Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nÔmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

ennustamine
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Erinevad teemad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Idon'tknow
Valge pÀike
Valge pÀike


Liitunud: 24 Mai 2008
Postitusi: 14

PostitusPostitatud: Kolm Juun 11, 2008 3:56 pm    Teema: ennustamine Vasta viitega

Olen uurinud mĂ€ngukaartidega ennustamise kohta. Paljud ĂŒtlevad et endale ei tohi ennustada aga osad ĂŒtlevad et vahet pole... Kumb on siis Ă”ige? Ja veel seda kah et kui kaartidega on varem mĂ€ngitud, et kas nad siis tĂ”esti ei "suhtle" minuga?
Üldse ootaks igasuguseid uusi teadmisi mĂ€ngukaartidega ennustamise kohta. Veel pakuks huvi ka nende tĂ€hendused.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Elleth
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2006
Postitusi: 1371
Asukoht: kaisus

PostitusPostitatud: Kolm Juun 11, 2008 5:17 pm    Teema: Vasta viitega

vÔib ennustada aga soovitatavad on eraldi kaardid teistele ja endale ennustamiseks.
Ka mÀngitud kaartidega saab ennustada kuigi lÀheb aega enne kui "tÔde" rÀÀkima hakkavad.

TÀhendused on minu meelest individuaalsed, vastavalt ennustajale. St, et sinu pakis vÔib Àrtu Àss vÀga suurt jama tÀhendada, kuigi tavaliselt on tegemist "armastuse" kaardiga. Selle kÀttesaamiseks lÀheb aega.
_________________
I do not play with dice and I don't believe in coincidences.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Idon'tknow
Valge pÀike
Valge pÀike


Liitunud: 24 Mai 2008
Postitusi: 14

PostitusPostitatud: Kolm Juun 11, 2008 5:30 pm    Teema: Vasta viitega

et siis tĂ€hendusi saab panna ka nii et kĂŒsid midagi mille vastust tead ja siis paned nagu kaarti tĂ€henduse sellejĂ€rgi?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Elleth
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2006
Postitusi: 1371
Asukoht: kaisus

PostitusPostitatud: Kolm Juun 11, 2008 7:05 pm    Teema: Vasta viitega

jah, soovitatav on erinevate kĂŒsimuste pĂ”hjal paika panna

Kui ennustad siis soovitan mitte tahta vÔi loota mingit vastust, sest tihti kaardid nÀitavad siis selle soovi pÔhjal. Samas vÔiksid endale selgeks teha ka selle kelle mÔju all kaardid on.

Mu meelest need ikka rohkem mÀnguasjad. Nalja peab ju ka saama:)
_________________
I do not play with dice and I don't believe in coincidences.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
mis_sest_nimest
Valge pÀike
Valge pÀike


Liitunud: 18 Juun 2008
Postitusi: 27

PostitusPostitatud: Kolm Juun 18, 2008 1:17 am    Teema: Vasta viitega

kui inimene paneb teisele inimesele kaarte, kas need lÀhevad tÀide.
mulle pandi nagu pea 1.5 aastat tagasi kaarte ja no ei liigu midagi sinna poole. samas kaardid "rÀÀkisid" head:)
just seda mida loota kuulsin. miks ei taha hea tÀide minna? kas ma olen midagi valesti teinud?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
naine
Kollane pÀike
Kollane pÀike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Kolm Juun 18, 2008 2:29 am    Teema: Vasta viitega

Mitte kaardid ei t2ida su saatust, vaid sa ise pead ikka midagi tegema, et h2sti l2heks. Kui sa midagi ei tee, siis su saatsus m22ratakse ka kellegi teise poolt. Eesti vanas6na selle koha: Igayks on ise oma 6nne sepp, et hakka aga sepistama.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Kolm Juun 18, 2008 12:14 pm    Teema: Vasta viitega

kullake, kust sa tead, et see hea ka Ôige on.
kaardid rÀÀkisid seda, mida tahtsid kuulda.
tÔerÀÀkimisest juttu ei olnud.

sa ei tahtnud ju paremaks saada - ĂŒmbruse muutmiseks peab alustama iseenda muutmisest.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
mis_sest_nimest
Valge pÀike
Valge pÀike


