtuslikuks inimeseks enam nimetada? Või olem ma peast sooda ega mõista enam mida see kõik tähendab.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Vaba teema Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group