Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Tahan lõhkuda kõik sidemed temaga!!! Aga kuidas?
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
enesearmastaja
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 3 Jan 2008
Postitusi: 96

PostitusPostitatud: Teis Mai 20, 2008 3:24 pm    Teema: Tahan lõhkuda kõik sidemed temaga!!! Aga kuidas? Vasta viitega

Kuidas lõhkuda kõik sidemed mehega, keda ma kunagi väga armastasin?? Ta jättis mu 2 ja pool aastat tagasi maha. Mul on nüüd laps ja mees aga vahel trügib ikka see endine mees mulle mõistust sööma ja südant valutama... Nagu ikka igatseks teda (igatsengi vb aga ma ei taha seda!! ) ja ma ei saa kuidagi sellest lahti kah Evil or Very Mad Ma ei taha, et ta sellise tundega mulle vahel meelde tuleb ja see häirib ju armastust ka minu praeguse mehega (teadlikult mitte aga eks ikka kindlasti.. ) ..
Mida ma teha saaks? Ma olen arvutist kustutanud kõik pildid temast, REBISIN katki kõik ta portreed ja fotod, kõik, mis oli temaga seotud...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
enesearmastaja
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 3 Jan 2008
Postitusi: 96

PostitusPostitatud: Teis Mai 20, 2008 3:56 pm    Teema: Vasta viitega

Pesin nüüd veic köögis nõusid ja mõtlesin selle asja üle.. Panin tähele, et minu sellised tunnetele nõrkushetked tekivad siis kui me oleme mehega õnnelikud ja kõik on hästi. Minu järeldus on selline, et endine boyfriend võtab minult energiat. Ilma, et ta ise seda teab, Meil oli väga sügav ja üpris pikaaegne suhe (u 2 a). Ta jättis mu maha paar korda (mina tahtsin uut võimalust ja korra ka sain..) aga ikka ei tulnud enam miskit.. Ma ei saanud absoluutselt aru, mis järsku juhtus sest alles oli kõik nii ilus ja sain kuulda nii ilusaid sõnu tema suust, ilusaid hetki jne... Mul ei jäänud muud üle kui kõik alla suruda sest ma teadsin, et kui ma võtan selle südamesse, nutan jne, siis lõhken ma valust.. Juba mõne nädala pärast oli mul uus kutt (praegune elukaaslane ja lapse isa. Enne seda tundsin teda juba 7 a ning meil oli pikk ja sihuke salapärane armastus ja side kogu aeg.. Ainult aeg oli alati vale .. Smile ). Mingi teema siin igatahes on, ma ütlen! Laughing..... Eks on nii mõnedki korrad öelnud halvemaid sõnu mu praeguse kohta (minu arust vägagi kadedusega .. Laughing ) ..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
maximus
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Nov 2007
Postitusi: 1048
Asukoht: L-Virumaa

PostitusPostitatud: Teis Mai 20, 2008 5:36 pm    Teema: Vasta viitega

No lõika siis juba kõik sidemed läbi ja saa iseendaks ... tõsi see võib ära tappa ...
_________________
Kuhu tõttad, Trilma?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
enesearmastaja
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 3 Jan 2008
Postitusi: 96

PostitusPostitatud: Teis Mai 20, 2008 6:32 pm    Teema: Vasta viitega

siin ja seal kirjutas:
No lõika siis juba kõik sidemed läbi ja saa iseendaks ... tõsi see võib ära tappa ...


kuidas ma lõikan ? Embarassed
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Master
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 22 Apr 2006
Postitusi: 256
Asukoht: Teekonna keskel

PostitusPostitatud: Teis Mai 20, 2008 7:25 pm    Teema: Vasta viitega

Sa ei armasta tegelikult praegust kumbagi neist meestest. Tee oma valik. Ja kisab kollikene kes on segaduses, sest ei tea kummast toituda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
enesearmastaja
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 3 Jan 2008
Postitusi: 96

PostitusPostitatud: Teis Mai 20, 2008 7:42 pm    Teema: Vasta viitega

Master kirjutas:
Sa ei armasta tegelikult praegust kumbagi neist meestest. Tee oma valik. Ja kisab kollikene kes on segaduses, sest ei tea kummast toituda.