Liitunud: 18 Juun 2008
Postitusi: 27

PostitusPostitatud: Kolm Juun 18, 2008 9:20 pm    Teema: Vasta viitega

oeh, ei teagi... aja mind jah segaduse sisse....
aga mulle tundus, et see hea on selline mis mulle meeldiks, kohe vÀga meediks, et see oleks mulle Ôige.
ehk ta siis on, kui see tunne minu seest tuleb? (ehk ei ole vÀga hea sÔna, kÔlab kÔhklusena. raske on vÀljendada ennast korrektselt)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
naine
Kollane pÀike
Kollane pÀike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Nelj Juun 19, 2008 3:56 am    Teema: Vasta viitega

2kkitsi koll tahab toitu Smile Hoia koll n2ljas, kyll 2ra sureb.
Ja ja, teame seda "nii v2ga tahan"... proovi mitte tahta enam. Tee nii, et enam kohe kuidagi ei taha ja proovi siis uuesti tahta, vaata kas suudad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Elleth
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2006
Postitusi: 1371
Asukoht: kaisus

PostitusPostitatud: Nelj Juun 19, 2008 10:49 am    Teema: Vasta viitega

mis_sest_nimest kirjutas:
kui inimene paneb teisele inimesele kaarte, kas need lÀhevad tÀide.
mulle pandi nagu pea 1.5 aastat tagasi kaarte ja no ei liigu midagi sinna poole. samas kaardid "rÀÀkisid" head:)
just seda mida loota kuulsin. miks ei taha hea tÀide minna? kas ma olen midagi valesti teinud?

mĂ”ned lĂ€hevad tĂ€ida, mĂ”ned ei lĂ€he... pingutada kĂŒll ei tasu. Eriti kui 1.5 aastat möödas on, siis jah, kas ise tahtsid kuulda mida kaardid rÀÀkisid vĂ”i ĂŒritati sulle lihtsalt mingit saatust pĂ€he mÀÀrida.

Aga rÀÀgi, kas selle inimese kaardid rÀÀkisid tavaliselt tÔtt?
_________________
I do not play with dice and I don't believe in coincidences.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
mis_sest_nimest
Valge pÀike
Valge pÀike


Liitunud: 18 Juun 2008
Postitusi: 27

PostitusPostitatud: Nelj Juun 19, 2008 4:11 pm    Teema: Vasta viitega

Ma siin lugesin, et kes vÔi mis see koll on, aga tÀpselt aru ei saanud:(
kas koll on kogu see krempel, kes minu sees on?

Smile kergeuskilikelt tulebki raha Àra vÔtta, eks?
Olen kuulnud, et nii mÔnigi on öelnud, et kaartide panek tÀide lÀinud.
vÔibolla olin mina see % kes ei tÀitu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
Elleth
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2006
Postitusi: 1371
Asukoht: kaisus

PostitusPostitatud: Nelj Juun 19, 2008 6:06 pm    Teema: Vasta viitega

mis_sest_nimest kirjutas:
Ma siin lugesin, et kes vÔi mis see koll on, aga tÀpselt aru ei saanud:(
kas koll on kogu see krempel, kes minu sees on?

Smile kergeuskilikelt tulebki raha Àra vÔtta, eks?
Olen kuulnud, et nii mÔnigi on öelnud, et kaartide panek tÀide lÀinud.
vÔibolla olin mina see % kes ei tÀitu.

koll - http://www.vaimumaailm.ee/viewtopic.php?t=4054

kas just see konkreetne inimene kes sulle ennustas on teistele ennustanud ja tĂ€ppi pannud ma kĂŒsisin
_________________
I do not play with dice and I don't believe in coincidences.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
mis_sest_nimest
Valge pÀike
Valge pÀike


