Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

kas armuloits on olemas ja kas see toimib?
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Erinevad teemad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Pilleriin
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 4 Märts 2006
Postitusi: 540
Asukoht: sügaval pimedas laanes

PostitusPostitatud: Nelj Okt 23, 2008 1:31 am    Teema: Vasta viitega

Mina arvan, et inglid on edutatud kanakari
_________________
Kes ei oska ulguda, see ei leia oma karja üles!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
.Raul.
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Nelj Okt 23, 2008 3:34 am    Teema: Vasta viitega

Inglid on isikustatud energiad.
_________________
Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Nelj Okt 23, 2008 5:09 am    Teema: Vasta viitega

boss kirjutas:

Jutt jummala õige nende inglite teema pealt. Tean ühte tüdrukut keda hakkas Uriel õpetama. Praegu istub hispaanias vanglas.


oot, kumb istub, uriel või tüdruk?
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Nelj Okt 23, 2008 5:11 am    Teema: Vasta viitega

Pilleriin kirjutas:
Mina arvan, et inglid on edutatud kanakari

Laughing Laughing Laughing
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Roosi
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 11 Juul 2008
Postitusi: 389
Asukoht: maa

PostitusPostitatud: Nelj Okt 23, 2008 10:35 am    Teema: Vasta viitega

Haldjamees kirjutas:
Roosi kirjutas:
Inglid ei teeks iialgi midagi sellist mis võiks meid kahjustada. Ma arvan, et oli tegu mingi deemoni või vaimolendiga, kes ennast Urielina tutvustas ja siis pole ime, et tüdruk ära keeras. Ja pealgi sa ei saa mulle vastu vaielda kuna seda teab ja usub peaegu igaüks, et meil igal ühel siin on oma kaitseinglid ja minu toakaaslased 9 aatane ja 12 aastane tüdrukud on selle tunnistajaks. Kuna neil on hea kontakt nendega ja nad suudavad nendega vabalt suhelda.


Usu alusel ei tõesta mitte muffigi.

Persse, ma nagu tahtsin midagi veel öelda, aga just kriitilisel hetkel lendas nett korraks ära ja kui sain neti taas külge, oli pea justnagu luuaga puhtaks tõmmatud.


Ja seda tegid ka inglid.
_________________
Palju armastust!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Roosi
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 11 Juul 2008
Postitusi: 389
Asukoht: maa

PostitusPostitatud: Nelj Okt 23, 2008 10:39 am    Teema: Vasta viitega

Haldjamees kirjutas:
New Age inglifännide jaoks on juba ammu oma koduleht koos foorumiga olemas:

http://www.newflow.ee


Kle fa, fa eksole see millest mina räägin ei ole mingi New Age värk. Kui julged siis loe paar Doreen Virtue raamatut läbi, seal on palveid mis toimivad. Ta kirjutab kristalli lastest, indigo laste toitmine ja toetamine, Tervendamine Inglite abiga, maapealsed inglid ning inglite sõnumid.
_________________
Palju armastust!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
naine
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Nelj Okt 23, 2008 2:00 pm    Teema: Vasta viitega

tundub, et k6ik lapsed on nyyd indigolapsed ja vanemad peavad hullu pappi maksma, e oma lastest aru saada, s.t. muutma oma aurat blabala.. okse tuli peale
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Nelj Okt 23, 2008 3:36 pm    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:
boss kirjutas:

Jutt jummala õige nende inglite teema pealt. Tean ühte tüdrukut keda hakkas Uriel õpetama. Praegu istub hispaanias vanglas.


oot, kumb istub, uriel või tüdruk?


Tüdruk.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Pilleriin
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 4 Märts 2006
Postitusi: 540
Asukoht: sügaval pimedas laanes

PostitusPostitatud: Nelj Okt 23, 2008 5:04 pm    Teema: Vasta viitega

naine kirjutas:
tundub, et k6ik lapsed on nyyd indigolapsed ja vanemad peavad hullu pappi maksma, e oma lastest aru saada, s.t. muutma oma aurat blabala.. okse tuli peale


Kas sa polegi siis kuulnud, et tänapäeva vanemad peavad oma hüperaktiivsed indigod tablette täis söötma. Ma ise lugesin raamatupoes seda ühest indigolapsi käsitlevast raamatust. Kiideti ikka, et nende tabletid on nii head, et kui need järsku otsa saavad, siis pidavat vanemad paaniliselt helistama ja uusi portsjoneid nõudma, sest muidu lähevad lapsed täiesti võimatult hulluks.