LOOOOOMULIKULT ma teen ja olen (omasta arust) ammu teinud valiku praeguse mehe kasuks! Ta on mu maailma kõige armsama lapse issi ja inimene, keda ma olen tegelikult kauem armastanud kui kedagi teist (Ammu juba enne eks-kutti aga nagu öeldud oli aeg alati vale meie jaoks... - noored, lollid jne Smile ). Nüüd on universum vastanud minu suurimale soovile saada endale see mees ja temalt laps ning miski pärast on nüüd mingi jama.... Ma TAHAN ja olen üritand sidemeid lõhkuda eksiga aga..... :S
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
stereobrain
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 26 Juul 2004
Postitusi: 339

PostitusPostitatud: Kolm Mai 21, 2008 12:44 am    Teema: Vasta viitega

suht läbipaistev keiss. ise ütlesid ju põhjuse välja:

Tsiteerin::
Nagu ikka igatseks teda (igatsengi vb aga ma ei taha seda!! )


kui sa ei tahaks, siis sa ka ei igatseks. üldiselt paistab sedapsi, et nüüd jahib see sinu ekspoika tegelt läbi sinu su praeguse tasemel mehe väge. sest kui ta seda ei jahiks, siis sa ei ütleks nõnnaviisi:

Tsiteerin::
Eks on nii mõnedki korrad öelnud halvemaid sõnu mu praeguse kohta (minu arust vägagi kadedusega ..


kadedus = ihalus selle järgi, mida tal endal pole. nu ja siis sellises olukorras sa ise toidad kah veel seda jorssi isuga, sest kui sa teda toita ei tahaks, siis sa temaga näiteks ei suhtleks. Aga suhtled, sest kuidas muidu sa oleksid neil "nii mõnelgi korral" tema suust kuulnud sappi su praeguse mehe aadressil? nii et mõlemad vajutate gaasi.

Kokkuvõtteks võib öelda, et sellisesse stsenaariumisse on tavaliselt sisse kirjutatud olukord, kus sa ei saa arugi, kui su pere ühel hetkel on pilbasteks ja sa end nagu vampiirihammustusest lummatuna oma ekspoika kaisust leiad. Ainult et kukkumine reaalsusesse saab valus olemas, kui see uimastav "mürk" su verest ühel hetkel lahtunud on.
_________________
delirium tremens
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
enesearmastaja
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 3 Jan 2008
Postitusi: 96

PostitusPostitatud: Kolm Mai 21, 2008 8:05 am    Teema: Vasta viitega

stereobrain kirjutas:
suht läbipaistev keiss. ise ütlesid ju põhjuse välja:

Tsiteerin::
Nagu ikka igatseks teda (igatsengi vb aga ma ei taha seda!! )


kui sa ei tahaks, siis sa ka ei igatseks. üldiselt paistab sedapsi, et nüüd jahib see sinu ekspoika tegelt läbi sinu su praeguse tasemel mehe väge. sest kui ta seda ei jahiks, siis sa ei ütleks nõnnaviisi:

Tsiteerin::
Eks on nii mõnedki korrad öelnud halvemaid sõnu mu praeguse kohta (minu arust vägagi kadedusega ..


kadedus = ihalus selle järgi, mida tal endal pole. nu ja siis sellises olukorras sa ise toidad kah veel seda jorssi isuga, sest kui sa teda toita ei tahaks, siis sa temaga näiteks ei suhtleks. Aga suhtled, sest kuidas muidu sa oleksid neil "nii mõnelgi korral" tema suust kuulnud sappi su praeguse mehe aadressil? nii et mõlemad vajutate gaasi.

Kokkuvõtteks võib öelda, et sellisesse stsenaariumisse on tavaliselt sisse kirjutatud olukord, kus sa ei saa arugi, kui su pere ühel hetkel on pilbasteks ja sa end nagu vampiirihammustusest lummatuna oma ekspoika kaisust leiad. Ainult et kukkumine reaalsusesse saab valus olemas, kui see uimastav "mürk" su verest ühel hetkel lahtunud on.


