Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nÔmme raadios.

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Mu mÔistus/keha on vaimu kontrolli all, kust leida abi?
Mine lehele 1, 2  Järgmine

Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Vaba teema
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Juhan
Valge pÀike
Valge pÀike

PostitusPostitatud: Laup Juul 12, 2008 2:52 pm    Teema: Mu mĂ”istus/keha on vaimu kontrolli all, kust leida abi? Vasta viitega

Hakkasin isepĂ€ini tegelema maailmaga enda ĂŒmber otsides sealt mĂŒstikat, lĂ€bi meditatsiooni, igasugu ainete ja uurides religioone eriti budismi.
Olles loll ja mitteteadlik oma tegevusest sain ma endale ''vaimu/deemoni/nĂ”ia'' kaela. Ma ei tea kui kaua ta mul oli, kui meenutada mĂ€letan oma kontrolli kaotust ĂŒhest tööpĂ€evast kust jĂ€rsku ''minu'' fantaasia looming kĂŒsis mult midagi mis oli ootamatu ja minu kontrolli alt vĂ€ljas. Ei teinud ma selles suurt numbrit vĂ”tsin kui enda mĂ”istuse loomingut.
Ühest pĂ€evast kui ma olin mediteerides kanepi mĂ”juall otsustas ta ennnast nĂ€idata. NĂ”rgamĂ”istusega inimene ja kes ei uskund, ehmusin pool surnuks. JĂ€rgmine pĂ€ev hakkas juttu ajama kus ta pakkus tehinguid. Keeldusin ja suunasin motted selle poole et koik on mu enda looming. Surusin maha ja ei tahtnud uskuda. See oli 6kuud tagasi. Esimesed nĂ€dalad olid mul vaimusilmas vĂ€ga palju pilte ja hakkasin nĂ€gema ka taevas ja mujal.
Pikapeale mitte meenutades algust, olles loll arvasin ma teda sĂ”braks kuigi pildid olid vĂ€givaltsed. Toimusid tĂ”blused kehas, lihastes ja ĂŒleĂŒltse tunded mis olid tema poolt tekitatud.

Üritasin seda elueest eirata arvates mida ta mulle ikka teha saab? Aga pikapeale ja vaikselt mĂ€rkasin et mĂ”istus pole enam endine ja 4. kuu mĂ€rkasin et enamus aja ei ole motted ĂŒltse minu.

Ma ei tea kui detaili ma pean minema aga praegu ma tean mis olen mina ja mis mitte, mÀrkasin ta lihtsaid trikke millega mind maha suruda ja mind pettemaailma viia. Praegu olen suutelin eristama teda ja ennast

Tulin ma siia et otsida abi, nÔu. Sest surma maik on vÔi pigem oli suus.
KĂŒsimus on selline, kuidas ma ta minema saan, kelle juurde lĂ€hen kes teab sellest ĂŒht ja teist? Katoliku kirikus kĂ€idud, ĂŒhe kogenud mehega rÀÀgitud aga kuna pole ristitud ei ole sealt veel abi leida. Kas on olemas exorciste, nĂ”idu kes aitaksid?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Maxwell
Lilla pÀike
Lilla pÀike

PostitusPostitatud: Laup Juul 12, 2008 4:36 pm    Teema: Vasta viitega

MĂ”istus on andmete salvestaja ja see kes ĂŒritab keha kontrollida. Kui sa vĂ€ljud programmide mĂ”ju alt, hakkavad anorgaanilised sulle sisse sĂŒstima, et see kĂ”ik on vale, sest nemad tahavad oma energiat ju saada ja vĂ”imalikult palju sind hirmu all hoida, et sa ikka neid edasi toidaksid.
Kas sa ikka tead, kes Sina tegelikult oled?
Otsi vastust enda seest, mis on ĂŒldiselt mĂ”istuse vastane.
Samm sammult leiad sa ise ennast, kui sa ka praktiseerid seda.
Sa varised mitmeid kordi kĂŒll kokku ja ehitad uuesti, kuid see mis sa oled leidnud kinnistub sinusse mida ei saa keegi sult Ă€ra vĂ”tta. Sa saad kĂŒll ise selle uuesti maha matta ja öelda "kurat keegi pani selle osa minust tuuri".
Juhan
Valge pÀike
Valge pÀike

PostitusPostitatud: Püh Juul 13, 2008 12:48 am    Teema: Vasta viitega

Noh aitÀh ''nÔande'' eest...
Ma ei suudaks kui tahaks Àra seleteda koike mis toimund ja toimub. Mul on vaja nÔuannet inimeselt kes on kokku puutund selliste vaimu teemadega. Kust krt ma leiaksin abi?

Ma voin tuua erinevate asjade kohta detaile praegu kahjuks pole aega.
Laheks enamasti vaja naiteks inimest kellega raakida kes oskab neid peletada voi moni muu viis kuidas seda lahendada.