See on päris karm variant, mida antud asjaolu tegelikult kaasa toob, ma arvan.
_________________
Kes ei oska ulguda, see ei leia oma karja üles!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Motosummer
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 2 Apr 2008
Postitusi: 793

PostitusPostitatud: Nelj Okt 23, 2008 5:16 pm    Teema: Vasta viitega

Jaburad moorid, jätke lapsed palun rahule, pole neil häda midagi, probleem on alati vanemates, kes täpselt ei saa aru mida peab tegema, ja lastel ei jää muud üle kui oma teed astuda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Pilleriin
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 4 Märts 2006
Postitusi: 540
Asukoht: sügaval pimedas laanes

PostitusPostitatud: Nelj Okt 23, 2008 5:32 pm    Teema: Vasta viitega

No vot, aga kui lapsed on veel väga väikesed ja kaitsetud.

Ja vanemad on zombistund ja energeetiliselt täiesti tühjad, siis on mõeldud tasakaalu säilitamise ja sotsiaalse sidususe hoidmise nimel välja laste peedistamine anorgaaniliste abi.

Vaatasin eile "Meeleheitel koduperenaiste" esimesi osasid. Sealne nelja lapse ema kaotas näiteks väga suure osa oma energiast just nimelt vigaste ühiskondlike progrede järgimise püüu tõttu. Tema aga hakkas ise lastele mõeldud tablette sööma ja sattus sõltuvusse:lol:
_________________
Kes ei oska ulguda, see ei leia oma karja üles!


Viimati muutis seda Pilleriin (Nelj Okt 23, 2008 5:51 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Roosi
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 11 Juul 2008
Postitusi: 389
Asukoht: maa

PostitusPostitatud: Nelj Okt 23, 2008 5:51 pm    Teema: Vasta viitega

Pilleriin kirjutas:
naine kirjutas:
tundub, et k6ik lapsed on nyyd indigolapsed ja vanemad peavad hullu pappi maksma, e oma lastest aru saada, s.t. muutma oma aurat blabala.. okse tuli peale


Kas sa polegi siis kuulnud, et tänapäeva vanemad peavad oma hüperaktiivsed indigod tablette täis söötma. Ma ise lugesin raamatupoes seda ühest indigolapsi käsitlevast raamatust. Kiideti ikka, et nende tabletid on nii head, et kui need järsku otsa saavad, siis pidavat vanemad paaniliselt helistama ja uusi portsjoneid nõudma, sest muidu lähevad lapsed täiesti võimatult hulluks.

See on päris karm variant, mida antud asjaolu tegelikult kaasa toob, ma arvan.


Ei tea millised raamatuid sa lugenud oled, aga need mida mina lugenud olen ei poolda ravimeid. Ja nendes oli pigem juttu sellest, et kirjutatakse aga ravimeid hüperaktiivsusele, mis on paljudel juhtudel tegemist kas siis indigolapse või siis tavalise lapsega, kes on lihtsalt vanemate kasvatuse või mitte kasvatamise tõttu selliseks muutunud.
_________________
Palju armastust!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Nelj Okt 23, 2008 6:08 pm    Teema: Vasta viitega

Pool hüperaktiivsusest tuleb limonaadidest ja krõpsudest mida lastele samuti sisse söödetakse ja mille tarbimist rahastatakse.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Pilleriin
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 4 Märts 2006
Postitusi: 540
Asukoht: sügaval pimedas laanes

PostitusPostitatud: Nelj Okt 23, 2008 6:32 pm    Teema: Vasta viitega

Võin millalgi täitsa otsida välja selle konkreetse raamatu nime ja leheküljed. See lõi mind ennastki pahviks. Oli täitsa korralik indigolaste lugude uurimus ja analüüs kahe autori poolt.
Arvan, et tablette söödavad rohkem ühiskondlikult kõrgemal positsioonil olevad inimesed, kes ei riski laste pärast oma positsiooniga riskida teiste inimeste ees. Vaja ju kõigi ees mängida ideaalset õnnelikku perekonda.
Otseloomulikult sõltuvad lapsed oma elu alguses täielikult oma vanematest. Samuti tuleb arvestada asjaoluga, et lastes avalduvad omapärad on läbi vanemate ka ühiskonna omaduste peegeldused.