Ma ei ole eksiga suhelnud terve aasta ja enne seda veel peaaegu aasta.. Sappi loopis ta siis kui olin praegusega suhte alguses ja nii 3 kuud koos olnud. Tegin eksile selgeks, et "ma ei saa siia midagi parata, et Ta sulle ei meeldi sest see on minu maitse ja sinule ei peagi see meeldima." Peale seda ei öelnud rohkem ta midagi. Aga enne seda tegi ta mu praegust maha ja käitus kui "mina olen kõrgem klass kui tema" - aga tegelt ei olnud - imestan tema "enesekindlust" ja arvamust endast! Surprised
Selle igatsusega on nii, et tavaliselt mul ei tule ta meeldegi - nagu normaalne oleks - aga vahel harva tuleb ta mulle meelde või näen temast fotot vms ja siis tuleb sihuke igatsus nagu peale. Aga ma ei taha seda Confused Ma tahan temast täielikult lahti saada ja elada oma elu - oma ideaalse perekonnaga - kui vaid ei oleks segajaid..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Kolm Mai 21, 2008 8:15 am    Teema: Vasta viitega

see on nõidade foorum, mitte mingi "doktor noormann" Evil or Very Mad
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
enesearmastaja
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 3 Jan 2008
Postitusi: 96

PostitusPostitatud: Kolm Mai 21, 2008 8:34 am    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
see on nõidade foorum, mitte mingi "doktor noormann" Evil or Very Mad


loed ehk väheke alguspoole ka? Jutt käis energia võtmisest. Ja kust mina tean, kuidas seda lõhkuda !? -On nagu sobiv teema ju! Twisted Evil
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Kolm Mai 21, 2008 9:20 am    Teema: Vasta viitega

idioot
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
enesearmastaja
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 3 Jan 2008
Postitusi: 96

PostitusPostitatud: Kolm Mai 21, 2008 11:13 am    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
idioot


Lahe suhtumine siin Confused
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Lev
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2006
Postitusi: 112
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Mai 21, 2008 11:32 am    Teema: Vasta viitega

enesearmastaja kirjutas:
akk kirjutas:
idioot


Lahe suhtumine siin Confused


Ära tee üldistusi Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Kolm Mai 21, 2008 12:07 pm    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
idioot

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
enesearmastaja
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 3 Jan 2008
Postitusi: 96

PostitusPostitatud: Kolm Mai 21, 2008 12:40 pm    Teema: Vasta viitega

ok. idioot, siis idioot.. igaühel ju siis lõpuks oma arvamus Laughing

mul on siiski küsimus, kuidas ma saan lahti sellest minu energia võtmisest. kuidas ma saan need kanalid lõhkuda ja mitte jagada kellegagi enda energiat. see teeb muud moodigi halba kui ainult mingi mõtetesse trügimine.. alates pidevast madalast energia tasemest ja seda eriti kui on ajad just õnnelikud.. - just siis on selline energia äravool, et ... Confused
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Pilleriin
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 4 Märts 2006
Postitusi: 540
Asukoht: sügaval pimedas laanes

PostitusPostitatud: Kolm Mai 21, 2008 1:57 pm    Teema: Vasta viitega

Tead, mul on täpselt samu jamasid. Arendan välja endas oskusi, kuidas lõpetada sidemeid meestega, kellega enam suhtlust ei taha.

See on tohutu sisemine töö endaga. Eesmärk on see, et antud inimene enam ei meenuks ja temaga seoses mingeid tundeid ei tekiks. See tähendab oma tunnete läbitöötamist. Kui tunded alla suruda, siis tulevad need varsti ja kõige ebasobivamatel hetkedel jälle pinnale.

Kui tunne tuleb peale, siis tavaliselt arutlen selle üle ja panen oma maailmapildiga talle uue tähenduse. See tähendab teatavat meditatiivset või ülalt/väljast poolt ennast vaatavat teadlikku häälestatust. Tunnetega on veel selline asi, et kui nad väga suureks lähevad, siis tuleb nad lihtsalt nn üle-elada, et mitte lollusi teha. Iseenesest on ju tunne/emotsioon inimesel selleks, et aktiveerida/motiveerida/anda jõudu talle millegi tegemiseks või muutmiseks.