Ma ĂŒritan erinevatest kohtadest abi leida ja otsustasin siia tulla.
Tagasi üles
Roltsick
Infoparasiit

PostitusPostitatud: Püh Juul 13, 2008 2:22 pm    Teema: on ka teisi avitajaid Vasta viitega

kui veidi otsida, leiab ka teisi abipakkujaid:
http://www.para-web.org/viewthread.php?tid=2752
http://www.vaimumaailm.ee/viewtopic.php?t=1679
http://www.vaimumaailm.ee/viewtopic.php?t=101
http://www.vaimumaailm.ee/viewtopic.php?t=3640
Tagasi üles
haldjanool
Arengumaag

PostitusPostitatud: Püh Juul 13, 2008 8:57 pm    Teema: Vasta viitega

mÔningad tegevad on ju veel.
aga vĂ”ta ĂŒhendust juhan.
sul on seal mitu jama korraga, mida sa ise sĂŒvendasid.
Juhan
Valge pÀike
Valge pÀike

PostitusPostitatud: Teis Juul 15, 2008 5:41 pm    Teema: Vasta viitega

Ma arvan et mu probleem on suurem kui ma ise arvata oskan voi keegi teist mu paari postiga on aru saanud. Mul on tihti tunne et olen zombistund voi robot, kellegi mÀngukann. Ma ei suuda enam keskenduda, on moned momendid pÀeval kus ma leaian rahu ja see ka aint sekundid.
Ma olen voibolla kaodanud hingest tĂŒkke, teadmata kas see on voimalik nagin seda kolmandas silmas. Mind soimatakse minutis paar korda hooraks, ecomaniakiks, surnuks, lapseks, nĂ”drameelseks jne. Tunne on et ei suuda ennast aidata, energiat pole, vaevu tunnen mingeid tundeid. Ma ei saa oma surmale mĂ”tlemist jĂ€tta. Tunnen end kui lollima ja abituma inimesena maamunal. Tihti ma olen samu lauseid korrand ĂŒle, ĂŒht sama vaidlust. Kui mĂ€rkan et oled selles seisuses et koik kordub ei suuda ĂŒmber keskenduda otsustan motlemise jatta siis laheb vaidlus edasi mina kui pealtkuulaja.
Hirmu ma enam ei tunne. MÔnikord aint sandisti. Kasutadakse mitmeid maailmavaateid kull kristlike ja isegi öeldaks et ma olen lihtsalt plekk ja saasta allikas maamunal.

Üritan aina ĂŒle olla aga monikord mote ikka lipsab nendele teemadele ja aina mĂ€rkad mis nad mĂ”tlevad ja kui vastu argumenti ei too sĂ”imatakse ĂŒlbeks.

Aga vanasti juba otsustasin et pole motet vaielda lihtsalt leia abi... Kuigi mul selleks ka jÔudu vahe

Mul on vaja aint ĂŒht teada, endale olen korranud seda mitu sada korda, kuni sĂŒda lööb ja elan pole liiga hilja. On see tĂ”si voi oled mingi moment liiga palju juba langend et taastuda?
Tagasi üles
haldjanool
Arengumaag

PostitusPostitatud: Reede Juul 18, 2008 1:30 am    Teema: Vasta viitega

tead, mis, kuni elad ja hingad ja tahad, pole veel hilja.
hilja pole ka siis veel, kui enam ei ela ega hinga, aga tahad ikkagi.
hilja on siis, kui enam ei taha korda saada.
ja sul on Ôigus, postidega siin ei tee midagi Àra, nii et tule (vÔi mine kellegi teise asjaliku juurde) ja hakkame sind kokku kraapima.
Juhan
Valge pÀike
Valge pÀike

PostitusPostitatud: Laup Juul 19, 2008 1:59 pm    Teema: Vasta viitega

KĂ€isin Viktoria juures. Sai kasulikku infot. Tunne et tĂŒkk end on alles aga ka on nĂ€ha programmi ja kui mitmel mĂ”istuse tasandil sinuga mĂ€ngitakse. Üpris sitt aga olen ĂŒle. Üritan mitte mutretseda et on liiga hilja teades et elu veel sees ja 1 tĂŒkk on alles. Pildiks ma keeldun saada robotiks ei hakka kuidagi. Kuigi praegu vaikselt mĂ€rkad programmi ja kĂ”ige hullem suudavad teha kĂ”hklust oma mĂ”tetega.
On plaanis reisida, töölt juba lahkusin, saab selle asja korda vÔi vÀhemalt abi.