Mulle meenub kunagi aastaid tagasi "Pealtnägijas" nähtud ja tol ajal laialt meediakünniseid ületanud lugu kahest väikesest vargapoisist Pärnus. Üks neist oli kaheks kuuks vangi juba pandud, kuna ta sai selleks piisavalt vanaks. Teine aga oli alles 11 aastane ja tegutses politsei ja vanemate ees täiesti süüdimatult. Näidati siis seda ahastavat emakest ja kasuisa. Laste isa oli olnud mandunud joodik, järgmine mees vargast kriminaal ja praegune siis vangivalvur. Huvitav, huvitav, kuidas poisid siis nii ideaalselt sees olid varga tehnikates ja tüüpmõttemudelites.

See 11aastane oli ise tegelikult väga nutikas ja asjalik.
Nii kipubki olema, et selline poiss pannakse ühiskonna eest vanglasse oma karistuse aega kandma. Nii ei saa ta mingit muud arenguvõimalust ja siis imestataksegi, et mida nüüd teha, kui ta 24 aastaselt on olukorras, kus keha on narkotsi poolt laastatud ja hiv positiivne, minevikust kaasa saadud sildistused tuleviku kinni pannud ning mingi kuriteo tõttu ilmatuma pikk aeg veel maksumaksja kulul vangis istuda.

Kas keegi teab nende laste nüüdsest saatusest?
_________________
Kes ei oska ulguda, see ei leia oma karja üles!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
.Raul.
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Reede Okt 24, 2008 3:31 am    Teema: Vasta viitega

http://www.folklore.ee/tagused/nr21/legendid.pdf
_________________
Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Reede Okt 24, 2008 3:43 am    Teema: Vasta viitega

Roosi kirjutas:
Haldjamees kirjutas:
Roosi kirjutas:
Inglid ei teeks iialgi midagi sellist mis võiks meid kahjustada. Ma arvan, et oli tegu mingi deemoni või vaimolendiga, kes ennast Urielina tutvustas ja siis pole ime, et tüdruk ära keeras. Ja pealgi sa ei saa mulle vastu vaielda kuna seda teab ja usub peaegu igaüks, et meil igal ühel siin on oma kaitseinglid ja minu toakaaslased 9 aatane ja 12 aastane tüdrukud on selle tunnistajaks. Kuna neil on hea kontakt nendega ja nad suudavad nendega vabalt suhelda.


Usu alusel ei tõesta mitte muffigi.

Persse, ma nagu tahtsin midagi veel öelda, aga just kriitilisel hetkel lendas nett korraks ära ja kui sain neti taas külge, oli pea justnagu luuaga puhtaks tõmmatud.


Ja seda tegid ka inglid.


Sellist vastust ma aimasin juba ette... seniste kogemuste põhjal.

Roosi, ütle, kas sinu arvates need inglid ka vaba tahet austavad? Et sa teaksid - ma olen juba ammu inglitest teadlikult lahti ütelnud ja valmis vastu hakkama, kui mõni selline vaid läheneda üritab. Ja nüüd, nagu sa ütlesid, tegid nad mulle ühe kiire ajuloputuse, et ma ei saaks öelda midagi, mis neile ei meeldi Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
.Raul.
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Reede Okt 24, 2008 9:07 am    Teema: Vasta viitega

Roosi kirjutas:
Inglid ei teeks iialgi midagi sellist mis võiks meid kahjustada. Ma arvan, et oli tegu mingi deemoni või vaimolendiga, kes ennast Urielina tutvustas ja siis pole ime, et tüdruk ära keeras. Ja pealgi sa ei saa mulle vastu vaielda kuna seda teab ja usub peaegu igaüks, et meil igal ühel siin on oma kaitseinglid ja minu toakaaslased 9 aatane ja 12 aastane tüdrukud on selle tunnistajaks. Kuna neil on hea kontakt nendega ja nad suudavad nendega vabalt suhelda.
Reeglina on inglida ja deemonid üks ja sama ....

