Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

needused
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Reede Nov 12, 2010 2:12 am    Teema: Vasta viitega

krõõt, hella, jne.
kaetamine, needmine ja sajatamine on kolm täiesti erinevat asja ja nii tuleb neid ka vaadata.
lisaks platseeboefekt.
aga.
mingi asi saab külge ainult kohas, kus on endal auk.
st vingerda palju tahad, kui koht terve, siis külge ei saa.
aga.
seda külgesaamist ei pruugita märgata, st ärksam märkam, juhmim/tuimem laseb edasi, lekib (teinekord võib-olla pool aastat) ja siis vaikselt jääb haigeks.
ravitakse, tehakse, nagu oleks korras, aga jääb jälle - näiteks kroonilised haigused.
samas korras/terve ja õige maailmakirjelduse/pildiga tegelane ei usu endale lollust külge.
ja juba see külgeuskumine ise on võimalik kah kohta, kus on auk, mitte tervesse kohta.
aga.
ka see eeldab, et kuskil enne miski ripub, järjekorranr hammaste vahel ja koputab, et "laske sisse, ma väike ja uus ja üsna ohutu".
kui nüüd inimene on loll (hea) ja laseb selle sisse, siis hakkab see asjandus majandama.
(hiljuti uurisin/vaatlesin seda efekti hirmujuhtijate peal).
aga.
inimene võib küll ise korras olla, aga kui ta saab ümbritsevast valesti aru, siis on sellega võimalik lüüa miski mõra ja selle tekkinud mõra kaudu püüda sokutada jama sisse.
veel.
needuse/kaetuse/jne külgesaamine ei võrdu haigetsaamine.
st haiget võib saada ka siis, kui solvutakse, aga selle põhjuseks on vale arusaam millestki ja selle käigus läheb see vale asi katki, mitte inimene.
nüüd on võimalik sinna asemele võtta õige arusaam, kui soovitakse.
paraku üsna tavaline on, et võetakse asemele teistsugune valearusaam ja siis solvutakse uuesti, jne, pea lõputult, sest inimene on leidlik tõe eest ära joostes.
ja.
see pagana jama kaelasaamine ei tähenda veel absoluutselt haigetsaamist - võib täitsa edukalt käia ringi (energeetiliselt) nuga seljas (sajatatud) ja lihtsalt olla natuke rohkem väsinud kogu aeg.

see tähendab, et teema on kordades keerulisem ja natuke õigus on mõlemal, aga terviklikult mitte kummalgi, sest mõlemad eitavad ühte poolt asjast.
nii ei saa pilti kokku.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Nightknight
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 22 Apr 2006
Postitusi: 781

PostitusPostitatud: Reede Apr 08, 2011 5:10 pm    Teema: Vasta viitega

mida rohkem olen end uurind seda rohkem olen teada saand et mul on sellised v6imed mida teistel ei ole. Näiteks yhe naise tegin 40 aastat vanemaks ja siis tagasi. 40 oli ta ise siis nägi välja 80 siis tagasi 40. Olen pilvi värvinud ja kujundand.
_________________
I love fairys.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group