Ma pole leidnud kedagi kes saaks vĂ€lja ajada ja tĂŒkke tagasi tuua. On kellelgi veel mingeid kontakte isegi vĂ€lismaa email ja num. kĂ”lbavad.
On nĂ”u kuda saada endaga parem ĂŒhendus. Praegu loen raamatut ja ĂŒritan teha oma videosi sellest. Raske leida millele mĂ”elda kui kĂ”nnin. Kui leian tĂ”mmatakse sellest mĂ”ttemaelmast vĂ€lja. On kellelgi mingeid nĂ”uandeid?
Tagasi üles
Juhan
Valge pÀike
Valge pÀike

PostitusPostitatud: Reede Aug 29, 2008 12:19 pm    Teema: Vasta viitega

No nii, aeg liikus edasi...
KĂ€isin Volli juures, sealt mehe nimega peeteri juurde kes olevat vollile palju nĂ”u ja Ă”petajaks olnud kes omakorda saatis mind Veelis Jalaka juurde kes olevat eesti parimaid aga MIDAGI. Ei vĂ”tnud ta ara. Ma tunnen et mu mĂ”istus on robot, ma ei suuda enam mĂ”elda vaid jĂ€lgida, jĂ€lgida seda sitta mis toimub mu peas. Koik kordub, nad ĂŒritavad mind veenda asjades, suunata mind... See tundub kui minu enda mĂ”te aga siin on paar asja mille jĂ€rgi saab aru kas on voi ei ole.

KĂ”ige sitem on see et vist oli mingi vaim kes ĂŒritas aidata aga keerasin perse, ei suutnud end pÀÀsta. Praegu ĂŒtleb et saa surma ja tema just hoiab mind programmis teadlikuna aga nii et ma ei leia rahu. Kas on olemas vaime kes aitavad kui inimene on programmi langemas??

Asi ei ole kunagi lootusetu aga ma ei tea mida teha, kuidas sellest lahti saada. Pole suutnud keegi veel seda Ă€ra vĂ”tta AGA KUI OLED JUBA ÜLE VÕETUD MIDA KURADIT SA SIIS TEED???? Kas see siis ei toimugi nii et keegi peletab sita minema? Kas ma pean ise endal midagi taastama? Kas ma pean mĂ”tlema programmist vĂ€lja mis tundub suht mĂ”tetu?! Mul on mĂ€lu vaid paariks sekundiks paar asja olen sisse tĂŒmitand vanadest teadmistest aga kas see olen mina(oli minu) pole ma enam kindel.

Aru olen saanud paarist, olen lollim sellel maamunal et lasin endale seda teha, aga kui ei ole kogemusi, ei osanud ma midagi teha.

Ma ei suuda enam olla, MA TAHAN SAADA SELLELST VABAKS. Aga kuidas? Ma ĂŒritan sisse tĂŒmitada et ma olen vÀÀrt sellest lahti saamist ja et pole lootusetu, tuleb aina voidelda. KES KURAT SIIS ALLA ANNAB KUI ELU KAALUL. Alla and on surm, sest muudmoodi tundub et ma ei pÀÀse. Olen uskuma hakand elu pĂ€rast surma mille tĂ”ttu pole see ka ju vĂ€ljapÀÀs...

Siin ma nĂŒĂŒd siis olen, mĂ”tted piiratud, otsin lootust, iga pĂ€ev kui pĂ”rgu, kui saan magan... Fantaseerida, mida ma vanasti armastasin, vist veel saan aga suurte tĂ”rgetega aga midagi laus originaalset ei suuda mĂ”elda.
Mu keha on nende sittade kontrolli all, liigutavad kÀsi, lihas tÔmblused, telekinees ja palju muud.....

PALUN KEEGI ÖELGU KUIDAS MA VABAKS SAAN! ET POLE LOOTUSETU, MILLE POOLE MA PÜRGIMA PEAN!!!
Tagasi üles
maximus
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Reede Aug 29, 2008 9:04 pm    Teema: Vasta viitega

A vĂ”ibolla polnud nad siis piisavalt tasemel, kui abi ei saand. MĂ”ned susivad ja susivad, aga midagi ei muutu ... Ma vaatasin telekast seda Vollit ja nagu imelik oli kui ĂŒks nĂ”id lĂ”i risti ette ja pomises kristlikke palveid ....
Pilleriin
Punane pÀike
Punane pÀike

PostitusPostitatud: Laup Aug 30, 2008 1:10 am    Teema: Vasta viitega

Aga mul on kĂŒsimus, et kas ja kui tihti teed endiselt narkotsi?
Ja mis mÔttega Sa kristlastelt abi otsid?
Sul on ju mehenimi siin "juhan" - mis loogika jÀrgi meest hooraks nimetatakse?
haldjanool
Arengumaag

PostitusPostitatud: Laup Aug 30, 2008 1:57 am    Teema: Vasta viitega

vĂ”ta privas ĂŒhendust.
Juhan
Valge pÀike
Valge pÀike

PostitusPostitatud: Laup Aug 30, 2008 8:42 am    Teema: Vasta viitega

Aga mul on kĂŒsimus, et kas ja kui tihti teed endiselt narkotsi?