Liitunud: 18 Juun 2008
Postitusi: 27

PostitusPostitatud: Nelj Juun 19, 2008 6:18 pm    Teema: Vasta viitega

tÀnud:)

ma ei saa sulle nii konkreetselt vastata. kahjuks.
et kas jah vÔi ei.
mĂ”ni vĂ€itis, et kĂ”ik mööda, ĂŒks vĂ€itis, et 80% tĂ€ppi, kolmas vĂ€itsis, et kĂ”ik tĂ€ppi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Reede Juun 20, 2008 12:02 am    Teema: Vasta viitega

noh, vaata.
meile on sĂŒndimisest saati selgeks tehtud, et vot need asjad on head ja need teised on halvad.
ja nii me tahamegi hÀid ja pÔlgame halbu.
aga tihtipeale on asi nii, et reaalses elus (ja energeetiliselt) on vastupidi.
see, mida oleme harjunud pidama halvaks, on meile kasulik, teeb head ja lÔpuks ka mÔnusa olemise.
see, mis on meieteada hea, kurnab meid, röövib paljaks ja viib lÔpuks deprekasse.
niisiis kĂŒsimus.mis asjad on TEGELIKULT HEAD?
kas need, mis aitavad meil eksisteerida vÔi need, mida me oleme usinalt endale siise imenud (nÀiteks cosmopolitanist) ?
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
naine
Kollane pÀike
Kollane pÀike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Reede Juun 20, 2008 7:48 am    Teema: Vasta viitega

Minu arvates on see cosmopolitan t2iesti kasulik asi, 6petab, mida teha EI TOHI Smile Ja naljakas ka, samas on ajast kahju, mis see lugemine v6tab.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
naine
Kollane pÀike
Kollane pÀike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Reede Juun 20, 2008 7:51 am    Teema: Vasta viitega

mis_sest_nimest kirjutas:
Ma siin lugesin, et kes vÔi mis see koll on, aga tÀpselt aru ei saanud:(
kas koll on kogu see krempel, kes minu sees on?

Smile kergeuskilikelt tulebki raha Àra vÔtta, eks?
Olen kuulnud, et nii mÔnigi on öelnud, et kaartide panek tÀide lÀinud.
vÔibolla olin mina see % kes ei tÀitu.


Koll on sinu v22risiksus. sul on ju mingi olemus, see kes sa tegelikult oled v6i olema peaksid, aga igasugused v22rmudelid, mustrid ja varjatud asjad, n2iteks egregorid v22navad su isiksust, et hakkad tegema tegusid, mis sulle enesele on kahjulikud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Idon'tknow
Valge pÀike
Valge pÀike


Liitunud: 24 Mai 2008
Postitusi: 14

PostitusPostitatud: Reede Juun 20, 2008 11:21 am    Teema: Vasta viitega

on olemas ka tÀringutega ennustamine...
Paar pĂ€eva tagasi, kui ma vĂ€ljas olin seisis eemal mingi poiss valges jopes. Ja ma niisama ennustasin et kas see poiss valges kĂŒsib mult midagi. tuli jah. Hetk hiljem sĂ”itis mööda ĂŒks teine poiss kes oli ka valges ja kĂŒsis mult ĂŒhte asja. Kas see oli juhus? Suurem osa asju mida olen ennustanud ei ole tĂ€ide lĂ€inud.. Rolling Eyes
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
emherdi



Liitunud: 31 Okt 2008
Postitusi: 7
Asukoht: NÔidadekool

PostitusPostitatud: Esm Nov 03, 2008 12:55 pm    Teema: Vasta viitega

Mina isiklikult olen juba kaua aega ennustanud Taro kaarditega ning olen nendega vÀga rahul. Samas hiljaaega proovisin ennustamist ka Ruunidega ning olles aus, siis need on tÔeliselt asjalikud. Soovitan kÔigile. Mis puutub aga mÀngu kaarte, siis kindlasti mitte ennustada kaartitega, millega on eelnevalt juba mÀngitud. Ja ennustada saab ainult kaartite omanik, mitte keegi muu ei tohi kaarte puutuda. See reegel kehtib kÔigi kaartite kohta. Wink
_________________
Valgemetsa NÔiatar Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
hall kass
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Esm Nov 03, 2008 3:23 pm    Teema: Vasta viitega

Idon'tknow kirjutas:
on olemas ka tÀringutega ennustamine...
Paar pĂ€eva tagasi, kui ma vĂ€ljas olin seisis eemal mingi poiss valges jopes. Ja ma niisama ennustasin et kas see poiss valges kĂŒsib mult midagi. tuli jah. Hetk hiljem sĂ”itis mööda ĂŒks teine poiss kes oli ka valges ja kĂŒsis mult ĂŒhte asja. Kas see oli juhus? Suurem osa asju mida olen ennustanud ei ole tĂ€ide lĂ€inud.. Rolling Eyes


See ennustus vĂ”is lĂ€htuda ka lihtsalt hetkeolukorrast - sel poisil oli vaja midagi kĂŒsida ja sina jĂ€id tema teele. LĂ€inuks sa mujale, oleks ennustus muutunud kehtetuks.