Pealegi, kui sul oleks kaitseingel siis ta ei laseks sul sellist jama üldse kirjutada

_________________
Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Roosi
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 11 Juul 2008
Postitusi: 389
Asukoht: maa

PostitusPostitatud: Reede Okt 24, 2008 10:46 am    Teema: Vasta viitega

Haldjamees kirjutas:
Roosi kirjutas:
Haldjamees kirjutas:
Roosi kirjutas:
Inglid ei teeks iialgi midagi sellist mis võiks meid kahjustada. Ma arvan, et oli tegu mingi deemoni või vaimolendiga, kes ennast Urielina tutvustas ja siis pole ime, et tüdruk ära keeras. Ja pealgi sa ei saa mulle vastu vaielda kuna seda teab ja usub peaegu igaüks, et meil igal ühel siin on oma kaitseinglid ja minu toakaaslased 9 aatane ja 12 aastane tüdrukud on selle tunnistajaks. Kuna neil on hea kontakt nendega ja nad suudavad nendega vabalt suhelda.


Usu alusel ei tõesta mitte muffigi.

Persse, ma nagu tahtsin midagi veel öelda, aga just kriitilisel hetkel lendas nett korraks ära ja kui sain neti taas külge, oli pea justnagu luuaga puhtaks tõmmatud.


Ja seda tegid ka inglid.


Sellist vastust ma aimasin juba ette... seniste kogemuste põhjal.

Roosi, ütle, kas sinu arvates need inglid ka vaba tahet austavad? Et sa teaksid - ma olen juba ammu inglitest teadlikult lahti ütelnud ja valmis vastu hakkama, kui mõni selline vaid läheneda üritab. Ja nüüd, nagu sa ütlesid, tegid nad mulle ühe kiire ajuloputuse, et ma ei saaks öelda midagi, mis neile ei meeldi Smile


Arvuti lülitati ka välja. Loomulikult nad austvad sinu vabatahet, kui tahad neist eralduda ja nendega mitte suhelda aga on teatud aegu kus nad sind ikkagi aitavad, sest see kuulub nende kohustuste hulka. Aga see sellepärast, et maailms on rasked ajad ja meie igaühe panus on väga oluline meid on siia saadetud inimesi aitama. Kas tead mis seda faking maailma koos veel hoiab. Loomulikult on need nemad.
_________________
Palju armastust!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Roosi
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 11 Juul 2008
Postitusi: 389
Asukoht: maa

PostitusPostitatud: Reede Okt 24, 2008 10:48 am    Teema: Vasta viitega

.Raul. kirjutas:
Roosi kirjutas:
Inglid ei teeks iialgi midagi sellist mis võiks meid kahjustada. Ma arvan, et oli tegu mingi deemoni või vaimolendiga, kes ennast Urielina tutvustas ja siis pole ime, et tüdruk ära keeras. Ja pealgi sa ei saa mulle vastu vaielda kuna seda teab ja usub peaegu igaüks, et meil igal ühel siin on oma kaitseinglid ja minu toakaaslased 9 aatane ja 12 aastane tüdrukud on selle tunnistajaks. Kuna neil on hea kontakt nendega ja nad suudavad nendega vabalt suhelda.
Reeglina on inglida ja deemonid üks ja sama ....

Pealegi, kui sul oleks kaitseingel siis ta ei laseks sul sellist jama üldse kirjutada


See pole jama. No kui sa ise teeksid ühe katse saaksid ka neist aimu. Kirjuta näiteks paberile küsimus: Mis on minu elu kõrgem eesmärk? Vastus mille paberile kirjutad ongi vastus sinu kaitseinglitelt.
_________________
Palju armastust!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
.Raul.
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Reede Okt 24, 2008 11:07 am    Teema: Vasta viitega

Aga äkki kollilt Very Happy
Või süsteemi programmilt kuhu olen enese teadmata ennast mässinud.
_________________
Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Erinevad teemad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 6

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group