Narkot pole teind 3kuud. See sitt mis seal toimus jÀÀb mulle alati meelde...

Ja mis mÔttega Sa kristlastelt abi otsid?

Mind suunati kristuse poole algul, taevas rist, Jeesus peal mis oli vÀga detailne. Silmid kinni risti kujutised.

Sul on ju mehenimi siin "juhan" - mis loogika jÀrgi meest hooraks nimetatakse?

Ma ei tahaks sinna loogikasse minna, ega seal midagi loogilist olnudki, aga sel olid omad pÔhjused.
Tagasi üles
Juhan
Valge pÀike
Valge pÀike

PostitusPostitatud: Laup Aug 30, 2008 6:01 pm    Teema: Vasta viitega

Ma ĂŒritan leida mingit tegevust mida vabalajal teha. Ma mĂ€ngin malet, et treenida nati mĂ€lu ja mĂ”tlemist. Raamatut oleks vast ka hea lugeda?

Oleks vaja teada mida ma saaksin oma pĂ€id teha et saada sellest lahti, kas on ĂŒltse millelegi mĂ”elda?
Tagasi üles
maximus
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Laup Aug 30, 2008 9:39 pm    Teema: Vasta viitega

Mul selline vaist, et paganad teavad ikke pagana palju ... Very Happy
haldjanool
Arengumaag

PostitusPostitatud: Püh Aug 31, 2008 3:32 am    Teema: Vasta viitega

tead haliseja, sulle pakuti vÔimalust.
sa valisid muu.
ise tead.
kes valis su eest?
mull?
Ă€ra virise praegu ja nuia toetust!
siinsetest nii mĂ”nigi oleks saanud kohe kuhja su jamadest Ă€ra likvideerida ja Ă”petanud, mis ĂŒlejÀÀnuga teha.
aga sina ronisid kuskile karupersse ja nĂŒĂŒd virised, et ei aidanud!
mis ajast karuperse aitab???
Juhan
Valge pÀike
Valge pÀike

PostitusPostitatud: Püh Aug 31, 2008 3:53 am    Teema: Vasta viitega

Noh mis siis ikka, ega ma alla anda ju veel saa...
Kui ei aita siis ei aita, pole mÔtet vinguda.

Muide esimesena ma kĂ€isin Viktoria juurde, link mis postitati, ma lĂ€ksin tema juurde kes olevat nĂ”id. Ajasin juttu, ĂŒtles mulle selle programm jutu ja siis ĂŒtles et ta ei saa mind aidata sest enam ei ole vĂ”imalik ĂŒltse hinge tĂŒkke tuua, need ajad kus see vĂ”imalik olevat möödas on mÔÔdas. Et ela oma elu, loe raamatut mis sind toetab ja mĂ”tle nii palju kui saad. Ma lihtsalt ootasin paar nĂ€dalat sest mulle ennustati surma ĂŒhel pĂ€eval ja vaat kus jama ei tulnud.
Ja ma kĂŒsisin kellelgilt siit foorumist abi aga tal polnud aega.

Noh enam ma ei postita, ju esimene kelle juurde sattusin oli petis ja ma uskusin teda ja pÀrast tema ila ja kuidas see aju nikk kÀis antsin mingiks ajaks alla...
Tagasi üles
maximus
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Püh Aug 31, 2008 11:28 pm    Teema: Vasta viitega

"NÔidade VÀlimÀÀraja" kuluks Àra. Very Happy

HĂ€das isnimene otsib netist, kelle leiab:
Volli - kelle seina peal on raamitud Venemaalt saadud tÔendid.
Ksenja ja Volli - vĂ€ga kristlik lehekĂŒlg.
Ehk veel mÔni kui hÀsti otsida ...
Ja omal aja oli Kaika nÔid, kelle pÀrast lasin end kunagi Àra ristida ... Sad
haldjanool
Arengumaag

PostitusPostitatud: Esm Sept 01, 2008 2:57 am    Teema: Vasta viitega

siin ja seal kirjutas:

Ja omal aja oli Kaika nÔid, kelle pÀrast lasin end kunagi Àra ristida ... Sad

oi, perse... Confused
Juhan
Valge pÀike
Valge pÀike

PostitusPostitatud: Esm Sept 01, 2008 7:40 am    Teema: Vasta viitega

Mis on programm? Pilt? robot?
Kust ma sellest Ôppida saan?
Kas on mingi vÔimalus et sellest lahti saada?
Ega saa programmi ju tÀisvÀÀrtuslikuks inimeseks enam nimetada? VÔi olem ma peast sooda ega mÔista enam mida see kÔik tÀhendab.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Vaba teema Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

© 2001, 2005 phpBB Group