Ja on ka vÔimalus, et sind pandi sinna just sellesse olukorda, et sulle sisendada: "meie saatus on kusagil kÔrgemal paika pandud ja me oleme vaid programmi jÀrgi tegutsevad robotid".

Hetkeolukorra pealt vĂ”ib ennustada, aga vĂ€ldi selliseid uduseid kĂŒsimusi stiilis "kui vanaks ma elan". On ju suur vahe, kas mÀÀrad oma eluea pikkuse ise vĂ”i lased selle kellelgi teisel paika panna...

Ruunidega jĂ€ndan ma ise kah. Oli ĂŒksaeg selline juhus, mis mind kĂ”hedaks vĂ”ttis: ma nimelt ennustasin ruunidega ĂŒhele tuttavale daamile, kes toona oli rase, et ta vĂ”ib vajada keisrilĂ”iget. Kusjuures vajaski! Mine sa nĂŒĂŒd vĂ”ta kinni, kas see oli ennustus hetkeolukorra pealt vĂ”i sekkusid mingid vÔÔrad jĂ”ud, kes asja sitemaks pöörasid... hea seegi, et ema ja laps senini elusad ja terved on.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Itika
Heleroheline pÀike
Heleroheline pÀike


Liitunud: 13 Mai 2004
Postitusi: 810

PostitusPostitatud: Esm Nov 03, 2008 9:01 pm    Teema: Vasta viitega

emherdi kirjutas:
Ja ennustada saab ainult kaartite omanik, mitte keegi muu ei tohi kaarte puutuda. See reegel kehtib kÔigi kaartite kohta. Wink


Kust Sa seda vÔtad? Klient vÔtab ikka ise lauale laotatud lehvikust vajaliku arvu kaarte, vajadusel tÔstab kah, laduja vaid laob need Ôigesti vÀlja ja seletab Wink Muidugi, kui iseennast mÔÔteriistana/arvutina kasutada, nagu pendlimehed seda teevad, siis jah, Àrgu klient kaarte puutugu Rolling Eyes

On olemas hulgi taro-mĂ€nge, mida mĂ€ngitakse tarokaartidega. No muidugi, oma hĂ€id ennustamise kaarte ei taha jah trööbata sellise tagumisega. Samas mis vahe on oma ja vÔÔra paki vahel, kui omanik sellesse ei klammerdu, sinna ennast sisse ei kandi ja vĂ”tab pakki kui kĂ€epĂ€rast abivahendit. VĂ”ib sĂ”brale ladumiseks anda kĂŒll, kui tollel juhuslikult vaja ja enda omad koju ununenud. Asi siis pĂ€rast kaartid "puhtaks koputada"... HIRMSA VAJADUSE KORRAL

Kui tarost endale mingi PÜHA ASI meisterdada, siis jah, tekib kiivus ja marutĂ”sidus, et keegi ei tohi puutuda mu kullakallist ĂŒliisiklikku ja antibakteriaalset pakikest (my precious!).

See, mis pĂŒhalikkuse Ă”hkkonna loob, on rituaal - kĂŒĂŒnal (vajadusel), laduja lugupidav kĂ€itumine ladumise ajal, oma sĂ”nade eest vastutamine. Kaartide-konsultatsioon on pĂŒha hetk ajas, vĂ€ljalĂŒlitumine tavateadvusest. Sellest hetkest vĂ€ljaspool on kaardipakk ikka tavaline kaardipakk, kĂŒĂŒnal on kĂŒĂŒnal ja laud on laud ehk lihtsalt asjad.

Sellne heiastus. AinuÔiguslikkusele ei pretendeeri.

_________________
Must KaardivÀgi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Erinevad teemad Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group