Aga siin on küsimus, kas liha on üle mõistuse või mõistus on üle liha?
_________________
Kes ei oska ulguda, see ei leia oma karja üles!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Kolm Mai 21, 2008 2:26 pm    Teema: Vasta viitega

enesearmastaja kirjutas:
akk kirjutas:
idioot


Lahe suhtumine siin Confused


Akk suhtub asja lahedalt jah:)

Ma otsest nõu ei oska sulle anda, aga tundub et sul selline vastuvõitlev suhtumine, "et ei taha kellegile jummala eest enenrgiat anda, hoian endale". Suhtu asjasse vastupidiselt, et suhelda võid kellega tahes, sealt saadki uut juurde ju, aint mõttetu saast tuleb kuidagi välja filtreerida ja omale (suhtele) kasulik selgeks teha.
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
enesearmastaja
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 3 Jan 2008
Postitusi: 96

PostitusPostitatud: Kolm Mai 21, 2008 4:07 pm    Teema: Vasta viitega

Norn kirjutas:
enesearmastaja kirjutas:
akk kirjutas:
idioot


Lahe suhtumine siin Confused


Akk suhtub asja lahedalt jah:)

Ma otsest nõu ei oska sulle anda, aga tundub et sul selline vastuvõitlev suhtumine, "et ei taha kellegile jummala eest enenrgiat anda, hoian endale". Suhtu asjasse vastupidiselt, et suhelda võid kellega tahes, sealt saadki uut juurde ju, aint mõttetu saast tuleb kuidagi välja filtreerida ja omale (suhtele) kasulik selgeks teha.


Ma võin oma energiat heatahtlikult anda, mitte et mult võtab vastu minu tahtmist energiat isik, kellega ma ei taha mingit pistmist teha. Kui mulle ei teeks see mingit kahju, et mu energiat niimoodi röövitakse, polekski vb sest midagi, aga paraku on mul energia 0 pahatihti. Ja ma ei ole aru saanud, miks ja kus see siis kaob!? Muideks nüüd kui veel mõelda, siis hakkasidki kõik minu probeelmid pihta siis kui olin eksist lahku läinud ja olin uuega juba koos.. - tervis halvenes, energiat polnud tihtiisegi kõige lihtsamateks tegevustekski, seksuaalsus (soov seksida - tahtsin, aga miski plokk olex nagu peal) langes jne..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ronija
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 26 Apr 2005
Postitusi: 75

PostitusPostitatud: Kolm Mai 21, 2008 4:53 pm    Teema: Vasta viitega

Sellises olukorras on mõistlik teha kokkuvõteid ala nagu Castanedalased teevad: hingates sisse taotlevad oma energia inimeselt tagasi ja välja hingates saadavad endasse jäänud võõra väe tagasi. Et asi paremini toimiks tuleb tundeid tekitavad seigad meelde tuletada (elustada) ning siis läbi hingata. Lõpuks jäävad küll mälestused, aga ühtegi tunnet (väge) antud tegelasega seoses ei ole nagu poleks kunagi olnudki.

Tehniliselt saab seda ka teisiti teha. Peamine on et allasurutud tunded saaks läbi elatud ja võõrad jõud välja.

PS nende suhtega, mida soovitakse jätkata sellist praktikat ei tohiks teha.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Pilleriin
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 4 Märts 2006
Postitusi: 540
Asukoht: sügaval pimedas laanes

PostitusPostitatud: Kolm Mai 21, 2008 5:30 pm    Teema: Vasta viitega

Energia andmisest ja vahetusest.

Sattusin ükspäev sellisele lingile, kus on üks väga huvitav mõte väljendatud.
http://www.youtube.com/watch?v=3JfLkU41bzk&feature=related

"It is one thing to just give energy."
"But if we give it to someone who is also giving it back"
"Then we build energy among ourselves"
"It amplifies, back and forth"
"If we would all do this"
"Humanity would take the next step in evolution"

Ehk siis. See on nii oluline valida, kellele oma energiat annad. Anda sellele, kes seda vastu annab. Kui me lõpetaksime mustade aukude toitmise, astuksime vist kõik korraga täiesti uude ühiskonda.
Tegelikult on see üsna karm otsus. Järgi jääks vaid selliste inimeste võrgustik, kes on võimelised andma.
_________________
Kes ei oska ulguda, see ei leia oma karja üles!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group